+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Сучасна медицина дозволяє не тільки вирішити питання зі здоров’ям, але і перемогти косметологічні дефекти.

Бічні зуби не можна назвати самими помітними (особливо в порівнянні з передніми). Проте їх зовнішній вигляд також позначається на естетичності посмішки. Знаючи про наявний дефект, люди часто соромляться широко, від душі посміхатися. З’являються комплекси. Це може серйозно заважати як особистому житті, так і професійній діяльності. Однак це далеко не єдина причина для реставрації.

Бічні зуби – моляри і премоляри – є найпотужнішими в зубному ряду. При наявності тих чи інших дефектів неминуче виникнення ряду проблем. Саме тому рекомендується провести стоматологічну реставрацію.

Для чого реставрувати бічні зуби?

На моляри і премоляри припадає основна частка навантаження при жуванні, відповідно, псуються вони набагато швидше. Будь-які дефекти на цих одиницях призводять до ряду проблем і надзвичайного дискомфорту. Тому для відновлення втрачених одиниць слід звернутися в клініку Доброго Стоматолога.

Ігнорування допомоги лікарів при необхідності реставрації жувальних зубів може призвести до таких наслідків:

  • Втрата сусідніх одиниць через швидке стирання
  • Зсув зубного ряду
  • Захворювання шлунково-кишкового тракту внаслідок недостатньо ретельної обробки їжі

Це лише мала частина проблем. Очевидно, що заміщення втрачених молярів і премолярів необхідна, щоб повернути функціональність щелепи і естетичність порожнини рота.

МЕТОДИКИ РЕСТАВРАЦІЇ БІЧНИХ ЗУБІВ

На сьогоднішній день використовуються 2-ві методики реставрації бічних зубів:

  • Прямий. Більшість дій здійснюється безпосередньо в ротовій порожнині.

Відновлення прямим методом є зручним варіантом для тих пацієнтів, які бажають виконати процедуру максимально швидко. Вона дозволяє відреставрувати зуб за одне відвідування стоматологічного кабінету. Така методика підходить, якщо дефекти відносно невеликі. Правда, при істотних руйнуваннях  можливе використання штифтів, які стають фундаментом. При виконанні процедури на поверхню пошкодженого зуба пошарово наносяться композитні матеріали. Кожен шар сушиться під спеціальною лампою. Для створення кожного шару можуть бути використані композити різних кольорів і прозорості, що дозволяє зробити штучний зуб максимально схожим на справжній.

  • Непрямий. Має на увазі наявність лабораторного етапу. Непрямий метод передбачає обточування зубної одиниці, зняття з неї зліпка і лабораторне виготовлення протезної конструкції (найчастіше – керамічних вкладок). Таким чином, стоматологічний кабінет доведеться відвідувати неодноразово. Однак мікропротези дають можливість цілком відновити функціональність, при цьому досягнувши бажаного естетичного ефекту.

Яким би методом не здійснювалося відновлення, йому передує підготовчий етап.

Виконується професійна чистка, лікування карієсу, визначення кольору зубної емалі, підбір матеріалів.

Який метод краще вибрати, щоб відреставрувати жувальний зуб? Однозначної відповіді дати не можна – все визначає клінічний випадок і ряд інших чинників.

Фахівці Клініки Добрий Стоматолог неодмінно проконсультують вас і здатні впорається з проблемою будь-якої складності, досягнувши найкращих результатів.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ або ж задайте хвилююче питання на сайті і ми надамо вам будь-яку консультацію.

 

Лікарі
Бобровицька
Оксана Володимирівна
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Кавчак
Марина Степанівна
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 6 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 6 років