+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Сьогодні посмішка людини – це не тільки прояв емоцій, а й ознака впевненості в собі, престижу і статусу. Адже ідеально білі й рівні зуби підкреслюють ставлення людини до себе і свого іміджу.

Сучасна естетична реставрація зубів в Клініці Доброго Стоматолога передбачає не тільки відновлення пошкодженого зуба, але і містить унікальну естетичну складову, яка застосовується в кожному окремому випадку. Звичайні коронки на зуби повністю пішли в історію. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що реставрація є справжнім мистецтвом в стоматології, займатися яким можуть лише досвідчені професіонали, що йдуть в ногу з часом.

Важливо враховувати, що естетична реставрація можлива тільки при наявності здорової ротової порожнини. При захворюваннях пародонту, карієсу або маючи проблеми з яснами професійний стоматолог ніколи не призначить естетичну реставрацію зубів.

Кому потрібна естетична реставрація?

Естетична реставрація зубів може багато чого. Зокрема, це ідеальний варіант, якщо вас турбують такі проблеми:

  • Стираємість зубів. Причинами стираємості зовнішнього шару емалі можуть бути вік або звичка часто скреготати зубами.
  • Дрібні недоліки форми зубів. Естетична реставрація прекрасно справляється з такими недоліками, як сколи, тріщини або втрата частини зуба.
  • Пігментація емалі. Зубна тканина (емаль і дентин) за своєю структурою пориста. Тому пігментація або потемніння – досить поширена проблема.
  • Міжзубні проміжки. Естетична реставрація передніх зубів прекрасно справляється з діастемою – проблемою розширених міжзубних проміжків. Ще їх називають «щербинками».

Життя людини, яка «зробила» собі посмішку в Клініці Доброго Стоматолога змінюється неймовірно – незалежно від віку. В роботі, в кар’єрі, в стосунках посмішка відкриває можливості, про які раніше й не мріяли! Людей, байдужих до відкритої і красивою посмішки, не існує.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ  або ж задайте хвилююче питання на сайті і ми надамо вам будь-яку консультацію.

Красива посмішка від Клініки Добрий Стоматолог – найкраща прикраса!

 

Лікарі
Бобровицька
Оксана Володимирівна
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Кавчак
Марина Степанівна
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 6 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 6 років