+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 550 грн
Брекет-система сапфірова, 1 щелепа від 27000 грн
Ретенційна капа 2750 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Сапфирові брекети — вищий рівень естетики

сапфірові брекети ціна

Встановлення брекет-систем зазвичай виявляється складним рішенням для більшості пацієнтів стоматологічних клінік. Велику роль відіграє питання естетики – адже металева дуга на зубах не додає привабливості. До того ж, виникають проблеми з дикцією, а шепелявити ніхто не хоче. Як правило, всі ці факти бентежать людей, які хочуть ідеальну посмішку, але бояться встановлювати брекет-системи. Але сьогодні можна поставити сапфірові брекети, які вирішать не тільки проблему естетики, а й інші питання, що хвилюють пацієнтів.

Ціна сапфірових брекетів зазвичай вища, аніж, наприклад, металевих, але вони практично непомітні на зубах і роблять процес лікування прикусу більш комфортним для пацієнта.

Особливості сапфірових брекетів

Сапфірові конструкції являють собою прозорі брекети, які практично непомітні на зубах. Їх колір максимально наближений до натурального відтінку зубів пацієнта. Такі моделі гіпоалергенні і мінімально травмують ясна, при цьому на сонячному світлі можуть красиво виблискувати. Варто відзначити, що при жовтуватому відтінку зубів не рекомендується встановлювати даний тип брекетів.

Виготовляють сапфірові брекети зі штучних кристалів, які повністю прозорі. За рахунок прозорості і досягається підвищена естетика даних ортодонтичних конструкцій. Вартість моделей з штучних сапфірів досить висока, але воно того варте. Незважаючи на вищу ціну сапфірових брекетів, пацієнти досить часто обирають саме їх серед інших варіантів.

Такі брекет-системи абсолютно безпечні для здоров’я людини, вони не викликають алергічних реакцій та мають чудову біосумісність. Загалом, сапфірові брекети стійкі до чинників зовнішнього середовища та повністю адаптовані до тривалого лікування, але мають ряд особливостей догляду.

Як відбувається виготовлення сапфірових брекетів?

Матеріал, з якого виготовлена дана брекет-система, дуже особливий та для того, аби його зробити стійким, естетичним і ефективним, він проходить ряд етапів підготовки. Вирощування сапфірів відбувається наступним чином: монокристали поміщають в ємність, яка нагрівається до температури понад 20000 градусів, потім відбувається процес кристалізації для відповідної форми механізму брекетів.

Плюси сапфірових брекетів

Ціна сапфірових брекетів в Києві висока, але їх установка повністю окуповується. Такий матеріал як штучний сапфір має масу переваг. Крім естетичності, брекети з нього відрізняються міцністю. Штучний сапфір є єдиний в світі матеріал, міцність якого можна порівняти хіба що з алмазом. З нього виготовляють також ілюмінатори для космічних ракет, надміцне скло для годинників, зубні імплантати.

Оскільки штучний сапфір ідеально сумісний з організмом людини, він не тільки не викликає алергії, а й забезпечує мінімальні проблеми звикання пацієнту при установці брекетів в ротову порожнину. Це дуже важливо, адже у перші дні після встановлення брекет-систем, пацієнт відчуває дискомфорт та навіть біль у зубах через те, що здійснюється певний тиск на них. Сапфірові брекети ж дозволяють пацієнту у меншій мірі відчути на собі ці симптоми. Тому процес звикання до брекет-системи відбувається набагато швидше, ніж при використанні інших конструкцій. З цієї ж причини проблеми з дикцією виникають непомітні та швидко проходять, або відсутні взагалі. При цьому також мінімізується травмування слизової.

Окремо варто відзначити разючу естетичність конструкцій з сапфірів. Це найбільш естетичні моделі з усіх вестибулярних брекетів. Подібно до коштовних каменів, сапфірова брекет система здатна відбивати і красиво заломлювати світло. Саме через цю особливість не рекомендується встановлювати такі вироби людям з жовтим відтінком зубів. Вони можуть лише підкреслити не зовсім естетичний відтінок природніх зубів і увага навколишніх буде акцентуватися на цій особливості. Але вирішити цю проблему можна: якщо ви вирішили встановити сапфірові брекети в Києві, перед тим, як поставити їх, потрібно провести процедуру відбілювання емалі. На білосніжних зубах сапфірові конструкції будуть виглядати ідеально.

сапфірові брекети Київ

Відмінність сапфірових брекетів від керамічних

Сапфірові брекети досить схожі з керамічними за функціональними характеристиками. Але при цьому, не дивлячись на міцність матеріалу, моделі з сапфірів відрізняються деякою крихкістю. Тому важливо обережно поводитися з ними під час догляду, крім того, це може стати причиною виникнення труднощів при знятті системи. Як і керамічні вироби, сапфірові передбачають більше тертя між пазами і дугою, через що збільшуються терміни лікування. Але з цими недоліками успішно борються виробники сучасних брекетів. Вдосконалені апарати міцніші і дозволяють швидше вилікувати пацієнта.

