+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Рентген зубів – апаратна процедура, яка дозволяє отримати чорно-білий знімок окремого зуба або зубів. На такому знімку видно коренева частина зуба, коронковая частина. Рентген всіх зубів дозволяє стоматологам візуалізувати стан здоров’я зубів в невидимій для очей області – під яснами і в кістковій тканині.

Показання до рентгенодіагностики

Своєчасна рентгенодіагностика зубного ряду дозволяє не тільки визначити характер поширення карієсу, але і виявити більш серйозні порушення – періодонтит, кісту зуба або неправильне розташування зачатків зубів мудрості.
Стоматолог може призначити рентген зубів при:
  • Лікуванні карієсу. Рентген знімок зуба необхідний для оцінки масштабів ураження зуба, а також для оцінювання результатів лікування. Наприклад, при лікуванні пульпіту стоматолог призначає рентген зуба, щоб перевірити якість пломбування зубних коренів.
  • рентген зубовОртодонтичному лікуванні. Рентгенографія зуба дозволяє лікарю-ортодонту оцінити стан зачатків корінних зубів, а також положення коренів зубів в процесі виправлення дефектів прикусу.
  • Лікуванні зубів мудрості. Іноді зуби мудрості можуть рости під кутом – штовхати сусідній зуб, рости в сторону ясен або впритул до поруч стоячого зуба. Це може привести до карієсу, втрати жувального зуба, аномалій прикусу або викликати біль і дискомфорт. Щоб оцінити особливості росту кореневої області третіх молярів, лікар призначає панорамний знімок зубів (ортопантомограмму).
  • Травмах зубів і щелепи. Своєчасно зроблений рентген знімок – ціна оперативного лікування і, можливо, збереження здоров’я зуба. У разі нещасного випадку зубів і щелепи лікаря необхідно оцінити характер ушкодження кісткової тканини, кореневої частини зуба і його коронкової області під яснами. Це дозволяє вибрати правильний план лікування та оперативно усунути порушення.
  • Ортопедичному лікуванні зубів. Перед установкою коронок, а також знімних і незнімних протезів також може бути необхідно зробити рентген зуба.
Якщо ваш лікуючий лікар призначив вам рентген зубів в Києві, приходьте в нашу стоматологію. У нашій Клініці Доброго Стоматолога на Позняках можна зробити панорамний знімок зубів і діагностичний рентген зуба. Ціна знімків вказана на сторінці «Ціни» в розділі «Комп’ютерна томографія і рентген-діагностика».

Різниця між Ортопантомограммою і рентген-знімком

рентген челюсти киевОртопантомограмма або панорамний знімок зубів – це теж рентген-знімок. Звичайний діагностичний рентгенівський знімок має розмір приблизно 3х4 см, на ньому видно 2-3 поруч стоячих зуба. Панорамний знімок зубів охоплює всю ротову порожнину, в тому числі і кісткову тканину щелепи. На такому знімку ротова порожнина зображена в розгорнутому вигляді, також, як і зображуються материки і океани на карті світу.
Рентген-знімки діагностичні, на яких видно конкретні зуби, як правило, роблять на проміжних етапах лікування. Зробити рентген зубів комплексно необхідно при складанні плану лікування. Як правило, на першому сеансі-огляді лікар рекомендує зробити панорамний знімок зубів, і виходячи з отриманих результатів продумує подальші кроки.

Як відбувається рентген-діагностика

Така діагностична процедура проходить дуже швидко, а безпосередньо зйомка фотографії протягом пари секунд. Щоб виконати рентген знімок зуба або панорамний знімок пацієнта проводять до рентген-апарату і фіксують його голову в правильному положенні щодо пристрою. Важливо також, щоб в момент знімка щелепи були злегка розімкнуті. Після цього робиться знімок. Через пару хвилин після цього знімок друкується і вручається пацієнтові. А діагностичний знімок роблять пацієнту в кабінеті, не встаючи з крісла.
Вартість рентгена зуба діагностичного в кілька разів нижче, ніж вартість панорамного знімка зубів. У розділі «Ціни» на нашому сайті вказана фактична ціна рентгена зуба і вартість панорамного знімка.

Чи безпечний рентген зуба?

сделать рентген зубовЯк правило, доза опромінення при виконанні ортопантомограмми – 0,02 мЗв. У той же час за рахунок природного радіаційного фону люди ззовні отримують протягом року приблизно 3,0 мЗв. Тому можна сказати, що рентгенодіагностика зубів безпечна для здоров’я.
Приходьте на рентген зуба в Києві в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. Ми працюємо без вихідних, тому ви можете зробити знімок зубів, а також рентген щелепи в Києві у зручний для вас час. Чекаємо вас за попереднім записом!

 

Ціни
Рентген-знімок діагностичний 100
Панорамний знімок (ОПТГ) 200
КТ сегменту 350
КТ 1 щелепи 400
КТ верхньої та нижньої щелеп 600
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.