+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Протезування на імплантах: особливості та переваги процедури

Протезування на імплантатахДобросовістні стоматологи борються за кожен зуб своїх пацієнтів – завдяки сучасним технологіям та матеріалам зуби можна зберегти даже при наявності серьйозних проблем. Але і в таких випадках, коли зуб та його корінь спасти не вдалось, відновить красиву посмішку реально – спеціалісти нашої клініки проведуть протезування на імплантах (імплантатах) кращих світових виробників.

Імплантами називают штучні корні (частіше за все їх виготовляють із титану), які вживляються в кісткову тканину. Ця технологія використовується і тоді, коли потрібно відновить тільки один чи декілька втрачених зубів, і тоді, коли необхідне протезування цілої щелепи.
Щоб отримать професійну консультацію імплантолога та розрахувати протезування в вашому випадку, рекомендуємо записатися на прийом в Клініку Доброго Стоматолога. З вами буде працювати досвідчений хірург-імплантолог https://www.kds.ua/doctors/ – він допоможе вибрати оптимальну систему імплантації та проведе всі необхідні процедури.

Як відбувається протезування зубів на імплантах

Імплантация зубів – це повноцінна хірургічна операція, яка потребує особливої підготовки лікаря. Звернувшись в Клініку Доброго Стоматолога, ви довіряєте своє здоров’я спеціалісту, який має 10-річний досвід та міждународні сертифікати, що підтверджують кваліфікацію хірурга-імплантолога. Пацієнту, який вирішив встановити імплантат, необхідно пройти наступні етапи:Протезування зубів на імплантатах

 1. Діагностика стану здоров’я. Лікар має пересвідчитися, що у пацієнта відсутні будь-які протипоказання до імплантації. Інфекційні та системні захворювання, послаблений імунітет, захворювання ендокринної системи, вагітність, а також деякі інші захворювання є протипоказаннями для встановлення імплантів. 
 2. Підготовка ротової порожнини. Перед імплантацією проводять ряд лікувально-профілактичних заходів наприклад, може знадобитися лікування ясен, пломбування або видалення зубів. Після цього потрібно зробити діагностичні знімки, які допоможуть вирішити яку саме технологію імплантації використати, чи є необхідність нарощування кісткової тканини.
 3. Хірургічне втручання. Імплантація зубів, як правило, проводиться під місцевою анестезією. Встановлення одного імпланту займає в середньому 20 хвилин і проводиться в наступній послідовності: знеболюючий укол – надріз десни – підготовка отвору в кістковій тканині під штучний корінь – встановлення імпланту та заглушки – зашивання десни.
 4. Реабілітація (остеоінтеграція). Приживлення встановленого імплантату. В залежності від використовуваної технології та індивідуальних особливостей пацієнту на цьому етапі може знадобитися від двох тижнів до декількох місяців, а також додаткова процедура – встановлення абатменту (перехідник між імплантом та коронкою).
 5. Ортопедичний етап. Заключна процедура – встановлення видимої части протезів — коронки чи мостоподібної конструкції, які виготовляються з матеріалів, вибраних пацієнтом.

Знімний та незнімний методи протезування на імплантах

Протезування на імплантах проводять, якщо необхідно встановити:Протезування на імплантатах в Києві

 • один втрачений зуб;
 • неділька зубів, розміщених поряд;
 • два і більше зубів, розміщених в різних місцях.

В такому випадку штучний корінь (стержень) вживлюється в кісткову тканину і потім на нього встановлюється коронка. Цей метод має значні переваги перед традиційним протезуванням. При звичайному протезування для того щоб встановити відсутній зуб, необхідно обточувати сусідні зуби для мостоподібної конструкції. Імплантати дозволяють зберегти сусідні зуби.
Знімне протезування на імплантат використовується у випадках, коли у пацієнта відсутня велика кількість зубів – це ніщо інше, як альтернатива знімній вставній щелепі.

В подібних випадках наші спеціалісти застосовують технологій, які дозволяють встановити протез всього на декілька (4 або 6) імплантантах. Надалі на встановлені титанові корені фіксують окремі сектори зубного ряду або протези ( пластинчасті, бюгельні). В порівнянні з вставною щелепою знімні протези на імплантат мають більший термін служби, при цьому вони забезпечують надійну фіксацію штучних зубів.

Переваги імплантатів

 • Тривалий результат
 • Забезпечення рівномірного розподілу жувального навантаження
 • Збереження здорових зубів ( не потрібно обточувати сусідні зуби)
 • Профілактика атрофії м’язів та кісткової тканини
 • Відсутність дискомфорту при жуванні та спілкуванні
 • Естетичний вигляд. Покращення контуру обличчя
 • Легкий догляд

Всі ці переваги забезпечуються при умові того, що протезування на імплантат має проводити досвідчений хірург.

Особливості імплантації, які необхідно знати пацієнтові

Рішення про прийнятному методі протезування приймається спільно лікарем та пацієнтом, при цьому важливо враховувати стан здоров’я і фінансові можливості пацієнта. Протезування на імплантат не є панацеєю, у цього методу, як і в будь-яких інших є свої особливості:

 • Одна з причин, чому звичайне протезування (встановлення знімної щелепи) проводиться частіше, а ніж протезування на імплантат – висока ціна імплантацій них систем.
 • До 20% пацієнтів не можуть скористатися даною технологією по причині наявності медичних протипоказань (наприклад: деякі ендокринні захворювання).
 • Один із недоліків імплантації — довший період реабілітації ( в деяких випадках він може тривати до 6 місяців). Інколи може бути розвиток ускладнень – причиною небажаних явищ можуть бути як індивідуальні особливості пацієнта, так і не професійна робота лікаря. В нашій клініці завдяки досвідченості спеціалістів ризик розвитку ускладнень мінімальний. Ми використовуємо одні з кращих імплантацій них систем https://www.kds.ua/price/ – це конструкції, які забезпечують швидке приживлення з мінімальним ризиком відторгнення.

Якщо Ви не можете вирішити який вид протезування вибрати і боїтесь встановлювати імпланти, телефонуйте нам та записуйтесь на консультацію. Наші лікарі проведуть огляд, діагностику, нададуть детальну консультацію, допоможуть розвіяти сумніви та вибрати оптимальний варіант по відновленню зубів.

 

Лікарі
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.