+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Коронка цирконієва АКЦІЯ від 7630 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Цирконієві коронки: встановлення в Клініці Доброго Стоматолога

цирконієві коронки

Сьогодні цирконієві коронки часто рекомендують лікарі-стоматологи и вибирають пацієнти. Така популярність пояснюється тим, що даний матеріал відрізняється підвищеною стійкістю, і при цьому ідеально сумісний з організмом людини. А завдяки сучасним лазерним технологіям стало можливим виробляти коронки із цирконія з вражаючою точністю.

Сьогодні установка таких стоматологічних конструкцій рахується найпрогресивнішим способом протезування зубів, і саме через це цирконієві коронки мають високу, проте доступну ціну в Україні. Діоксид цирконію — так названа «безметалева» кераміка, яка характеризується більшою міцністю ніж звичайна металокераміка і володіє абсолютною біосумісністю. Ще один плюс цього виду коронок в тому, що вони дозволяють обточувати зуби по-мінімуму, без видалення нервів, оскільки такі вироби достатньо тонкі. Це запобігає ймовірності ускладнень, наприклад запальних процесів.

Цирконієві коронки ціна в Києві досить висока, але вона відповідає перевагам даного матеріалу. Детальніше про це у нашій статті.

Переваги коронок з діоксиду цирконію:

Даний матеріал має ряд переваг, які роблять його передовим у сучасній стоматології.

Деякі з них:

 • Ідеальна біосумісність. Діоксид цирконію є гіпоалергенним матеріалом, не викликає ніяких реакцій в організмі, не окиснюється.
 • Виключає розвиток вторинного кальцію під ним.
 • Високі естетичні властивості – цирконієві коронки створюють ілюзію природного зуба, з його блиском, світлозаломленням, блиском та рельєфом.
 • Значна міцність матеріалу. Діоксид цирконію у кілька разів міцніший ніж кераміка.
 • Довгий термін служби коронок.

Особлива перевага коронок з діоксиду цирконію перед металокерамікою – їх естетика. Цирконієві коронки зберігають світлозаломлення та світлопроникнення таке, як у природнього зуба, тому коронку практично неможливо відрізнити від власних зубів.

Суттєвий мінус лише один – висока ціна цирконієвих коронок в Україні. А в Клініці Доброго Стоматолога надають професійні послуги, процедура встановлення буде ефективною, приємною та виправданою по вартості. Пацієнт буде задоволеним не лише результатом, але навіть процесом.

Показання до застосування цирконієвих коронок

цирконієві коронки ціна київ Коронки із діоксиду цирконію у Києві стануть чудовим вибором в таких випадках:
 • Істотне ураження зубів внаслідок карієсу.
 • У випадку невдалої спроби реставрації зубів, якщо необхідно замінити коронки на більш точні конструкції.
 • Естетична необхідність (недорозвинений зуб, дефект зубної емалі та ін.).
 • Необхідність протезування зубів при алергії на метал та інші матеріали. Діоксид цирконію абсолютно гіпоалергенний матеріал.
 • Необхідність протезування передніх зубів. Зазвичай цирконієві вироби не використовують для жувальних зубів, поскільки на бокових ділянках не питання естетики стоїть не першочерговим, як у випадку з передніми зубами, та можливо знайти альтернативу для більш нижчої ціни ніж ціна цирконієвих коронок у Києві.

Знайшли якесь із показань у себе? Зателефонуйте до нас в Клініку Доброго Стоматолога та запишіться на огляд до висококваліфікованого спеціаліста. Він підкаже, який вид протезування вам ідеально підійде. У нас лояльна вартість установки, яка повністю виправдана завдяки якісним матеріалам та професійності роботи наших стоматологів.

Коронки із цирконій-діоксида: протипоказання

Не рекомендується ставити даний вид коронок, якщо:
 • У вас глубокий прикус.
 • У вас занадто дрібні зуби.
 • У вас бруксизм (мимовільний неконтрольований скрегіт зубами, переважно під час сну).
 • У вас в ротовій порожнині присутні запальні процеси.
 • У вас ослаблений імунітет.
 • Вас турбують психічні розлади.

Навіть якщо у вас знайшлася хоч одне з цих протипоказання, це не привід відмовлятись від протезування цирконієвими конструкціями. Запишіться на огляд до спеціаліста Клініки Доброго Стоматолога, і вони проконсультують вас про можливості установки таких коронок саме вам.

Види коронок із цирконію

 • повністю із цирконію;
 • комбіновані (основа із цирконію та покриттям з кераміки).

Другий вид коронок виглядає більш естетично, тому що він частіше рекомендується для постановки на передні зуби. Для досягнення природного відтінку емалі спеціалісти в лабораторних умовах підкрашують виріб із застосуванням спеціальних речовин, що додають йому бажаний блиск.

Особливості установки цирконієвих коронок у Києві

Постановка проходить по такій схемі:
 • Огляд лікарем-стоматологом і діагностика захворювань.
 • Лікування зубів при виявленні тих чи інших захворювань, дефектів, запальних процесів.
 • Обточування зуба для установки на нього коронки. Відбувається щадне обточування, з мінімальним пошкодженням природніх зубів.
 • Зняття відбитків та тимчасове протезування коронками з пластику (поки не буде готовий основний виріб, який можуть виготовляти до 14 днів, пацієнт носить тимчасові коронки, які візуально будуть виглядати природньо і не процес не буде приносити дискомфорт та невпевненість у собі).
 • Індивідуальний підбір відтінку виробу — під колір емалі природних зубів.
 • Виготовлення коронок в зуботехнічній лабораторії.
 • Фіксація готових конструкцій в порожнині рота з застосуванням спеціалізованого стоматологічного цемента.

