+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 09:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 290 грн
Встановлення імпланта Strauman АКЦІЯ від 13860 грн
Встановлення імпланта Osstem від 10500 грн
Встановлення імпланта SL від 10500 грн
Встановлення імпланта Neobiotech SLA АКЦІЯ від 7999 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Протезування на імплантатах: особливості та переваги процедури протезування на імплантах

Добросовісні стоматологи борються за кожен зуб своїх пацієнтів – завдяки сучасним технологіям і матеріалам зуби можна зберегти навіть при наявності серйозних проблем. Але і в тих випадках, коли зуб і його корінь врятувати не вдалося, відновити гарну посмішку реально – фахівці нашої клініки проведуть протезування на імплантатах (імплантатах) кращих світових виробників, ціна зубних протезів на імплантах різна і підійде під кожен гаманець.

Імплантами називають штучні коріння (найчастіше їх виготовлюють з титану), які фіксуються в кісткову тканину. Дана технологія застосовується і тоді, коли потрібно відновити тільки один або кілька втрачених зубів, і тоді, коли потрібно протезування цілої щелепи. Щоб отримати професійну консультацію і розрахувати точну ціну протезування на імплантах в Києві у вашому випадку, запишіться на прийом до Клініки Доброго Стоматолога. З вами буде працювати досвідчений хірург-імплантолог https://www.kds.ua/doctors/ – він допоможе вибрати найбільш ідеальну імплантаційну систему і проведе всі процедури обережно, професійно та безболісно.

протезування на імплантах київ

Відсутність одного або декількох зубів на сучасному етапі розвитку медицини – зовсім не вирок. Протезування зубів є прекрасним рішенням проблеми, не тільки естетично, але і функціонально. Відновити гарну посмішку та повноцінну жувальну функцію – основні завдання для сучасного протезування, які прекрасно вирішуються.

Ціна протезування на імплантах у Києві різна, залежить вона від вибраної методики, використаних матеріалів та кількості відновлених зубів. У нашій Клініці Доброго Стоматолога усе прозоро, ви завжди можете дізнатись точну ціну на консультації стоматолога.

Як здійснюється протезування зубів на імплантатах

Імплантація зубів – це повноцінна хірургічна операція, яка вимагає особливої ​​підготовки лікаря.

Звернувшись в Клініку Доброго Стоматолога, ви довіряєте своє здоров’я фахівцям, що мають 10-річний досвідроботи з пацієнтами і міжнародні сертифікати, що підтверджують кваліфікацію хірурга-імплантолога.

Залежно від особливостей кожного пацієнта, лікар-стоматолог індивідуально вибирає спосіб імплантації. Після встановлення опорної частини майбутнього зуба в кістки (металевого штифта), настає етап безпосереднього протезування – установка ортопедичних конструкцій. Вони бувають різними, а які саме встановлювати – залежить від ряду ознак (в т.ч. ціна зубних протезів, особливості будови, матеріал, функція).

За особливостями конструкцій бувають такі методи протезування:

 • Коронки (одиночні штучні зуби);

 • Мости;

 • Повне протезування щелепи.

Найбільш поширеним і надійним способом є одиночне протезування зуба на імплантатах, тобто на місці одного відсутнього зуба – коронка, фіксована на опорній конструкції. Це найбільш оптимальний варіант при одиночних втрат зуба. Основний недолік даного методу – те, що процес досить трудомісткий і дорогий. Ціна одиночного протезування на імплантах вища, ніж інших конструкцій, проте більш довговічна.

Якщо відсутні декількох зубів в ряду, є можливість установки мостовидного протеза, який фіксується на двох опорних імплантатах. Така конструкція дозволяє не перевантажувати кісткову тканину щелепи пацієнта, металеві штифти не під кожним штучним зубом – що дозволяє знизити вартість протезування.

Також встановлюється бюгельний протез (знімна конструкція з декількома штучними зубами), при відсутності всіх зубів на щелепі. Даний механізм — ніби штучна щелепа, яка теж фіксується на металеві штифти, але є можливість самостійно її зняти і поставити назад.

