+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
Отримувати тільки позитивні емоції, відвідуючи стоматолога, ― це реально. Якщо ви чи ваша дитина боїтеся лікаря, ми рекомендуємо вже достатньо поширену в Києві методику ― седацію в Клініці Доброго Стоматолога. Відсутність страху і повний комфорт пацієнта ― один з головних принципів нашої клініки.

Седація в стоматології

Лікування зубів під седацієюСедація ― введення людини у стан напівсну. Це допомагає уникнути відчуття страху, пов'язаного з прийомом у лікаря, і зробити процедуру максимально комфортною. Також за допомогою седації є можливість виконати великий обсяг робіт за одне відвідування. Пацієнт розслабляється, отримує позитивні емоції, не панікує. Лікування зубів під седацією частіше застосовують в дитячій стоматології, хоча серед дорослих ця послуга теж має попит.

Чим седація відрізняється від наркозу

Новизна процедури і обмежена кількість інформації про неї привели до того, що седацію часто плутають із загальним наркозом. Тому ми вирішили пояснити різницю між цими двома поняттями.
 
При загальному наркозі свідомість людини повністю відключається. Вона не може контактувати з оточуючими, а після лікування потрібен ще певний  час, щоб прийти до тями.
 
Під час седації людина, як правило, не "відключається" повністю (мова йде про поверхневу седацію), а лише перебуває в повністю розслабленому стані. Це ніби півсон, при якому пацієнт залишається притомним,  здатним реагувати на прохання лікаря і навіть відкривати очі. При цьому стресовий стан абсолютно відсутній, а після лікування зубів пацієнт майже відразу приходить до тями, відводити додатковий час на відновлення не потрібно. Рідко виникає відчуття нудоти і запаморочення, чого практично неможливо уникнути при наркозі. 
 
Відповідно до класифікації Американського товариства анестезіологів, за рівнем впливу на організм спочатку йде поверхнева седація, потім глибока і тільки потім загальний наркоз. 
 
Зверніть увагу, що седація не може замінити місцеву анестезію. Вона лише робить так, що людина відчуває себе комфортно і розслаблено, але не усуває больові відчуття під час стоматологічних маніпуляцій. Тому при лікуванні під седацією використовується також і місцева анестезія.

Показання

 • Дентофобія ―панічний страх перед стоматологами, який виник на фоні негативних спогадів.
 • Сильний дискомфорт при відвідуванні лікарів, якого хотілося б уникнути.
 • Седація для лікування зубів у маленьких дітей. Часто дуже складно вмовити дитину сидіти спокійно, а будь-які маніпуляції стоматолога викликають страх.
 • Необхідність пролікувати велику кількість зубів у маленького пацієнта.
 • Багатогодинна складна процедура. Навіть якщо людина не боїться, вона не в змозі провести в кріслі дантиста до 8-12 годин з повним комфортом, якщо не буде застосований метод лікування під  седацією.
 • Складне видалення одного або декількох зубів. Ми за те, щоб пацієнт не відчував стресу.
 • Гіпертонія. Найменше хвилювання здатне викликати стрибок артеріального тиску. Важливо, щоб лікування проходило у спокійному стані пацієнта.
Застосування такого простого методу, який вже давно використовується в США та Європі, дає можливість фахівцям Клініки Доброго Стоматолога підвищити якість своєї роботи і зробити прийом максимально комфортним.

Протипоказання

 • Вагітність. Седативні препарати можуть негативно позначитися на стані майбутньої дитини.
 • Епілепсія. Окис азоту, що використовується при лікуванні зубів під седацією в Києві, підвищує внутрішньочерепний тиск і за наявності епілепсії може викликати черговий напад.
 • Черепно-мозкова травма. Причина та сама, що й в попередньому пункті ― підвищення внутрішньочерепного тиску. При нормальному стані пацієнта це ніяк не шкодить, але при черепно-мозковій травмі зміна тиску може бути небезпечною.
 • Алергія на седативний препарат. У цьому випадку пацієнт може обрати лікування під загальною анестезією.
 • Погіршення стану здоров'я. Якщо імунітет пацієнта ослаблений через застуду чи іншу хворобу, додаткове навантаження на організм не бажане.

Види седації

Лікування зубів під седацией в КиєвіПоділяють за ступенем впливу і місцем введення препарату.

За рівнем впливу

 • Глибока. Людина занурюється в сон, не реагує на команди лікаря. Процедура проводиться під контролем анестезіолога. Чимось нагадує загальний наркоз, але глибока седація все одно менш шкідлива для організму людини. Для проведення лікування під глибокою седацією потрібні серйозні показання, тому такий метод лікування застосовується в стоматології рідко.
 • Поверхнева. Найчастіше використовується лікарями. Вплив на свідомість людини мінімальний. Пацієнт перебуває в стані напівсну, з якого виходить відразу після лікування. 

За способом введення седативних препаратів

 • Інгаляційна. Через спеціальну маску надходить киснево-азотна суміш («звеселяючий газ»). Ефект настає вже через 5 хвилин. Людина залишається притомною, при цьому розслаблена і спокійна. Вплив ліків закінчується, щойно пацієнт знімає маску.
 • Внутрішньовенна. Седативний препарат вводиться за допомогою ін'єкції, що дозволяє чітко контролювати кількість ліків. Людина може реагувати на команди лікаря. Найчастіше застосовується для дорослих, оскільки цей метод підходить тільки тим, хто не боїться уколів. Вплив препарату закінчується через 30-60 хвилин після лікування.

Лікування зубів під седацією: ціна в Києві

Вартість проведення процедури залежить від виду седації (глибока чи поверхнева, внутрішньовенна чи інгаляційна), а також від підібраних седативних препаратів. Крім того, ціни на седацію формуються з урахуванням кількості годин, які людина провела в клініці.

Чому найкомфортніше лікування ― в Клініці Доброго Стоматолога

Лікування зубів з седацией

 • Психоемоційний стан пацієнта дуже важливий для нас. 
 • Професійний лікар-анестезіолог відповідає за ваший комфорт і безпеку.
 • Якісні препарати і сучасне обладнання. Працюємо за принципом американських і європейських клінік.
 • Комфортабельні кімнати для відпочинку дорослих і дітей. У нашій стоматології ви відчуєте справжню турботу.
 • Вся увага ― на пацієнта. Надаємо всю інформацію про процедуру до її проведення. А під час лікування робимо все, щоб ви відчували себе спокійно.
Запишіться на консультацію в нашу Клініку Доброго Стоматолога ―і лікар максимально докладно розповість вам про лікування зубів під седацією. 
 
Чекаємо вас в клініці на Позняках!
 

 

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Лікарі