+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Протезування на імплантатах: особливості та переваги процедури протезування на імплантах

Протезирование на имплантах
Добросовісні стоматологи борються за кожен зуб своїх пацієнтів – завдяки сучасним технологіям і матеріалам зуби можна зберегти навіть при наявності серйозних проблем. Але і в тих випадках, коли зуб і його корінь врятувати не вдалося, відновити гарну посмішку реально – фахівці нашої клініки проведуть протезування на імплантатах (імплантатах) кращих світових виробників.
Імплантами називають штучні коріння (найчастіше їх виготовлюють з титану), які імплантуються в кісткову тканину. Дана технологія застосовується і тоді, коли потрібно відновити тільки один або кілька втрачених зубів, і тоді, коли потрібно протезування цілої щелепи. Щоб отримати професійну консультацію по імплантації і розрахувати точну вартість протезування в вашому випадку, запишіться на прийом до Клініки Доброго Стоматолога. З вами буде працювати досвідчений хірург-імплантолог https://www.kds.ua/doctors/ –  він допоможе вибрати найбільш підходящу імплантаційну систему і проведе всі процедури акуратно і практично безболісно. Відсутність одного або декількох зубів на сучасному етапі розвитку медицини – зовсім не вирок. Протезування зубів є прекрасним рішенням проблеми, не тільки естетично, але і функціонально. Відновити не лише гарну посмішку, але і повноцінну жувальну функцію – основні завдання для сучасного протезування.

Як здійснюється протезування зубів на імплантатах

Імплантація зубів – це повноцінна хірургічна операція, яка вимагає особливої ​​підготовки лікаря. Звернувшись в Клініку Доброго Стоматолога, ви довіряєте своє здоров’я фахівцям, що мають 10-річний досвід і міжнародні сертифікати, що підтверджують кваліфікацію хірурга-імплантолога. Залежно від особливостей кожного пацієнта, лікар-стоматолог індивідуально вибирає спосіб імплантації. Після встановлення опорної частини майбутнього зуба в кістки (металевого штифта), настає етап безпосереднього протезування – установка ортопедичних конструкцій. Вони бувають різними, які саме встановлювати – залежить від ряду ознак (в т.ч. вартість, особливості будови, матеріал, функція).

За особливостями конструкцій бувають такі методи протезування:

 • коронки (одиночні штучні зуби);
 • мости;
 • повне протезування щелепи.
Найбільш поширеним і надійним способом є одиночне протезування зуба на імплантатах, тобто на місці одного відсутнього зуба – коронка, фіксована на опорній конструкції. Це найбільш оптимальний варіант при одиночних втрати зуба. Основний недолік даного методу – те, що процес досить трудомісткий і дорогий.
 • Якщо відсутні декількох зубів в ряду, є можливість установки мостовидного протеза, який фіксується на двох опорних імплантатах. Така конструкція дозволяє не перевантажувати кісткову тканину щелепи пацієнта, металеві штифти не під кожним штучним зубом – що дозволяє знизити вартість такого лікування.
 • Також встановлюється бюгельний протез (знімна конструкція з декількома штучними зубами), при відсутності всіх зубів на щелепі. Така ніби штучна щелепа теж фіксується на металеві штифти, але є можливість самостійно її зняти і поставити назад.

Етапи протезування на імплантах:

Пацієнту, який вирішив встановити імплантат, треба буде пройти наступні етапи:

протезирование зубов на имплантах
 • Діагностика стану здоров’я. Лікар повинен переконатися, що у пацієнта відсутні будь-які протипоказання для імплантації. Інфекційні та системні хвороби, ослаблений імунітет, захворювання ендокринної системи, вагітність, а також деякі інші хвороби і стану є протипоказаннями для установки імплантів.
 • Підготовка ротової порожнини. Перед проведенням операції проводяться різні лікувально-профілактичні заходи – наприклад, може знадобитися лікування ясен, пломбування або видалення зубів. Після цього потрібно зробити знімки, які допомагають вирішити – яку технологію імплантації застосувати, потрібно чи нарощування кісткової тканини і т.д.
 • Хірургічне втручання. Імплантація зубів, як правило, проводиться під місцевою анестезією. Установка одного імплантату (стержня) в середньому займає 15 – 20 хвилин і проводиться в наступній послідовності: знеболюючий укол – надріз ясна – підготовка отвору в кістковій тканині під штучний корінь – установка імпланта і заглушки – обробка (ушивання) ясна.
 • Реабілітація (остеоінтеграція). Очікування загоєння (приживлення) вбудованого імплантату. Залежно від використовуваної технології і індивідуальних особливостей пацієнта на це може знадобитися від двох тижнів до кількох місяців, а також додаткова процедура – установка абатмента (перехідника між стрижнем і коронкою).
 • Ортопедичний етап. Заключна процедура – установка видимої частини протезів – коронки або мостовидних конструкцій, які виготовляються з матеріалів, обраних пацієнтом.

