+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Мостоподібне протезування зубів ⎼ це різновид стоматологічного протезування,яке активно застосовують в сучасній стоматології для вирішення проблем, пов’язаних з відсутністю одного або декількох зубів на верхній чи нижній щелепі. Така назва протезування була вибрана не випадково. Данна конструкція зовнішньо нагадує міст, який повинен мати як мінімум дві точки опори. Опорами в ротовій порожнині можуть бути як рідні зуби пацієнта, так і встановлені в щелепу імпланти.

Як проходить мостоподібне протезування

Процес будь якого протезування ⎼ дуже кропітка, індивідуальна робота. Вміння правильно підібрати форму і відтінок протезу про професійність лікаря та клініки. Протез повинен гармонійно вписатися в зубний ряд. Зубний міст складається з коронок, які кріпляться на заздалегідь підготовлені зуби пацієнта або на встановлені імпланти. Щоб встановити протез, знадобиться декілька візитів до лікаря. Тривалість і процес лікування обговорюється індивідуально з лікарем. Завдяки мостоподібному протезуванню можна вирішити ряд проблем і зробити вашу посмішку ідеальною, адже такі протези встановлюються і на передні зуби. Сучасні стоматологічні технології та методики значно спростили і прискорили процес протезування. Завдяки цьому, кожна людина, навіть зі складною ситуацією, яка пов’язана з нездоровими зубами має можливість повернути собі задоволення посміхатися.

Яку функцію виконує зубний міст:

мостовидний протез
 • Повернення цілісності зубного ряду.
 • Відновлення жувальної функції.
 • Покращення якості вимови.
 • Естетична функція.

Різновиди мостоподібних протезів (по матеріалах):

 • Металеві.
 • Керамічні.
 • Металокерамічні.
 • Пластмасові.
Металеві протези є бюджетним варіантом, але поступово втрачають свою актуальність в Україні та інших країнах. На сьогоднішній день винайдено безліч інноваційних варіантів для протезування, які своїми характеристиками та експлуатаційними властивостями перевершують старі аналоги. Найпопулярніший і затребуваний на сьогоднішній день варіант – керамічні або металокерамічні зубні мости, які забезпечують естетичність, комфорт та безпеку в процесі експлуатації. Як відомо, металеві протези поступово руйнують опорні зуби. В свою чергу керамічні протези, за умови професійної установки, не завдають шкоди природнім зубам. За характером кріплення мостоподібні протези бувають знімні та незнімні. Знімні протези часто виготовляють із пластику і виконують естетичну функцію, приховуючи собою відсутність одного або декількох зубів. Але міцність таких конструкцій низька. Як правило зубний міст складається із двох опор. Але, є також варіанти з односторонньою опорою (консольні). Головним показанням для проведення мостоподібного протезування э відсутність одного або декількох зубів в зубному ряді верхньої або нижньої щелепи. Однією із головних умов постановки мосту є наявність здорових, міцних зубів, які можуть бути дня нього опорою. За умови відсутності опорних зубів, проводиться вживлення імплантів. Сучасна стоматологія зробила значний крок вперед, піднявши на високій рівень естетичність та довговічність роботи. Мостоподібні протези ⎼ один із самих розповсюджених та доступних методів маскування недоліків ротової порожнини. Вони здатні не тільки повернути красиву посмішку, а також жувальну функцію, почуття впевненості та комфорту.

Можливі варіанти встановлення

 • На природні зуби пацієнта (в ситуації, коли пацієнт втратив один зуб).
 • На імплантати (в ситуаціях, коли у пацієнта відсутні 4 и більше зубів).

Вартість встановлення зубного мосту в Клініці Доброго Стоматолога

Якщо Вам необхідно поставити міст на зуби, то щоб дізнатися вартість даної операції ви можете звернутися за інформацією до адміністратора або подивитися прайс в рубриці “Ціни” Рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря нашої клініки, який проведе повну діагностику, сформує необхідну стратегію лікування і зробить індивідуальний прорахунок в залежності від складності ситуації, особливості ротової порожнини і стану ваших зубів.

Клієнтам нашої стоматології ми гарантуємо:

 • Високий професіоналізм та лояльний, чутливий підхід.
 • Застосування сучасних технологій знеболення.
 • Комфортність в процесі проведення лікування.
 • Всі маніпуляції будуть зроблені якісно та своєчасно.
 • Використання безпечних інструментів та методик.
 • Демократичні ціни.
Життя з красивою і здоровою посмішкою чудове! Не варто відкладати на завтра можливість щиро посміхатися. Клініка Доброго Стоматолога ⎼ місце, куди приходять з надією і виходять с красивою, здоровою усмішкою. До зустрічі!

 

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.