+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Видалення зубів мудрості – це хірургічна процедура, в результаті якої  видаляється один або кілька восьмих зубів. Таку маніпуляцію проводять у разі, якщо при прорізуванні зуб росте на сусідні здорові зуби, що викликає біль, а також в тому випадку, коли вже прорізався зуб уражений карієсом і його неможливо вилікувати.
У деяких випадках стоматологи рекомендують видалення зубів мудрості, щоб запобігти можливим порушенням в майбутньому.
Видалення зуба мудрості ми проводимо в Клініці доброго стоматолога в м.Києві (Позняки). Ціни на видалення зуба мудрості вказані на сайті.

Що потрібно знати про зуби мудрості

видалення зуба мудростіЦе треті моляри, які прорізуються останніми. Як правило, у дорослої людини є чотири постійних зуба мудрості. Вони виростають у віці від 17 до 25 років, зрідка пізніше. Знаходяться вони останніми в зубному ряду на верхній і нижній щелепі. У деяких людей треті моляри ніколи не розвиваються.
Фізіологічно зуби мудрості не виконують ніяких функцій, в тому числі і жувальних. Їх вважають рудиментами – органами, такими, що втратили своє основне призначення в процесі еволюційного розвитку, як, наприклад, вушні м’язи або хвостовидний придаток у людини. Саме тому видалення «вісьмірок»  фізіологічно не порушує процес  жування.
Раніше у людей щелепа була більш масивною, що дозволяло пережовувати грубу і жорстку їжу. У сучасної людини щелепна дуга стала вужчою і нерідко в щелепній дузі для зубів мудрості недостатньо місця. Також треті моляри більше не задіюються в процесі жування, так як їжа стала м’якшою.

Чому видаляють зуб мудрості?

Найчастіше зуби мудрості рекомендують видаляти через те, що їм недостатньо місця в зубному ряді для прорізування або нормального розвитку.

Основні порушення в розвиванні зубів мудрості:

 • Зуб росте під кутом до сусіднього зуба
 • Зуб росте під кутом до щоки
 • Зуб прорізується під прямим кутом до сусідніх зубів і не з’являється назовні
 • Зуб прорізується в щелепну кістку

Також рекомендується видалення зубів мудрости, если:

 • вирвати зуб мудрості цінаЗуб болить
 • Щільно прилягає до сусіднього жувального зуба і через це там постійно залишаються частинки їжі
 • В області зуба розвивається пародонтоз
 • У частково прорізаному зубі розвивається карієс
 • Сусідній зуб пошкоджений або пошкоджена навколишня кістка
 • Розвивається кіста зуба мудрості
 • Видалення необхідно для якісного ортодонтичного лікування
 • Зуби мудрості не прорізуються (ретинованя зуби) і завдають дискомфорт

Ретиновані зуби мудрості: чи варто їх видаляти?

Біль у вусі або в області щелепної кістки, підвищення температури – це деякі симптоми ускладнень, які виникають через непрорізані (ретиновані) зуби мудрості. Запальні процеси в щелепній кістці з цієї причини виникають досить рідко, проте, якщо ж запалення розвивається через непрорізані зуби, стоматолог може рекомендувати хірургічне видалення зубів мудрості. У нашій клініці в Києві на Позняках також можна вирвати зуб мудрості, який не прорізався.
Для предотвращения будущих проблем с зубами также иногда необходимо удалить зуб мудрости
видалення зуба мудрості познякиЛікар також може рекомендувати видалення зуба мудрості іноді навіть тоді, коли зуб розвивається нормально і виглядає здоровим. Адже це ціна майбутнього здоров’я інших зубів. Це може бути у випадку, якщо зуб безпричинно болить, якщо він вражений карієсом і його неможливо якісно вилікувати.
Якщо у вас болить зуб мудрості або щелепна кістка в області вуха або крайніх зубів в ротовій порожнині, приходьте на консультацію. Наші фахівці оглянуть вашу ротову порожнину, зроблять панорамний знімок зубів і порекомендують подальше лікування. Наша хірургічна стоматологія має необхідне обладнання та інструменти для видалення зубів навіть в складних випадках. Наші професійні хірурги-стоматологи виконають процедуру самого різного рівня складності оперативно і без болю, використовуючи анестезію.

Етапи видалення зуба мудрості

Якщо необхідне видалення зуба, наші хірурги-стоматологи виконають процедуру, а також розкажуть про післяопераційний догляд, щоб реабілітація після хірургічної маніпуляції пройшла максимально комфортно і швидко.

Як відбувається видалення зуба мудрості

 • Щоб визначити положення зуба і спланувати процес видалення, стоматолог робить панорамний знімок зубів перед хірургічною маніпуляцією. Як правило, це виконується під час першого візиту. Потім пацієнт приходить безпосередньо на видалення зуба мудрості.
 • Насамперед хірург-стоматолог вводить місцеву анестезію.
 • Далі для доступу до зуба розтинають ясна, а іноді і кісткову тканину.
 • Потім лікар видаляє зуб, вшиває рану, щоб зупинити кров і попередити запалення в лунці.
У лунці видаленого зуба утворюється кров’яний згусток, який згодом заміщається кістковою тканиною. Так само можна використовувати PRF технологію в лунку видаленого зуба для прискорення процесу загоєння.
Залежно від складності видалення, коли після операції дія анестезії закінчується, в області відсутнього зуба може виникнути біль. В такому випадку пацієнтам кілька днів після операції необхідно приймати знеболюючі.

Ціна видалення зуба мудрості

Вартість видалення зубів залежить від ступеня складності видалення. Попередньо про вартість процедури вам розповість хірург-стоматолог під час консультації. З цінами на видалення зубів мудрості в нашій Клініці доброго стоматолога ви можете ознайомитися на сторінці «Ціни» в розділі «Хірургічна стоматологія». Якщо вам потрібно видалити зуб мудрості в Києві, приходьте в нашу стоматологію і ми допоможемо вам вирішити проблему швидко і безболісно.

Рекомендації післе видаления зуба мудрості

вирвати 8 зуб, фотоНерідко після складного видалення зуба мудрості піднімається температура, набрякають ясна і важко говорити, відкривати рот. Ці симптоми, як правило, проходять протягом 3-5 днів. При цьому також важливо дотримуватися післяопераційні рекомендації стоматолога. Не приймати їжу протягом двох годин після процедури. Часто, щоб збити температуру і зняти набряк ясен лікар призначає прийом анестетиків і жарознижуючі препарати.
 • Не вживати алкоголь, гарячу їжу та напої
 • Жувати протягом перших днів на протилежну сторону від видаленого зуба
 • Дуже обережно полоскати ротову порожнину
 • Ні в якому разі не прикладати до болючого місця щось тепле, не торкатися язиком або іншими предметами до лунки видаленого зуба

 

Лікарі
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Жарова
Лариса Миколаївна
Терапевт. Гігієніст. Пародонтолог.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.