+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 260 грн
Вінір керамічний АКЦІЯ 10170 грн під ключ
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
вінірінг київ

Вініри для зубів — це тонкі пластинки, ідентичні зубній емалі за структурою та кольором. Вони фіксуються на зовнішній поверхні зуба і дозволяють відновити естетику посмішки. Як правило, вініри встановлються не на всі зуби ротової порожнини, а тільки по лінії посмішки. Ціна вінірінга у Києві визначається залежно від фірми і країни виробника матеріалів, обрати які допоможе стоматолог.

Такі конструкції з’явилися ще в першій половині минулого століття, і довгий час використовувалися акторами для виправлення дефектів посмішки. На щастя, зараз ця послуга доступна кожному і ви можете звернутись у Клініку Доброго Стоматолога у Києві для створення голлівудської посмішки. Ціна вінірів у Києві доступна, а якість наших послуг лише найвища!

Встановлення вінірів в Києві: показання

Вініри дозволяють усунути естетичні проблеми окремих зубів і зубного ряду в цілому. Частіше всього їх встановлюють, щоб виправити колір та форму зубів. Це альтернативна послуга з корекції зубного ряду, з якою пацієнт заощаджує свій час та сили, а результат миттєвий – одразу у кріслі стоматолога ви бачите відображення у дзеркалі про яке так давно мріяли!

В яких випадках рекомендується вінірінг:

 • Нерівна зубна поверхня.

 • Скорочена або неестетична форма зубів.

 • Наявність сколів на зубах.

 • Стирання зубів.

 • Збільшені проміжки між зубами.

 • Наявність мікротріщин на емалі.

 • Неестетичний колір емалі.

 • Психологічний дискомфорт, комплекси пацієнта з приводу зовнішнього вигляду власних зубів.

Такі конструкції дозволяють виправити форму, розмір та колір зубів. Часто вініри встановлюють пацієнтам з тьмяним або жовтуватим кольором емалі. В деяких випадках рекомендують вінірінг у Києві для рішення інших естетичних проблем. Наприклад, для ліфтингу скул у випадку, якщо у пацієнта з віком знижується тонус шкіри, а також м’язів в нижній частині обличчя.

Як для будь-якої лікувальної та профілактичної процедури, для встановлення вінірів є певні заборони.

В яких випадках встановлення зубних вінірів протипоказані:

 • Наявність обширного карієсу та захворюваня ясен.

 • Бруксизм (надмірне стиснення зубів під час сну) і порушення прикусу, які можуть перешкоджати тривалій фіксації вінірів.

 • Дефекти емалі.

 • Рухливість зубів.

Також вініри не зможуть встановити на зруйнований власний зуб або на такий, який має значні дефекти, у цьому випадку наші стоматологи запропонують інший метод лікування та корекції зубного ряду (наприклад імплантація зубів).

Варто відмітити, що незначний карієс та захворювання ясен варто обов’язково лікувати перед встановленням вінірів. Обов’язково лікуються і усі гострі запальні процеси у ротовій порожнині. Для красивого і довготривалого результату важливо врахувати усі деталі, а здоров’я власних зубів – на першому місці для лікарів у Клініці Доброго Стоматолога у Києві!

В залежності від типу конструкції та особливості догляду за ротовою порожниною вініри прослужать від 5 років та більше. Ціна вінірів в Україні та термін служби залежить від виду конструкції та способу установки.

Якщо ви бажаєте виправити дефекти посмішки та поставити вініри на зуби, то приходьте на консультацію в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. Наші стоматологи розкажуть про те, чи доречна вам установка вінірів і чи є необхідність лікування зубів та ясен перед встановленням, підскажуть, які види вінірів існують і яка в в них різниця, зорієнтують по вартості вінірінгу в Україні та термінах виготовлення. Чекаємо Вас у нашій стоматології за попереднім записом.

Види вінірів у Клініці Доброго Стоматолога

Усі вініри обираються для кожного пацієнта індивідуально. Враховуються матеріали їх виготовлення, механізм установки, особливості конструкції. Відповідно до запитів кожної людини, від її індивідуальних анатомічних особливостей, від бажаного результату, вартості, та навіть від виду діяльності, наші стоматологи запропонують ідеальний вид вінірів саме для вас.

Кожен вид вінірів має свої особливі плюси та мінуси. Такі конструкції можуть виготовлятися в лабораторних умовах або в момент встановлення в кабінеті стоматолога. В залежності від способу кріплення і матеріалу виготовлення в нашій клініці пропонують прямі та непрямі, а також композитні та керамічні вініри.

