+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 230 грн
Вінір керамичний під ключ АКЦІЯ від 9240 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
ультраніри

Життя непередбачуване і організм людини дуже складний та індивідуальний, наші зуби можуть бути не такими рівними як хотілось, мати особливості, шкідливі звички з часом призводять до потемніння, а дефіцити вітамінів – до зниження міцності зубної емалі і як наслідок, виникають тріщини та дефекти. Особливо помітно це на передніх зубах, коли ми посміхаємося чи розмовляємо.

Але посмішка — візитівка кожного і її недоліки можуть бути приводом для невпевненості у собі.

З легкістю цю проблему можуть вирішити наші стоматологи за допомогою максимально тонких накладок на зуби — ультранірів. Ультраніри — назва найтонших з можливих вінірів, які дають можливість подарувати вам ідеальну посмішку за мінімальних зусиль. Детальніше про них.

Кому ми радимо встановлення ультранірів

Ультраніри показані для встановлення пацієнтам, які звертаються у Клініку з такими проблемами:
  • Дефекти зубів (мікротріщини, тріщини, відколи тощо).
  • Потемніння зубної емалі, наявність плям.
  • Заповнення міжзубних проміжків.
  • Зміна форми зубів, їх нахилу.
  • Нерівності зубного ряду.

Протипоказання для встановлення ультранірів

  • Запальні захворювання ротової порожнини та безпосередньо зубів (пародонтит, гінгівіт, пульпіт).
  • Неправильний прикус.
  • Каріозні ураження.
  • Бруксизм – неконтрольований скрегіт зубами, найчастіше під час сну.

Ці протипоказання є стандартними і під час інших стоматологічних процедур, вони не виключають можливості провести встановлення ультранірів за умови що пацієнт скоригує дані стани. Лікар-стоматолог при першому відвідуванні обстежує ротову порожнину, діагностує ці протипоказання та призначає лікування для кожної проблеми.

Ультраніри у Києві: особливості

  1. Це надтонкі сучасні вініри, їх товщина коливається від 0,1 до 0,4 мм.
  2. Жодного негативного впливу на Ваші зуби. Ультратонкі вініри повноцінно вирішують естетичну проблему за мінімальний термін, вони не потребують спилювання власних зубів та не приносять дискомфорту. Для встановлення ультранірів знадобиться лише мінімальне шліфування зубної емалі. Вся повноцінна процедура займає близько 10-14 днів, пацієнт відвідує клініку лише двічі, при цьому результат фантастичний.
  3. Виготовлені з високоякісної кераміки, вони ще й захищатимуть власні зуби від негативного впливу зовнішніх чинників (наприклад їжа, кава, чай, шкідливі звички).
  4. До того ж, ще одна унікальна перевага – можливість зняти ультраніри після закінчення терміну служби, а власні зуби залишаться у тому ж вигляді що були до цього.
ультраніри київ

Незважаючи на багато переваг, є декілька мінусів даної технології.

  • По-перше і найбільш суттєвий – відносно висока вартість. Ціна ультранірів у Києві може «вдарити» по гаманцю, але вона повністю виправдана, це ціна впевненості у собі і ефективного вирішення проблеми на довготривалий час.
  • По-друге – те, що ультраніри це про більше естетику, вони не впораються зі значними зубними дефектами чи захворюваннями.
  • По-третє, дані вініри необхідно замінювати після закінчення строку їх експлуатації.

Ультраніри – аналоги люмінірів, вони мають багато спільного, але відрізняються технологією і країною виготовлення (люмініри виготовляються виключно лабораторіями в США, які мають спеціальний патент для цього).

Ціна ультранірів в Україні нижча ніж люмінірів, враховуючи те, що вони можуть походити і з інших країн, але це не впливає на їх якість.

Як проходить процедура встановлення ультранірів?

    • При першому відвідуванні наш стоматолог проконсультує, пояснить усі особливості, обстежить ротову порожнину (якщо потрібно, призначить лікування дефектів) та зробить зліпки для майбутніх вінірів. Проводиться цифрове моделювання щелепи, враховуються ваші особисті побажання та затверджуються особливості (розмір, форма, колір).

Виготовляються ультраніри в Києві спеціалістами протягом 10-14 днів, після цього вас запрошують на наступний прийом.

  • При другому відвідуванні вже відбудеться примірка та безпосереднє встановлення вінірів. Це абсолютно безболісна процедура, після якої ви одразу побачите в дзеркалі свою нову ідеальну посмішку. Зуби виглядатимуть максимально природними, красивими та здоровими.

Термін служби ультратонких вінірів

Преміальні матеріали використані для виготовлення дозволяють ультранірам мати досить довгий період служби – більше 10 років. Але він коливається залежно від багатьох факторів: догляд за ротовою порожниною, травматизація, особливості харчування, захворювання зубів.

Догляд за ультранірами

Правила догляду стандартні та не вимагають спеціалізованої підготовки, але вони надзвичайно важливі, так як можуть збільшити строк служби.

Ось декілька рекомендацій:
  1. Регулярна гігієна ротової порожнини – чищення зубів мінімум двічі на день, зранку та ввечері.
  2. Використання зубних ниток для ефективного очищення міжзубних проміжків.
  3. Користуватись ополіскувачем для зубів після чищення.
  4. Уникати травматизації, твердих предметів, дуже різких змін температур.
  5. Профілактичне відвідування стоматолога раз на півроку.

Прийом їжі після процедури встановлення ультранірів

Одразу після встановлення ультранірів пацієнт має здорові та красиві зуби та не має обмежень у споживанні їжі та напоїв. Повноцінно використовувати встановлені вініри можна безпосередньо після процедури.

Чому пацієнти вибирають клініку Доброго Стоматолога при установці ультранірів у Києві?

Спеціалісти у клініці Доброго Стоматолога гарантують найвищу якість своєї роботи і приємну ціну встановлення ультранірів. Ефективність процедури та рівень задоволення пацієнта безпосередньо залежить від лікаря.

Наші стоматологи проведуть консультацію, дадуть відповідь на всі запитання, пояснять плюси, мінуси, які стосуватимуться саме Вас, врахують індивідуальні побажання та ідеально виконають виготовлення та встановлення ультранірів.

Результат повинен вас приємно здивувати завдяки бездоганній високопрофесійний роботі нашої команди!

 



© Автор статті: Денисов Дмитро Анатолійович

Лікарі
Денисов Дмитро Анатолійович
Денисов
Дмитро Анатолійович
Стоматолог-ортопед
Спеціалізація: Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 3 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 3 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.