+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 330 грн
Встановлення імпланта Strauman АКЦІЯ від 15250 грн
Встановлення імпланта Osstem від 12560 грн
Встановлення імпланта SL від 12550 грн
Встановлення імпланта Neobiotech SLA АКЦІЯ від 9800 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
імплантація зуба ціна київ

Імплантація зубів – це найбільш прогресивний, сучасний, ефективний та довговічний спосіб відновлення втрачених зубів. Протягом життя може спіткати будь-яка подія, яка може призвести до втрати зубів – травми, захворювання, руйнування… Саме імплантація покликана вирішити цю проблему і повернути людині повноцінне щасливе життя!

Найчастіше питання від пацієнтів «яка ж ціна за імплантацію зубів у Києві?». Такий спосіб, дійсно, достатньо дороговартісний. Раніше вважалося, що не кожен пацієнт може собі дозволити імплантацію, це було предметом розкоші. У Клініці Доброго Стоматолога ми вже багато років доводимо нашим пацієнтам, що імплантація — доступна процедура для кожної людини. Стоматолог допоможе обрати найкращий варіант для вас, щоб ви були задоволені ціною імплантатів у Києві та результатом лікування.

Принцип формування цін

Визначення вартості імплантації у Києві — досить складний процес. У ціну входить декілька складових, які залежить один від іншого. У Клініці Доброго Стоматолога ми стараємося формувати оптимально ціни які будуть будуть приємними для пацієнта.

Насамперед, вартість відновлення зубів залежить від багатьох чинників для конкретного пацієнта.

Ціна індивідуально формується після обстеження і встановлення клінічної ситуації, кількості відновлених зубів, віку пацієнта та його безпосереднього бажання. Також на ціну впливає те, чи необхідна додаткова підготовка ротової порожнини, чи достатній об’єм кісткової тканини для імплантації. Від цього залежать терміни, вибір матеріалу та об’єм роботи стоматолога.

Отже, з чого складають ціну на імплантацію у Клініці Доброго Стоматолога:

 • Фірма виробник імплантати та його матеріал.

 • Абатмент – спеціальний перехідник між імплантом та коронкою.

 • Коронка, її матеріал.

 • Робота стоматолога-хірурга.

Перед імплантації важливо пролікувати усі зуби, так як від цього залежить приживлення самого імплантату. Наявність запальних елементів у ротовій порожнині може бути чинником ризику розвитку ускладнень після імплантації та навіть відторгнення імпланту або його інфікування.

Від того який об’єм роботи потрібно зробити, щоб ротова порожнинам була санована залежить тривалість лікування та його ціна.

Ми працюємо з фірмами-виробниками імплантатів різного цінового діапазону вже багато років, ми впевнені в якості кожного і маємо широкий досвід їх використання.

Види імплантів, що використовуються у Клініці Доброго Стоматолога та їх особливості

У Клініці Доброго Стоматолога ми встановлюємо імпланти провідних виробників світу, різних за ціновою політикою. Вартість на імпланти різна залежно від використаних матеріалів, технологій виготовлення та особливих переваг. Кожен може обрати те, що саме йому найбільш пріоритетно.

Спробуємо розповісти детальніше про кожного з них:

імпланти зубів ціна

Імпланти Straumann.

Імпланти Straumann на сьогодні одні з найкращих моделей у світі. Це конструкції швейцарського виробництва, хоча це імпланти з найдорожчого цінового сегменту, вони дуже популярні у багатьох країнах світу.

Імпланти Straumann мають особливу наноструктуру, яка забезпечує швидке встановлення їх у кабінеті лікаря, вони приблизно вдвічі краще приживаються у пацієнтів та мають мінімальний вплив на власну кісткову тканину.

Навіть через 10 років об’єм кістки зменшується всього на 0.5 мм!

Підходять для усіх пацієнтів, але особливо рекомендуються тим, хто має вищий ризик відторгнення імпланту (пацієнти похилого віку, з цукровим діабетом чи іншими хронічними захворюваннями).

Стоматологи найчастіше радять встановлювати саме найкращі імпланти Straumann, не дивлячись на їх високу ціну. Вони відповідають найвищим критеріям якості на сьогодні і повністю себе виправдовують.

Імпланти Straumann найбільш довговічні серед інших аналогів.

Імпланти Osstem

Імпланти Osstem – це конструкції південнокорейського виробника. Дуже популярний завдяки своїй невисокій ціні, порівняно з іншими фірмами. Плюс цих імплантів у тому, що вони мають багато моделей, які підійдуть широкому колу пацієнтів, з різними клінічними ситуаціями. Ці моделі різні за діаметром, довжиною та різьбленням, що дозволяє підібрати найкращий варіант індивідуально.

Виробник імплантів Osstem дає довічну гарантію на свою продукцію – цим він виділяє якість своїх конструкцій.

Імпланти Dentium

Імпланти Dentium – теж імпланти південнокорейського виробництва. Вони досить бюджетні, але тим не менш, показують свою надійність та універсальність. Їх встановлюють у місцях втрачених зубів з різним механічним навантаженням (як на жувальні так і на передні).

У Клініці Доброго Стоматолога використовується особлива преміальна модель імплантів виробництва Dentium Super Line, яка має покращені характеристики приживлення, біосумісності та менший вплив на кістку (менший ризик її пошкодження і зменшення з часом).

