+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

З віком наші зуби втрачають свій первинний вигляд – різні несприятливі чинники залишають на них відколи, ерозії, щербинки, ріжуча кромка стирається до напівпрозорості. З роками змінюється і колір зубів – вони жовтіють або темніють.

Відновити бездоганну посмішку Вам допоможе реставрація зубів в Клініці Доброго Стоматолога. З нашою допомогою ви зможете відновити нормальну форму, структуру, колір і інші параметри, що навіть  дефектний зуб не буде відрізнятися від здорових зубів.

Імітація зубних тканин проводиться різними штучними матеріалами. При художньої реставрації нерви не видаляються, зуби залишаються живими і не заточуються під коронку. За одне відвідування лікаря-стоматолога Клініки Добрий Стоматолог може відновити кілька зубів.

ХУДОЖНЯ РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ БУВАЄ ДВОХ ВИДІВ:

Пряма реставрація. Підходить пацієнтам, які хочуть відновити однорідний колір, а також вирішити незначні дефекти форми зуба. Лікар-стоматолог прямо в роті пацієнта відновлює дефектний зуб за допомогою спеціального матеріалу, домагаючись його затвердіння за допомогою світла.

Переваги такої реставрації: її можна провести за один візит до лікаря, можливість реставрації відразу декількох пошкоджених зубів, найкращі естетичні результати.

Непряма реставрація. Це означає, що зуби потребують попереднього лікування (наприклад, в пломбуванні або установці штифтів). При непрямій реставрації зуби спочатку готуються особливим чином, знімається зліпок. А відновлювана частина виготовляється в зуботехнічній лабораторії. Між підготовкою зубів і остаточній  фіксації готової роботи проходить, як правило, кілька днів. Зазвичай для непрямої реставрації зуба виготовляється цільнокерамічний  фрагмент зуба, який замінює собою дефектну його частину.

ОСОБЛИВОСТІ ХУДОЖНЬОЇ РЕСТАВРАЦІЇ:

  • Відновлений зуб не відрізнятиметься від інших ні за формою, ні за кольором. Це можливо завдяки сучасним матеріалам, які ми використовуємо в своїй роботі.
  • Фотополімерна ультрафіолетова лампа дозволяє змоделювати абсолютно природний вигляд зубного ряду.
  • Це набагато дешевше, ніж більшість процедур по відбілюванню і протезуванню.
  • При естетичному відновленню зубів стоматологи знімають мінімальну кількість зубної тканини. А це означає, що чутливість зубів не підвищується.

Фахівці нашої клініки мають багаторічний досвід в сфері естетичної медицини.

Хочете повернути усмішці колишнє здоров’я?

Вам точно допоможе реставрація зубів – ціна за щасливу посмішку не так вже й велика.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ або ж задайте хвилююче питання на сайті і ми надамо вам будь-яку консультацію.

У Клініці Доброго Стоматолога красива і здорова посмішка максимально доступна!

 

Лікарі
Бобровицька
Оксана Володимирівна
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Кавчак
Марина Степанівна
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 6 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 6 років