+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 230 грн
Мостоподібний протез на 4 зуба від 18020 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Зубний міст в Києві

зубной мост цена

Мостоподібне протезування зубів ⎼ це різновид стоматологічного протезування, яке активно застосовують в сучасній медичній практиці для вирішення проблем, пов’язаних з відсутністю одного або декількох зубів на верхній чи нижній щелепі. Така назва протезування була вибрана не випадково. Дана конструкція зовнішньо нагадує міст, який повинен мати як мінімум дві точки опори. Опорами в ротовій порожнині можуть бути як рідні зуби пацієнта, так і встановлені в щелепу імпланти. Ціна моста на зуби у Києві досить демократична, це значно вигідніше ніж ставити імплант замість кожного відсутнього зуба окремо.

Сучасна стоматологія зробила значний крок вперед, піднявши на високій рівень естетичність та довговічність роботи.

Мостоподібні протези ⎼ один із найбільш розповсюджених та доступних методів маскування недоліків ротової порожнини сьогодні. Вони здатні не тільки повернути красиву посмішку, а також жувальну функцію, почуття впевненості та комфорту.

Переваги мостоподібного протезу

Підґрунтям такої популярності мостів на зуби сьогодні є безліч їх переваг. Це не нова процедура у стоматології, проте вже скільки років зберігає свою актуальність та доцільність.

 1. Надійність та міцність протез.

 2. Привабливий зовнішній вигляд, мостоподібний протез практично неможливо відрізнити від природних зубів.

 3. Можливість замінити одразу декілька втрачених чи пошкоджених зубів.

 4. Вартість зубного моста у Києві доступна кожному.

 5. Просте та безболісне встановлення.

 6. Довгий термін служби.

 7. Нескладний догляд за зубами з встановленим мостом.

Як проходить мостоподібне протезування

мост на зубы цена

Процес будь якого протезування ⎼ дуже кропітка, індивідуальна робота. Вміння правильно підібрати форму і відтінок протезу свідчить про професійність лікаря та клініки. Протез повинен гармонійно вписатися в зубний ряд.

Зубний міст складається з коронок, які кріпляться на заздалегідь підготовлені зуби пацієнта або на встановлені імпланти. Щоб встановити протез, знадобиться декілька візитів до лікаря. Тривалість і процес лікування обговорюється індивідуально з лікарем. Завдяки мостоподібному протезуванню можна вирішити ряд проблем і зробити вашу посмішку ідеальною, адже такі протези встановлюються, як на бічні жувальні, так і на передні зуби.

Сучасні стоматологічні технології та методики значно спростили і прискорили процес протезування. Завдяки цьому, кожна людина, навіть зі складною ситуацією, яка пов’язана з нездоровими зубами має можливість повернути собі задоволення посміхатися.

Яку функцію виконує зубний міст:

 • Повернення цілісності зубного ряду.
 • Відновлення жувальної функції.
 • Покращення якості вимови.
 • Естетична функція.

Різновиди мостоподібних протезів:

Залежно від матеріалу виготовлення зубні мости можуть бути:

 • Металеві.
 • Керамічні.
 • Металокерамічні.
 • Пластмасові.

Металеві протези є бюджетним варіантом, але поступово втрачають свою актуальність в Україні та інших країнах. На сьогоднішній день винайдено безліч інноваційних варіантів для протезування, які своїми характеристиками та експлуатаційними властивостями перевершують старі аналоги. Найпопулярніший і найбільш затребуваний на сьогоднішній день варіант – керамічні або металокерамічні зубні мости, які забезпечують естетичність, комфорт та безпеку в процесі експлуатації.

Як відомо, металеві протези поступово руйнують опорні зуби. В свою чергу керамічні протези, за умови професійної установки, не завдають шкоди природнім зубам.

За характером кріплення мостоподібні протези бувають:

 • Знімні.
 • Незнімні.

Знімні протези часто виготовляють із пластику і виконують естетичну функцію, приховуючи собою відсутність одного або декількох зубів. Але міцність таких конструкцій низька.

Як правило зубний міст складається із двох опор. Але, є також варіанти з односторонньою опорою (консольні).

Показання для встановлення зубного мосту у Києві

Головним показанням для проведення мостоподібного протезування є відсутність одного або декількох зубів в зубному ряді верхньої або нижньої щелепи. Зубний міст може замінити до чотирьох відсутніх зубів максимум. Така конструкція може забезпечувати максимальну міцність і стійкість до механічних впливів.

Зубний міст у Києві також встановлюється у тих випадках, коли неможливо встановити імплант замість кожного відсутнього зуба. Так буває тоді, коли, наприклад, недостатній об’єм кісткової тканини щелеп, або порушена її структура.

