+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 230 грн
Мостоподібний протез на 4 зуба від 18020 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Зубний міст в Києві

зубной мост цена

Мостоподібне протезування зубів ⎼ це різновид стоматологічного протезування, яке активно застосовують в сучасній медичній практиці для вирішення проблем, пов’язаних з відсутністю одного або декількох зубів на верхній чи нижній щелепі. Така назва протезування була вибрана не випадково. Дана конструкція зовнішньо нагадує міст, який повинен мати як мінімум дві точки опори. Опорами в ротовій порожнині можуть бути як рідні зуби пацієнта, так і встановлені в щелепу імпланти. Ціна моста на зуби у Києві досить демократична, це значно вигідніше ніж ставити імплант замість кожного відсутнього зуба окремо.

Сучасна стоматологія зробила значний крок вперед, піднявши на високій рівень естетичність та довговічність роботи.

Мостоподібні протези ⎼ один із найбільш розповсюджених та доступних методів маскування недоліків ротової порожнини сьогодні. Вони здатні не тільки повернути красиву посмішку, а також жувальну функцію, почуття впевненості та комфорту.

Переваги мостоподібного протезу

Підґрунтям такої популярності мостів на зуби сьогодні є безліч їх переваг. Це не нова процедура у стоматології, проте вже скільки років зберігає свою актуальність та доцільність.

 1. Надійність та міцність протез.

 2. Привабливий зовнішній вигляд, мостоподібний протез практично неможливо відрізнити від природних зубів.

 3. Можливість замінити одразу декілька втрачених чи пошкоджених зубів.

 4. Вартість зубного моста у Києві доступна кожному.

 5. Просте та безболісне встановлення.

 6. Довгий термін служби.

 7. Нескладний догляд за зубами з встановленим мостом.

Як проходить мостоподібне протезування

мост на зубы цена

Процес будь якого протезування ⎼ дуже кропітка, індивідуальна робота. Вміння правильно підібрати форму і відтінок протезу свідчить про професійність лікаря та клініки. Протез повинен гармонійно вписатися в зубний ряд.

Зубний міст складається з коронок, які кріпляться на заздалегідь підготовлені зуби пацієнта або на встановлені імпланти. Щоб встановити протез, знадобиться декілька візитів до лікаря. Тривалість і процес лікування обговорюється індивідуально з лікарем. Завдяки мостоподібному протезуванню можна вирішити ряд проблем і зробити вашу посмішку ідеальною, адже такі протези встановлюються, як на бічні жувальні, так і на передні зуби.

Сучасні стоматологічні технології та методики значно спростили і прискорили процес протезування. Завдяки цьому, кожна людина, навіть зі складною ситуацією, яка пов’язана з нездоровими зубами має можливість повернути собі задоволення посміхатися.

Яку функцію виконує зубний міст:

 • Повернення цілісності зубного ряду.
 • Відновлення жувальної функції.
 • Покращення якості вимови.
 • Естетична функція.

Різновиди мостоподібних протезів:

Залежно від матеріалу виготовлення зубні мости можуть бути:

 • Металеві.
 • Керамічні.
 • Металокерамічні.
 • Пластмасові.

Металеві протези є бюджетним варіантом, але поступово втрачають свою актуальність в Україні та інших країнах. На сьогоднішній день винайдено безліч інноваційних варіантів для протезування, які своїми характеристиками та експлуатаційними властивостями перевершують старі аналоги. Найпопулярніший і найбільш затребуваний на сьогоднішній день варіант – керамічні або металокерамічні зубні мости, які забезпечують естетичність, комфорт та безпеку в процесі експлуатації.

Як відомо, металеві протези поступово руйнують опорні зуби. В свою чергу керамічні протези, за умови професійної установки, не завдають шкоди природнім зубам.

За характером кріплення мостоподібні протези бувають:

 • Знімні.
 • Незнімні.

Знімні протези часто виготовляють із пластику і виконують естетичну функцію, приховуючи собою відсутність одного або декількох зубів. Але міцність таких конструкцій низька.

Як правило зубний міст складається із двох опор. Але, є також варіанти з односторонньою опорою (консольні).

Показання для встановлення зубного мосту у Києві

Головним показанням для проведення мостоподібного протезування є відсутність одного або декількох зубів в зубному ряді верхньої або нижньої щелепи. Зубний міст може замінити до чотирьох відсутніх зубів максимум. Така конструкція може забезпечувати максимальну міцність і стійкість до механічних впливів.

