+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 09:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 290 грн
Встановлення імпланта Strauman АКЦІЯ від 13860 грн
Встановлення імпланта Osstem від 10500 грн
Встановлення імпланта SL від 10500 грн
Встановлення імпланта Neobiotech SLA АКЦІЯ від 7999 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Імплантація зубів – це найбільш прогресивний, сучасний, ефективний та довговічний спосіб відновлення втрачених зубів. Протягом життя може спіткати будь-яка подія, яка може призвести до втрати зубів – травми, захворювання, руйнування… Саме імплантація покликана вирішити цю проблему і повернути людині повноцінне щасливе життя!

Найчастіше питання від пацієнтів «яка ж ціна за імплантацію зубів у Києві?». Такий спосіб, дійсно, достатньо дороговартісний. Раніше вважалося, що не кожен пацієнт може собі дозволити імплантацію, це було предметом розкоші. У Клініці Доброго Стоматолога ми вже багато років доводимо нашим пацієнтам, що імплантація — доступна процедура для кожної людини. Стоматолог допоможе обрати найкращий варіант для вас, щоб ви були задоволені ціною імплантатів у Києві та результатом лікування.

імплантація зуба ціна київ

Принцип формування цін

Визначення вартості імплантації у Києві — досить складний процес. У ціну входить декілька складових, які залежить один від іншого. У Клініці Доброго Стоматолога ми стараємося формувати оптимально ціни які будуть будуть приємними для пацієнта.

Насамперед, вартість відновлення зубів залежить від багатьох чинників для конкретного пацієнта. Ціна індивідуально формується після обстеження і встановлення клінічної ситуації, кількості відновлених зубів, віку пацієнта та його безпосереднього бажання. Також на ціну впливає те, чи необхідна додаткова підготовка ротової порожнини, чи достатній об’єм кісткової тканини для імплантації. Від цього залежать терміни, вибір матеріалу та об’єм роботи стоматолога.

З чого складають ціну на імплантацію у Клініці Доброго Стоматолога:

 • Фірма виробник імплантати та його матеріал
 • Абатмент – спеціальний перехідник між імплантом та коронкою
 • Коронка, її матеріал
 • Робота стоматолога-хірурга

Перед імплантації важливо пролікувати усі зуби, так як від цього залежить приживлення самого імплантату. Наявність запальних елементів у ротовій порожнині може бути чинником ризику розвитку ускладнень після імплантації та навіть відторгнення імпланту або його інфікування.

Від того який об’єм роботи потрібно зробити, щоб ротова порожнинам була санована залежить тривалість лікування та його ціна.

Ми працюємо з фірмами-виробниками імплантатів різного цінового діапазону вже багато років, ми впевнені в якості кожного і маємо широкий досвід їх використання.

Види імплантів, що використовуються у Клініці Доброго Стоматолога та їх особливості

У Клініці Доброго Стоматолога ми встановлюємо імпланти провідних виробників світу, різних за ціновою політикою. Вартість на імпланти різна залежно від використаних матеріалів, технологій виготовлення та особливих переваг. Кожен може обрати те, що саме йому найбільш пріоритетно.

Спробуємо розповісти детальніше про кожного з них:

Імпланти Straumann

імпланти зубів ціна

Імпланти Straumann на сьогодні одні з найкращих моделей у світі. Це конструкції швейцарського виробництва, хоча це імпланти з найдорожчого цінового сегменту, вони дуже популярні у багатьох країнах світу. Імпланти Straumann мають особливу наноструктуру, яка забезпечує швидке встановлення їх у кабінеті лікаря, вони приблизно вдвічі краще приживаються у пацієнтів та мають мінімальний вплив на власну кісткову тканину. Навіть через 10 років об’єм кістки зменшується всього на 0.5 мм!

Підходять для усіх пацієнтів, але особливо рекомендуються тим, хто має вищий ризик відторгнення імпланту (пацієнти похилого віку, з цукровим діабетом чи іншими хронічними захворюваннями). Стоматологи найчастіше радять встановлювати саме найкращі імпланти Straumann, не дивлячись на їх високу ціну. Вони відповідають найвищим критеріям якості на сьогодні і повністю себе виправдовують. Імпланти Straumann найбільш довговічні серед інших аналогів.

Імпланти Osstem

Імпланти Osstem – це конструкції південнокорейського виробника. Дуже популярний завдяки своїй невисокій ціні, порівняно з іншими фірмами. Плюс цих імплантів у тому, що вони мають багато моделей, які підійдуть широкому колу пацієнтів, з різними клінічними ситуаціями. Ці моделі різні за діаметром, довжиною та різьбленням, що дозволяє підібрати найкращий варіант індивідуально.