Умови встановлення зубного моста у Києві

Однією із головних умов постановки мосту є наявність здорових, міцних зубів, які можуть бути для нього опорою. За умови відсутності опорних зубів, проводиться вживлення імплантів.

Протипоказання для встановлення зубного мосту

Незважаючи на широке застосування, встановлення зубних мостів має ряд протипоказань. В цих випадках мостоподібне протезування може бути недоцільним, та навіть небезпечним.

 • Відсутність більше 3-4-х зубів поспіль. Чим більша мостоподібна конструкція, тим вона менш міцна, тим більший ризик її пошкодження, обламування.

 • Пародонтит і пародонтоз тяжкого ступеню.

 • Порушення прикусу різних видів.

 • Невилікувані інфекційні осередки у ротовій порожнині (карієс, запальні захворювання).

 • Бруксизм – надмірне мимовільне стискання щелеп, переважно під час сну, «скреготіння» зубами.

 • Важкі дефекти зубного ряду.

З приводу будь-якого з цих протипоказань зможуть проконсультувати наші лікарі у Клініці Доброго Стоматолога у Києві. Ми професійно підходимо до кожного пацієнта і зможемо призначити адекватне та коректне лікування для кожного, аби Ви могли насолоджуватись установкою моста на зуби уже найближчим часом.

Можливі варіанти встановлення мостоподібних протезів в Києві

 • На природні зуби пацієнта (в ситуації, коли пацієнт втратив один зуб).

 • На імплантати (в ситуаціях, коли у пацієнта відсутні 4 и більше зубів).

Етапи корекції втрачених зубів за допомогою мостоподібного протезу

 1. Увесь процес відновлення бездоганної посмішки починається з консультації ортодонта у клініці Доброго Стоматолога у Києві. Лікар обов’язково розпитає про побажання та оцінить клінічну ситуацію.

 2. Обстеження ротової порожнини. Відбувається візуальний огляд ротової порожнини, дефектів зубного ряду та всіх особливостей. Додаткова інформація досягається за допомогою інструментальних досліджень (рентген, комп’ютерна томографія).

 3. Якщо вирішено встановлювати мостоподібний протез – виконується підготовка опори. Якщо міст буде фіксуватись до зубів, відбувається їх їх депульпація та обточування, якщо до імплантів – тоді вони встановлюються у кістку щелепи.

 4. Лікар-стоматолог робить зліпок щелепи, на основі якого буде виготовлено майбутній зубний міст.

 5. Коли мостоподібний протез виготовлений, він фіксується у ротовій порожнині пацієнта. За потреби колір, форма чи розмір коректується.

Догляд після встановлення зубного мосту

Правильний догляд за ротовою порожниною з мостоподібним протезом є важливим етапом, який визначає термін служби зубного мосту.

Ось декілька порад, які допоможуть зберегти свої зуби привабливими та здоровими:

 • Ретельне чищення зубів мінімум двічі на день (зранку та ввечері) за допомогою зубної щітки та пасти.

 • Міжзубні проміжки очищати від нальоту та залишків їжі іригатором або зубною ниткою.

 • Використання ополіскувача для ротової порожнини.Рекомендовано відвідування стоматолога один раз на 6 місяців. На профілактичному огляді лікар надасть рекомендації щодо корекції догляду за ротовою порожниною чи призначить лікування захворювань.

Вартість встановлення зубного мосту в Клініці Доброго Стоматолога

мостовидный протез цена

Якщо Вам необхідно поставити міст на зуби, то щоб дізнатися вартість даної операції ви можете звернутися за інформацією до адміністратора або подивитися прайс на зубні мости в рубриці “Ціни”.

Рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря нашої клініки, який проведе повну діагностику, сформує необхідну стратегію лікування і зробить індивідуальний прорахунок в залежності від складності ситуації, особливості ротової порожнини і стану ваших зубів.

Вартість зубного мосту також варіює залежно від обраного матеріалу та фірми виробника. Ваш стоматолог допоможе Вам підібрати найбільш оптимальний варіант.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для встановлення зубних мостів?

Клієнтам нашої стоматології ми гарантуємо:

 • Високий професіоналізм та лояльний, чутливий підхід.

 • Застосування сучасних технологій знеболення.

 • Комфортність в процесі проведення лікування.

 • Всі маніпуляції будуть зроблені якісно та своєчасно.

 • Використання безпечних інструментів та методик.

 • Демократичні ціни.

Життя з красивою і здоровою посмішкою чудове! Не варто відкладати на завтра можливість щиро посміхатися. Клініка Доброго Стоматолога ⎼ це місце, куди приходять з надією і виходять с красивою, здоровою усмішкою. До зустрічі!© Автор статті: Волочай Юрій Олександрович

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.