+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Цирконієві коронки
Сьогодні цирконієві коронки часто рекомендують лікарі-стоматологи та вибирають пацієнти. Така популярність пояснюється тим, що даний матеріал відрізняється підвищеною стійкістю, і при цьому ідеальною сумісністю з організмом людини. А завдяки сучасним лазерним технологіям стало можливим виробляти коронки із цирконію з вражаючою природністю. Це запобігає ймовірності ускладнень, наприклад запальних процесів, карієсу.
Сьогодні установка таких стоматологічних конструкцій рахується найпрогресивнішим способом протезування зубів, і саме через це цирконієві коронки мають відповідну ціну в Україні. Діоксид цирконію — так названа «без металева» кераміка, яка характеризується більшою міцністю ніж звичайна металокераміка і володіє абсолютною біосумісністю. Ще один плюс цього виду коронок в тому, що вони дозволяють обточувати зуби по-мінімуму, без видалення нервів, оскільки такі вироби достатньо тонкі.
Ціна на цирконієві коронки в Києві досить висока, але вона відповідає перевагам даного матеріалу. Детальніше про це у нашій статті.

Переваги коронок з діоксиду цирконію

Даний матеріал має ряд переваг, які роблять його передовим у сучасній стоматології.
Деякі з них:
 • Ідеальна біосумісність. Діоксид цирконію є гіпоалергенним матеріалом, не викликає ніяких запальних реакцій в організмі, не окислюється.
 • Даний вид коронок виключає розвиток вторинного кальцію під ним.
 • Високі естетичні властивості – цирконієві коронки створюють ілюзію природнього зуба, з його блиском, світлозаломленням, кольором та рельєфом.
 • Значна міцність матеріалу. Діоксид цирконію у кілька разів міцніший ніж керамічний матеріал.
 • Довгий термін служби коронок.
Особлива перевага коронок з діоксиду цирконію перед металокерамікою – їх естетика. Цирконієві коронки зберігають світлозаломлення та світлопроникнення таке, як у природнього зуба, тому коронку практично неможливо відрізнити від власних зубів.
Суттєвий мінус лише один – висока ціна цирконієвих коронок в Україні. Проте, в Клініці Доброго Стоматолога надають професійні послуги, процедура встановлення буде ефективною, приємною та виправданою по вартості. Пацієнт буде задоволеним не лише результатом, але навіть процесом.

Показання до застосування

Коронки из диоксида цирконія стануть чудовим вибором в таких випадках:
 • Істотне ураження зубів внаслідок карієсу.
 • У випадку невдалої спроби реставрації зубів, якщо необходноо замінить коронки на більш точні конструкції.
 • Эстетична необхідність (недорозвинений зуб, дефект зубної емалі та ін.)
 • Необхідність протезування зубвв при алергії на метал та інші матеріали. Диоксид цирконія абсолютно гипоалергенний матеріал.
 • Необхідність протезування передніх зубів. Зазвичай цирконвєві вироби не використовують для жувальних зубів, оскільки на бокових участках не обовязково дотримуватись естетики, як у випадку з передніми зубами, та можливо знайти альтернативу для більш нижчої ціни.
Знайшли якесь із показань у себе? Зателефонуйте до нас в Клініку Доброго Стоматолога та запишіться на огляд до висококваліфікованого спеціаліста. Він підкаже, який вид протезування вам ідеально підійде. У нас лояльна вартість установки, яка повністю виправдана завдяки якісним матеріалам та професійності роботи наших стоматологів.

Коронки із цирконий-діоксида: протипоказання

Не рекомендуєтся ставить цей вид, якщо:
Цирконієві коронки
 • У вас глубокий прикус.
 • У вас занадто дрібні зуби.
 • У вас бруксизм (мимовільний скрежет).
 • У вас в ротовій порожнині присутні запальні процеси.
 • У вас ослаблений імунітет.
 • Вас турбують психічні розлади.
Навіть якщо у вас знайшлось хоч одне з цих протипоказання, це не привід відмовлятись від протезування цирконієвими конструкціями. Запишіться на огляд до спеціаліста Клініки Доброго Стоматолога, і вони проконсультують вас про можливості установки таких коронок саме вам, проінформують про ціну цирконієвих коронок у Києві.