Прямі вініри

Прямі вініри підходять для виправлення форми і кольору зубів. Такі конструкції виготовляються прямим способом — спеціальна фотополімерна маса відразу наноситься на попередньо очищену та знежирену поверхню зуба, а потім із неї формується вінір прямо на зубах. Звідси і походить назва конструкції. Стоматолог формує відповідну форму зуба, колір та особливості розташування. Потім на отриману конструкцію світять спеціальною поляризаційною лампою, під дією якої маса затвердіває. Після цього виконується полірування вініра. Так послідовно вініри формуються по всій лінії посмішки.

Особливості таких конструкцій — швидке встановлення та відсутність анестезії. За рахунок особливостей формування вінірів, реставрацію зубів таким способом можна провести за один-два сеанси. Також відсутній процес обточування зубної емалі, який проводиться в тому випадку, якщо ви вирішите поставити вініри на зуби з більш міцною керамічною конструкцією. Такі вініри виготовляються в лабораторії. Прямі конструкції менш стійкі до впливу зовнішнього середовища, менш міцні та характеризуються меншим строком служби.

Також в порівнянні з іншими видами вінірів, прямі конструкції відрізняються відносно невисокою вартістю та доступністю.

Непрямі вініри

Непрямі конструкції являють собою уже сформовану пластинку, яка схожа на зовнішню частину зуба. Вони можуть виготовлятися за спеціальними шаблонами або за індивідуальними відбитками.

Виготовлення відбувається у зуботехнічній лабораторії, тому для встановлення даних вінірів одного відвідування стоматолога буде недостатньо. Непрямі вініри потребують мінімальної обточки власних зубів, для кращої фіксації пластинки, але мають ряд без сумнівних переваг.

До їхніх «плюсів» належить їхня довговічність (строк служби у середньому 10-20 років, а при правильному догляді і довше) та стійкість матеріалу до зовнішнього впливу. Непрямі вініри не темнішають, не ламаються, не втрачають форму та насиченість кольору під впливом їжі, напоїв, шкідливих звичок, дефіциту вітамінів тощо. Ці властивості відсутні у прямих вінірів.

Непрямі вініри варіюють залежно від товщини пластинки. Вони можуть бути:

 • Класичні(до 1,5 мм).

 • Тонкі (до 1 мм).

 • Ультратонкі вініри або ультраніри (до 0,3 мм).

Ультраніри та люмініри – найбільш тонкі вініри у сучасній стоматології. Вони не потребують обточування зубів, коригують зубний ряд швидко та ефективно, мають прекрасні естетичні властивості. Матеріали виготовлення даних тонких вінірів преміальні. Відрізняються ультраніри та люмініри головним чином країною виготовлення даних тонких пластинок (люмініри виготовляють виключно лабораторії США).

Композитні вініри

Композитний вініринг підходить для відновлення форми зуба, виправлення кольору зубної емалі і навіть для заповнення зубних проміжків, ціна його порівняно нижча. Такі вініри можуть виготовлятися тим же способом, що і прямі вініри, а також непрямим способом. В першому випадку композитний матеріал наноситься на поверхню зуба, закріплюється під впливом світла та полірується. В другому випадку непрямі конструкції виготовляються в лабораторії. Готові конструкції встановлюються на зуб після обточування за допомогою стоматологічного цементу.

Встановлення вінірів на зуби прямим способом також займає менше часу, ніж підготовчі роботи і встановлення керамічних вінірів. Ціна цих вінірів також нижча, ніж у люмінірів та вінірів з кераміки.

Керамічні вініри

Такі конструкції вважаються одні з кращих в сфері естетичної стоматології. Вони природно виглядають на зубах, відрізняються тривалим терміном служби, навіть через декілька років зберігають рельєфність, природну властивість емалі. Вони здатні виправити колір і форму зубів, розмір зубної коронки, сколи між зубами і невелике викривлення зубів. Такі конструкції ми встановлюємо в нашій Клініці Доброго Стоматолога.

Керамічні вініри досить тонкі. Вони виготовляються в лабораторії за індивідуальними відбитками. Для встановлення конструкції такого типу необхідне обточування натуральних зубів.

Після цього вініри фіксують на зубах за допомогою особливої клейкої речовини. Встановлення конструкцій може займати 2-3 візити протягом одного-двох тижнів, так як замір, препарація і встановлення проводяться під час окремих візитів. Ціна встановлення вінірів при цьому фіксується і не залежить від кількості візитів.

