+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Видалення зуба – хірургічна процедура в стоматології. Видалення може проводитися в процесі лікування зубів або ясен, якщо повернути здоров'я зубу неможливо, а також призначається як необхідний захід при ортодонтичному лікуванні або в процесі протезування зубів. У Києві ви можете записатися на видалення зуба в Клініку доброго стоматолога на Позняках. Ціна послуг залежить від складності процедури. Про це все розповідаємо детальніше.
 
Найчастіше видалення окремого зуба або зубів проводиться в результаті непоправного руйнування зуба карієсом. Проте існує безліч різних показань до видалення.

Показання до видалення зубів

 • Видалення зуба в КиєвіВеликі каріозні порожнини і об'ємні руйнування зуба. Коли із-за вчасно не вилікуваного карієсу зуб надмірно зруйнований і вилікувати його неможливо, приймається рішення про видалення зуба. Вартість такого видалення може залежати від положення зуба і характеру розвитку карієсу.
 • Зубні інфекції. Часто із-за прогресуючого карієсу поверхня зубів руйнується та інфекції глибоко вражають зуб. Щоб запобігти їх поширенню на навколозубні тканини і далі, рекомендують проводити видалення проблемного зуба.
 • Запущені захворювання ясен. На останніх стадіях пародонтиту, коли спостерігається сильне розсування і зміщення зубів в ряду, рекомендується видаляти зуби, оскільки лікування на останніх стадіях буде недоцільним.
 • Неправильне положення зубів мудрості. Якщо зуб мудрості росте неправильно, наприклад, давить на сусідній постійний зуб, змінює прикус, псує симетрію обличчя, також може бути рекомендовано видалити зуб. Ціна на видалення зубів мудрості дещо вища, ніж для постійних зубів.
 • Ортодонтичне лікування. В процесі вирівнювання прикусу і виправлення інших дефектів посмішки за допомогою ортодонтичних конструкцій, лікар може рекомендувати видалення окремих зубів. Наприклад, в якості підготовки до установки брекет-системи стоматолог рекомендує видалення зуба у зв’язку із завеликою кількістю зубів в ряду.
 • Протезування зубів. В процесі підготовки до протезування зубів також видаляються проблемні невиліковні зуби.
 • Травми зубів. При значних травмах зубів, коли спостерігається сильне руйнування зуба або його рухливість. У такому разі також може бути рекомендоване видалення зуба. Ціна такої маніпуляції залежатиме від особливостей травми.
 • Пізня заміна молочних зубів. Видалення молочних зубів також нерідко проводиться професійними стоматологами. Це відбувається у разі, якщо молочні зуби заважають проростати зачаткам постійних зубів.

Протипоказання до видалення

 • Серцево-судинні захворювання в період загострення, а також захворювання пов'язані з порушеннями сердечного ритму
 • Психічні захворювання в період загострення
 • Застуда, грип
 • Перші і останній місяці вагітності
 • Стоматит і захворювання в ротовій порожнині
Якщо у вас болить зуб, не відкладайте лікування, записуйтеся на прийом в Клініку доброго стоматолога. Наша професійна команда хірургів-стоматологів допоможе вам повернути здоров'я вашому зубу, а також безболісно видалить його, якщо в цьому буде необхідність. Ми намагаємося допомогти кожному пацієнтові і рекомендуємо видаляти зуб тільки в крайній необхідності. Вартість видалення зуба лікар озвучить на консультації після огляду ротової порожнини. Чекаємо на вас в нашій клініці у будні і вихідні – ми працюємо з 8: 00 до 20: 00, щоб ви могли дістатися до нас, коли вам зручно.

Способи видалення зубів

Залежно від форми, розміру, положення і розташування зуба в зубному ряду розрізняють просте і хірургічне видалення зубів. 

Просте видалення

вирвати зуб цінаТака методика видалення полягає в одноетапному видаленні зуба, який видно над яснами. В процесі такої хірургічної маніпуляції зуб віддаляється цілісно. 
 
Процедура простого видалення відбувається таким чином: лікар знеболює зуб – для цього він наносить на ясна гель, а потім робить невеликі уколи – вводить анестетик в декількох місцях в області хворого зуба. Коли анестезія подіє він видаляє зуб і накладає марлеву пов'язку на порожнину, що утворилася. Якщо ви живете в Києві і вам треба видалити зуб, приходите в нашу стоматологію. Ціна на видалення зуба першої складності від 390 гривен.

Складне (хірургічне) видалення

Такий спосіб видалення зубів застосовується у разі, коли зруйнована коронкова частина зуба або зуб прорізався частково або зовсім не прорізався, як буває із зубами мудрості. 
 
Як і в першому випадку, пацієнтові вводиться анестезія, але сама процедура видалення відбувається інакше. У разі складного видалення лікареві необхідно розітнути ясна і окістя, і тільки після цього він може витягнути зуб, як правило, заздалегідь розділивши його на частини. Залежно від складності випадку також в процесі хірургічного лікування можуть проводитися додаткові маніпуляції. Після витягання зуба лікар обробляє уражену область антисептиками, накладає шви. Через декілька днів після процедури лікар призначає контрольний огляд і знімає шви.

Ціна видалення зуба в Києві

Вартість процедури залежить від міри складності видалення і вибраної методики. Заздалегідь про вартість процедури вам зможе розповісти наш хірург-стоматолог під час консультації. З цінами на видалення зуба в нашій Клініці доброго стоматолога ви можете ознайомитись на сторінці "Ціни" в розділі "Хірургічна стоматологія".

Рекомендації після видалення зуба

Перші 24 години після видалення зуба надзвичайно важливі, тому протягом доби після процедури не рекомендується:
 • видалити зуб, фототоркатися місця відсутнього зуба
 • полоскати ротову порожнину
 • вживати тверду їжу, алкоголь або використовувати рідину для полоскання рота з вмістом алкоголю
 • палити
Усе це може уповільнити процес загоєння, а також призвести до травмування або інфікування лунки, що утворюється на місці видалення.
 • Впродовж 2-3 годин після процедури необхідно утриматися від їжі.
 • Впродовж перших 24 годин також слід відмовитися від гарячих напоїв і гарячої їжі, а також від твердої їжі.
 • Після видалення зуба також бажано пити багато рідини і вживати м'яку, поживну їжу.
 • Коли жування знову стане комфортним, можна поступово вводити в раціон тверду їжу. Поки рана не заживе, рекомендується їсти на стороні, протилежній до місця видалення зуба.
Якщо у вас турбує зубний біль, зуби мудрості, з'явилася рухливість зубів: приходьте на консультацію до професійного стоматолога нашої клініки. Лікарі Клініки доброго стоматолога проведуть огляд вашої ротової порожнини, діагностують в чому причина дискомфорту і спробують повернути здоров'я вашим зубам. У разі, якщо вам рекомендується видалення зуба, вартість якого лікарі вам повідомлять заздалегідь, стоматологи-хірурги нашої клініки оперативно і безболісно видалять причинний зуб, а також ознайомлять Вас з можливими варіантами протезування зубів. 
 
Записуйтеся на прийом в слушний час і ми з радістю допоможемо вам. Наша стоматологія знаходиться на Позняках. Наші фахівці проведуть просте або складне видалення зуба. З цінами на наші послуги ви можете ознайомитися у відповідному розділі на сайті або під час першої консультації.

 

Лікарі
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Жарова
Лариса Миколаївна
Терапевт. Гігієніст. Пародонтолог.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.