+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Пломбування зубів – стоматологічна процедура, яка полягає у відновленні анатомічної форми зуба за допомогою пломби. Для цього уражена частина зуба видаляється і заповнюється за допомогою пломбувального матеріалу. Пломба на зуб може бути тимчасовою або постійною. Ціна на постійні пломби залежить від використовуваного матеріалу. Тимчасові пломби встановлюються на проміжному етапі лікування, а постійні – по його завершенню. Постійні конструкції підбираються під природний колір емалі і в залежності від матеріалу, що використовується служать до 10 років.

Два завдання, які виконують пломбування зубів 

Пломбування зуба в Києві

 1. Відновлює форму зубної коронки. За естетичними і механічними властивостями сучасні пломби дуже схожі на натуральну структуру зуба. Пломба зуба підбирається під колір зубної емалі, і посмішка пацієнта знову виглядає красиво і природно. Разом з цим пломба має досить міцну структуру, тому вона відновлює не тільки естетичні, але і жувальні властивості зуба.
 2. Захищає здорову частину зуба від мікробів і руйнування. Конструкція ізолює зубні тканини і перешкоджає попаданню мікробів в порожнину, тим самим запобігаючи подальше руйнування зуба.

Пломбування зуба: показання

Відновлення форми зуба за допомогою пломби застосовується в безлічі випадків і є універсальним способом лікування всіх форм карієсу

В яких випадках стоматологи рекомендують поставити пломбу

 • При лікуванні всіх видів карієсу: поверхневого, середнього, глибокого.
 • При лікуванні ускладнень карієсу – пульпіту і періодонтиту.
 • При відновленні форми зуба, порушеною в результаті механічних пошкоджень.
 • При повторному лікуванні карієсу в разі його рецидиву після лікування.
 • При повторному пломбуванні зуба, необхідного через руйнування пломби через роки після установки.
Вартість пломбування зубів залежить від обсягу порушення та матеріалу, який використовується. У разі лікування таких ускладнень карієсу, як пульпіт і періодонтит, коли інфекція проникає в пульпу і зубний корінь відповідно, перед встановленням пломби проводиться лікування зуба – усунення інфекції і зараженої пульпи за допомогою ліків. В такому випадку, спочатку необхідно запломбувати зуб за допомогою тимчасової пломби, яка фіксує ліки в зубній порожнині. Після успішного лікування встановлюється постійна конструкція. 
 
Якщо ви помітили у себе перші ознаки карієсу, у вас болить зуб або ваша давня пломба потемніла або відкололася, приїжджайте в нашу клініку в Києві на Позняках. Наші стоматологи повернуть здоров'я вашим зубам. Вони усунуть порушення і встановлять 
пломбу на зуб, ціна якої буде підходящої для вашого бюджету. Стоматологія працює без вихідних. 

Пломба на зуб: види та ціни 

Тимчасові конструкції

По терміну служби пломби на зуб бувають тимчасовими та постійними. Тимчасові пломби встановлюють при глибокому карієсі, пульпіті і періодонтиті. Вони дозволяють ізолювати ліки або девіталізуючу пасту, покладену в зубну порожнину, а також захищають внутрішні структури зуба і зубні канали від попадання частинок їжі та інфекцій.

Постійні конструкції

Такі види відновлюючих конструкцій встановлюють, як і при двоетапному лікуванні, як у випадку з глибокими порушеннями, так і в один етап. Одноетапне пломбування зубів, як правило, виконується у випадку лікування поверхневого карієсу, а також при механічних пошкодженнях зубів, коли не порушені внутрішні структури зуба.

Різновиди пломб по матеріалу

В нашій кліниіці ми встановлюємо фотополімерні пломби «Filtek», «Estet», а також склоіномерні  пломби.

Фотополімерні пломби «Filtek»

Вартість пломбування зубівТакі конструкції виготовляються з високоестетичного композитного реставраційного матеріалу, який підходить для реставрації передніх і бічних зубів. Він відрізняється високою варіативністю відтінків, відмінною полірованістю,  поліпшеною флюоресценцією, високою зношуваністю і стійкістю блиску. У нашій клініці використовується цей матеріал для лікування поверхневого, середнього і глибокого карієсу. 
 
Ціна пломби для зуба з фотополімера «Filtek» варіюється в залежності від глибини ураження. Попередню вартість пломби в нашій клініці ви можете дізнатися в розділі «Ціни».

Фотополімерні пломби «Estet»

Вони виготовляються із світловідбиваючого композитного матеріалу. Пломби підходять для відновлення бічних і передніх зубів, реставрацій форми зубів, в тому числі подовження різців та усунення міжзубної щілини. Пломби цього виробника також мають високу варіативність відтінків, стійкі до відколів, мають високу стійкість до стерання, подібні до натуральної зубної емалі.
 
