+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація терапевта 260 грн.
Зняття зубних відкладень ультразвуком, 1 зуб 100 грн.
Зняття зубних відкладень ультразвуком, 1 щелепа 400 грн.
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

чистка зубів ціна

Іноді життя настільки заганяє своїм робочим ритмом, домашніми і сімейними справами, що дотримання особистої гігієни рота залишається далеко не на першому місці. В важкодоступних для чищення зубів місцях можуть сформуватися зубні відкладення, прибрати які зубною щіткою просто неможливо.

Для видалення зубних відкладень стоматологи рекомендують проведення професійної гігієни порожнини рота не менше 1 разу на півроку, а надійним способом швидкого позбавлення від твердих зубних відкладень професіонали називають ультразвукову чистку зубів.

Що таке ультразвукова чистка зубів?

Ультразвукова чистка зубів – це видалення зубного каменю і нальоту за допомогою ультразвукового лазера. Для проведення такого чищення використовують скалер, він подає на кінчик маніпулятора УЗ- хвилі. Вони впливають на зубний камінь і сприяють його відокремленню від зуба і краю ясен. У порівнянні з механічними або хімічними способами чищення зубів, дана процедура має головну перевагу: безпека. Зубний камінь складно піддається видаленню іншими способами, через що може страждати зубна емаль. При використанні ж ультразвуку зубний камінь легко відділяється, а емаль не пошкоджується.

Технологія ультразвукової чистки зубів

Для ультразвукового чищення зубів використовується апарат – скейлер. Сама процедура займає по часу близько години. На зуби наноситься спеціальний гель, який під впливом апарату виділяє кисень, що руйнує відкладення. Завдяки ультразвуковій вібрації, очищається не тільки поверхня зубів, але і глибоко промиваються пародонтальні канали.

Чистка зубів ультразвуком: чому це так важливо

чистка зубів ціна київ

Тверді зубні відкладення представлені зубними каміннями, сформованими з м’якого зубного нальоту в результаті процесу мінералізації під впливом білків і солей слини. Вони розташовуються, як правило, в зубоясневій борозні – це видиме місце переходу зуба в ясна. М’який зубний наліт містить залишки їжі, мікроорганізми, клітини ротової порожнини і багато інших речовин. «Старий» м’який наліт мінералізується, а бактерії, що розвиваються виділяють в навколишнє середовище токсини, які згубно впливають на зуби і ясна, це може стати причиною розвитку:

 • карієсу;
 • гінгівіту (запалення ясен);
 • пародонтиту – запалення тканин навколо зуба.

Показання та протипоказання до професійного чищення зубів

Чищення зубів ультразвуком як самостійна процедура використовується не часто, вона є одним з початкових етапів проведення професійного чищення зубів, яка в цілому дозволяє досягти:

 • видалення твердих і м’яких зубних відкладень;

 • пігментного нальоту, який утворюється під впливом фарбувальних компонентів (наприклад, кави і тютюну);

 • гладкости поверхні зуба, завдяки чому досягається активний ефект проти карієсу;

 • насичення зубів мінералами при нанесенні на них спеціальних зміцнювальних гелів.

Головна мета чистки зубів ультразвуком – профілактика та попередження багатьох захворювань ротової порожнини та псування природної краси та здоров’я зубів.

Протипоказання до ультразвукової чистки зубів:

 • Гострі інфекційні захворювання.
 • Загострення хронічних хвороб.
 • І та ІІІ триместр вагітності.

Загалом, ультразвукова чистка зубів у Києві досить безпечна процедура і підходить практично усім.

Чому варто регулярно проводити ультразвукову чистку зубів?

 • Причина перша: здоров’я зубів. Ультразвукова чистка може стати відмінною профілактикою розвитку різних захворювань порожнини рота. Вона не тільки видаляє зубний камінь і наліт, але і допомагає підтримувати здорову мікрофлору, видаляючи бактерії. Зубні відкладення згодом можуть викликати кровоточивість ясен, що може призвести до розвитку гінгівіту або пародонтиту, а згодом – навіть до втрати зубів. Тому простіше і ефективніше попередити хворобу, ніж потім лікувати її.

