+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 330 грн
Встановлення імпланта Strauman АКЦІЯ від 15250 грн
Встановлення імпланта Osstem від 11550 грн
Встановлення імпланта SL від 11550грн
Встановлення імпланта Neobiotech SLA АКЦІЯ від 8800 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Протезування на імплантатах: особливості та переваги процедури протезування на імплантах

Добросовісні стоматологи борються за кожен зуб своїх пацієнтів – завдяки сучасним технологіям і матеріалам зуби можна зберегти навіть при наявності серйозних проблем. Але і в тих випадках, коли зуб і його корінь врятувати не вдалося, відновити гарну посмішку реально – фахівці нашої клініки проведуть протезування на імплантатах (імплантатах) кращих світових виробників, ціна зубних протезів на імплантах різна і підійде під кожен гаманець.

Імплантами називають штучні коріння (найчастіше їх виготовлюють з титану), які фіксуються в кісткову тканину. Дана технологія застосовується і тоді, коли потрібно відновити тільки один або кілька втрачених зубів, і тоді, коли потрібно протезування цілої щелепи. Щоб отримати професійну консультацію і розрахувати точну ціну протезування на імплантах в Києві у вашому випадку, запишіться на прийом до Клініки Доброго Стоматолога. З вами буде працювати досвідчений хірург-імплантолог https://www.kds.ua/doctors/ – він допоможе вибрати найбільш ідеальну імплантаційну систему і проведе всі процедури обережно, професійно та безболісно.

протезування на імплантах київ

Відсутність одного або декількох зубів на сучасному етапі розвитку медицини – зовсім не вирок. Протезування зубів є прекрасним рішенням проблеми, не тільки естетично, але і функціонально. Відновити гарну посмішку та повноцінну жувальну функцію – основні завдання для сучасного протезування, які прекрасно вирішуються.

Ціна протезування на імплантах у Києві різна, залежить вона від вибраної методики, використаних матеріалів та кількості відновлених зубів. У нашій Клініці Доброго Стоматолога усе прозоро, ви завжди можете дізнатись точну ціну на консультації стоматолога.

Як здійснюється протезування зубів на імплантатах

Імплантація зубів – це повноцінна хірургічна операція, яка вимагає особливої ​​підготовки лікаря.

Звернувшись в Клініку Доброго Стоматолога, ви довіряєте своє здоров’я фахівцям, що мають 10-річний досвідроботи з пацієнтами і міжнародні сертифікати, що підтверджують кваліфікацію хірурга-імплантолога.

Залежно від особливостей кожного пацієнта, лікар-стоматолог індивідуально вибирає спосіб імплантації. Після встановлення опорної частини майбутнього зуба в кістки (металевого штифта), настає етап безпосереднього протезування – установка ортопедичних конструкцій. Вони бувають різними, а які саме встановлювати – залежить від ряду ознак (в т.ч. ціна зубних протезів, особливості будови, матеріал, функція).

За особливостями конструкцій бувають такі методи протезування:

 • Коронки (одиночні штучні зуби);
 • Мости;
 • Повне протезування щелепи.

Найбільш поширеним і надійним способом є одиночне протезування зуба на імплантатах, тобто на місці одного відсутнього зуба – коронка, фіксована на опорній конструкції. Це найбільш оптимальний варіант при одиночних втрат зуба. Основний недолік даного методу – те, що процес досить трудомісткий і дорогий. Ціна одиночного протезування на імплантах вища, ніж інших конструкцій, проте більш довговічна.

Якщо відсутні декількох зубів в ряду, є можливість установки мостовидного протеза, який фіксується на двох опорних імплантатах. Така конструкція дозволяє не перевантажувати кісткову тканину щелепи пацієнта, металеві штифти не під кожним штучним зубом – що дозволяє знизити вартість протезування.

Також встановлюється бюгельний протез (знімна конструкція з декількома штучними зубами), при відсутності всіх зубів на щелепі. Даний механізм — ніби штучна щелепа, яка теж фіксується на металеві штифти, але є можливість самостійно її зняти і поставити назад.