Виробник імплантів Osstem дає довічну гарантію на свою продукцію – цим він виділяє якість своїх конструкцій.

Імпланти Dentium

Імпланти Dentium – теж імпланти південнокорейського виробництва. Вони мають досить бюджетну вартість, але тим не менш, показують свою надійність та універсальність. Їх встановлюють у місцях втрачених зубів з різним механічним навантаженням (як на жувальні так і на передні).

У Клініці Доброго Стоматолога використовується особлива преміальна модель імплантів виробництва Dentium Super Line, яка має покращені характеристики приживлення, біосумісності та менший вплив на кістку (менший ризик її пошкодження і зменшення з часом).

Імпланти Neobiotech

Надійні перевірені імпланти корейського виробництва Neobiotech добре себе зарекомендували. Це імпланти середнього цінового діапазону, тому більш доступні для населення. Імпланти цього виробника виготовлені з титану і мають особливу структуру, що сприяє кращому приживленню, а антибактеріальна поверхня – знижує ризик інфікування.

Вони зараз дуже популярні серед пацієнтів завдяки відносно невеликій ціні на імпланти у Києві, співвідношення «ціна-якість» сприяє їхній затребуваності у стоматологічних клініках.

Переваги Клініки Доброго Стоматолога у Києві

Клініка Доброго Стоматолога на Позняках – провідна клініка у Києві, яка спеціалізується на імплантації зубів. Даний довговічний метод відновлення зубів підходить практично усім, але не всі на нього наважуються з ряду різних причин. І, на жаль, бездоганна красива посмішка та функціонування зубів так і залишаються у мріях.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам доступні ціни на імплантацію у Києві, щоб відновлення втрачених зубів підходило під кожен гаманець.

До того ж, ми пропонуємо нашим пацієнтам ряд вигідних пропозицій, аби здійснити мрії та зробити імплантацію ще доступнішою!

 1. Постійні знижки та пропозиції (шукайте у розділі «Акції», можливо, Ви зможете знайти там вигідну пропозицію для Вас!)
 2. Сучасне обладнання.
 3. Лише доцільні призначення та якісна консультація.
 4. Кваліфіковані лікарі.
 5. Турботливий персонал.
 6. Безпека та стерильність.
 7. Найкращі матеріали.
 8. Зручне розташування.

Ми маємо також вигідну для пацієнта систему оплати. Якщо ви вирішили встановити імплант у Клініці Доброго Стоматолога, Ви можете заплатити за повний курс одразу, або обрати оплату частинами.

Також, ми пропонуємо розстрочення платежів на 3, 6, 10 місяців або на 3,6, 10 платежів на суму від 5000 грн до 100000 грн через ПриватБанк, або будь-який інший зручний для Вас банк.

Як записатись на прийом

Записатися на прийом у Клініку Доброго Стоматолога дуже просто:

  • Ви можете самі нам зателефонувати за номерами телефонів і ми запропонуємо найбільш зручний для Вас час:(044) 574-9-574(067) 574-9-574
  • Натискайте на вікно «Записатися» на нашому сайті, залишайте заявку і наші адміністратори миттєво з Вами зв’яжуться.
зубні імпланти вартість

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога в Києві для імплантації зубів?

Імплантація зубів — дуже відповідальний процес, в якому важливі усі деталі. Якісні матеріали та професійна робота стоматолога — велика частина успіху процедури. Ціна на імплантати у Києві у Клініці Доброго Стоматолога різна, тому мусить підійти кожному.

На консультації, після того як хірург стоматолог огляне вашу ротової порожнини та почує усі особисті побажання, він має змогу сформувати декілька варіантів лікування.

Важливо зважити всі «за» та «проти» і визначитися з тим скільки грошей ви готові витратити на здоров’я своїх зубів, у свою чергу ми гарантуємо якість своїх послуг незалежно від обраної фірми імплантату. Наша робота завжди професійна та якісна, незалежно від ціни, бажання пацієнта, чи клінічної ситуації.

Ми завжди доводимо, що ми професіонали своєї справи. І наші задачі – відновлення зубів для нашого пацієнта, краса його посмішки та довговічність результатів.

Не зволікайте та записуйтесь на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога! Не залишайте імплантацію лише у мріях! Ваша нова посмішка вже чекає на Вас!© Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
ПОСТІЛ Артур Олегович
ПОСТІЛ
Артур Олегович
Головний лікар в клініці на
Соломії Крушельницької, 7. Терапевт. Ендодонт.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 6 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 6 років
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.