Ну ось, після цього установку завершено. Нова здорова посмішка готова, пацієнт задоволений результатом роботи і повертається до звичного життя.

Терміни використання цирконієвих коронок.

Вартість цирконієвих коронок в Україні немала, тому кожному пацієнту хочеться, щоб вони прослужили якомога довше. В середньому термін експлуатації таких виробів досягає п’ятнадцяти-двадцяти років. А при чіткому дотриманні усіх правил догляду за ними, цілком імовірно, що конструкції прослужать вам довше.

При цьому сертифіковані професійні клініки дають гарантію на цей тип протезування. У випадку, якщо протягом гарантійного строку щось трапиться з коронкою — її безкоштовно відремонтують.

Догляд за коронками з цирконію

коронки з цирконію ціна Варто дотримуватись таких рекомендацій по догляду за коронками з діоксиду цирконію:
 • Ретельно доглядайте за ротовою порожниною, очищуйте зуби зранку та ввечері зубною щіткою та пастою.
 • Користуйтесь зубною ниткою після прийому їжі.
 • Ретельно полоскайте рот після кожного прийому їжі.
 • Не варто вживати такі тверді види харчових продуктів як горіхи, грильяж, насіння, сухарики та інші (за такими протезами потрібно бережно доглядати, щоб не допустити появу сколів чи тріщин).
 • Відвідуйте стоматолога для планового огляду двічі на рік.

При дотриманні цих правил ваші нові зуби будуть виглядати неперевершено протягом довгих років і ви будете радувати світ ідеальною посмішкою.

Вартість зубних коронок із цирконію в Києві

На сьогоднішній день ці стоматологічні конструкції вважаются елітними інструментами протезування. Ціна на коронки із диоксида цирконія в Україні досить висока, і тільки це можна назвати їх відносним недоліком Але якщо враховувати ті переваги, про які ми згадували, їх вартість зовсім не здається захмарною. Ціна цирконієвих коронок Київ повністю виправдана, за ці гроші ви отримуєте преміальний матеріал, неймовірний довготривалий результат імплантації у вигляді ідеальної посмішки.

Крім того, варто звернути увагу на строк експлуатації коронок із даного матеріалу. Якщо порівняти з альтернативними варіантами — вони служать досить довго. Якщо порівняти строк служби та ціну, можна зрозуміти, що вартість повністю відповідає якості виробу. Установка коронок із цирконія у Києві — більш вигідне рішення, ніж вибір інших типів протезів. Проте, ми у Клініці Доброго Стоматолога пропагуємо індивідуальний підхід до кожного, тому лікар порадить обрати той чи інший матеріал коронок відповідно до ваших потреб та особливостей способу життя, віку та фінансових можливостей. Варто записатись на консультацію до наших лікарів-стоматологів у Клініку Доброго Стоматолога, де ви отримаєте відповіді на всі запитання, цінну інформацію щодо особливостей всіх методів та матеріалів та повноцінну діагностику ротової порожнини.

Хочете поставити собі коронки із діоксиду цирконію? Приходьте в Клініку Доброго Стоматолога і наші спеціалісти зроблять вам протезування на найвищому рівні, ціна цирконієвих коронок вас приємно здивує у нашій Клініці.

 © Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
Денисов Дмитро Анатолійович
Денисов
Дмитро Анатолійович
Стоматолог-ортопед
Спеціалізація: Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 3 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 3 років
Безносюк Костянтин Миколайович
Безносюк
Костянтин Миколайович
Терапевт. Гігієніст. Ортопед.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Ціна коронки з цирконію не найнижча, але вона повністю виправдана. З вартістю послуг Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі Ціни, або за вказаними номерами телефонів, наш адміністратор залюбки Вас проконсультує. В нашій стоматології часто діють акційні пропозиції і Ви можете встановити коронки з преміального матеріалу за зниженою ціною.
Це коронка, яка виготовлена з діоксиду цирконію – матеріалу, який має високу міцність, біосумісність з організмом людини та ідеальну естетику. Це сучасний спосіб протезування, такі штучні зуби практично нічим не відрізняється від природних, ні по зовнішньому вигляду, ні по властивостям. Вартість коронки з цирконію висока, але доступна в Україні.
Металокераміка – більш старий метод протезування. Цирконієві коронки це найсучасніший спосіб, який уникає всіх недоліків, які існували раніше. Матеріал гіпоалергенний, міцний, стійкий, має тривалий строк служби та красиво виглядає – заломлює світло так само, як природний зуб (металокераміка не мала таких властивостей). Ціна коронки з цирконію дещо вища.
Все індивідуально і залежить від способу життя, звичок, харчування, догляду та особливостей організму. Ціна коронки з діоксиду цирконію ще раз вказує на те, що матеріал преміальний. Термін служби таких конструкцій найдовший з можливих, при правильному догляді і дотриманні усіх рекомендацій стоматолога вони не потребують заміни і до 20-25 років.
Ціна цирконієвої коронки у Києві висока, але за такі переваги варто її платити. Коронки з діоксиду цирконію – це ідеальна біосумісність, гіпоалергенність, міцність та прекрасний зовнішній вигляд – сторонній погляд не зможе відрізнити їх від природного зуба.
Хоча цирконій не має металу в своєму складі, проте здатен витримувати значне жувальне навантаження. І металокераміка, і діоксид цирконію досить міцні матеріали, варто зважати і на інші характеристики, коли обираєте між ними. Зубні коронки з цирконію, ціна яких вища, мають значно більше переваг.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.