+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 330 грн
Відкритий синус-ліфтинг 35200 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
синус ліфтінг ціна

Втрата зубів може бути важкою подією як фізично, так і психологічно. Людина не лише втрачає можливість повноцінно жувати, розмовляти, як раніше, але ще й може комплексувати через естетичні дефекти зовнішності. Імплантація зубів – чудовий вихід з ситуації сьогодні. Це відновлення зуба повноцінно, якісно, довговічно!

Іноді, власної кісткової тканини достатньо для того, аби надійно встановити імплант у верхній чи нижній щелепі. Проте через ряд причин кістка може стоншуватися і тоді виникають труднощі. Раніше, це могло б зробити відновлення зубного ряду неможливим, але не сьогодні. Сучасна хірургічна стоматологія знає вихід!

І синус-ліфтинг – одне з цих рішень.

Коротко про процедуру синус-ліфтингу

Синус-ліфтинг, або іншими словами остеопластика – це спеціальна процедура у стоматології, яка входить до підготовчого етапу імплантації зубів. Це, по суті, нарощування кісткової тканини там, де це потребується, хірургічним шляхом. Ціна синус-ліфтингу доступна, це ціна довговічної служби ваших імплантів та щасливих років з чудовою посмішкою.

Коли використовується синус-ліфтинг?

Синус-ліфтинг проводиться на верхній щелепі, де є багато пазух – синусів (звідси і назва). Це, по суті, порожнини заповнені повітрям, оточені кістковими стінками, вони можуть мати індивідуальну будову у кожної людини і дуже відрізнятися.

Синус-ліфтинг використовується тоді, коли власної кісткової тканини верхньої щелепи недостатньо для проведення імплантації. Якщо втрачені моляри, або премоляри – це місце межування з гаймовими пазухами, стінки якої може бути недостатньо для розташування там металевого штифта імпланта.

Цей об’єм досліджується за допомогою комп’ютерної томографії, яка обов’язково проводиться у ході підготовки.

Чому кістка могла атрофуватися?

Стоншення кісткової тканини може відбуватися через ряд причин, часто які не залежать від нас:
 1. Травматизація.
 2. Вплив інфекційних чинників.
 3. Наявність запалення – це і гінгівіт (запалення ясен) і пародонтит (запалення пародонту).
 4. Тяжка форма пародонтозу.
 5. Наявність кісти або гранульоми.

Варто розуміти, що імплантація – складний етапний процес і кожна деталь важлива. Якісна остеопластика, може бути запорукою хорошого швидкого приживлення імплантату і його довговічності.

Як проводиться процедура синус-ліфтингу

Як вже зазначалось, це хірургічна операція, яка досить складна і вимагає ґрунтовних професійних навичок стоматолога, точності та відповідальності.

Процедура проводиться під місцевим знеболенням і може тривати від години до декількох годин.

Основний механізм: заповнення остеопластичним матеріалом пустоти, який буде стимулювати рост власної кістки.

Ціна остеопластики у Києві не захмарна, ви можете переконатись у цьому у Клініці Доброго Стоматолога.

Є різні види проведення процедури, про які розповімо далі.

Види синус-ліфтингу

Є закритий синус-ліфтинг та відкритий. Один від одного ці види принципово відрізняються технікою проведення.

Який метод більше підходить саме Вам – обговорюється з лікарем-стоматологом безпосередньо на консультації. Обов’язковою є комп’ютерна томографія, яка дозволяє візуалізувати та оцінити об’єм кісткової тканини, будову пазух і за її результатами запланувати хід процедури.

Відкритий синус-ліфтинг

остеопластика ціна

Проводиться місцеве знеболення, аби процедура була комфортною для пацієнта. Далі хірург робить невеликий розріз на слизовій оболонці ясен безпосередньо в ділянці відсутнього зуба. Через кістку, що під яснами, лікар забезпечує доступ до гайморової пазухи верхньої щелепи – висверлює невеликий отвір у кістковій тканині. Слизова оболонка, що вистилає пазуху зсередини відшаровується і у цей простір поміщається остеопластичний матеріал.

Він може бути різної природи:
 1. Природній (з власних тканин пацієнта чи донора).
 2. Синтетичний – спеціалізований матеріал, виготовлений штучно.

