+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
вставна щелепа ціна

Як ми розуміємо з назви, знімні зубні протези – це конструкції, які можна самостійно вставляти та витягувати з рота. Такі протези вже давно існують на стоматологічному ринку, але час іде, все розвивається і знімні протези у Києві – це вже не вставні щелепи у склянці з водою, які були у Вашої бабусі.

Конструкції та технології удосконалились і багато пацієнтів сьогодні надають перевагу саме знімним протезам. На це багато причин, про які ми розповідаємо далі.

Ціна знімного зубного протезу у Києві Вас може приємно здивувати.Вони будуть комфортним та ефективним рішенням для заміни втрачених зубів, особливо якщо імплантація не є опцією. Однак вони можуть потребувати певної звички та адаптації, а також регулярного догляду та обслуговування, щоб зберігати їх у чистоті та порядку.

Купити так звану вставну щелепу, можна у Києві у Клініці Доброго Стоматолога.

Показання і протипоказання для застосування знімного зубного протезу

Коли людина з будь-яких причин втратила один чи декілька зубів (через вікові зміни, травми, ендокринні порушення, запальні захворювання тощо), вона приймає рішення відновити повноцінний зубний ряд.

Відсутність зубів — це проблеми з вимовою, пережовуванням їжі, естетичні дефекти, фізичний та психологічний дискомфорт. Потрібно якнайшвидше це виправляти. Наразі в сучасній стоматології можуть запропонувати Вам багато варіантів вирішення проблеми, який саме – обирати Вам.

Показання для застосування знімного зубного протезу можуть включати:

  1. Втрата одного або більше зубів у щелепі.

  2. Нездатність протезувати втрачені зуби за допомогою імплантів або мостів.

  3. Обмежені фінансові можливості, для вибору більш дорогих методів заміни зубів (таких як імплантація).

Ціна вставної щелепи у Києві невисока, тому кожен пацієнт може собі дозволити такий метод.

Якщо Ви вирішили купити вставну щелепу, чи інший знімний протез, то варто врахувати деякі протипоказання. Якщо вони у Вас є , це може зробити носіння конструкцій дуже дискомфортним і неефективним.

Протипоказаннями для застосування “вставної щелепи”:

  1. Виражена або неравномірна атрофія щелеп.

  2. Сильні подразнення та запалення в яснах та щелепі. Спочатку лікуємо ясна.

  3. Відсутність достатньої кількості зубів у щелепі, знімний протез може бути незручним та неефективним.

  4. Неправильне кріплення протезу, що може призвести до болю та подразнення.

  5. Алергія на матеріали, з яких виготовлений протез.

  6. Підвищений блювотний рефлекс.
зубні протези ціна

Якщо знімне протезування не для Вас, не розчаровуйтесь, прийдіть на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога, ми знайдемо інше рішення.

Переваги знімного протезування зубів

Знімні протези були популярні і доступні ще багато років тому, але і сьогодні не втрачають свою популярність. Звичайно, вони вдосконалені, виконані з більш сучасних матеріалів, гнучкі та зручні у догляді і експлуатації.

Розповімо детальніше про переваги знімного протезування зубів у Києві сьогодні:

  • Комфорт: знімний протез дозволяє легко встановлювати і знімати його в будь-який момент.

  • Нескладний догляді: знімні протези легко чистити. Вони можуть бути зняті та помиті в будь-який час, що дозволяє підтримувати їх у гарному стані.

  • Низька ціна знімних зубних протезів в Україні: вони зазвичай менш коштовні, ніж постійні протези. Крім того, їх можна легко замінити в разі потреби.

  • Безболісне протезування: у порівнянні з постійними протезами, знімне протезування менш болісне і не потребує довгого відновлення після операції.

  • Збереження здорових зубів: знімні протези не потребують постійної фіксації до здорових зубів, що забезпечує збереження їх природних структур.

Однак, варто зазначити, що знімні протези мають свої недоліки, наприклад, вони можуть зміщуватися при розмові, чи під час прийому їжі. Також, періодично потрібно навідуватися до стоматолога для налаштування та корекції. Краще консультуйтесь зі своїм лікарем, щоб визначити, який тип протезування підійде саме для вас. У Клініці Доброго Стоматолога ми запропонуємо Вам усі можливі варіанти і разом з Вами оберемо найбільш ідеальний.

Різновиди знімних зубних протезів

Повністю знімні

Повні знімні протези використовуються, коли всі зуби в верхній або нижній щелепі втрачені. Це класичний варіант, те що ми звикли називати вставною щелепою, за досить низькою ціною. Дані конструкції фіксуються до ясен за допомогою: стоматологічного клею, на кламери (спеціальні замочки), тримаються на присосках,на імплантах.

Частково знімні

Часткові знімні протези використовуються, коли деякі зуби залишаються в щелепі, а інші втрачені. Ці протези – це кілька штучних зубів, які закріплені на спеціальній рамці. Така конструкція може фіксуватися до залишених зубів надійними механізмами.