Як відбувається підготовка до встановлення сапфірових брекетів?

В першу чергу ви повинні розуміти, що перед встановленням брекет-системи є підготовчий етап. Важливо вилікувати зуби і ясна, якщо є якісь захворювання, перш ніж ставити ортодонтичні конструкції. Якщо існує необхідність у видаленні зуба – це потрібно зробити до встановлення брекет-системи.

Обов’язково врахуйте, що після цього потрібно буде почекати хоча б тиждень, щоб все загоїлося. До того як ви підете з кабінет ортодонта за брекетами, пройде мінімум місяць – за цей час вам підлікують зуби, складуть план лікування на основі рентгенівського знімку, зроблять відбитки зубів, виготовлять самі конструкції.

Як відбувається безпосереднє встановлення сапфірових брекетів?

Після ретельної підготовки до встановлення, коли всі зуби здорові та доглянуті можна переходити до наступного етапу. Вам буде призначена дата установки брекет-системи. Потрібно буде встановити дві конструкції– верхню і нижню. Одна брекет-система не встановлюється, оскільки це не буде ефективно в виправленні прикусу. Спочатку лікар поставить конструкцію тільки на нижню або верхню щелепу. Через декілька місяців, коли пацієнт звикне до першої системи, буде встановлена ​​і друга. Обов’язково фахівець подивиться, наскільки ефективні брекети, і як рухаються зуби.

Що потрібно робити після встановлення сапфірових брекетів?

Після встановлення сапфірових брекетів у кабінеті стоматолога, вам доведеться відвідувати лікаря-ортодонта приблизно раз на місяць. Під час планових прийомів стоматолог буде оцінювати результат, підтягувати або міняти дугу. Інколи може знадобитися позапланово відвідати клініку, якщо раптом зламається чи пошкодиться брекет. Таке іноді буває внаслідок механічних пошкоджень, порушення режиму харчування чи індивідуальних особливостей зубів.

Стоматолог обов’язково детально розповість рекомендації з приводу гігієни ротової порожнини після встановлення брекетів. Про це ви також можете прочитати у розділі “Догляд за брекетами”.

Варто також пам’ятати, що сапфірові брекети – майже прозорі і на них можуть впливати різні барвники. Намагайтеся уникати будь-яких харчових фарбників, які можуть знизити естетичні властивості сапфірових брекетів (кава, чорний чай, червоне вино, хімічні добавки в продуктах, газовані напої тощо).

Термін вирівнювання зубів сапфіровими брекетами

Як ми висвітлили, лакування прикусу сапфіровими брекетами – процес, який складається з багатьох етапів.Всього доведеться витратити на лікування зубів сапфіровими брекетами близько 2-3 років. Будь-яке ортодонтичне лікування досить тривале, адже потрібно змістити зуби у правильне положення і «змусити» їх залишитися в ньому. Звичайно ж, все індивідуально. У дітей, наприклад, лікування менш тривале, ніж у дорослих. Але також терміни залежать і від клінічної картини та від дотримання правил догляду за зубами. На жаль, якщо пацієнт буде нехтувати рекомендаціями стоматолога, термін носіння брекетів збільшується.

Хоч лікування і тривале, але результат обов’язково вас порадує, і ви зможете насолоджуватися своєю ідеальною посмішкою. Це ефективний на сьогодні спосіб мати власні природні зуби красивими, рівними та здоровими!

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога на Позняках для встановлення сапфірових брекетів?

сапфірові брекети

Ціна сапфірових брекетів у Києві досить висока. Коли пацієнт обирає встановити прозорі брекети, він хоче бачити бездоганний результат, адже у цьому випадку, кожна деталь дуже помітна і важлива. Комфортне лікування, впевненість у собі та у своєму лікарі-ортодонті – запорука ефективного лікування.

Хочете виправити неправильний прикус, встановивши естетичні брекети? Звертайтеся в Клініку Доброго Стоматолога, і наші фахівці допоможуть вам усунути дефекти зубів. У нашій команді – тільки професіонали своєї справи, які мають достатньо досвіду в лікуванні неправильного прикусу. Ми використовуємо сучасне обладнання і якісні матеріали, тому наші пацієнти завжди задоволені не лише результатом, але й процесом лікування. Ціна прозорих брекетів в Клініці Доброго Стоматолога повністю відповідає якості послуг, що надаються.

Переконайтеся самі – запишіться на консультацію до одного з наших ортодонтів. Спеціаліст проведе огляд і підкаже вам, які брекети підійдуть найкраще у вашому конкретному випадку. Якщо у вас виникли питання – зателефонуйте нам, і ми обов’язково надамо відповідь.© Автор статті: Федоненко Марина Олегівна

Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.