 • Причина друга: естетика. Здорові зуби – це красиві зуби, а значить – приваблива усмішка. Крім того, ультразвукова чистка відновлює природний колір зубів, допомагає зробити їх на один-два тони світліше, що також додасть вам привабливості.

 • Причина третя: ефективність лікування. Ультразвукову чистку рекомендують проводити безпосередньо перед лікуванням зубів, оскільки рясні відкладення (каміння і наліт) можуть знизити його ефективність. Навіть міцність з’єднання між пломбою і зубом може бути низькою, якщо попередньо не провести чистку. Так що дана процедура безпосередньо впливає і на довгостроковість результату будь-якого лікування.

Як проходить ультразвукова чистка зубів

професійне чищення зубів ціна

Спершу потрібна консультація стоматолога гігієніста. Він допоможе визначитися з доцільністю проведення процедури, виключить усі протипоказання та підготує ротову порожнину.

Твердий зубний наліт розбивається на дрібніші частинки під впливом ультразвукових хвиль. Таким чином очищається не лише емаль, але й пародонтальні кишені.

Звичайно очищаються всі поверхні зуба, увагу приділяється міжзубним проміжкам та іншим важко доступним місцям.

Далі проводиться «полірування», очищення спеціальною щіточкою та пастою.

Фторування зубів.

Переваги ультразвукової чистки зубів в Клініці Доброго Стоматолога

Фахівці Клініки Доброго Стоматолога володіють великим досвідом ультразвукової чистки зубів. Наша стоматологія має в своєму розпорядженні найбільш прогресивний апарат VARIOS 970, застосування якого дозволяє досягти максимальних результатів.

Подбайте про своє здоров’я – запишіться на прийом до фахівців Клініки Доброго Стоматолога!

Доступні ціни на ультразвукову чистку зубів вас порадують, а результат – повністю задовольнить!© Автор статті: Жарова Лариса Миколаївна

Лікарі
Кавчак Марина Степанівна
Кавчак
Марина Степанівна
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 6 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 6 років
Жарова Лариса Миколаївна
Жарова
Лариса Миколаївна
Терапевт. Гігієніст. Пародонтолог.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Ультразвукова чистка абсолютно безпечна і не шкідлива для зубів. Проведені дослідження показали, що використовуються в сучасній стоматологічній практиці методи чищення зубів, абсолютно безпечні і не можуть завдати здоров’ю – за винятком наявних протипоказань – ніякої шкоди. Застосування ультразвукових технологій є профілактикою різних стоматологічних проблем.
Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Оскільки вплив відбувається локально, для майбутніх мам вона абсолютно безпечна. Але процедура протипоказана в першому і третьому триместрах. На початковому етапі розвитку плода плацента ще не здатна його повністю захистити, а в третьому триместрі матка активно реагує на будь-який зовнішній вплив. Тому, рекомендується провести ультразвукову чистку зубів на другому триместрі вагітності. Надалі це допоможе уникнути проблем із зубами і яснами.
Вартість чистки ультразвуком у Києві, як і ціни на всі інші процедури є на нашому сайті, Ви в будь-який час можете їх переглянути. У Клініці Доброго Стоматолога консультація стоматолога-терапевта коштує 230 грн, зняття зубних відкладень ультразвуком (1 зуб) 90 грн, зняття зубних відкладень ультразвуком (1 щелепа) 360 гривень.
Чистка зубів ультразвуком у Києві дозволяє прибрати з зубів та ясен твердий та м’який зубний наліт. Відкладення на зубах формуються з часом недостатньої гігієни порожнини рота, нашарування залишків їжі, бактерій, продуктів їх життєдіяльності, солей слини та інших речовин. Ультразвукові хвилі знімають цей наліт та тим самим звільняють зуби від його негативного впливу.
Ультразвукова чистка зубів це не складна процедура, до якої не треба готуватися та яка не приносить жодного дискомфорту пацієнтові. Вам потрібно буде провести у кріслі стоматолога приблизно 1 годину. За такий короткий час Ви позбуваєтесь надокучливого зубного нальоту і виходите зі стоматології з ідеальною посмішкою.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.