+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Запалення нерва зуба – це пульпіт, при якому через попадання інфекції, запалюється внутрішня тканина зуба – пульпа. У пульпі містяться зубні нерви, судини і сполучна тканина. Головна функція пульпи – харчування твердих зубних тканин. Пульпіт зуба найчастіше виникає як ускладнення карієсу, коли інфекція руйнує зовнішні структури зубної коронки і досягає пульпи.

Симптоми пульпіта та лікування 

Залежно від характеру порушення можна виділити ряд характерних для пульпіту симптомів:

Лікування пульпіту в Києві

 • Інтенсивний різкий біль, який найчастіше виникає вночі. При гострій формі захворювання такі симптоми можуть спостерігатися 2-3 тижні.
 • Як і у випадку з глибоким карієсом, проблемний зуб дуже чутливий до солодкої, гарячої та холодної їжі. Однак на відміну від карієсу така больова реакція при пульпіті може не проходити більше 5-10 хвилин.
 • Біль відчувається не тільки в області зуба, але і може боліти вухо, потилиця,скроня.
 • Видима частина зуба має потемніння і пошкодження характерні для карієсу.
 • Відчувається неприємний запах. Це говорить про інфекційний процес в зубі.
 • Іноді при пульпіті спостерігається підвищення температури.
Ні в якому разі не зволікайте з лікуванням, приймаючи довгий час знеболюючі і найголовніше, не грійте болюче місце. Адже, незважаючи на симптоматичне полегшення, ви, таким чином, тільки покращуєте умови для розвитку інфекції.
При перших симптомах пульпіту записуйтеся на прийом в Клініку Доброго Стоматолога в Києві на Позняках, адже своєчасне лікування пульпіту – ціна здоров'я зубів на роки вперед. Стоматологи клініки допоможуть вам прибрати біль, вилікувати пульпіт і повернути здоров'я і форму хворого зуба.

Причини пульпіту

Якщо ви підозрюєте у себе пульпіт зуба, лікування не можна відкладати. Як ми вже говорили раніше, головна причина пульпіту – це бактерії, які потрапляють в пульпу. Інфікування може відбуватися через попадання в ушкоджений зуб продуктів розпаду життєдіяльності мікроорганізмів або самих мікроорганізмів – стрептококів, стафілококів, лактобактерій. 
Є кілька обставин, при яких це може статися.

Інфікування пульпи відбувається через: 

 • Несвоєчне лікування карієсу
 • Рецидиву карієсу, який не долікували раніше і встановили пломбу.
 • Пошкодження зуба, особливо, коли при цьому відбувається його сколювання.
Вас турбує зубний біль? Приходьте на огляд в нашу стоматологію. Стоматологи нашої клініки оглянуть вашу ротову порожнину, діагностують проблему, розкажуть про способи лікування та про ціни на лікування пульпіту

Види пульпіту

В залежності від стадії запалення розрізняють дві форми пульпіту: гострий та хронічний.

Гострий пульпіт

Це перша стадія захворювання. Для цієї стадії характерні гострий біль, що виникає як реакція на вживання гарячої і холодної їжі і періодичні безпричинні болі зуба в нічний час. При цьому біль може відчуватися не тільки в хворому зубі, але і поширюється  на всю щелепу, вухо і скроню. Найчастіше гостра стадія пульпіту триває від 2 днів до 2 тижнів. На пізніх етапах гострого пульпіту інтенсивність болю трохи знижується через руйнування нервових волокон. Після цього, якщо хворобу не лікувати, гострий пульпіт перетікає в хронічний.

Хронічний пульпіт: лікування, вартість

Пульпіт в хронічній формі може бути як самостійним захворюванням, так і ускладненням гострого пульпіту. Іноді запалення протікає безсимптомно або з несильними больовими відчуттями без піків і спадів. Рідше трапляються загострення, під час яких спостерігаються різкі напади зубного болю. Що стосується реакції на гарячу і холодну їжу, то для хронічного захворювання характерно повільне наростання помірного болю. Також хронічний пульпіт може супроводжуватися гнійними виділеннями з порожнини проблемного зуба.
 
Лікування пульпіту на цій стадії, може супроводжуватися не тільки реставрацією форми зуба, але і його депульпація. Вартість такого лікування вища, ніж при лікуванні глибокого карієсу.
 
