+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Трейнери для зубів – комфортне виправлення прикусу

Трейнер для зубів сьогодні користується великою популярністю в якості пристрою для виправлення прикусу. Такий пристрій є еластичною шиною, яку можна легко знімати і одягати, і може застосовуватися як основний або додатковий засіб для усунення проблем з прикусом. Причому апарат підходить як дорослим, так і дітям.
Багато людей ніяк не наважуються встановити брекет-систему, по ряду причин. Найчастіше цією причиною виступає естетичний аспект і побоювання фізичного дискомфорту, адже це неминуче при лікуванні подібними пристроями. У таких випадках ортодонтичний трейнер може стати відмінним вирішенням даної проблеми. Вироби, виготовлені з еластичного матеріалу – це інноваційний спосіб вирівняти зуби без психологічного і фізичного дискомфорту.

Що являє собою трейнер для зубів

Трейнери для зубів Клініка Доброго Стоматолога
Ортодонтичні трейнери для дорослих являють собою пристрій, виготовлений або з поліуретану, або з силікону. У будь-якому випадку, використовується еластичний матеріал, тому забезпечується максимальний комфорт і дбайливе виправлення неправильного прикусу. Крім того, що трейнер відновлює правильне положення зубів, відбувається тренування м’язів рота і усуваються дефекти вимови.
Якщо брекети заподіюють незручності для багатьох пацієнтів, то з трейнерами все відбувається більш комфортно і просто. Вони не вимагають постійного носіння, їх можна одягати тільки на ніч і в денний час доби на невеликий проміжок часу (1-4 години). Такі пристосування дозволяють усувати первинні причини формування неправильного прикусу. Навіть після того, як пацієнт перестає носити трейнер для зубів, спрацьовує ефект м’язової пам’яті.

Трейнери для зубів:показання до використання

Ціна трейнерів для зубів не така висока, як вартість брекетів, тому багато пацієнтів цікавляться можливістю їх використання. Але не всім показані такі ортодонтичні пристрої. Ортодонти в Києві зазвичай призначають даний вид коригувальних апаратів в таких випадках:
Використання трейнерів для зубів КДС
 • глубокий прикус;
 • відкритий прикус;
 • скупченість зубів;
 • наявність шкідливих звичок (зазвичай у дітей) — гризти пальці, смоктати іграшки:
 • дефекти вимови;
 • ускладнене носове дихання через неправильність прикусу;
 • порушення функції ковтання в наслідок некоректного прикусу;
 • профілактичні заходи після зняття брекет-системи.
Щоб дізнатися, чи є у вас показання для користування ортодонтичним трейнером, запишіться на огляд до нашого фахівця в Клініці Доброго Стоматолога. Для цього зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

Трейнери для зубів: основні різновиди

Ціна трейнера для вирівнювання зубів в Києві залежить від виду. Крім того, що такі ортодонтичні конструкції можуть відрізнятися за матеріалом (поліуретан / силікон) і за кольором (в основному блакитний / рожевий), вони розрізняються за ступенем жорсткості. На різних етапах виправлення неправильного прикусу використовуються різні моделі. На самій початковій стадії зазвичай призначається м’який трейнер блакитного кольору, а на завершення лікування – рожевий, зроблений з більш жорсткого матеріалу.
Основні типи ортодонтичних трейнерів для дорослих та дітей:
 • початковий трейнер Т4К;
 • завершальний трейнер Т4К;
 • Т4А;
 • Т4В.
Пристрій Т4К виготовляється у двох варіантах – це початковий і завершальний апарати. Зазвичай дана модель застосовується для дітей, у яких ще молочні зуби. Такі апарати не викликають дискомфортних відчуттів у дитини. Спеціальний елемент такого трейнера дозволяє маляті самостійно стежити за розміщенням язика. Встановити такий виріб дуже просто, дитина може зробити це самостійно. Апарат рекомендований навіть при закладеності носа, оскільки має отвори, що забезпечують вільне дихання. Як правило, лікарі рекомендують носити трейнер по годині вдень і надягати на ніч. Зазвичай період лікування становить 6-8 місяців.
Установка трейнерів для зубів в Києві КДС
Завершальний трейнер має більш жорстку конструкцію. За своїм принципом дії такий апарат нагадує дротяну дугу брекет-системи. За допомогою даного ортодонтичного трейнера завершується процес виправлення прикусу. Носити пристрій Т4К завершального типу потрібно близько року. Період лікування залежить від того, наскільки сильно порушений прикус.
Модель Т4А підійде для виправлення дефектів зубів як дітям (вік – більше 10 років), так і дорослим. Апарат не передбачає постійного носіння. Не викликає дискомфортних відчуттів і не псує емаль.
Т4В надає інтенсивний вплив на зуби. Він застосовується, як правило, для підсилення ефекту від носіння брекетів. Також такий трейнер для зубів дозволяє виробити коректне положення язика при ковтанні, спілкуванні і уві сні, зміцнює м’язи, захищає слизову від травмування. Даний тип ортодонтичних конструкцій використовується для дорослих і дітей. Як правило, вони виготовляються в одному розмірі, оскільки матеріал трейнерів гнучкий і еластичний – він підлаштовується під індивідуальні особливості пацієнта.
Модель Т4В призначають носити по 1 годині в денний час і одягати на ніч. У той час, коли ви вставляєте в ротову порожнину даний апарат, не можна розмовляти і їсти. Найкраще застосовувати його під час денного відпочинку. Через пару тижнів вже буде помітний перший результат (при регулярному носінні). Для виправлення прикусу з застосуванням подібних конструкцій знадобиться приблизно півроку-рік. Точний період лікування і ціну на трейнери вам озвучить лікар-ортодонт після огляду.

Переваги застосування трейнерів

Якщо ви вирішили купити ортодонтичний трейнер для зубів для дорослих – ви залишитеся задоволені результатом. Такі пристрої для корекції прикусу мають безліч переваг:
 • Психологічний комфорт. При використанні таких пристроїв у вас не виникне збентеження, адже вони практично непомітні, та й носити трейнери потрібно мінімальну кількість часу в день.
 • Фізичний комфорт. Носіння ортодонтичного трейнера не викликає неприємних фізичних відчуттів, на відміну від тих же брекетів. Зазвичай їх потрібно носити по годині протягом дня.
 • Невисока ціна ортодонтичного трейнера. У порівнянні з установкою брекет-систем, трейнери коштують недорого. Це найбільш доступний інструмент лікування дефектів прикусу на сьогоднішній день.

Догляд за ортодонтичними трейнерами

Даний тип ортодонтичних апаратів не потребує особливого догляду. Необхідно виконувати прості правила:
 • зберігати трейнери в спеціальному контейнері;
 • після кожного використання промивати виріб під проточною водою;
 • не мити апарат надто гарячою або надто холодною водою;
 • періодично чистити контейнер;
 • час від часу перевіряти виріб на наявність будь-яких пошкоджень.
Якщо ретельно доглядати за пристроями для корекції прикусу — вони прослужать всей період лікування.
Ортодонтичні трейнери для дорослих або дітей можна замовити в Клініці Доброго Стоматолога. Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, щоб записатися на консультацію до досвідченого лікаря-ортодонта. Після огляду фахівець повідомить вам, чи підходить вам цей тип ортодонтичної конструкції. Звернувшись в нашу клініку, ви обов’язково будете задоволені результатом.

 

Лікарі
У нашій клініці використовуються одноразові витратні матеріали
Тимошок
Олександра Анатоліївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Якуш Олена Юріївна
Якуш
Олена Юріївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 12 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 12 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.