Етапи протезування на імплантах у Києві

протезування зубів на імплантах ціна

Пацієнту, який вирішив встановити імплантат, треба буде пройти наступні етапи:

 • Діагностика стану здоров’я. Лікар повинен переконатися, що у пацієнта відсутні будь-які протипоказання для імплантації. Інфекційні та системні хвороби, ослаблений імунітет, захворювання ендокринної системи, вагітність,онкологічні процеси в організмі, а також деякі інші хвороби і стани є протипоказаннями для установки імплантів, так як є високий ризик їх відторгнення та/або інфікування.

 • Підготовка ротової порожнини. Перед проведенням операції проводяться різні лікувально-профілактичні заходи – наприклад, може знадобитися лікування ясен, пломбування або видалення зубів. Після цього потрібно зробити знімки, які допомагають вирішити – яку технологію імплантації краще застосувати, чи потрібно нарощування кісткової тканини, додаткові процедури підготовки і т.д.

 • Хірургічне втручання. Імплантація зубів, як правило, проводиться під місцевою анестезією. Установка одного імплантату (стержня) в середньому займає 15 – 20 хвилин і проводиться в наступній послідовності: знеболюючий укол – надріз ясна – підготовка отвору в кістковій тканині під штучний корінь – установка імпланта і заглушки – обробка (ушивання) ясна.

 • Реабілітація (остеоінтеграція). Очікування загоєння (приживлення) вбудованого імплантату. Залежно від використовуваної технології і індивідуальних особливостей пацієнта на це може знадобитися від двох тижнів до кількох місяців, а також додаткова процедура – установка абатмента (перехідника між стрижнем і коронкою).

 • Ортопедичний етап. Заключна процедура – установка видимої частини протезів – коронки або мостовидних конструкцій, які виготовляються з матеріалів, обраних пацієнтом. Протезування на імплантах виконується таким чином, аби максимально природно відновити втрачені зуби, щоб вони практично не відрізнялися від природного зубного ряду.

Знімний і незнімний методи протезування на імплантатах

Залежно від способу фіксації протези є:

 • Знімними

 • Умовно-знімними

 • Незнімними

Дві останні конструкції, пацієнт не може самостійно відкріпити (коронки встановлюються за допомогою спеціального стоматологічного цементу, який надійно фіксує їх до металевого штифта). Такі конструкції зняти може тільки лікар-стоматолог в умовах клініки при необхідності.

Знімні конструкції пацієнт може відкріпити в будь-який час. Такий метод спрощує процес догляду за порожниною рота, але знижує надійність фіксації протезів, може принести певний дискомфорт пацієнту.

Показання до протезування на імплантах

Протезування на імплантатах проводять, якщо потрібно відновити:

 • Один втрачений зуб;

 • Кілька зубів, що розташовані поруч;

 • Два і більше зуба, розташованих в різних місцях.

В даному випадку штучний корінь (титановий стрижень) імплантується в кісткову тканину і далі на нього встановлюється коронка. Цей метод має значні переваги перед традиційним протезуванням. При звичайному протезуванні для того, щоб відновити відсутній зуб, доводиться обточувати зуби, які знаходяться поруч під мостовидну конструкцію. Імплантати ж дозволяють зберегти зуби, які стоять поруч. Знімне протезування на імплантатах у Києві використовується у випадках, коли у пацієнта залишилося зовсім мало зубів або їх немає зовсім – це не що інше, як альтернатива знімній вставній щелепі.

У подібних випадках наші фахівці застосовують технології, що дозволяють встановити протез верхньої або нижньої щелепи все на декількох (all-in-4, all-in-6) імплантатах. Далі на встановлені титанові коріння фіксуються окремі сектори зубного ряду або протези (пластинчасті, бюгельні).

У порівнянні з «вставною» щелепою знімні протези на імплантатах мають більш тривалий термін служби, при цьому вони забезпечують надійну фіксацію штучних зубів. Протези також відрізняються матеріалом виготовлення.

Вони можуть бути з:

 • Металокераміки.

 • Цирконію.

 • Кераміки.

Різниця також у терміні служби (від 5 до 25 років), в залежності від фірми виробника. За цими показниками варіюється і вартість протезування на імплантах у Києві.

