+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 10:00 до 17:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація терапевта 220 грн.
Зняття зубних відкладень ультразвуком, 1 зуб 85 грн.
Зняття зубних відкладень ультразвуком, 1 щелепа 345 грн.
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

ультрозвукова чистка ціна

Іноді життя настільки заганяє своїм робочим ритмом, домашніми і сімейними справах, що дотримання особистої гігієни рота залишається далеко не на першому місці. В результаті, в важкодоступних для чищення зубів місцях можуть сформуватися зубні відкладення, прибрати які зубною щіткою просто неможливо. Якщо їх вчасно не видалити, можуть виникнути ряд захворювань в порожнині рота.

Для видалення зубних відкладень стоматологи рекомендують проведення професійної гігієни порожнини рота не менше 1 разу на півроку, а надійним способом швидкого позбавлення від твердих зубних відкладень професіонали називають ультразвукову чистку зубів.

Що таке тверді зубні відкладення і як вони впливають на навколишні тканини?

Тверді зубні відкладення представлені зубними каміннями, сформованими з м’якого зубного нальоту в результаті процесу мінералізації під впливом білків і солей слини. Вони розташовуються, як правило, в зубоясневій борозні – це видиме місце переходу зуба в ясна. М’який зубний наліт містить залишки їжі, мікроорганізми, клітини ротової порожнини і багато інших речовин. «Старий» м’який наліт мінералізується, а бактерії, що розвиваються виділяють в навколишнє середовище токсини, які згубно впливають на зуби і ясна, це може стати причиною розвитку:

 • карієсу;

 • гінгівіту (запалення ясен);

 • пародонтиту – запалення тканин навколо зуба.

Що таке ультразвукова чистка зубів?

Ультразвукова чистка зубів – це видалення зубного каменю і нальоту за допомогою ультразвукового лазера. Для проведення ультразвукового чищення використовують ультразвуковий скалер, він подає на кінчик маніпулятора ультразвукові хвилі. Вони впливають на зубний камінь і сприяють його відокремленню від зуба і краю ясен. У порівнянні з механічними або хімічними способами чищення зубів, дана процедура має головну перевагу: безпека. Зубний камінь досить складно піддається видаленню механічними способами, через що може страждати зубна емаль. При використанні ж ультразвуку зубний камінь легко відділяється, а емаль не пошкоджується. При цьому процедура комфортна для пацієнта і безболісна.

На цьому очищення зубів від відкладень не закінчується. Чищення зубів ультразвуком як самостійна процедура використовується не часто, вона є одним з початкових етапів проведення професійного чищення зубів, яка в цілому дозволяє досягти:

 • видалення твердих і м’яких зубних відкладень;

 • пігментованого нальоту, який утворюється під впливом фарбувальних компонентів (наприклад, кави і тютюну);

 • гладкість поверхні зуба, завдяки чому досягається карієс проти активний ефект;

 • насичення зубів мінералами при нанесенні на них спеціальних зміцнювальних гелів.

Чому варто регулярно проводити ультразвукове чищення зубів?

ультрозвукова чистка ціни Київ
 • Причина перша: здоров’я зубів

 • Ультразвукова чистка може стати відмінною профілактикою розвитку різних захворювань порожнини рота. Вона не тільки видаляє зубний камінь і наліт, але і допомагає підтримувати здорову мікрофлору, видаляючи бактерії. Регулярне видалення зубного каменю допоможе запобігти масу проблем із зубами в майбутньому. Зубні відкладення згодом можуть викликати кровоточивість ясен, що може привести до розвитку гінгівіту або пародонтиту, а згодом – навіть до втрати зубів. Тому простіше і ефективніше попередити хворобу, ніж потім лікувати її.

 • Причина друга: естетика

 • Здорові зуби – це красиві зуби, а значить – приваблива усмішка. Крім того, ультразвукова чистка відновлює природний колір зубів, допомагає зробити їх на один-два тони світліше, що також додасть вам привабливості.

 • Причина третя:ефективність лікування

 • Дуже часто ультразвукову чистку рекомендують проводити безпосередньо перед лікуванням зубів, оскільки рясні відкладення (каміння і наліт) можуть знизити його ефективність. Навіть міцність з’єднання між пломбою і зубом може бути низькою, якщо попередньо не провести чистку. Так що дана процедура безпосередньо впливає і на довгостроковість результату лікування.

Технологія ультразвукової чистки зубов

Для ультразвукового чищення зубів використовується апарат – скейлер. Сама процедура займає по часу близько години і виглядає наступним чином.На зуби наноситься спеціальний гель, який під впливом апарату виділяє кисень, що руйнує відкладення. Завдяки ультразвуковій вібрації, очищається не тільки поверхня зубів, але і глибоко промиваються пародонтальні канали. Під час чистки обробляються кореневі канали, видаляється наліт, зубний камінь (над яснами і під ними). Завершується процедура зазвичай поліруванням за допомогою спеціальної пасти або фторуванням емалі.

Чи шкідлива ультразвукова чистка зубів?

Ультразвукова чистка абсолютно безпечна і нешкідлива для зубів. Проведені дослідження показали, що використовуються в сучасній стоматологічній практиці методи чищення зубів, абсолютно безпечні і не можуть завдати здоров’ю – за винятком наявних протипоказань – ніякої шкоди. Застосування ультразвукових технологій є профілактикою різних стоматологічних проблем.

Наскільки небезпечна ультразвукова чистка зубів вагітним?

ультрозвукова чистка вартість

Оскільки вплив відбувається локально, для майбутніх мам вона абсолютно безпечна. Але процедура протипоказана в першому і третьому триместрах. На початковому етапі розвитку плода плацента ще не здатна його повністю захистити, а в третьому триместрі матка активно реагує на будь-який зовнішній вплив. Тому, рекомендується провести ультразвукову чистку зубів на другому триместрі вагітності. Надалі це допоможе уникнути проблем із зубами і яснами.

Фахівці Клініки Доброго Стоматолога володіють великим досвідом ультразвукової чистки зубів. Наша стоматологія має в своєму розпорядженні найбільш прогресивний апарат VARIOS 970, застосування якого дозволяє досягти максимальних результатів.

Подбайте про своє здоров’я – запишіться на прийом до фахівців Клініки Доброго Стоматолога! Доступні ціни на ультразвукову чистку зубів вас порадують, а результат – повністю задовольнить!© Автор статті: Жарова Лариса Миколаївна

Лікарі
Жарова Лариса Миколаївна
Жарова
Лариса Миколаївна
Терапевт. Гігієніст. Пародонтолог.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Дудко Олена Григорівна
Дудко
Олена Григорівна
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія. Лікар другої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 28 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 28 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.