Етапи протезування на імплантах у Києві

протезування зубів на імплантах ціна

Пацієнту, який вирішив встановити імплантат, треба буде пройти наступні етапи:

 • Діагностика стану здоров’я. Лікар повинен переконатися, що у пацієнта відсутні будь-які протипоказання для імплантації. Інфекційні та системні хвороби, ослаблений імунітет, захворювання ендокринної системи, вагітність,онкологічні процеси в організмі, а також деякі інші хвороби і стани є протипоказаннями для установки імплантів, так як є високий ризик їх відторгнення та/або інфікування.

 • Підготовка ротової порожнини. Перед проведенням операції проводяться різні лікувально-профілактичні заходи – наприклад, може знадобитися лікування ясен, пломбування або видалення зубів. Після цього потрібно зробити знімки, які допомагають вирішити – яку технологію імплантації краще застосувати, чи потрібно нарощування кісткової тканини, додаткові процедури підготовки і т.д.

 • Хірургічне втручання. Імплантація зубів, як правило, проводиться під місцевою анестезією. Установка одного імплантату (стержня) в середньому займає 15 – 20 хвилин і проводиться в наступній послідовності: знеболюючий укол – надріз ясна – підготовка отвору в кістковій тканині під штучний корінь – установка імпланта і заглушки – обробка (ушивання) ясна.

 • Реабілітація (остеоінтеграція). Очікування загоєння (приживлення) вбудованого імплантату. Залежно від використовуваної технології і індивідуальних особливостей пацієнта на це може знадобитися від двох тижнів до кількох місяців, а також додаткова процедура – установка абатмента (перехідника між стрижнем і коронкою).

 • Ортопедичний етап. Заключна процедура – установка видимої частини протезів – коронки або мостовидних конструкцій, які виготовляються з матеріалів, обраних пацієнтом. Протезування на імплантах виконується таким чином, аби максимально природно відновити втрачені зуби, щоб вони практично не відрізнялися від природного зубного ряду.

Знімний і незнімний методи протезування на імплантатах

Залежно від способу фіксації протези є:

 • Знімними
 • Умовно-знімними
 • Незнімними

Дві останні конструкції, пацієнт не може самостійно відкріпити (коронки встановлюються за допомогою спеціального стоматологічного цементу, який надійно фіксує їх до металевого штифта). Такі конструкції зняти може тільки лікар-стоматолог в умовах клініки при необхідності.

Знімні конструкції пацієнт може відкріпити в будь-який час. Такий метод спрощує процес догляду за порожниною рота, але знижує надійність фіксації протезів, може принести певний дискомфорт пацієнту.

Показання до протезування на імплантах

Протезування на імплантатах проводять, якщо потрібно відновити:

 • Один втрачений зуб;
 • Кілька зубів, що розташовані поруч;
 • Два і більше зуба, розташованих в різних місцях.

В даному випадку штучний корінь (титановий стрижень) імплантується в кісткову тканину і далі на нього встановлюється коронка. Цей метод має значні переваги перед традиційним протезуванням. При звичайному протезуванні для того, щоб відновити відсутній зуб, доводиться обточувати зуби, які знаходяться поруч під мостовидну конструкцію. Імплантати ж дозволяють зберегти зуби, які стоять поруч. Знімне протезування на імплантатах у Києві використовується у випадках, коли у пацієнта залишилося зовсім мало зубів або їх немає зовсім – це не що інше, як альтернатива знімній вставній щелепі.

У подібних випадках наші фахівці застосовують технології, що дозволяють встановити протез верхньої або нижньої щелепи все на декількох (all-in-4, all-in-6) імплантатах. Далі на встановлені титанові коріння фіксуються окремі сектори зубного ряду або протези (пластинчасті, бюгельні).

У порівнянні з «вставною» щелепою знімні протези на імплантатах мають більш тривалий термін служби, при цьому вони забезпечують надійну фіксацію штучних зубів. Протези також відрізняються матеріалом виготовлення.

