+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Вініри для зубів — це тонкі пластинки, ідентичні зубній емалі за структурою та кольором. Вони фіксуються на зовнішній поверхні зуба і дозволяють відновити естетику посмішки. Як правило, вініри встановлються не на всі зуби ротової порожнини, а тільки по лінії посмішки.

Такі конструкції з’явилися ще в першій половині минулого століття, і довгий час використовувалися  акторами для виправлення дефектів посмішки.

Встановлення вінірів в Києві: показання

Вініри дозволяють встановити естетичні проблеми окремих зубів і зубного ряду в цілому.  Частіше всього їх встановлюють, щоб виправити колір та форму зубів.
установка вінірівВ яких випадках рекомендовано встановлення  вінірів на зуби:
 • нерівна зубна поверхня
 • скорочена або неестетична  форма зубів
 • наявність сколів на зубах
 • стирання зубів
 • збільшені проміжки між зубами
 • наявність мікротріщин на емалі
 • неестетичний колір емалі
Такі конструкції дозволяють виправити форму, розмір та колір зубів. Часто вініри встановлюють пацієнтам з тьмяним або жовтуватим кольором емалі. В деяких випадках рекомендують встановлення  вінірів для рішення інших естетичних проблем. Наприклад,  для ліфтингу скул у випадку, якщо у пацієнта з віком знижується тонус шкіри, а також м’язів в нижній частині обличчя.
 
В яких випадках встановлення зубних вінірів протипоказані:
 • Наявність обширного карієсу та захворюваня ясен.
 • Бруксизм і порушення прикусу, які можуть перешкоджати тривалій фіксації вінірів
 • Дефекти емалі
 • Рухливість зубів
Варто відмітити, що незначний карієс та захворювання ясен варто обов’язково вилікувати перед встановленням вінірів. В залежності від типу конструкції та особливістю догляду за ротовою порожниною вініри прослужать від 5 років та більше. Ціна та термін служби залежить від виду конструкції та способу установки.
 
Якщо ви бажаєте виправити дефекти посмішки та поставити вініри на зуби, то приходьте на консультацію в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. Наші стоматологи розкажуть про те, чи доречна вам установка вінірів і чи є необхідність лікування зубів та ясен перед встановленням, підскажуть, які види вінірів існують і яка в в них різниця, зорієнтують по вартості та термінах виготовлення. Чекаємо вас у нашій стоматології за попереднім записом.

Види вінірів

Такі конструкції можуть виготовлятися в лабораторних умовах або в момент встановлення в кабінеті стоматолога. В залежності від способу встановлення і матеріалу виготовлення в нашій клініці пропонують прямі та непрямі, а також композитні та керамічні вініри.

Прямі та непрямі вініри

Поставити вініри на зубиПрямі вініри підходять для виправлення форми і кольору зубів. Такі конструкції виготовляються прямим способом — спеціальна фотополімерна маса відразу наноситься на попередньо очищену поверхню зуба, а потім із неї формується вінір прямо на зубах. Звідси і походить назва конструкції. Потім на отриману конструкцію світять  поляризаційною лампой, під дією якої маса заействием которой масса застигає. Після цього виконується полірування вініра. Так послідовно вініри формуються по всій лінії посмішки.
 
Особливості таких конструкцій — швидке встановлення та відсутність анестезії. За рахунок особливостей формування вінірів, реставрацію зубів таким способом можна провести за один-два сеанси. Також відсутній процес обточування зубної емалі, який проводиться в тому випадку, якщо ви вирішите поставити вініри на зуби з більш міцною керамічною конструкцією. Такі вініри виготовляються в лабораторії.
 
Також в порівнянні з іншими видами вінірів, прямі конструкції відрізняються відносно невисокою вартістю.
 
Непрямі конструкції являють собою уже сформовану пластинку, яка схожа зовнішню частину зуба. Вони можуть виготовлятися за спеціальними шаблонами або за індивідуальними відбитками.

Композитні

Вініри із композитних матеріалів подходять для відновлення  форми зуба, виправлення кольору зубної емалі і навіть для заповнення зубних проміжків.
 
Вони можуть виготовлятися тим же способом, що і прямі вініри, а також непрямим способом. В першому випадку композитний матеріал наноситься на поверхню зуба, закріплюється під впливом світла та полірується. В другому випадку непрямі конструкції виготовляються в лабораторії. Готові конструкції встановлюються на зуб після обточування за допомогою стоматологічного цементу.
 