Види знімних протезів

Є різні класифікації знімних протезів, одна з них – розподіл за матеріалами, що входять в основу протезу або особливостями конструкції. Знімні протези можуть бути зроблені з різних речовин, включаючи акрилік, нейлон, кераміку та метал. Ці склади мають свої переваги та недоліки, тому лікар зазвичай порекомендує матеріал, який найкраще відповідає потребам та бюджету пацієнта.

Бюгельні протези

Це конструкції у вигляді дуги. Дуга – металевий каркас протезу (бюгель), а до цього каркасу прикріплені штучні зуби, які будуть замінювати втрачені. Фіксуються бюгельні протези на кламерах чи атачменах.

Нейлонові

Нейлонові зубні протези вирізняються своєю гнучкістю та еластичністю. Даний матеріал досить комфортний у експлуатації, але водночас міцний і надійний. Нейлонові знімні протези гарно виглядають – матеріал фарбується у відтінок, якій підбирається індивідуально під кожного пацієнта.

Акрилові

Акрилові зубні протези – це варіант, який існує багато років, але досі користується популярністю. Це спеціальна конструкція, яка є міцною, легкою та стійкою до зносу. Такі вставні щелепи мають низьку ціну у Києві і досить швидко виготовляються, тому може бути чудовим рішенням. Акрилові протези можуть бути повними, тобто замінювати всі зуби на верхній чи нижній щелепі, або частковими.

Пластинчасті

Вже назва сама підказує, що дані протези – це пластинки з пластику чи металу, на які фіксуються штучні зуби. Штучні зуби можуть бути виготовлені з будь-якого матеріалу (акрил, пластик тощо).

Акрі фрі

Так називають знімні зубні протези, які мають у своєму складі акрилові смоли. Цей матеріал одночасно і міцний і гнучкий, його зручно використовувати.

На замках (аттачменах)

Це спеціалізовані механізми кріплення штучних знімних зубів до ясен або інших здорових зубів. Вони можуть використовуватись, щоб фіксувати один або декілька зубів.

Іммедіат-протези

Іммедіат-протези відносяться до тимчасових. Їх встановлюють на деякий час, поки виготовляється постійна конституція, щоб замаскувати візуальний і фізичний дефект через відсутність одного чи кількох зубів. Вони використовуються як під час лікування знімними протезами, так і під час імплантації зубів.

зубний протез ціна

Як бачите, різновидів знімних протезів є маса, визначитись з ними самостійно звичайній людині складно. Ми радимо звернутися до стоматолога на консультацію, щоб саме спеціаліст Вас оглянув і міг запропонувати варіанти, які будуть підходити у Вашому випадку. Не витрачайте час дарма, приходьте самі чи приводьте близьких у Клініку Доброго Стоматолога, щоб замовити і купити сучасну вставну щелепу за приємною ціною.

Етапи встановлення знімних протезів зубів

Для того, щоб результат протезування задовольнив і пацієнта і стоматолога, потрібно відповідально ставитися до всіх етапів підготовки і самої процедури. Для виготовлення і встановлення знімного протезу іноді потрібно всього 2-3 відвідування стоматолога. Детальніше про ці етапи:

  1. Консультація стоматолога-ортопеда.

    Лікар огляне ротову порожнину, проведе детальну діагностику та дізнається всі Ваші побажання. На цьому етапі фахівець може порадити ефективний і можливий спосіб протезування саме для Вас.

    Також, за потребою, проводиться лікування захворювань ротової порожнини.

    На цьому ж прийомі лікар робить зліпок щелеп пацієнта для виготовлення зубних протезів у Києві.

  2. Примірка макету майбутніх знімних протезів.

    Це “попередній” варіант. Ви його приміряєте, лікар оцінює зовнішній вигляд, зручність, чи не змінився прикус, чи не заважає протез мовленню чи прийому їжі та води і т.д. За потреби коригує деякі нюанси і недоліки.

  3. Третє відвідування — остаточна примірка.

    На цьому візиті пацієнт отримує кінцевий результат свого знімного протезу.

    Також, ортопед обов’язково розповість детально як правильно знімати та одягати конструкцію, як за нею доглядати, що можна їсти, а що ні, яких рекомендацій дотримуватися відразу після встановлення.

Переваги встановлення зубних протезів у Клініці Доброго Стоматолога

Клініка Доброго Стоматолога – це клініка у Києві з багаторічним досвідом. Ми працюємо з будь-якими матеріалами та конструкціями і досконало знаємо що краще буде для пацієнта. Ми супроводжуємо наших клієнтів протягом всього курсу лікування та завжди раді допомогти.

Наш індивідуальний підхід до пацієнтів дозволяє приймати лише правильні рішення і тому наші відвідувачі завжди задоволені результатом. Ми доводимо, що купити вставну щелепу у Києві можна за досить низькою ціною, а натомість отримати хороше вирішення своєї проблеми.

Якщо Ви хочете встановити знімні зубні протези, або тільки думаєте щодо цього, приходьте в Клініку Доброго Стоматолога, у нас Ви знайдете відповіді на всі питання!

 



© Автор статті: Безносюк Костянтин Миколайович

Лікарі
Безносюк Костянтин Миколайович
Безносюк
Костянтин Миколайович
Терапевт. Гігієніст. Ортопед.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.