Знімний і незнімний методи протезування на імплантатах

Залежно від способу фіксації протези є:

 • знімними
 • умовно-знімними
 • незнімними
Дві останні конструкції, пацієнт не може самостійно відкріпити (коронки встановлюються за допомогою спеціального стоматологічного цементу, який надійно фіксує їх до металевого штифта). Такі конструкції зняти може тільки лікар-стоматолог в умовах клініки при необхідності. Знімні конструкції пацієнт може відкріпити в будь-який час. Такий метод спрощує процес догляду за порожниною рота, але знижує надійність фіксації протезів, може принести дискомфорт пацієнту.

Протезування на імплантатах проводять, якщо потрібно відновити:

Протезування на зубних імплантатах
 • один втрачений зуб;
 • кілька зубів, розташованих поруч;
 • два і більше зуба, розташованих в різних місцях.
В даному випадку штучний корінь (стрижень) імплантується в кісткову тканину і далі на нього встановлюється коронка. Цей метод має значні переваги перед традиційним протезуванням. При звичайному протезуванні для того, щоб відновити відсутній зуб, доводиться обточувати зуби, які знаходяться поруч під мостовидну конструкцію. Імплантати ж дозволяють зберегти зуби, які стоять поруч. Знімне протезування на імплантатах використовується у випадках, коли у пацієнта залишилося зовсім мало зубів або їх немає зовсім – це не що інше, як альтернатива знімній вставній щелепі. У подібних випадках наші фахівці застосовують технології, що дозволяють встановити протез верхньої або нижньої щелепи все на декількох (4 або 6) імплантатах. Далі на встановлені титанові коріння фіксуються окремі сектори зубного ряду або протези (пластинчасті, бюгельні). У порівнянні з вставною щелепою знімні протези на імплантатах мають більш тривалий термін служби, при цьому вони забезпечують надійну фіксацію штучних зубів. Протези також відрізняються матеріалом виготовлення (металокераміка, цирконій, кераміка) і терміном служби (від 5 до 25 років), в залежності від фірми виробника. За цими показниками варіюється і вартість протезів.

Переваги імплантатів:

 • Довготривалий результат (в Клініці Доброго Стоматолога на усі послуги надається гарантія терміном 12 місяців, сам імплант може служити кілька десятків років або навіть вічно).
 • Забезпечення рівномірного розподілу жувального навантаження.
 • Збереження здорових зубів (при протезуванні не потрібно обточувати сусідні зуби).
 • Профілактика атрофії м’язів і кісткової тканини.
 • Відсутність дискомфорту при жуванні і спілкуванні.
 • Естетичний вигляд. Поліпшення / збереження контуру обличчя.
 • Простий догляд.
Всі ці переваги забезпечуються за однієї умови – протезування на імплантатах повинен проводити хірург з великим досвідом – як у Клініці Доброго Стоматолога.

Особливості імплантації, про які потрібно знати пацієнту:

Рішення про протезування приймається спільно лікарем і пацієнтом, при цьому важливо врахувати і стан здоров’я, і ​​фінансові можливості людини. Протезування на імплантатах не є панацеєю, у цього методу, як і у будь-яких інших є свої особливості:
 • Одна з причин, чому звичайне протезування (установка знімною вставною щелепою) проводиться частіше, ніж протезування на імплантатах – висока ціна імплантаційні систем (один зуб може обійтися в 150 – 700 USD).
 • До 20% пацієнтів не можуть скористатися даною технологією через наявність медичних протипоказань (наприклад, деякі ендокринні захворювання).
 • Один з недоліків імплантації – тривалий період реабілітації (в деяких випадках він може тривати 6 місяців). Не виключається і розвиток ускладнень – причиною небажаних явищ можуть бути як індивідуальні особливості пацієнта, так і непрофесійна робота лікаря. У нашій клініці завдяки великому досвіду фахівців ризик розвитку ускладнень зведений до мінімуму. Ми використовуємо одні з кращих імплантаційних систем https://www.kds.ua/price/ – це конструкції, що забезпечують швидку вживляємість з мінімальним ризиком відторгнення.
Сучасні методи протезування дозволяють повернути повноцінне життя і забути про відсутність зуба. Ваше завдання – прийти в клініку на консультацію і довіритись нашим професіоналам, які запропонують ідеальний варіант саме для вас. На виході, від нас у вас зовсім інше життя з прекрасною посмішкою! Якщо ви ніяк не можете вирішити – який вибрати вид протезування, якщо ви боїтеся встановлювати імплантати, зв’яжіться з нами – наші лікарі проведуть огляд, нададуть детальну консультацію, допоможуть розвіяти сумніви і вибрати оптимальний варіант з відновлення зубів.

 

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Ціни
Консультація 200 грн
Вінір керамічний АКЦІЯ 7999 грн під ключ
Коронка керамічна АКЦІЯ 6000 грн
Коронка цирконієва АКЦІЯ від 5500 грн
Коронка металлокерамічна АКЦІЯ 3900 грн
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.