Навіть якщо ви не відчуваєте больових симптомів, але в структурі вашого зуба помітили потемнілу порожнину, це привід звернутися до лікаря. Пульпіт необхідно вилікувати, як можна раніше, поки інфекція не дісталася до каналів і кореня зуба. Приходьте на консультацію і наші лікарі вилікують захворювання і врятують здоров'я проблемного зуба. Ціни на послуги нашої клініки ви можете дізнатися за посиланням.Вартість лікування пульпіту

Ускладнення пульпіту

Якщо лікуванням пульпіту нехтувати, то інфекція прогресує і повільно перетікає в періодонтит. Це захворювання зубів, для якого характерне запалення тканин періодонта, що утримують зуб. Таке захворювання призводить до повної втрати зуба,якщо вчасно не провести лікування.

Діагностика

Крім симптомів захворювання, які спостерігаються у пацієнта, для діагностики пульпіту стоматологи виконують ряд діагностичних заходів.
 • Проводять візуальний огляд зубної порожнини, використовуючи стоматологічне дзеркальце. Це дозволяє виявити порушення цілісності зуба і характер розвитку хвороби (за винятком хронічної форми пульпіту)
 • Призначають рентген зуба і оцінюють стан структури зуба по знімку. Це дозволяє виявити навіть хронічний пульпіт, який протікає приховано.
 • Проводять електродіагностика для дослідження життєздатності нервових закінчень в пульпі.
 •  Іноді в якості дослідження стоматологи можуть використовувати методику термометрії, коли на пульпу впливають температурами, щоб оцінити її реакцію і діагностувати характер розвитку запалення.
Не чекайте, поки біль пройде сама собою, адже карієс і пульпіт – це незворотні процеси. Їх можна вилікувати тільки шляхом стоматологічного втручання, і наші стоматологи з радістю допоможуть вам усунути ці захворювання, повернуть здоров'я зубів.

Етапи і вартість лікування пульпіту в Києві в Клініці доброго стоматолога

Незважаючи на характер розвитку хвороби, лікування пульпіту зуба відбувається безболісно із застосуванням місцевої анестезії. Залежно від ступеня розвитку запалення і обраного способу терапії, лікування може займати 2-3 сеансу.

Пульпіт зуба: лікування поетапно

Пульпіт зуба лікування ціна

 1. Ціна правильного лікування – точна діагностика. Тому перед лікуванням рекомендується зробити рентгенівський знімок зуба, який допоможе стоматологу оцінити внутрішні структури зуба на предмет запалення.
 2. Потім виконується анестезія в області хворого зуба, яка дозволяє попередити неприємні відчуття в процесі лікування.
 3. Після цього видаляються зубні тканини, уражені карієсом і пульпа разом з нервами.
 4. Якщо інфекція вразила не тільки пульпу, а й канали зуба, то зубні канали чистяться і розширюються для подальшого пломбування. Часто, щоб зняти запалення або усунути пульпу, лікар закладає ліки в зуб і встановлює тимчасову пломбу.
 5. На наступному прийомі пломба витягується, зубні канали пломбуються. Потім може знадобитися повторний рентгенівський знімок зуба, який допоможе стоматологу оцінити якість пломбування каналів.
 6. Після цього порожнину в зубної коронки кілька видозмінюють, щоб надати потрібну форму для установки пломби.
 7. Потім пошарово наноситься пломбувальний матеріал і фіксується за допомогою фотополімерною лампи і пломба зуба полірується.
Якщо пацієнт приходить на лікування пульпіту при перших симптомах, то можна обійтися без депульпації (видалення зубного нерва і каналів). В такому випадку стоматолог прибирає запалення, зберігаючи нерв, і зуб залишається «живим». У разі ж депульпації зуба, зуб залишається на своєму місці, але перестає отримувати харчування і як би того не хотілося, згодом його емаль виснажується і слабшає.
 
Не відкладайте лікування пульпіту і при перших же симптомах приходите в Клініку доброго стоматолога в Києві на консультацію. Адже своєчасне лікування пульпіту – ціна подальшого здоров'я ваших зубів. Наші фахівці виконають діагностику і лікування пульпіту, а також 
розкажуть про можливі способи реставрації пошкодженого зуба. Виходячи з ваших побажань і переваг, вони відновлять форму зубної коронки, і ви не тільки забудете про зубний біль, а й ваша усмішка буде виглядати красивою і здоровою.