Запломбувати зуб в Києві за допомогою матеріалу «Estet» можна за такою ж ціною, що і лікування зубів за допомогою фотополімерних конструкцій «Filtek». 

Склоіномерні пломби

Пломби такого типу виготовляються зі склоіномірні цементу. Вони відрізняються підвищеною міцністю і слугують набагато довше інших видів пломб через механічний та хімічний способів кріплення до зубної коронки. Склоіномірні пломби міцні і тверді, служать довго і нерідко використовуються навіть для пломбування молочних зубів. Що стосується відтінків, то такий матеріал також має велику варіативність кольорів, які схожі на натуральу емаль.
 
Ціна стеклоїномерних пломб трохи вища, ніж  фотополімерних, проте це компенсується тривалим терміном служби пломб і їх міцністю і надійністю. Приходьте на пломбування зуба в нашу Клініку доброго стоматолога на Позняках. Наші професійні стоматологи повернуть здоров'я кожному вашому зубові, вилікують карієс і встановлять надійну та естетичну пломбу.

Фотополімерні вкладки

Фотополімерні вкладки – це цілісні зубні конструкції, які повністю повторюють форму порожнини в зубній коронці, пошкодженої карієсом. Вони виготовляються з того ж матеріалу, що і фотополімерні пломби і виконують аналогічні функції – відновлюють форму зуба. Найчастіше такі конструкції використовуються при лікуванні глибокого карієсу, коли зруйнована частина зуба досить об'ємна. Вкладки виготовляються в лабораторії індивідуально для кожного пацієнта,тому для відновлення зубів за допомогою зубної вкладки необхідно кілька візитів до стоматолога.
 
Фотополімерні вкладки – це не просто пломби, а естетичні міцні конструкції, які виготовляються в лабораторії зубним техніком, як це відбувається з виготовленням зубних коронок. Тому ціна вкладок в рази вище, ніж у звичайних пломб. Приходьте на консультацію в нашу клініку і наші стоматологи розкажуть більше про переваги зубних вкладок.

Етапи пломбування зубів в Клініці доброго стоматолога

Залежно від глибини карієсу, характеру пошкодження і способу встановлення, пломбування зуба може проводитися в один або кілька етапів. 

Одноетапне пломбування зубів

Запломбувати зуб ціна

 1. Виконується анестезія в області хворого зуба, яка дозволяє попередити неприємні відчуття в процесі лікування.
 2. Видаляються зубні тканини, уражені карієсом, а утворену порожнину дещо видозмінюють, щоб надати їй потрібну форму для встановлення пломби.
 3. Після цього тканини зуба готуються для пломбування.
 4. Потім пошарово наноситься пломбувальний матеріал і фіксується за допомогою фотополімерною лампи.
 5. Пломба зуба полірується в кілька етапів. Відновлена ​​частина зуба виходить гладкою і зручною.

Двохетапне пломбування зубів

Лікування карієсу та встановлення пломби в два етапи проводиться при лікуванні ускладнень карієсу – пульпіту і періодонтиту.
 • У такому разі перед і після лікування пацієнту призначається рентген зуба. Це дозволяє стоматологу оцінити характер розвитку інфекції, а також згодом оцінити результативність пломбування зубних каналів.
 • Процес лікування проходить так само, як і одноетапне пломбування зубів, однак має два проміжних етапи, які проводяться після видалення частини зуба, ураженої карієсом.
 • Після цього в зуб кладуть ліки і встановлюється тимчасова пломба.
 • На наступному візиті стоматолог виймає ліки і при необхідності виконує лікування зубних каналів і тільки потім встановлює постійну пломбу.
Приходьте на консультацію і пломбування зубів в Клініку Доброго Стоматолога. Наші професійні стоматологи вилікують карієс, підберуть і встановлять надійну пломбу, виходячи з ваших естетичних уподобань та бюджету. Чекаємо вас за попереднім записом! Ми працюємо без вихідних.

