+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 10:00 до 17:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Вектор-терапія – процедура, яка застосовується в стоматології при лікуванні захворювань ясен. Така методика лікування заснована на використанні стоматологічного ультразвукового апарату Вектор.

Вектор терапія: показання та переваги методики

Як правило, вектор-терапія застосовується в комплексі з іншими терапевтичними методиками при лікуванні гінгівіту і пародонтиту – захворювань ясен різної форми тяжкості.

Вектор-терапію застосовують в стоматології при:

  • Гінгівіті — захворюванні ясен, для якого характерно почервоніння і кровоточивість ясен. Основна причина гінгівіту – це мікробний наліт. При поганій гігієні ротової порожнини наліт накопичується на зубах, коронках, імплантатах, а також в області ясен, викликаючи її запалення. Якщо гінгівіт не лікувати, він прогресує в пародонтит.
  • Пародонтиті — деструктивному захворюванні ясен. При пародонтиті не тільки запалюється ясна, але і руйнуються м’які тканини, які утримують зуб в щелепній дузі. Причина пародонтиту – це запалення, викликане мікробним нальотом.
вектор терапияТак як основна причина захворювань ясен – запальний процес в м’яких тканинах, що виник через мікробного нальоту, то дія апарату Вектор направлено саме на усунення цього бактеріального нальоту за допомогою ультразвуку.
У нашій Клініці Доброго Стоматолога на Позняках ми також для лікування захворювань ясен використовуємо ультразвуковий апарат Vector. Якщо ви помітили почервоніння ясен, у вас з’явилася кровоточивість або біль в яснах, приходьте на консультацію до професійного стоматолога. Можливо, це симптоми захворювань, які без належного лікування приведуть до втрати зубів.
У нашій стоматології лікар огляне вашу ротову порожнину, призначить терапевтичне лікування, а також при необхідності проведе безболісну вектор терапію. Ціну процедури ви можете дізнатися у менеджера під час запису на консультацію.

Лікування ясен апаратом Vector

Вектор терапія безболісна процедура. У нашій стоматології в Києві таке лікування проводиться стоматологом-терапевтом без анестезії.

Попередній етап

Під час першого візиту лікар оглядає ротову порожнину пацієнта. При необхідності він може провести рентгенологічне обстеження для вимірювання глибини пародонтальних кишень. Як правило, для цього призначається панорамний знімок зубів. На основі візуального огляду та знімка лікар встановлює діагноз і призначає лікування. Також в залежності від показань стоматолог може провести комп’ютерну діагностику Florida Probe, яка дозволить скласти карту глибини пародонтальних кишень.

Вектор-терапія

Під час наступного візиту лікар проводить лікування системою Вектор в стоматології. Використовуючи металеві насадки для обробки зубів і суспензію з вмістом гідроксиапатиту кальцію (активного мінералу), лікар по черзі полірує зовнішню і підясневу частина зубів і зубних коренів, очищає ясневу і підясневу область.
За рахунок ультразвукового впливу і змісту гідроксиапатиту кальцію, в оброблюваній області виникає лужне середовище. В таких умовах патологічні бактерії, що викликали запальні процеси, гинуть. В результаті цього усувається бактеріальний наліт, очищаються пародонтальні кишені, усувається запалення, зникає кровоточивість ясен і неприємний запах.

Переваги лікування апаратом Вектор

  • вектор терапия в стоматологииясенний і підясневий наліт і бактерії видаляються легко і без болю;
  • зубна емаль і коріння зубів не пошкоджуються в процесі полірування;
  • при обробці зубів і ясен не порушується прилягання пломб і коронок;
  • імпланти очищаються без пошкоджень за рахунок карбонових насадок;
  • полірування не викликає чутливості зубів.
Якщо у вас спостерігається почервоніння ясен, неприємний запах з рота або кровоточивість ясен – найімовірніше у вас захворювання ясен. Не нехтуйте цими симптомами, адже захворювання не зникне самостійно. Приходьте на огляд в нашу стоматологію і на Vector терапію.
Наш професійний стоматолог проведе огляд, складе план лікування і проведе лікування ясен за допомогою процедури Вектор. Для запису на прийом в нашу стоматологію телефонуйте за номером (044) 574-9-574 або заповнюйте форму зворотного зв’язку на сайті. Ціна процедури для зуба і щелепи вказана на сторінці «Ціни» в розділі «Пародонтологія».


 

Лікарі
Жарова Лариса Миколаївна
Жарова
Лариса Миколаївна
Терапевт. Гігієніст. Пародонтолог.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами "укол", "вирвати". Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.