Зубний міст у Києві також встановлюється у тих випадках, коли неможливо встановити імплант замість кожного відсутнього зуба. Так буває тоді, коли, наприклад, недостатній об’єм кісткової тканини щелеп, або порушена її структура.

Умови встановлення зубного моста у Києві

Однією із головних умов постановки мосту є наявність здорових, міцних зубів, які можуть бути для нього опорою. За умови відсутності опорних зубів, проводиться вживлення імплантів.

Протипоказання для встановлення зубного мосту

Незважаючи на широке застосування, встановлення зубних мостів має ряд протипоказань. В цих випадках мостоподібне протезування може бути недоцільним, та навіть небезпечним.

 • Відсутність більше 3-4-х зубів поспіль. Чим більша мостоподібна конструкція, тим вона менш міцна, тим більший ризик її пошкодження, обламування.

 • Пародонтит і пародонтоз тяжкого ступеню.

 • Порушення прикусу різних видів.

 • Невилікувані інфекційні осередки у ротовій порожнині (карієс, запальні захворювання).

 • Бруксизм – надмірне мимовільне стискання щелеп, переважно під час сну, «скреготіння» зубами.

 • Важкі дефекти зубного ряду.

З приводу будь-якого з цих протипоказань зможуть проконсультувати наші лікарі у Клініці Доброго Стоматолога у Києві. Ми професійно підходимо до кожного пацієнта і зможемо призначити адекватне та коректне лікування для кожного, аби Ви могли насолоджуватись установкою моста на зуби уже найближчим часом.

Можливі варіанти встановлення мостоподібних протезів в Києві

 • На природні зуби пацієнта (в ситуації, коли пацієнт втратив один зуб).

 • На імплантати (в ситуаціях, коли у пацієнта відсутні 4 и більше зубів).

Етапи корекції втрачених зубів за допомогою мостоподібного протезу

 1. Увесь процес відновлення бездоганної посмішки починається з консультації ортодонта у клініці Доброго Стоматолога у Києві. Лікар обов’язково розпитає про побажання та оцінить клінічну ситуацію.

 2. Обстеження ротової порожнини. Відбувається візуальний огляд ротової порожнини, дефектів зубного ряду та всіх особливостей. Додаткова інформація досягається за допомогою інструментальних досліджень (рентген, комп’ютерна томографія).

 3. Якщо вирішено встановлювати мостоподібний протез – виконується підготовка опори. Якщо міст буде фіксуватись до зубів, відбувається їх їх депульпація та обточування, якщо до імплантів – тоді вони встановлюються у кістку щелепи.

 4. Лікар-стоматолог робить зліпок щелепи, на основі якого буде виготовлено майбутній зубний міст.

 5. Коли мостоподібний протез виготовлений, він фіксується у ротовій порожнині пацієнта. За потреби колір, форма чи розмір коректується.

Догляд після встановлення зубного мосту

Правильний догляд за ротовою порожниною з мостоподібним протезом є важливим етапом, який визначає термін служби зубного мосту.

Ось декілька порад, які допоможуть зберегти свої зуби привабливими та здоровими:

 • Ретельне чищення зубів мінімум двічі на день (зранку та ввечері) за допомогою зубної щітки та пасти.

 • Міжзубні проміжки очищати від нальоту та залишків їжі іригатором або зубною ниткою.

 • Використання ополіскувача для ротової порожнини.Рекомендовано відвідування стоматолога один раз на 6 місяців. На профілактичному огляді лікар надасть рекомендації щодо корекції догляду за ротовою порожниною чи призначить лікування захворювань.

Вартість встановлення зубного мосту в Клініці Доброго Стоматолога

мостовидный протез цена

Якщо Вам необхідно поставити міст на зуби, то щоб дізнатися вартість даної операції ви можете звернутися за інформацією до адміністратора або подивитися прайс на зубні мости в рубриці “Ціни”.

Рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря нашої клініки, який проведе повну діагностику, сформує необхідну стратегію лікування і зробить індивідуальний прорахунок в залежності від складності ситуації, особливості ротової порожнини і стану ваших зубів.

Вартість зубного мосту також варіює залежно від обраного матеріалу та фірми виробника. Ваш стоматолог допоможе Вам підібрати найбільш оптимальний варіант.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для встановлення зубних мостів?

Клієнтам нашої стоматології ми гарантуємо:

 • Високий професіоналізм та лояльний, чутливий підхід.

 • Застосування сучасних технологій знеболення.

