+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
Вектор-терапія – процедура, яка застосовується в стоматології при лікуванні захворювань ясен. Така методика лікування заснована на використанні стоматологічного ультразвукового апарату Вектор.

Вектор терапія: показання та переваги методики

Як правило, вектор-терапія застосовується в комплексі з іншими терапевтичними методиками при лікуванні гінгівіту і пародонтиту – захворювань ясен різної форми тяжкості.

Вектор-терапію застосовують в стоматології при:

  • Гінгівіті — захворюванні ясен, для якого характерно почервоніння і кровоточивість ясен. Основна причина гінгівіту – це мікробний наліт. При поганій гігієні ротової порожнини наліт накопичується на зубах, коронках, імплантатах, а також в області ясен, викликаючи її запалення. Якщо гінгівіт не лікувати, він прогресує в пародонтит.
  • Пародонтиті — деструктивному захворюванні ясен. При пародонтиті не тільки запалюється ясна, але і руйнуються м’які тканини, які утримують зуб в щелепній дузі. Причина пародонтиту – це запалення, викликане мікробним нальотом.
вектор терапияТак як основна причина захворювань ясен – запальний процес в м’яких тканинах, що виник через мікробного нальоту, то дія апарату Вектор направлено саме на усунення цього бактеріального нальоту за допомогою ультразвуку.
У нашій Клініці Доброго Стоматолога на Позняках ми також для лікування захворювань ясен використовуємо ультразвуковий апарат Vector. Якщо ви помітили почервоніння ясен, у вас з’явилася кровоточивість або біль в яснах, приходьте на консультацію до професійного стоматолога. Можливо, це симптоми захворювань, які без належного лікування приведуть до втрати зубів.
У нашій стоматології лікар огляне вашу ротову порожнину, призначить терапевтичне лікування, а також при необхідності проведе безболісну вектор терапію. Ціну процедури ви можете дізнатися у менеджера під час запису на консультацію.

Лікування ясен апаратом Vector

Вектор терапія безболісна процедура. У нашій стоматології в Києві таке лікування проводиться стоматологом-терапевтом без анестезії.

Попередній етап

Під час першого візиту лікар оглядає ротову порожнину пацієнта. При необхідності він може провести рентгенологічне обстеження для вимірювання глибини пародонтальних кишень. Як правило, для цього призначається панорамний знімок зубів. На основі візуального огляду та знімка лікар встановлює діагноз і призначає лікування. Також в залежності від показань стоматолог може провести комп’ютерну діагностику Florida Probe, яка дозволить скласти карту глибини пародонтальних кишень.

Вектор-терапія

Під час наступного візиту лікар проводить лікування системою Вектор в стоматології. Використовуючи металеві насадки для обробки зубів і суспензію з вмістом гідроксиапатиту кальцію (активного мінералу), лікар по черзі полірує зовнішню і підясневу частина зубів і зубних коренів, очищає ясневу і підясневу область.
За рахунок ультразвукового впливу і змісту гідроксиапатиту кальцію, в оброблюваній області виникає лужне середовище. В таких умовах патологічні бактерії, що викликали запальні процеси, гинуть. В результаті цього усувається бактеріальний наліт, очищаються пародонтальні кишені, усувається запалення, зникає кровоточивість ясен і неприємний запах.

Переваги лікування апаратом Вектор

  • вектор терапия в стоматологииясенний і підясневий наліт і бактерії видаляються легко і без болю;
  • зубна емаль і коріння зубів не пошкоджуються в процесі полірування;
  • при обробці зубів і ясен не порушується прилягання пломб і коронок;
  • імпланти очищаються без пошкоджень за рахунок карбонових насадок;
  • полірування не викликає чутливості зубів.
Якщо у вас спостерігається почервоніння ясен, неприємний запах з рота або кровоточивість ясен – найімовірніше у вас захворювання ясен. Не нехтуйте цими симптомами, адже захворювання не зникне самостійно. Приходьте на огляд в нашу стоматологію і на Vector терапію.
Наш професійний стоматолог проведе огляд, складе план лікування і проведе лікування ясен за допомогою процедури Вектор. Для запису на прийом в нашу стоматологію телефонуйте за номером (044) 574-9-574 або заповнюйте форму зворотного зв’язку на сайті. Ціна процедури для зуба і щелепи вказана на сторінці «Ціни» в розділі «Пародонтологія».


 

Лікарі
Жарова Лариса Миколаївна
Жарова
Лариса Миколаївна
Терапевт. Гігієніст. Пародонтолог.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.