Вартість вінірінга з кераміки вища, ніж прямих і композитних конструкцій, однак вони відрізняються кращої естетикою та більш довготривалим терміном служби – 7-10 років і навіть більше. Все залежить від особливостей догляду за зубами і якістю роботи лікаря стоматолога.

Записуйтесь на консультацію в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. Наші професійні стоматологи розкажуть про переваги кожного виду конструкцій і вартості реставрації зубів в залежностя від вибраних вінірів. Приходьте на прийом і всього за декілька візитів наші стоматологи зроблять вашу посмішку білосніжною та красивою.

Етапи вінірінга у Києві

вінірінг ціна

Встановлення вінірів проходить безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта. Давайте детальніше розповімо про встановлення саме непрямих вінірів. Весь процес складається з таких етапів:

 • Консультація та попереднє лікування зубів і ясен при необхідності.

 • Під час першого візиту стоматолог нашої клініки оцінить стан ротової порожнини, стан прикусу і надасть рекомендації про подальші дії. Він може призначити лікування карієсу, професійну чистку зубів та рекомендувати пройти ортодонтичне лікування — корекцію прикусу та виправлення кривих зубів. Якщо ваші зуби і ясна здорові, то лікар зразу перейде до другого етапу.

 • Примірка майбутніх вінірів за допомогою Wax up и Mox up технологій моделювання зубів.

Для цього знімаються відбитки зубів пацієнта верхньої та нижньої щелепи, виконується їх гіпсова модель, потім зубний технік враховуючи побажання пацієнта моделює форму та розмір зубів.

Після цього виготовляються силіконові відбитки нових зубів і наноситься спеціальна Mox up паста, відбитки одягаються на зуби пацієнта. Під впливом відбитків паста моделює умовні вініри. Потім відбитки знімаються, лікар прибирає залишки пасти з зубів і пацієнт може попередньо побачити, як будуть виглядати вініри на його зубах.

 • Обробка зубів. На цьому етапі зуби пацієнта препаруються , як правило, обточування відбувається в межах зубної емалі.

 • Відбитки та встановлення тимчасових конструкцій.

 • Встановлення вінірів після їх виготовлення в лабораторії. Спочатку пластинки приміряють, а потім фіксують на зубах пацієнта.

Також, ви можете побачити свої майбутні зуби за допомогою комп’ютерного 3D моделювання, у Клініці Доброго Стоматолога у Києві лише найсучасніше обладнання та новітні технології.

Встановлення вінірів проходить в декілька етапів протягом 1-2 тижнів, так як після зняття відбитків необхідний час на виготовлення вінірів в Києві зубним техніком.

Підготовка до встановлення вінірів на зуби

вініри ціна київ

Безпосередньо перед встановленням необхідно разом з вашим стоматологом обрати вид вінірів (враховуйте метод встановлення, строк служби, матеріал та ціну вінірів в Україні).

Стоматолог проконсультує з приводу ваших особливостей, оцінить стан та призначить лікування ваших власних зубів та ясен, так як вініри повинні встановлюватись на здорові зуби. Також відбувається заміна старих пломб та спилювання зуба у межах емалі.

Догляд за вінірами

Правильний догляд за вінірами та дотримання всіх рекомендацій стоматолога – запорука їх довготривалої служби і збереження здоров’я ваших власних зубів.

 1. Дуже важлива ретельна гігієна ротової порожнини. Чистка зубів двічі на день, зранку і ввечері. Не забувайте очищувати міжзубні проміжки – там можуть бути залишки їжі. Використовуйте зубну нитку або іригатор.

 2. Уникати механічних пошкоджень. Не розкушуйте тверді предмети, не піддавайте зубки надмірному навантаженню.

 3. Не займатись екстремальними видами спорту (це може спровокувати серйозне травмування).

 4. Дотримуватись оптимального температурного режиму їжі. Не споживайте надто гарячі страви чи надто холодні напої, а особливо, уникайте перепаду температур.

 5. Відмова від шкідливих звичок.

Приходьте на консультацію в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. Наші стоматологи розкажуть детальніше про особливості реставрації зубів вінірами та догляд за ними, допоможуть повернути красу вашої посмішки.

Термін служби

Строк служби усіх вінірів залежить від декількох важливих факторів: матеріали виготовлення, професійність та правильність встановлення, тобто робота стоматолога та дотримання пацієнтом рекомендацій з догляду за зубами.

В середньому термін служби:

 • прямих вінірів 3-7 років.