Переваги імплантатів:

 • Довготривалий результат (в Клініці Доброго Стоматолога на усі послуги надається гарантія терміном 12 місяців, сам імплант може служити кілька десятків років або навіть вічно).

 • Забезпечення рівномірного розподілу жувального навантаження.

 • Збереження здорових зубів (при протезуванні не потрібно обточувати сусідні зуби).

 • Профілактика атрофії м’язів і кісткової тканини.

 • Відсутність дискомфорту при жуванні і спілкуванні.

 • Естетичний вигляд. Поліпшення / збереження контуру обличчя.

 • Простий догляд.

Всі ці переваги забезпечуються за однієї умови – протезування на імплантатах повинен проводити хірург з великим досвідом – як у Клініці Доброго Стоматолога. Це важливий крок і важливо, аби все було виконано бездоганно. Робота кропітка та вимагає точності, досвіду та професіоналізму лікаря, що проводить імплантацію. Аби уникнути викидання «грошей на вітер», ретельно обирайте та довіряйте найкращим стоматологам.

Особливості імплантації та протезування, про які потрібно знати пацієнту

протезування зубів на імплантах ціна

Рішення про протезування приймається спільно лікарем і пацієнтом, при цьому важливо врахувати і стан здоров’я, і ​​фінансові можливості людини.

Протезування на імплантатах не є панацеєю, у цього методу, як і у будь-яких інших є свої особливості:

 • Одна з причин, чому звичайне протезування (установка знімною вставною щелепою) проводиться частіше, ніж протезування на імплантатах – висока ціна імплантаційні систем (один зуб може обійтися в 150 – 700 USD).

 • До 20% пацієнтів не можуть скористатися даною технологією через наявність медичних протипоказань (наприклад, деякі ендокринні захворювання – цукровий діабет, гіпертиреоз і т.д.).

 • Один з недоліків імплантації – тривалий період реабілітації (в деяких випадках він може тривати до 6 місяців).

 • Не виключається і розвиток ускладнень – причиною небажаних явищ можуть бути як індивідуальні особливості пацієнта, так і непрофесійна робота лікаря.

У нашій клініці завдяки великому досвіду фахівців ризик розвитку ускладнень зведений до мінімуму. Ми використовуємо одні з кращих імплантаційних системhttps://www.kds.ua/price/ – це конструкції, що забезпечують швидке встановлення з мінімальним ризиком відторгнення.

Рекомендації після процедури протезування на імплантах

Найважливішим етапом є час приживлення титанового штифта у верхній чи нижній щелепі. Від цього етапу залежить подальша доля протезування. У цей первод надзвичайно важливо потримуватися усіх рекомендацій, які вам надасть ваш стоматолог, аби приживлення було успішним.

Догляд за зубами після протезування на імплантах не має специфічних особливостей і не вимагає додаткових затрат.

Необхідно ретельно очищувати зуби двічі на день (зранку та ввечері), при можливості, після кожного прийому їжі ополіскувати ротову порожнину, тим самим «вимивати» залишки їжі.

Також варто особливо доглядати за міжзубними проміжками – користуватися зубним флосом або іригатором.

Важливо, не забувати профілактично відвідувати стоматолога 2 рази на рік. Також рекомендовано хоча б один раз на рік проводити професійне очищення зубів у кріслі лікаря.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для протезування на імплантах?

Сучасні методи протезування дозволяють повернути повноцінне життя і забути про відсутність зуба. Ваше завдання – прийти в клініку на консультацію і довіритись нашим професіоналам, які запропонують ідеальний варіант саме для вас.

На виході, від нас у вас зовсім інше життя з прекрасною посмішкою! Якщо ви ніяк не можете вирішити – який вибрати вид протезування, якщо ви боїтеся встановлювати імплантати, зв’яжіться з нами – наші лікарі проведуть огляд, нададуть детальну консультацію, допоможуть розвіяти сумніви і вибрати оптимальний варіант з відновлення зубів.

Ціни на протезування зубів на імплантах підійдуть для кожного, так як ми працюємо з різними методиками і зможемо запропонувати вам різні варіанти залежно від ваших побажань та запитів.

Нам довіряють тисячі пацієнтів, тому що у нас є багаторічний досвід і професіоналізм. Нас обирають, тому що ти найкращі!© Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.