Встановлення вінірів на зуби прямим способом також займає менше часу, а ніж підготовчі роботи і встановлення керамічних вінірів. Ціна композитних вінірів також нижча, аніж у люмінірів та вінірів з кераміки.

Керамічні

Такі конструкції вважаються одні з кращих в сфері естетичної стоматології. Вони природно виглядають на зубах, відрізняються тривалим терміном служби, навіть через декілька років зберігають рельєфність, природну властивість емалі. Вони здатні виправити колір і форму зубів, розмір зубної коронки, сколи між зубами і невелике викривлення зубів. Такі конструкції ми встановлюємо в нашій клініці.
 
Керамічні вініри досить тонкі. Вони виготовляються в лабораторії за індивідуальними відбитками. Для встановлення конструкції такого типу необхідне обточування натуральних зубів.
 
Після цього вініри фіксують на зубах за допомогою особливої клейкої речовини. Встановлення конструкцій може займати 2-3 візити протягом одного-двох тижнів, так як замір, препарація і встановлення проводяться під час окремих візитів. Ціна встановленн при цьому фіксується і не залежить від кількості візитів.
 
Вартість керамічних вінірів вижча, аніж прямих і композитних конструкцій, однак вони відрізняються кращої естетикою та більш довготривалим терміном служби – 7-10 років і навіть більше. Все залежить від особливостей догляду за зубами і якістю роботи лікаря стоматолога.
 
Записуйтесь на консультацію в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. Наші професійні стоматологи розкажуть про переваги кожного виду конструкцій і вартості реставрації зубів в залежностя від вибраних вінірів. Приходьте на прийом і всього за декілька візитів наші стоматологи зроблять вашу посмішку білосніжною та красивою.

Етапи встановлення вінірів

Ціна довговічності вінірів залежить від якості робіт стоматолога. Так як встановлення прямих вінірів проходить безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта, розкажемо про етапи встановлення.
 1. Ціни на установку винировКонсультація та попереднє лікування зубів і ясен при необхідності. Під час першого візиту стоматолог нашої клініки оцінить стан ротової порожнини, стан прикусу і надасть рекомендації про подальше дії. Він може призначити лікування карієсу, професійну чистку зубів та рекомендувати пройти ортодонтичне лікування  — корекцію прикусу та виправлення кривих зубів. Якщо ваші зуби і ясна здорові, то лікар зразу перейде до другого етапу.
 2. Примірка майбутніх вінірів за допомогою Wax up и Mox up технологій моделювання  зубів. Для цього знімаються відбитки зубів пацієнта верхньої та нижньої щелепи, виконується їх гіпсова модель, потім зубний технік враховуючи побажання пацієнта моделює форму та розмір зубів. Після цього виготовляються силіконові відбитки нових зубів і наноситься  спеціальна Mox up паста, відбитки одягаються на зуби пацієнта. Під впливом відбитків паста моделює умовні вініри. Потім відбитки знімаються, лікар прибирає залишки пасти з зубів і пацієнт може попередньо побчити, як будуть виглядати вініри на його зубах.
 3. Обрабка зубів. На цьому етапі зуби пацієнта припаріруються , як правило, обточування відбувається в межах зубної емалі.
 4. Відбитки та встановлення тимчасових конструкцій.
 5. Встановлення  вінірів після їх виготовлення в лабораторії. Спочатку пластинки приміряють, а потім фіксують на зубах пацієнта.
Встановлення  вінірів проходить в декілька етапів протягом 1-2 тижнів,  так як після зняття відбитків необхідний час на виготовлення вінірів зубним техніком.
 
Приходьте на консультацію в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. Наші стоматологи розкажуть детальніше про реставрацію зубів вінірами і допоможуть повернути красу вашої посмішки. Ціни вінірів керамічних та композитних ви можете дізнатися на нашому сайті у відповідному розділі.

 

Лікарі
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Ціни
Прийом (огляд, консультація) стоматолога - терапевта

200 грн

Прийом (огляд, консультація) стоматолога - ортопеда

200 грн

Прийом (огляд, консультація) стоматолога - ортодонта

200 грн

Прийом (огляд, консультація) стоматолога - пародонтолога

БЕЗКОШТОВНО

Прийом (огляд, консультація) стоматолога - ендодонта

200 грн

Прийом (огляд, консультація) стоматолога - хірурга

200 грн

Прийом (огляд, консультація) хірурга - імплантолога

250 грн

Прийом (огляд, консультація) головного лікаря

250 грн

Прийом (огляд, консультація) дитячого стоматолога

200 грн

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.