 • Комфортність в процесі проведення лікування.

 • Всі маніпуляції будуть зроблені якісно та своєчасно.

 • Використання безпечних інструментів та методик.

 • Демократичні ціни.

Життя з красивою і здоровою посмішкою чудове! Не варто відкладати на завтра можливість щиро посміхатися. Клініка Доброго Стоматолога ⎼ це місце, куди приходять з надією і виходять с красивою, здоровою усмішкою. До зустрічі!© Автор статті: Безносюк Костянтин Миколайович

Лікарі
Денисов Дмитро Анатолійович
Денисов
Дмитро Анатолійович
Стоматолог-ортопед
Спеціалізація: Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 3 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 3 років
Безносюк Костянтин Миколайович
Безносюк
Костянтин Миколайович
Терапевт. Гігієніст. Ортопед.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Мостоподібний протез – це спеціальна конструкція, яка встановлюється на місце одного або декількох відсутніх зубів. Міст може замінити до чотирьох втрачених зубів, а для його фіксації потрібні всього дві опори. Ними можуть стати здорові природні зуби, які розташовані поруч або спеціально вживлені імпланти.
Мости на зуби у Києві можуть відрізнятися за способом кріплення: вони є знімні і незнімні; або за матеріалом, з якого виготовлена конструкція: металеві, керамічні, металокерамічні або пластмасові. Вибір виду мосту ґрунтується на потребах пацієнта, індивідуальних особливостях організму, та, звичайно, від вартості мостоподібного протезування у Києві – пацієнт обирає те, що доступне його гаманцю
Мости для зубів у Києві можуть виготовлятися з металу, металокераміки, кераміки або з пластмаси. Найбільш бюджетними є металеві та пластмасові протези, проте вони мають ряд серйозних недоліків і сьогодні не користуються значним попитом. Найбільш естетичними та міцними вважаються мости з кераміки та металокераміки, тому вибір пацієнтів падає саме на ці матеріали.
Встановлення зубного мосту – це Ваш шанс заощадити кошти, коли відсутні кілька зубів у ряді. Найбільша перевага методу – це те, що не потрібно встановлювати опору на кожен зуб окремо, Ціна відрізняється залежно від того якому саме матеріалу надасть перевагу пацієнт, скільки зубів потрібно відновити, на яку опору буде фіксований протез (власні зуби чи штучні імпланти). Ціну встановлення мосту на зуби можливо прорахувати індивідуально на консультації лікаря.
Ціна моста з металокераміки може значно відрізнятися в залежності від багатьох факторів (складність процедури, матеріали, використані для виготовлення моста, досвідченість стоматолога, необхідна кількість зубів, що відновлюються тощо). Варто також зазначити, що ціна моста може збільшуватися, якщо додатково потрібні попередні процедури, такі як лікування карієсу або пародонтиту. У Клініці Доброго Стоматолога вартість мосту з металокераміки (від 3-х одиниць) стартує від 15 000 грн.
Кожен метод протезування має свої переваги та недоліки. Щоб розуміти що краще для Вас, варто спочатку розібратися: скільки зубів Вам потрібно відновити? Як розташовані втрачені зуби? Чи достатньо кісткової тканини для встановлення імпланту? В якому стані зуби, які будуть потенційною опорою для мосту? Обидва способи досить надійні та естетичні, вирішити який буде для Вас кращим допоможе стоматолог-ортопед на консультації.
Зубний міст виготовляється в зуботехнічній лабораторії за індивідуальними зліпками пацієнта. Цей процес може займати від кількох днів до 2-х тижнів. За цей час пацієнтові встановлюються тимчасові протези, щоб можна було почуватися комфортно та впевнено.
Встановлення кінцевого варіанту зубного мосту займає до 15-30 хвилин. Стоматолог обов'язково має впевнитися що конструкція добре «сидить», що Вам нічого не заважає і не приносить дискомфорту, що колір виготовленого мостоподібного протезу не відрізняється від природного відтінку зубів і сам пацієнт задоволений кінцевим результатом. При потребі, стоматолог скоригує виявлені недоліки.
Теоретично, можна, але є багато «нюансів» які потрібно врахувати і зважити всі «за» та «проти», перед встановленням мосту на зуби мудрості. Такі зуби часто є «проблемними» у пацієнтів: їх складніше лікувати, вони ростуть у неправильному положенні, приносять дискомфорт та порушують положення інших зубів. Варто пройти обстеження і приймати рішення конкретно для Вашого випадку.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.