 • непрямих керамічних вінірів – від 10 до 20 років.

Чому варто обирати Клініку Доброго Стоматолога для встановлення вінірів у Києві?

Вінірінг – процес, який потребує точності, професіоналізму і оптимального вибору того чи іншого матеріалу для пацієнта. Наша мета – зробити людину щасливою, тому персонал Клініки Доброго Стоматолога «за» індивідуальний підхід до кожного.

Стоматологи враховують усі особливості, бажання пацієнта та приймають оптимальне рішення, щоб людина була задоволена результатом. В нашій роботі всі найменші деталі важливі, тому все виконується ідеально, а результат перевищує всі очікування!

У Клініці використовуються найсучасніше обладнання, а стоматологи постійно розвиваються, навчаються та вдосконалюють свої вміння.

Ми даруємо омріяну посмішку кожному, хто звертається у Клініку Доброго Стоматолога у Києві!

 © Автор статті: Денисов Дмитро Анатолійович

Приклади робіт
Лікарі
Денисов Дмитро Анатолійович
Денисов
Дмитро Анатолійович
Стоматолог-ортопед
Спеціалізація: Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 3 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 3 років
Безносюк Костянтин Миколайович
Безносюк
Костянтин Миколайович
Терапевт. Гігієніст. Ортопед.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Поставити вініри у Києві перестало бути недоступною процедурою, ціна залежить від обраного матеріалу зубних пластинок, технології та кількості зубів, що потребують корекції. Є більш бюджетні варіанти, наприклад композитні, та з вищою ціною – керамічні вініри у Києві (7999 грн за 1 зуб під ключ). Обрати можна варіант який підійде саме Вам та Вашому гаманцю.
Поставити вініри – справа, яка вимагає точності, уважності та командної роботи. Спочатку необхідна підготовка місця встановлення, стоматолог по потребі обточує чи відшліфовує зуб, знімає відбитки і встановлює тимчасовий вінір, поки постійний буде виготовлятися. Далі безпосередньо відбувається фіксація постійного вініра на зовнішню поверхню зуба. Встановити вініри – це абсолютно безболісна та комфортна процедура.
Встановлення вінірів потребує попередньої підготовки. Сучасні вініри не вимагають руйнівного обточування зубних тканин. Зазвичай, природній зуб спилюють лише в межах емалі, бувають випадки що зуб взагалі не сточують, а лише незначно шліфують. Важливо надати зубу потрібну форму та надійно зафіксувати майбутні пластинки. Професійний стоматолог все зробить дуже якісно, без шкоди природним зубам.
Ні, об’єм спилювання залежить від різних факторів (обраний матеріал вінірів, клінічна ситуація і товщина вінірів тощо). Чим тонша пластинка – тим менше потрібно спилювати природній зуб. Найбільший об’єм потребують композитні вініри (в клініці матеріал наноситься на зуб і лікар надає йому форму безпосередньо у кріслі) . Для того, щоб їх зовнішній вигляд був естетичним, природній зуб обточується до потрібної форми та положення.
Це залежить від індивідуального бажання. Встановлення вінірів у Києві можливе і на всі зуби пацієнта. Сучасні вініри достатньо міцні, аби витримувати жувальне навантаження і достатньо красиві, щоб відігравати естетичну роль. Проте, частіше ці пластинки встановлюють на видиму частину посмішки (це індивідуально, від 6 до 12 зубів).
Найкраще підбирати собі вініри разом зі стоматологом, який допоможе врахувати всі фактори, пояснить особливості та переваги кожного виду. Коли обираєте, врахуйте: матеріал виготовлення, кількість вінірів, їх розташування у зубному ряді, довговічність, ціну на вініри, правила догляду за ними. Кожен вид вінірів, доступний сьогодні, має свої особливості. Довіртеся стоматологу, тоді Ви будете задоволені результатом.
Якісні керамічні вініри можуть служити досить довго (і до 20 років). Якщо Ви вирішили поставити вініри, обирайте лише перевірену професійну стоматологічну клініку та досвідчених лікарів, бо лише при умові якісної роботи стоматолога та використаним якісним матеріалам, Ви будете довгі роки насолоджуватися своєю новою посмішкою.
Ні, загалом, вініри - це тонкі пластинки, вони фіксуються на зовнішню частину зуба. Тобто встановлення вінірів можливе при умові наявності зубів. Якщо у Вас відсутні зуби, рекомендовано звернутися до стоматолога, який допоможе вирішити цю проблему якісно іншими методами (наприклад, запропонує імплантацію).
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.