+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 09:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Коронка цирконієва АКЦІЯ від 6930 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Цирконієві коронки: встановлення в Клініці Доброго Стоматолога

цирконієві коронки

Сьогодні цирконієві коронки часто рекомендують лікарі-стоматологи и вибирають пацієнти. Така популярність пояснюється тим, що даний матеріал відрізняється підвищеною стійкістю, і при цьому ідеально сумісний з організмом людини. А завдяки сучасним лазерним технологіям стало можливим виробляти коронки із цирконія з вражаючою точністю.

Сьогодні установка таких стоматологічних конструкцій рахується найпрогресивнішим способом протезування зубів, і саме через це цирконієві коронки мають високу, проте доступну ціну в Україні. Діоксид цирконію — так названа «безметалева» кераміка, яка характеризується більшою міцністю ніж звичайна металокераміка і володіє абсолютною біосумісністю. Ще один плюс цього виду коронок в тому, що вони дозволяють обточувати зуби по-мінімуму, без видалення нервів, оскільки такі вироби достатньо тонкі. Це запобігає ймовірності ускладнень, наприклад запальних процесів.

Цирконієві коронки ціна в Києві досить висока, але вона відповідає перевагам даного матеріалу. Детальніше про це у нашій статті.

Переваги коронок з діоксиду цирконію:

Даний матеріал має ряд переваг, які роблять його передовим у сучасній стоматології.

Деякі з них:

 • Ідеальна біосумісність. Діоксид цирконію є гіпоалергенним матеріалом, не викликає ніяких реакцій в організмі, не окиснюється.

 • Виключає розвиток вторинного кальцію під ним.

 • Високі естетичні властивості – цирконієві коронки створюють ілюзію природного зуба, з його блиском, світлозаломленням, блиском та рельєфом.

 • Значна міцність матеріалу. Діоксид цирконію у кілька разів міцніший ніж кераміка.

 • Довгий термін служби коронок.

Особлива перевага коронок з діоксиду цирконію перед металокерамікою – їх естетика. Цирконієві коронки зберігають світлозаломлення та світлопроникнення таке, як у природнього зуба, тому коронку практично неможливо відрізнити від власних зубів.

Суттєвий мінус лише один – висока ціна цирконієвих коронок в Україні. А в Клініці Доброго Стоматолога надають професійні послуги, процедура встановлення буде ефективною, приємною та виправданою по вартості. Пацієнт буде задоволеним не лише результатом, але навіть процесом.

Показання до застосування цирконієвих коронок

цирконієві коронки ціна київ

Коронки із діоксиду цирконію у Києві стануть чудовим вибором в таких випадках:

 • Істотне ураження зубів внаслідок карієсу.

 • У випадку невдалої спроби реставрації зубів, якщо необхідно замінити коронки на більш точні конструкції.

 • Естетична необхідність (недорозвинений зуб, дефект зубної емалі та ін.).

 • Необхідність протезування зубів при алергії на метал та інші матеріали. Діоксид цирконію абсолютно гіпоалергенний матеріал.

 • Необхідність протезування передніх зубів. Зазвичай цирконієві вироби не використовують для жувальних зубів, поскільки на бокових ділянках не питання естетики стоїть не першочерговим, як у випадку з передніми зубами, та можливо знайти альтернативу для більш нижчої ціни ніж ціна цирконієвих коронок у Києві.

Знайшли якесь із показань у себе? Зателефонуйте до нас в Клініку Доброго Стоматолога та запишіться на огляд до висококваліфікованого спеціаліста. Він підкаже, який вид протезування вам ідеально підійде. У нас лояльна вартість установки, яка повністю виправдана завдяки якісним матеріалам та професійності роботи наших стоматологів.

Коронки із цирконій-діоксида: протипоказання

Не рекомендується ставити даний вид коронок, якщо:

 • У вас глубокий прикус.

 • У вас занадто дрібні зуби.

 • У вас бруксизм (мимовільний неконтрольований скрегіт зубами, переважно під час сну).

 • У вас в ротовій порожнині присутні запальні процеси.

 • У вас ослаблений імунітет.

 • Вас турбують психічні розлади.

Навіть якщо у вас знайшлася хоч одне з цих протипоказання, це не привід відмовлятись від протезування цирконієвими конструкціями. Запишіться на огляд до спеціаліста Клініки Доброго Стоматолога, і вони проконсультують вас про можливості установки таких коронок саме вам.

Види коронок із цирконію

 • повністю із цирконію;

 • комбіновані (основа із цирконію та покриттям з кераміки).

