+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
ультраниры

Життя непередбачуване і організм людини дуже складний та індивідуальний, наші зуби можуть бути не такими рівними як хотілось, мати особливості, шкідливі звички з часом призводять до потемніння, а дефіцити вітамінів – до зниження міцності зубної емалі і як наслідок, виникають тріщини та дефекти. Особливо помітно це на передніх зубах, коли ми посміхаємося чи розмовляємо.

Але посмішка — візитівка кожного і її недоліки можуть бути приводом для невпевненості у собі.

З легкістю цю проблему можуть вирішити наші стоматологи за допомогою максимально тонких накладок на зуби — ультранірів. Ультраніри — назва найтонших з можливих вінірів, які дають можливість подарувати вам ідеальну посмішку за мінімальних зусиль. Детальніше про них.

Кому ми радимо встановлення ультранірів

Ультраніри показані для встановлення пацієнтам, які звертаються у Клініку з такими проблемами:

 • Дефекти зубів (мікротріщини, тріщини, відколи тощо).
 • Потемніння зубної емалі, наявність плям.
 • Заповнення міжзубних проміжків.
 • Зміна форми зубів, їх нахилу.
 • Нерівності зубного ряду.

Протипоказання для встановлення ультранірів

 • Запальні захворювання ротової порожнини та безпосередньо зубів (пародонтит, гінгівіт, пульпіт).
 • Неправильний прикус.
 • Каріозні ураження.
 • Бруксизм – неконтрольований скрегіт зубами, найчастіше під час сну.

Ці протипоказання є стандартними і під час інших стоматологічних процедур, вони не виключають можливості провести встановлення ультранірів за умови що пацієнт скоригує дані стани. Лікар-стоматолог при першому відвідуванні обстежує ротову порожнину, діагностує ці протипоказання та призначає лікування для кожної проблеми.

Ультраніри у Києві: особливості

 1. Це надтонкі сучасні вініри, їх товщина коливається від 0,1 до 0,4 мм.
 2. Жодного негативного впливу на Ваші зуби. Ультратонкі вініри повноцінно вирішують естетичну проблему за мінімальний термін, вони не потребують спилювання власних зубів та не приносять дискомфорту. Для встановлення ультранірів знадобиться лише мінімальне шліфування зубної емалі. Вся повноцінна процедура займає близько 10-14 днів, пацієнт відвідує клініку лише двічі, при цьому результат фантастичний.
 3. Виготовлені з високоякісної кераміки, вони ще й захищатимуть власні зуби від негативного впливу зовнішніх чинників (наприклад їжа, кава, чай, шкідливі звички).
 4. До того ж, ще одна унікальна перевага – можливість зняти ультраніри після закінчення терміну служби, а власні зуби залишаться у тому ж вигляді що були до цього.
ультраниры

Незважаючи на багато переваг, є декілька мінусів даної технології.

 • По-перше і найбільш суттєвий – відносно висока вартість. Ціна ультранірів у Києві може «вдарити» по гаманцю, але вона повністю виправдана, це ціна впевненості у собі і ефективного вирішення проблеми на довготривалий час.
 • По-друге – те, що ультраніри це про більше естетику, вони не впораються зі значними зубними дефектами чи захворюваннями.
 • По-третє, дані вініри необхідно замінювати після закінчення строку їх експлуатації.

Ультраніри – аналоги люмінірів, вони мають багато спільного, але відрізняються технологією і країною виготовлення (люмініри виготовляються виключно лабораторіями в США, які мають спеціальний патент для цього).

Ціна ультранірів в Україні нижча ніж люмінірів, враховуючи те, що вони можуть походити і з інших країн, але це не впливає на їх якість.

Як проходить процедура встановлення ультранірів?

 • При першому відвідуванні наш стоматолог проконсультує, пояснить усі особливості, обстежить ротову порожнину (якщо потрібно, призначить лікування дефектів) та зробить зліпки для майбутніх вінірів. Проводиться цифрове моделювання щелепи, враховуються ваші особисті побажання та затверджуються особливості (розмір, форма, колір).
 • Виготовляються ультраніри в Києві спеціалістами протягом 10-14 днів, після цього вас запрошують на наступний прийом.

 • При другому відвідуванні вже відбудеться примірка та безпосереднє встановлення вінірів. Це абсолютно безболісна процедура, після якої ви одразу побачите в дзеркалі свою нову ідеальну посмішку. Зуби виглядатимуть максимально природними, красивими та здоровими.

Термін служби ультратонких вінірів

Преміальні матеріали використані для виготовлення дозволяють ультранірам мати досить довгий період служби – більше 10 років. Але він коливається залежно від багатьох факторів: догляд за ротовою порожниною, травматизація, особливості харчування, захворювання зубів.

Догляд за ультранірами

Правила догляду стандартні та не вимагають спеціалізованої підготовки, але вони надзвичайно важливі, так як можуть збільшити строк служби.

Ось декілька рекомендацій:
 1. Регулярна гігієна ротової порожнини – чищення зубів мінімум двічі на день, зранку та ввечері.
 2. Використання зубних ниток для ефективного очищення міжзубних проміжків.
 3. Користуватись ополіскувачем для зубів після чищення.
 4. Уникати травматизації, твердих предметів, дуже різких змін температур.
 5. Профілактичне відвідування стоматолога раз на півроку.

Прийом їжі після процедури встановлення ультранірів

Одразу після встановлення ультранірів пацієнт має здорові та красиві зуби та не має обмежень у споживанні їжі та напоїв. Повноцінно використовувати встановлені вініри можна безпосередньо після процедури.

Чому пацієнти вибирають клініку Доброго Стоматолога при установці ультранірів у Києві?

Спеціалісти у клініці Доброго Стоматолога гарантують найвищу якість своєї роботи і приємну ціну встановлення ультранірів. Ефективність процедури та рівень задоволення пацієнта безпосередньо залежить від лікаря.

Наші стоматологи проведуть консультацію, дадуть відповідь на всі запитання, пояснять плюси, мінуси, які стосуватимуться саме Вас, врахують індивідуальні побажання та ідеально виконають виготовлення та встановлення ультранірів.

Результат повинен вас приємно здивувати завдяки бездоганній високопрофесійний роботі нашої команди!

 

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.