 

Ціни
Верхня та нижня щелепи 110х90 мм500 грн
Верхня щелепа350 грн
Нижня щелепа350 грн
Сегмент250 грн
В оклюзії + ОПТГ550 грн
Панорамний знімок (ортопантомограма)150 грн
Рентген-знімок діагностичний80 грн
Повторний запис комп’ютерної томографії на диск20 грн
Повторний друк ОПТГ на фотопапері А510 грн
Планування лікування (відбитки, діагностичні моделі, КТ + ОПТГ, фотодіагностика, складання плану лікування)1200 грн
Підготовка до ендолікування (build up)220 грн
Ліки в кореневі канали120 грн
Ліки в кореневі канали (кальцій), 1-канальний зуб200 грн
Ліки в кореневі канали (кальцій), 2-канальний зуб300 грн
Ліки в кореневі канали (кальцій), 3-канальний зуб400 грн
Девіталізуюча паста200 грн
Медикаментозна обробка кореневих каналів
 • 1-канальний зуб
800 грн
 • 2-канальний зуб
850 грн
 • 3-канальний зуб
1000 грн
 • 4-канальный зуб
1000 грн
Механічна обробка кореневого каналу500 грн
Мікродоступ970 грн
Закриття ендодонтичного доступу700 грн
Умовно-тимчасова пломба500 грн
Ендодонтія під мікроскопом: 
Закриття перфорації під мікроскопом, I ступінь складності1000 грн
Закриття перфорації під мікроскопом, II ступінь складності1500 грн
Видалення скловолоконного штифта, I ступінь складності800 грн
Видалення скловолоконного штифта, II ступінь складності1200 грн
Видалення анкерного штифта, I ступінь складності300 грн
Видалення анкерного штифта, II ступінь складності500 грн
Пломбування кореневого каналу (гаряча гуттаперча)600 грн
Пломбування кореневого каналу (АН + гуттаперча)300 грн
Обтурація кореневого каналу (біокераміка)1200 грн
Розпломбування кореневого каналу і механічна обробка (1 канал)2000 грн
Розпломбування кореневого каналу і механічна обробка (2 канали)2500 грн
Розпломбування кореневого каналу і механічна обробка (3 канали)3000 грн
Розпломбування кореневого каналу і механічна обробка (4 канали)3500 грн
Видалення культьової вкладки, I ступінь складності300 грн
Видалення культьової вкладки, II ступінь складності800 грн
Видалення стороннього тіла з каналів, I ступінь складності1300 грн
Видалення стороннього тіла з каналів, IІ ступінь складності1800 грн
Консультація0 грн
Фотодіагностика0 грн
Використання стерильного набору120 грн
Анестезія аплікаційна70 грн
Анестезія ін’єкційна, 1 карпула150 грн
Використання коффердаму160 грн
Губний ретрактор OptraGate120 грн
Кальційвмісна прокладка130 грн
Ізолююча прокладка130 грн
Діагностичне лікування650 грн
Діагностичне лікування під мікроскопом, І ступінь складності1000 грн
Діагностичне лікування під мікроскопом, ІІ ступінь складності1500 грн
Фотополімерна пломба Filtek, Estet:
 • початковий карієс
780 грн
 • середній карієс
880 грн
 • глибокий карієс
980 грн
Пломба склоіномерна730 грн
Фотополімерна культя1000 грн
Скловолоконний штифт + фіксація1000 грн
Фіксація скайсу (прикраси) на зуб (без врахування вартості скайсу)600 грн
Полірування, 1 зуб110 грн
Реставрація бокових ділянок зуба1380 грн
Реставрація з повним перекриттям фронтальної поверхні зуба1880 грн
Закриття перфорації (триоксидент)350 грн
Прокладка «Вітрімер»210 грн
Зняття старої пломби / препарування зуба75 грн
Тимчасова пломба130 грн
Пломба тимчасова цементна300 грн
Коагуляція ясенного сосочка150 грн
Вінір фотополімерний2425 грн
Фотополімерна накладка3035 грн
Внутрішньоканальне відбілювання, 1 зуб260 грн
Лазерне відбілювання, 1 зуб210 грн
Лазерне відбілювання зубів, 1 щелепа1995 грн
Лазерне відбілювання зубів, 2 щелепи3990 грн
Набір для домашнього відбілювання та профілактики3600 грн
Офісне відбілювання, 1 щелепа1580 грн
Офісне відбілювання, 1 зуб100 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Лікарі
Якуш
Олена Юріївна
Стоматолог
Спеціалізація: загальна стоматологія, ортодонтія
Стаж роботи за фахом: від 10 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років
Волочай
Юрій Олександрович
Лікар стоматолог
Спеціалізація: Загальна
Стаж роботи за фахом: від 8 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 8 років
Жарова
Лариса Миколаївна
Лікар стоматолог
Спеціалізація: Загальна, терапевтична стоматологія, 2 категорія
Стаж роботи за фахом: від 10 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років
Дудко
Олена Григорівна
Спеціалізація: Загальна, терапевтична стоматологія. 2 категорія.
Стаж роботи за фахом: від 25 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 25 років
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар
Спеціалізація: Хірург-имплантолог, ортопедична стоматологія. 1-я категорія
Стаж роботи за фахом: від 10 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років