Вони можуть бути з:

 • Металокераміки.
 • Цирконію.
 • Кераміки.

Різниця також у терміні служби (від 5 до 25 років), в залежності від фірми виробника. За цими показниками варіюється і вартість протезування на імплантах у Києві.

Переваги імплантатів:

 • Довготривалий результат (в Клініці Доброго Стоматолога на усі послуги надається гарантія терміном 12 місяців, сам імплант може служити кілька десятків років або навіть вічно).

 • Забезпечення рівномірного розподілу жувального навантаження.

 • Збереження здорових зубів (при протезуванні не потрібно обточувати сусідні зуби).

 • Профілактика атрофії м’язів і кісткової тканини.

 • Відсутність дискомфорту при жуванні і спілкуванні.

 • Естетичний вигляд. Поліпшення / збереження контуру обличчя.

 • Простий догляд.

Всі ці переваги забезпечуються за однієї умови – протезування на імплантатах повинен проводити хірург з великим досвідом – як у Клініці Доброго Стоматолога. Це важливий крок і важливо, аби все було виконано бездоганно. Робота кропітка та вимагає точності, досвіду та професіоналізму лікаря, що проводить імплантацію. Аби уникнути викидання «грошей на вітер», ретельно обирайте та довіряйте найкращим стоматологам.

Особливості імплантації та протезування, про які потрібно знати пацієнту

протезування зубів на імплантах ціна

Рішення про протезування приймається спільно лікарем і пацієнтом, при цьому важливо врахувати і стан здоров’я, і ​​фінансові можливості людини.

Протезування на імплантатах не є панацеєю, у цього методу, як і у будь-яких інших є свої особливості:

 • Одна з причин, чому звичайне протезування (установка знімною вставною щелепою) проводиться частіше, ніж протезування на імплантатах – висока ціна імплантаційні систем (один зуб може обійтися в 150 – 700 USD).

 • До 20% пацієнтів не можуть скористатися даною технологією через наявність медичних протипоказань (наприклад, деякі ендокринні захворювання – цукровий діабет, гіпертиреоз і т.д.).

 • Один з недоліків імплантації – тривалий період реабілітації (в деяких випадках він може тривати до 6 місяців).

 • Не виключається і розвиток ускладнень – причиною небажаних явищ можуть бути як індивідуальні особливості пацієнта, так і непрофесійна робота лікаря.

У нашій клініці завдяки великому досвіду фахівців ризик розвитку ускладнень зведений до мінімуму. Ми використовуємо одні з кращих імплантаційних системhttps://www.kds.ua/price/ – це конструкції, що забезпечують швидке встановлення з мінімальним ризиком відторгнення.

Рекомендації після процедури протезування на імплантах

Найважливішим етапом є час приживлення титанового штифта у верхній чи нижній щелепі. Від цього етапу залежить подальша доля протезування. У цей первод надзвичайно важливо потримуватися усіх рекомендацій, які вам надасть ваш стоматолог, аби приживлення було успішним.

Догляд за зубами після протезування на імплантах не має специфічних особливостей і не вимагає додаткових затрат.

Необхідно ретельно очищувати зуби двічі на день (зранку та ввечері), при можливості, після кожного прийому їжі ополіскувати ротову порожнину, тим самим «вимивати» залишки їжі.

Також варто особливо доглядати за міжзубними проміжками – користуватися зубним флосом або іригатором.

Важливо, не забувати профілактично відвідувати стоматолога 2 рази на рік. Також рекомендовано хоча б один раз на рік проводити професійне очищення зубів у кріслі лікаря.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для протезування на імплантах?

Сучасні методи протезування дозволяють повернути повноцінне життя і забути про відсутність зуба. Ваше завдання – прийти в клініку на консультацію і довіритись нашим професіоналам, які запропонують ідеальний варіант саме для вас.