 

 

Ціни
Верхня та нижня щелепи 110х90 мм500 грн
Верхня щелепа350 грн
Нижня щелепа350 грн
Сегмент250 грн
В оклюзії + ОПТГ550 грн
Панорамний знімок (ортопантомограма)150 грн
Рентген-знімок діагностичний80 грн
Повторний запис комп’ютерної томографії на диск20 грн
Повторний друк ОПТГ на фотопапері А510 грн
Планування лікування (відбитки, діагностичні моделі, КТ + ОПТГ, фотодіагностика, складання плану лікування)1200 грн
Підготовка до ендолікування (build up)220 грн
Ліки в кореневі канали120 грн
Ліки в кореневі канали (кальцій), 1-канальний зуб200 грн
Ліки в кореневі канали (кальцій), 2-канальний зуб300 грн
Ліки в кореневі канали (кальцій), 3-канальний зуб400 грн
Девіталізуюча паста200 грн
Медикаментозна обробка кореневих каналів
 • 1-канальний зуб
800 грн
 • 2-канальний зуб
850 грн
 • 3-канальний зуб
1000 грн
 • 4-канальный зуб
1000 грн
Механічна обробка кореневого каналу500 грн
Мікродоступ970 грн
Закриття ендодонтичного доступу700 грн
Умовно-тимчасова пломба500 грн
Ендодонтія під мікроскопом: 
Закриття перфорації під мікроскопом, I ступінь складності1000 грн
Закриття перфорації під мікроскопом, II ступінь складності1500 грн
Видалення скловолоконного штифта, I ступінь складності800 грн
Видалення скловолоконного штифта, II ступінь складності1200 грн
Видалення анкерного штифта, I ступінь складності300 грн
Видалення анкерного штифта, II ступінь складності500 грн
Пломбування кореневого каналу (гаряча гуттаперча)600 грн
Пломбування кореневого каналу (АН + гуттаперча)300 грн
Обтурація кореневого каналу (біокераміка)1200 грн
Розпломбування кореневого каналу і механічна обробка (1 канал)2000 грн
Розпломбування кореневого каналу і механічна обробка (2 канали)2500 грн
Розпломбування кореневого каналу і механічна обробка (3 канали)3000 грн
Розпломбування кореневого каналу і механічна обробка (4 канали)3500 грн
Видалення культьової вкладки, I ступінь складності300 грн
Видалення культьової вкладки, II ступінь складності800 грн
Видалення стороннього тіла з каналів, I ступінь складності1300 грн
Видалення стороннього тіла з каналів, IІ ступінь складності1800 грн
Консультація200 грн
Фотодіагностика0 грн
Використання стерильного набору120 грн
Анестезія аплікаційна70 грн
Анестезія ін’єкційна, 1 карпула150 грн
Використання коффердаму160 грн
Губний ретрактор OptraGate120 грн
Кальційвмісна прокладка130 грн
Ізолююча прокладка130 грн
Діагностичне лікування650 грн
Діагностичне лікування під мікроскопом, І ступінь складності1000 грн
Діагностичне лікування під мікроскопом, ІІ ступінь складності1500 грн
Фотополімерна пломба Filtek, Estet:
 • початковий карієс
780 грн
 • середній карієс
880 грн
 • глибокий карієс
980 грн
Пломба склоіномерна730 грн
Фотополімерна культя1000 грн
Скловолоконний штифт + фіксація1000 грн
Фіксація скайсу (прикраси) на зуб (без врахування вартості скайсу)600 грн
Полірування, 1 зуб110 грн
Реставрація бокових ділянок зуба1380 грн
Реставрація з повним перекриттям фронтальної поверхні зуба1880 грн
Закриття перфорації (триоксидент)350 грн
Прокладка «Вітрімер»210 грн
Зняття старої пломби / препарування зуба75 грн
Тимчасова пломба130 грн
Пломба тимчасова цементна300 грн
Коагуляція ясенного сосочка150 грн
Вінір фотополімерний2425 грн
Фотополімерна накладка3035 грн
Внутрішньоканальне відбілювання, 1 зуб260 грн
Лазерне відбілювання, 1 зуб210 грн
Лазерне відбілювання зубів, 1 щелепа1995 грн
Лазерне відбілювання зубів, 2 щелепи3990 грн
Набір для домашнього відбілювання та профілактики3600 грн
Офісне відбілювання, 1 щелепа1580 грн
Офісне відбілювання, 1 зуб100 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Лікарі
Якуш
Олена Юріївна
Стоматолог
Спеціалізація: загальна стоматологія, ортодонтія
Стаж роботи за фахом: від 10 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років
Волочай
Юрій Олександрович
Лікар стоматолог
Спеціалізація: Загальна
Стаж роботи за фахом: від 8 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 8 років
Жарова
Лариса Миколаївна
Лікар стоматолог
Спеціалізація: Загальна, терапевтична стоматологія, 2 категорія
Стаж роботи за фахом: від 10 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років
Дудко
Олена Григорівна
Спеціалізація: Загальна, терапевтична стоматологія. 2 категорія.
Стаж роботи за фахом: від 25 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 25 років
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар
Спеціалізація: Хірург-имплантолог, ортопедична стоматологія. 1-я категорія
Стаж роботи за фахом: від 10 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років