Такий матеріал буде стимулювати ріст кісткової тканини, але для цього потрібен час. Хірург накладає шви на ясна, тимчасову антибактеріальну пов’язку і процедура вважається закінченою.

Так як операція досить травматична, післяопераційний період триває приблизно один місяць. А імплантацію можливо провести через 4-6 місяців, коли рани остаточно загояться, а кісткова тканина відновиться до потрібного об’єму.

Закритий синус-ліфтинг

Цей вид остеопластики у Києві більш щадний і менш травматичний, порівняно з відкритим варіантом. Закритий синус-ліфтинг може проводитися одномоментно з імплантацією зуба. Кістковозамінний матеріал вводиться в синус через отвір, в який пізніше буде встановлений імплант.

При закритому синус-ліфтингу післяопераційний період помітно коротший – лише декілька днів. Ви можете заощадити свій час і не відвідувати стоматологічну клініку декілька разів – і нарощування кістки, і встановлення імпланту – все зроблено за один візит.

У Клініці Доброго Стоматолога заощаджують ваш час та кошти, ціни на синус-ліфтинг у нас дуже демократичні, а якість наданих послуг найвища.

Показання до синус-ліфтингу

Проведення синус-ліфтингу у Києві загалом показане тоді, коли недостатньо власної кістки для того, аби на неї встановити імплант якісно.

Крім причин атрофії кістки, описаних вище, це також може бути природна особливість будови стінок гайморових пазух конкретної людини.

Також, кістка стоншується тоді, коли втрата зуба відбувала давно, і на ту ділянку не було жувального навантаження.

Протипоказання до синус-ліфтингу

Всі показання та протипоказання до проведення процедури остеопластики у Києві обговорюються індивідуально з лікарем-стоматологом.

Є стани, які можна коригувати, вилікувати і повернутися до проведення синус-ліфтингу, а є ситуації, коли протипоказання будуть абсолютними.

Протипоказання до проведення синус-ліфтингу:

синус ліфтінг вартість
 1. Загострення хронічного гаймориту/гострий гайморит.
 2. Онкологічні захворювання.
 3. Порушення згортання крові.
 4. Аутоімунні захворювання.
 5. Гострі інфекційні захворювання.
 6. Загострення хронічних хвороб.
 7. Лице-щелепні операції, які були проведені нещодавно.

Переваги синус-ліфтингу в Києві

Синус-ліфтинг – це ваша гарантія того, що імплантація буде вдалою, а штифт, який буде встановлений у кістку прослужить Вам довгий період часу.

Вартість синус-ліфтингу залежить від обраного методу (закритого чи відкритого), остеопластичного матеріалу (природного чи синтетичного), об’єму втручання, клінічної ситуації. Точну ціну остеопластики у Києві, в Клініці Доброго Стоматолога можна визначити безпосередньо після консультації стоматолога та детальнішої діагностики.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для проведення синус-ліфтингу?

Питання імплантації зубів дуже важливе. Це надзвичайно ефективний метод відновлення втрачених зубів сьогодні. Але лише за умови якісного проведення всіх етапів. Тому вибір стоматологічної клініки є ключовим.

Коли обираєте, звертайте увагу на всі деталі. Це і компетентність лікарів і уважність всього персоналу до Вас.

У Клініці Доброго Стоматолога на Позняках ми гарантуємо якість усіх наших послуг. Якщо ви захочете встановити імплант – ми проведемо повноцінну діагностику, врахуємо всі особливості і деталі і, якщо це буде потрібно, проведемо ефективну підготовку. Синус-ліфтинг у Києві – підготовча процедура, яка вимагає професійних навиків лікаря. Іноді її проведення – єдина можливість пацієнта відновити зубний ряд імплантацією.

Ми гарантуємо провести остеопластику в Києві якісно, швидко та надійно, з мінімальним ризиком ускладнень. Наші лікарі мають великий досвід роботи навіть з найскладнішими клінічними ситуаціями.

Ми хочемо бачити посмішки наших пацієнтів щодня і ми впевнено робимо все для цього вже більше 10 років!

Приходь на консультацію і розпочинай цей шлях разом з нами!

 © Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.