+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.

Вініри для зубів — це тонкі пластинки, ідентичні зубній емалі за структурою та кольором. Вони фіксуються на зовнішній поверхні зуба і дозволяють відновити естетику посмішки. Як правило, вініри встановлються не на всі зуби ротової порожнини, а тільки по лінії посмішки.

Такі конструкції з’явилися ще в першій половині минулого століття, і довгий час використовувалися  акторами для виправлення дефектів посмішки.

Встановлення вінірів в Києві: показання

Вініри дозволяють встановити естетичні проблеми окремих зубів і зубного ряду в цілому.  Частіше всього їх встановлюють, щоб виправити колір та форму зубів.
установка вінірівВ яких випадках рекомендовано встановлення  вінірів на зуби:
 • нерівна зубна поверхня
 • скорочена або неестетична  форма зубів
 • наявність сколів на зубах
 • стирання зубів
 • збільшені проміжки між зубами
 • наявність мікротріщин на емалі
 • неестетичний колір емалі
Такі конструкції дозволяють виправити форму, розмір та колір зубів. Часто вініри встановлюють пацієнтам з тьмяним або жовтуватим кольором емалі. В деяких випадках рекомендують встановлення  вінірів для рішення інших естетичних проблем. Наприклад,  для ліфтингу скул у випадку, якщо у пацієнта з віком знижується тонус шкіри, а також м’язів в нижній частині обличчя.
 
В яких випадках встановлення зубних вінірів протипоказані:
 • Наявність обширного карієсу та захворюваня ясен.
 • Бруксизм і порушення прикусу, які можуть перешкоджати тривалій фіксації вінірів
 • Дефекти емалі
 • Рухливість зубів
Варто відмітити, що незначний карієс та захворювання ясен варто обов’язково вилікувати перед встановленням вінірів. В залежності від типу конструкції та особливістю догляду за ротовою порожниною вініри прослужать від 5 років та більше. Ціна та термін служби залежить від виду конструкції та способу установки.
 
Якщо ви бажаєте виправити дефекти посмішки та поставити вініри на зуби, то приходьте на консультацію в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. Наші стоматологи розкажуть про те, чи доречна вам установка вінірів і чи є необхідність лікування зубів та ясен перед встановленням, підскажуть, які види вінірів існують і яка в в них різниця, зорієнтують по вартості та термінах виготовлення. Чекаємо вас у нашій стоматології за попереднім записом.

Види вінірів

Такі конструкції можуть виготовлятися в лабораторних умовах або в момент встановлення в кабінеті стоматолога. В залежності від способу встановлення і матеріалу виготовлення в нашій клініці пропонують прямі та непрямі, а також композитні та керамічні вініри.

Прямі та непрямі вініри

Поставити вініри на зубиПрямі вініри підходять для виправлення форми і кольору зубів. Такі конструкції виготовляються прямим способом — спеціальна фотополімерна маса відразу наноситься на попередньо очищену поверхню зуба, а потім із неї формується вінір прямо на зубах. Звідси і походить назва конструкції. Потім на отриману конструкцію світять  поляризаційною лампой, під дією якої маса заействием которой масса застигає. Після цього виконується полірування вініра. Так послідовно вініри формуються по всій лінії посмішки.
 
Особливості таких конструкцій — швидке встановлення та відсутність анестезії. За рахунок особливостей формування вінірів, реставрацію зубів таким способом можна провести за один-два сеанси. Також відсутній процес обточування зубної емалі, який проводиться в тому випадку, якщо ви вирішите поставити вініри на зуби з більш міцною керамічною конструкцією. Такі вініри виготовляються в лабораторії.
 
Також в порівнянні з іншими видами вінірів, прямі конструкції відрізняються відносно невисокою вартістю.
 
Непрямі конструкції являють собою уже сформовану пластинку, яка схожа зовнішню частину зуба. Вони можуть виготовлятися за спеціальними шаблонами або за індивідуальними відбитками.

Композитні

Вініри із композитних матеріалів подходять для відновлення  форми зуба, виправлення кольору зубної емалі і навіть для заповнення зубних проміжків.
 
Вони можуть виготовлятися тим же способом, що і прямі вініри, а також непрямим способом. В першому випадку композитний матеріал наноситься на поверхню зуба, закріплюється під впливом світла та полірується. В другому випадку непрямі конструкції виготовляються в лабораторії. Готові конструкції встановлюються на зуб після обточування за допомогою стоматологічного цементу.
 
Встановлення вінірів на зуби прямим способом також займає менше часу, а ніж підготовчі роботи і встановлення керамічних вінірів. Ціна композитних вінірів також нижча, аніж у люмінірів та вінірів з кераміки.

Керамічні

Такі конструкції вважаються одні з кращих в сфері естетичної стоматології. Вони природно виглядають на зубах, відрізняються тривалим терміном служби, навіть через декілька років зберігають рельєфність, природну властивість емалі. Вони здатні виправити колір і форму зубів, розмір зубної коронки, сколи між зубами і невелике викривлення зубів. Такі конструкції ми встановлюємо в нашій клініці.
 
Керамічні вініри досить тонкі. Вони виготовляються в лабораторії за індивідуальними відбитками. Для встановлення конструкції такого типу необхідне обточування натуральних зубів.
 
Після цього вініри фіксують на зубах за допомогою особливої клейкої речовини. Встановлення конструкцій може займати 2-3 візити протягом одного-двох тижнів, так як замір, препарація і встановлення проводяться під час окремих візитів. Ціна встановленн при цьому фіксується і не залежить від кількості візитів.
 
Вартість керамічних вінірів вижча, аніж прямих і композитних конструкцій, однак вони відрізняються кращої естетикою та більш довготривалим терміном служби – 7-10 років і навіть більше. Все залежить від особливостей догляду за зубами і якістю роботи лікаря стоматолога.
 