Види коронок із цирконію

 • повністю із цирконію;
 • комбіновані (основа із цирконію та покриттям з кераміки).
Другий вид коронок виглядає більш естетично, тому що він частіше рекомендується для встановлення на передні зуби. Для досягнення природнього відтінку емалі спеціалісти в лабораторних умовах підфарбовують виріб із застосуванням спеціальних речовин, що додають йому бажаний блиск та відтінок.

Особливості встановлення цирконієвих коронок

Постановка проходить по такій схемі:
 • Огляд лікарем-стоматологом і діагностика захворювань.
 • Лікування зубів при виявленні тих чи інших захворювань.
 • Обточка зуба для установки на нього коронки.
 • Зняття відбитків та тимчасове протезування коронками з пластику (поки не буде готовий основний виріб, який можуть виготовляти до 14 днів, пацієнт носить тимчасові коронки, які візуально будуть виглядати природньо і не процес не буде приносити дискомфорт та невпевненість у собі).
 • Індивідуальний підбір відтінку виробу — під колір емалі здорових зубів.
 • Виготовлення коронок в спеціалізованій зуботехнічній лабораторії
 • Фіксація готових конструкцій в порожнині рота з застосуванням спеціалізованого стоматологічного цемента.
Ну ось, після цього установку завершено. Нова здорова посмішка готова, пацієнт задоволений результатом роботи і повертається до звичного життя.

Терміни використання

Вартість цирконієвих коронок в Україні немала, тому кожному пацієнту хочеться, щоб вони прослужили якомога довше. В середньому термін експлуатації таких виробів досягає п’ятнадцяти-двадцяти років. А при чіткому дотриманні усіх правил догляду за ними, цілком імовірно, що конструкції прослужать вам значно довше.
При цьому сертифіковані професійні клініки дають гарантію на цей тип протезування. У випадку, якщо протягом гарантійного строку щось трапиться з коронкою — її безкоштовно відремонтують.

Догляд за коронками

Варто дотримуватись таких рекомендацій по догляду за коронками з діоксиду цирконію:
Коронки з цирконію ціна
 • Ретельно доглядайте за ротовою порожниною, очищуйте зуби зранку та ввечері зубною щіткою та пастою.
 • Користуйтесь зубною ниткою післе прийому їжі.
 • Ретельно полоскайте рот післе кожного прийому їжі.
 • · Не варто вживати такі тверді види харчових продуктів як горіхи, грильяж, насіння, сухарики та інші (за такими протезами потрібно бережно доглядати, щоб не допустити появу сколів чи тріщин).
 • Відвідуйте стоматолога для планового огляду двічі на рік.
При дотриманні цих правил ваші нові зуби будуть виглядати неперевершено протягом довгих років і ви будете вражати світ своєю ідеальною посмішкою.

Вартість зубних коронок із цирконія

На сьогоднішній день ці стоматологічні конструкції вважаются елітними інструментами протезування. Ціна на коронки із діоксиду цирконію в Україні досить висока, і тільки це можна назвати їх відносним недоліком. Але якщо враховувати ті переваги, про які ми згадували, їх вартість зовсім не здаеться захмарною. Ціна цирконієвих коронок Київ повністю виправдана, за ці гроші ви отримуєте преміальний матеріал, міцні зуби та неймовірний довготривалий результат імплантації у вигляді ідеальної посмішки.
Крім того, варто звернути увагу на строк експлуатації коронок із даного матеріалу. Якщо порівняти з альтернативними варіантами — вони служать досить довго. Якщо зрівняти строк служби та ціну, можна зрозуміти, що вартість повністю відповідає якості виробу. Установка коронок із цирконію у Києві — більш вигідне рішення, ніж вибір інших типів протезів. Проте, ми у Клініці Доброго Стоматолога пропагуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, тому лікар порадить обрати той чи інший матеріал коронок відповідно до ваших потреб та особливостей способу життя, віку та фінансових можливостей. Варто записатись на консультацію до наших лікарів-стоматологів у Клініку Доброго Стоматолога, де ви отримаєте відповіді на всі запитання, важливу інформацію щодо особливостей всіх методів та матеріалів та повноцінну діагностику ротової порожнини.
Маєте бажання встановити собі коронки із діоксиду цирконію? Приходьте в Клініку Доброго Стоматолога і наші спеціалісти зроблять вам протезування на найвищому рівні, ціна цирконієвих коронок вас приємно здивує у нашій Клініці.

 

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.