Другий вид коронок виглядає більш естетично, тому що він частіше рекомендується для постановки на передні зуби. Для досягнення природного відтінку емалі спеціалісти в лабораторних умовах підкрашують виріб із застосуванням спеціальних речовин, що додають йому бажаний блиск.

Особливості установки цирконієвих коронок у Києві

Постановка проходить по такій схемі:

 • Огляд лікарем-стоматологом і діагностика захворювань.

 • Лікування зубів при виявленні тих чи інших захворювань, дефектів, запальних процесів.

 • Обточування зуба для установки на нього коронки. Відбувається щадне обточування, з мінімальним пошкодженням природніх зубів.

 • Зняття відбитків та тимчасове протезування коронками з пластику (поки не буде готовий основний виріб, який можуть виготовляти до 14 днів, пацієнт носить тимчасові коронки, які візуально будуть виглядати природньо і не процес не буде приносити дискомфорт та невпевненість у собі).

 • Індивідуальний підбір відтінку виробу — під колір емалі природних зубів.

 • Виготовлення коронок в зуботехнічній лабораторії.

 • Фіксація готових конструкцій в порожнині рота з застосуванням спеціалізованого стоматологічного цемента.

Ну ось, після цього установку завершено. Нова здорова посмішка готова, пацієнт задоволений результатом роботи і повертається до звичного життя.

Терміни використання цирконієвих коронок.

Вартість цирконієвих коронок в Україні немала, тому кожному пацієнту хочеться, щоб вони прослужили якомога довше. В середньому термін експлуатації таких виробів досягає п’ятнадцяти-двадцяти років. А при чіткому дотриманні усіх правил догляду за ними, цілком імовірно, що конструкції прослужать вам довше.

При цьому сертифіковані професійні клініки дають гарантію на цей тип протезування. У випадку, якщо протягом гарантійного строку щось трапиться з коронкою — її безкоштовно відремонтують.

Догляд за коронками з цирконію

коронки з цирконію ціна

Варто дотримуватись таких рекомендацій по догляду за коронками з діоксиду цирконію:

 • Ретельно доглядайте за ротовою порожниною, очищуйте зуби зранку та ввечері зубною щіткою та пастою.

 • Користуйтесь зубною ниткою після прийому їжі.

 • Ретельно полоскайте рот після кожного прийому їжі.

 • Не варто вживати такі тверді види харчових продуктів як горіхи, грильяж, насіння, сухарики та інші (за такими протезами потрібно бережно доглядати, щоб не допустити появу сколів чи тріщин).

 • Відвідуйте стоматолога для планового огляду двічі на рік.

При дотриманні цих правил ваші нові зуби будуть виглядати неперевершено протягом довгих років і ви будете радувати світ ідеальною посмішкою.

Вартість зубних коронок із цирконію в Києві

На сьогоднішній день ці стоматологічні конструкції вважаются елітними інструментами протезування. Ціна на коронки із диоксида цирконія в Україні досить висока, і тільки це можна назвати їх відносним недоліком Але якщо враховувати ті переваги, про які ми згадували, їх вартість зовсім не здається захмарною. Ціна цирконієвих коронок Київ повністю виправдана, за ці гроші ви отримуєте преміальний матеріал, неймовірний довготривалий результат імплантації у вигляді ідеальної посмішки.

Крім того, варто звернути увагу на строк експлуатації коронок із даного матеріалу. Якщо порівняти з альтернативними варіантами — вони служать досить довго. Якщо порівняти строк служби та ціну, можна зрозуміти, що вартість повністю відповідає якості виробу. Установка коронок із цирконія у Києві — більш вигідне рішення, ніж вибір інших типів протезів. Проте, ми у Клініці Доброго Стоматолога пропагуємо індивідуальний підхід до кожного, тому лікар порадить обрати той чи інший матеріал коронок відповідно до ваших потреб та особливостей способу життя, віку та фінансових можливостей. Варто записатись на консультацію до наших лікарів-стоматологів у Клініку Доброго Стоматолога, де ви отримаєте відповіді на всі запитання, цінну інформацію щодо особливостей всіх методів та матеріалів та повноцінну діагностику ротової порожнини.

Хочете поставити собі коронки із діоксиду цирконію? Приходьте в Клініку Доброго Стоматолога і наші спеціалісти зроблять вам протезування на найвищому рівні, ціна цирконієвих коронок вас приємно здивує у нашій Клініці.

 © Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
ПОСТІЛ Артур Олегович
ПОСТІЛ
Артур Олегович
Головний лікар в клініці на
Соломії Крушельницької, 7. Терапевт. Ендодонт.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 6 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 6 років
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.