Імпланти Neobiotech

Надійні перевірені імпланти корейського виробництва Neobiotech добре себе зарекомендували. Це імпланти середнього цінового діапазону, тому більш доступні для населення.

Імпланти цього виробника виготовлені з титану і мають особливу структуру, що сприяє кращому приживленню, а антибактеріальна поверхня – знижує ризик інфікування.

Вони зараз дуже популярні серед пацієнтів завдяки відносно невеликій ціні на імпланти у Києві, співвідношення «ціна-якість» сприяє їхній затребуваності у стоматологічних клініках.

Переваги Клініки Доброго Стоматолога у Києві

Клініка Доброго Стоматолога на Позняках – провідна клініка у Києві, яка спеціалізується на імплантації зубів. Даний довговічний метод відновлення зубів підходить практично усім, але не всі на нього наважуються з ряду різних причин. І, на жаль, бездоганна красива посмішка та функціонування зубів так і залишаються у мріях.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам ціни на імплантацію у Києві доступні, щоб відновлення втрачених зубів підходило під кожен гаманець.

До того ж, ми пропонуємо нашим пацієнтам ряд вигідних пропозицій, аби здійснити мрії та зробити імплантацію ще доступнішою!

 1. Постійні знижки та пропозиції (шукайте у розділі «Акції», можливо, Ви зможете знайти там вигідну пропозицію для Вас!)

 2. Сучасне обладнання!

 3. Лише доцільні призначення та якісна консультація.

 4. Кваліфіковані лікарі.

 5. Турботливий персонал.

 6. Безпека та стерильність.

 7. Найкращі матеріали.

 8. Зручне розташування.

Ми маємо також вигідну для пацієнта систему оплати. Якщо ви вирішили встановити імплант у Клініці Доброго Стоматолога, Ви можете заплатити за повний курс одразу, або обрати оплату частинами.

Також, ми пропонуємо розстрочення платежів на 3, 6, 10 місяців або на 3,6, 10 платежів на суму від 5000 грн до 100000 грн через ПриватБанк, або будь-який інший зручний для Вас банк.

Як записатись на прийом

зубні імпланти вартість

Записатися на прийом у Клініку Доброго Стоматолога дуже просто:

 • Ви можете самі нам зателефонувати за номерами телефонів і ми запропонуємо найбільш зручний для Вас час:

  (044) 574-9-574

  (067) 574-9-574

 • Натискайте на вікно «Записатися» на нашому сайті, залишайте заявку і наші адміністратори миттєво з Вами зв’яжуться.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога в Києві для імплантації зубів?

Імплантація зубів — дуже відповідальний процес, в якому важливі усі деталі. Якісні матеріали та професійна робота стоматолога — велика частина успіху процедури. Ціна на імплантати у Києві у Клініці Доброго Стоматолога різна, тому мусить підійти кожному.

На консультації, після того як хірург стоматолог огляне вашу ротової порожнини та почує усі особисті побажання, він має змогу сформувати декілька варіантів лікування.

Важливо зважити всі «за» та «проти» і визначитися з тим скільки грошей ви готові витратити на здоров’я своїх зубів, у свою чергу ми гарантуємо якість своїх послуг незалежно від обраної фірми імплантату. Наша робота завжди професійна та якісна, незалежно від ціни, бажання пацієнта, чи клінічної ситуації.

Ми завжди доводимо, що ми професіонали своєї справи. І наші задачі – відновлення зубів для нашого пацієнта, краса його посмішки та довговічність результатів.

Не зволікайте та записуйтесь на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога! Не залишайте імплантацію лише у мріях! Ваша нова посмішка вже чекає на Вас!

 © Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Вартість зубних імплантів може різнитися залежно від фірми виробника, особливостей структури, клінічної ситуації та бажання самого пацієнта. У середньому, якщо Вам потрібно встановити імплант, доведеться викласти від 8 000 до 14 000 грн.
У Києві ціна на імлант зуба різна, кожен може обрати собі те, що йому доступне. Найбільш дешевий варіант – корейські імпланти Neobiotech у Клініці Доброго Стоматолога, вони вартують 7 999 грн, більш дорогий – преміальні швейцарські конструкції Straumann за 13 860 грн. Також наші лікарі можуть запропонувати імпланти інших виробників.
Термін служби зубних імплантів досить тривалий, в середньому 20 років і довше. Наприклад, виробник імплантів Straumann дає довічну гарантію на свою продукцію. Важливо правильно доглядати за ротовою порожниною та дослухатися до порад стоматолога, тоді ціна імплантів буде заплачена не дарма і вони будуть слугувати довгі роки.
Сучасні технології значно заощаджують час пацієнта, за один раз можна встановити до 6-8 імплантів. Але важливо врахувати, які можливості заживлення такої кількості нових конструкцій, яке навантаження зможе витримати кістка і т.д. Після консультації стоматолога можна буде зробити висновок про те, скільки імплантів можна встановити за один прийом та яка вартість імплантів зубів у Вашому випадку.
На жувальні зуби потрібно обирати надійні конструкції, які здатні витримувати значне механічне навантаження. Ціна імпланта на жувальний зуб може бути різною, детальніше розповість стоматолог на консультації, коли огляне Вашу ротову порожнину. Будьте впевнені, що Ви зможете обрати найбільш доступний для себе варіант.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.