+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 10:00 до 17:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Стерильність та безпека у Клініці Доброго Стоматолога

Стерильность и безопасность

У Клініці Доброго Стоматолога є безкомпромісний принцип – це стерильність та безпека. Цьому питанню приділяється особлива увага персоналу клініки. Ми дбаємо про здоров’я та комфорт наших пацієнтів, тому для нас важливо, аби ви відчували безпеку у стінах Клініки у Києві.

Пацієнти нашої Клініки Доброго Стоматолога можуть здійснювати контроль кожного пункту, що стосується їх безпеки. Наші стоматологи з радістю покажуть усі етапи стерилізації та дезінфекції, протоколи обробки поверхонь та обладнання. У нас все чисто та прозоро, Ви можете у цьому завжди переконатись!

COVID-19, заходи безпеки.

Всесвітня пандемія COVID-19 диктує нам нові умови життя. Ми за короткий час пристосувалися до нових реалій задля того, аби зберегти життя, своє, своїх рідних та оточуючих.

Клініка Доброго Стоматолога обов’язково дотримується усіх заходів, які запобігають розповсюдженню вірусу COVID-19 та які встановлені державою.

Декілька правил нашої Клініки на період пандемії COVID-19:

  1. Обов’язковий масковий режим. Усі співробітники та відвідувачі у стінах Клініки Доброго Стоматолога повинні носити захисні медичні маски, які закривають рот та ніс. На прийомі у стоматолога, пацієнт знаходиться без захисної маски, проте лікарі працюють у додаткових захисних щитках.

  2. Температурний контроль. При вході у Клініку Доброго Стоматолога наші співробітники обов’язково вимірюють температуру безконтактним термометром. Якщо температура тіла відвідувача перевищує нормальні показники, ми рекомендуємо перенести візит і пропонуємо інший час запису.

  3. Обробка рук. У Клініці у вільному доступі є антисептики для рук, якім користуються пацієнти, для знищення інфекційних збудників.

  4. Обробка приміщень. Записи складені таким чином, аби були перерви між пацієнтами, аби провітрити приміщення, продезінфікувати обладнання та усі контактні предмети. Кварцування приміщення відбувається також безпосередньо після кожного пацієнта. Після проведення візиту обробляємо дезінфікуючим розчином робоче крісло, всі комплектуючі стоматологічної установки, всі робочі поверхні, а також дверні ручки, після чого повторно протираємо дезінфікуючими серветками.

  5. Мінімум людей у приміщенні. Ми стараємося будувати графік так, щоб мінімізувати скупчення людей у клініці. Усі деталі пацієнти можуть дізнаватися на нашому сайті, або через зворотній зв’язок з адміністратором, в клініку приходити не потрібно.

  6. Підготовка до візиту. Перед записом пацієнта на прийом уточнюємо, чи пацієнт почуває себе здоровим, чи немає проявів ГРЗ, чи не контактував з хворими/людьми з проявами ГРЗ. Якщо пацієнт хоча б на одне питання відповідає «так», рекомендуємо відтермінувати візит.

Після кожного пацієнта засоби індивідуального захисту, що були використані, повноцінно утилізуються, згідно міжнародних стандартів.

Стерилізація обладнання

Стоматологічні інструменти та знімне обладнання готуються до стерилізації ретельно. Все промивається під проточною водою та замочується у дезінфекційному розчині на 30 хвилин. Після чого інструменти обсушуються, упаковуються в окремі крафт-пакети та відправляються на стерилізацію в автоклав.

Усі інструменти проходять 8-етапний процес стерилізації інструментів в автоклаві відповідно до європейського стандарту.

Багатоетапний процес забезпечує знищення усіх біологічних матеріалів та мікроорганізмів. Справа в тому, що патогенні збудники мають різні характеристики, різну стійкість до хімічних та фізичних чинників, тому це обов’язково враховується у процесі дезінфекції та стерилізації обладнання.

Усе стерилізаційне обладнання пройшло державну сертифікацію та має відповідні документи. Ми використовуємо автоклави лише найкращої якості.

Індивідуальне пакування інструментів

Ми використовуємо індивідуальне пакування інструментарію, крафт-пакет з певним набором обладнання відкривається у присутності пацієнта безпосередньо перед проведенням процедури, аби пацієнт бачив і був впевнений у власній безпеці, міг контролювати процес.

На пакеті є спеціальне маркування, по кольору якого людина може побачити чи достатньо часу провели інструменти в автоклаві, чи була відповідна температура, чи все було якісно зроблено.

Персонал

Наші співробітники перед кожною зміною проходять скринінги стану здоров’я. Обов’язковим є температурний контроль, вимірювання показників артеріального тиску, пульсу та сатурації. Окрім того, усі лікарі проходять регулярні лабораторні та інструментальні обстеження, згідно державних стандартів для медичних закладів та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

Стоматологи обов’язково працюють у засобах індивідуального захисту: одноразових масках, рукавичках, спеціальних костюмах та окулярах.

Правила безпеки клініки

Ми відповідально ставимося до наших пацієнтів. До питань безпеки залучені і лікарі-стоматологи і адміністративний персонал клініки. Ми цінуємо Вашу довіру і щоразу виправдовуємо її.

Ми все робимо для Вашого комфорту та безпеки!

Для отримання детальнішої інформації чи запису на прийом телефонуйте, будь ласка, або заповнюйте форму запису на нашому сайті.

Будьте відповідальні та здорові!