На виході, від нас у вас зовсім інше життя з прекрасною посмішкою! Якщо ви ніяк не можете вирішити – який вибрати вид протезування, якщо ви боїтеся встановлювати імплантати, зв’яжіться з нами – наші лікарі проведуть огляд, нададуть детальну консультацію, допоможуть розвіяти сумніви і вибрати оптимальний варіант з відновлення зубів.

Ціни на протезування зубів на імплантах підійдуть для кожного, так як ми працюємо з різними методиками і зможемо запропонувати вам різні варіанти залежно від ваших побажань та запитів.

Нам довіряють тисячі пацієнтів, тому що у нас є багаторічний досвід і професіоналізм. Нас обирають, тому що ти найкращі!© Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
Денисов Дмитро Анатолійович
Денисов
Дмитро Анатолійович
Стоматолог-ортопед
Спеціалізація: Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 3 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 3 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Вартість зубних протезів на імплантах може бути абсолютно різноманітною і підійде для будь-якого гаманця. Все залежить від обраного матеріалу протезів, технології виготовлення, кількості зубів, які потребують протезування. З цінами можна ознайомитися на нашому сайті, або безпосередньо у Клініці. Ми зможемо підібрати доступне Вам протезування.
Протезування на 4 імплантах – це метод відновлення всього зубного ряду одночасно, коли опорами будуть 4 титанових гринта, на які пізніше закріпиться зубний протез. Вартість такого методу протезування на імплантах буде більш доступна, аніж встановлення кожного зуба окремо. Варто лише проконсультуватися з стоматологом і обрати зубний протез, лікар тоді точно зможе порахували ціну протезування.
Протезування на імплантах – це сучасний метод відновлення втрачених зубів у Києві. У кістку на місце відсутнього зуба встановлюється імплант – титановий стержень, який імітує корінь зуба і виконує його функції, далі фіксують абатмент (ніби провідник) і коронку – видиму частину зуба, яка бере участь у прийомі їжі, мовленні і створюватиме красу посмішки. Таким чином, штучний зуб виконує усі функціональні та естетичні функції природного.
Протез на імплантах може бути знімним, умовно-знімним та незнімним. Залежно від особливостей конструкції можна виділити коронки (одиночні зуби), мостоподібні протези, повні протези. Залежно від матеріалу виготовлення вони можуть бути металокерамічними, цирконієвими та керамічними. Така різноманітність дозволяє пацієнту підібрати саме такий варіант, що найбільше буде підходити йому за багатьма параметрами.
Ціна протезування зубів на імплантах варіює і може бути розрахована кожному індивідуально. Враховуються такі деталі: скільки зубів потрібно протезувати, який матеріал обере пацієнт, який метод протезування буде використаний, яка конструкція (мостоподібний протез, повне протезування щелепи чи одиночне), індивідуальні особливості пацієнта тощо. Одиночне протезування буде найбільш дорогим варіантом, але найбільш надійним.
За один раз можливо встановити імпланти на всю щелепу, але лікар повинен оглянути пацієнта, врахувати всі його особливості і спільно прийняти рішення про план лікування. Так, щоб воно було ефективним і імпланти прижилися. Зубні протези на імплантах фіксуються за один прийом.
Багато чого залежить від обраних матеріалів і від способу життя пацієнта. Якісні імпланти можуть служити від 10 до 25 років, а в деяких пацієнтів і довічно. Чим краще Ви за ними будете доглядати, дотримуватись усіх рекомендацій стоматолога – тим довше вони будуть дарувати вам красиву посмішку. Протезування зубів на імплантах у Києві — це довговічний метод відновлення зубного ряду.
Так, імплант можливо встановити у місце давно видаленого зуба, але це не так просто. Кістка у цій ділянці точно стерлась та зменшилась в об’ємі, щоб було куди встановити імплант – використовують допоміжні технології для нарощування цієї тканини. Ціна протезування зубів на імплантах у задавнених випадках вища, враховуючи усі процедури. Тому не відкладайте імплантацію і протезування, записуйтесь вже зараз.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.