Записуйтесь на консультацію в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. Наші професійні стоматологи розкажуть про переваги кожного виду конструкцій і вартості реставрації зубів в залежностя від вибраних вінірів. Приходьте на прийом і всього за декілька візитів наші стоматологи зроблять вашу посмішку білосніжною та красивою.

Етапи встановлення вінірів

Ціна довговічності вінірів залежить від якості робіт стоматолога. Так як встановлення прямих вінірів проходить безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта, розкажемо про етапи встановлення.
 1. Ціни на установку винировКонсультація та попереднє лікування зубів і ясен при необхідності. Під час першого візиту стоматолог нашої клініки оцінить стан ротової порожнини, стан прикусу і надасть рекомендації про подальше дії. Він може призначити лікування карієсу, професійну чистку зубів та рекомендувати пройти ортодонтичне лікування  — корекцію прикусу та виправлення кривих зубів. Якщо ваші зуби і ясна здорові, то лікар зразу перейде до другого етапу.
 2. Примірка майбутніх вінірів за допомогою Wax up и Mox up технологій моделювання  зубів. Для цього знімаються відбитки зубів пацієнта верхньої та нижньої щелепи, виконується їх гіпсова модель, потім зубний технік враховуючи побажання пацієнта моделює форму та розмір зубів. Після цього виготовляються силіконові відбитки нових зубів і наноситься  спеціальна Mox up паста, відбитки одягаються на зуби пацієнта. Під впливом відбитків паста моделює умовні вініри. Потім відбитки знімаються, лікар прибирає залишки пасти з зубів і пацієнт може попередньо побчити, як будуть виглядати вініри на його зубах.
 3. Обрабка зубів. На цьому етапі зуби пацієнта припаріруються , як правило, обточування відбувається в межах зубної емалі.
 4. Відбитки та встановлення тимчасових конструкцій.
 5. Встановлення  вінірів після їх виготовлення в лабораторії. Спочатку пластинки приміряють, а потім фіксують на зубах пацієнта.
Встановлення  вінірів проходить в декілька етапів протягом 1-2 тижнів,  так як після зняття відбитків необхідний час на виготовлення вінірів зубним техніком.
 
Приходьте на консультацію в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. Наші стоматологи розкажуть детальніше про реставрацію зубів вінірами і допоможуть повернути красу вашої посмішки. Ціни вінірів керамічних та композитних ви можете дізнатися на нашому сайті у відповідному розділі.

 

Ціни
Бюгельний протез кламерний7770 грн
Бюгельний протез замковий8700 грн
Воскове моделювання265 грн
Воскове моделювання (art)600 грн
Вкладка з КХС нерозбірна1320 грн
Вкладка з КХС розбірна1420 грн
Вкладка з КХС розбірна з уступом1600 грн
Вкладка с напресованою керамікою3650 грн
Вкладка керамічна (анатомічна)7510 грн
Ясна рожеві пластмасові (вартість за одну одиницю)280 грн
Діагностичні моделі на верхню та нижню щелепи520 грн
Замок1100 грн
Індивідуальний цирконієвий абатмент6240 грн
Індивідуальна відбиткова ложка600 грн
Індивідуалізація відбиткової ложки600 грн
Індивідуальний металевий абатмент без вартості платформи3100 грн
Штучні ясна акрилові (вартість за одну одиницю)360 грн
Тимчасова пластмасова коронка лабораторного виготовлення840 грн
Коронка тимчасова Protemp850 грн
Коронка тимчасова гвинтової фіксації (без вартості абатмента)1500 грн
Коронка металопластмасова (тимчасова)1400 грн
Коронка керамічна (base)6740 грн
Коронка керамічна (optium)7990 грн
Коронка металокерамічна3810 грн
Коронка металокерамічна гвинтової фіксації3810 грн
Коронка цирконієва (base)7999 грн
Коронка цирконієва (optium)8990 грн
Коронка золота (залежно від ваги)від 5880 грн
Коронка платинова (залежно від ваги)від 11080 грн
Корекція (якщо протез виготовлений в іншій клініці)640 грн
Вінір без препаруваннявід 7510 грн
Мікропротез «метелик» (акрил)1600 грн
Мікропротез «метелик» (нейлон)2800 грн
Нейлоновий протез6600 грн
Визначення ЦО за допомогою валиків450 грн
Визначення ЦО за допомогою валиків на жорсткому базисі750 грн
Відбиток альгінатною масою250 грн
Відбиток Speedex250 грн
Відбиток Express420 грн
Перебазування протеза1700 грн
Плечова маса (до кожної одиниці коронки)390 грн
Повний знімний протез (включно з корекцією)5700 грн
Повний знімний протез армований6500 грн
Ремонт акрилового знімного протеза1200 грн
Ремонт нейлонового знімного протеза1800 грн
Реєстрація прикусу силіконом140 грн
Сканування верхньої та нижньої щелепи1500 грн
Зняття коронки (збивання)150 грн
Зняття коронки (розпилювання)290 грн
Фіксація гвинтового абатмента3465 грн
Фіксація коронки на тимчасовий цемент80 грн
Фіксація матричного аттачмента3100 грн
Фіксація на Variolink450 грн
Фіксація на Fuji+260 грн
Цирконієвий штифт4600 грн
Цирконієвий штифт розбірний4620 грн
Цирконієвий штифт з уступом4620 грн
Частково знімний протез (враховуючи корекцію)5400 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Лікарі
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар
Спеціалізація: Хірург-имплантолог, ортопедична стоматологія. 1-я категорія
Стаж роботи за фахом: від 10 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років