+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Пластика вуздечки язика – це малоінвазивна хірургічна маніпуляція, в процесі якої стоматолог робить невеликий надріз на вуздечці язика (вертикальної перетинки під язиком). Процедура дозволяє «збільшити» довжину вуздечки, щоб зробити язик більш рухливим. Як правило, пластика виконується в дитячому віці, проте не виключені випадки, коли вуздечка язика виправляється і у людей в дорослому і навіть в літньому віці. Пластику вуздечки язика в Києві виконують хірурги-стоматологи нашої клініки.

Пластика вуздечки язика дітям

Укорочена вуздечка – це вроджене порушення. Як уже сказано раніше, підрізання вуздечки язика, як правило, виконується в ранньому дитячому віці, так як укорочена вуздечка перешкоджає нормальному смоктанню, а також може призвести до порушення прикусу і мовних дефектів в майбутньому.

7 ознак укороченої вуздечки язика у дитини

 1. пластика вуздечки язикаМалюк не може правильно брати груди, йому важко смоктати і ковтати.
 2. У дитини спостерігається сердцеподібна форма язика.
 3. З віком у малюка утворюється щілина між фронтальними зубами.
 4. Дитина не може вимовляти деякі звуки, наприклад, передньоязичні піднебінні звуки.
 5. У дитини формується неправильний прикус.
 6. Також може развиватися пародонтит — захворювання ясен.
 7. Інколи вуздечка може кровити через пошкодження. Наприклад, післе чищення зубів або після їжі.

Якщо Ви помітили у малюка подібні ознаки, зверніться до вашого дитячого лікаря або логопеда і, якщо діагноз «укорочена вуздечка» підтвердиться, приходьте в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. Наш дитячий хірург-стоматолог швидко і безболісно виконає пластику вуздечки язика (операція займає 5 хвилин) і ваш малюк отримає можливість правильно харчуватися, розмовляти та зростати. Чекаємо вас за попереднім записом в нашій клініці!

Пластика вуздечки язика у дорослих

У дорослому віці також може проводитися пластика вуздечки язика.

Показаннями для такої процедури можуть бути:

 • порушення мови,
 • розвиток неправильного прикусу та інших ортодонтичних порушень,
 • ортопедичне стоматологічне лікування.

операція пластика вуздечки язикаПри протезуванні зубів, процедура підрізання вуздечки язика дозволяє не тільки оптимально встановити протез в похилому віці, але і підвищити комфорт пацієнта в процесі звикання до протезу і при його подальшому використанні.

У нашій клініці ми виконуємо пластику вуздечки язика пацієнтам будь-якого віку, адже це ціна здоров’я ротової порожнини, розвитку мовлення і інших аспектів життя.

Якщо ваш лікуючий лікар рекомендував вам процедуру – приходьте до нас, і наші професійні стоматологи виконають пластику вуздечки язика. Детальніше про розцінки і особливості проведення процедури у дорослих і дітей вам розповість наш менеджер. Сама процедура займе не більше 5-10 хвилин, а реабілітація після такого втручання проходить досить швидко. Телефонуйте нам або заповнюйте форму на сайті, і наш менеджер запише вас на прийом у зручний час.

Пластика вуздечки протипоказана, якщо у пацієнта спостерігається:

 • порушення згортання крові
 • запалення в ротовій порожнині
 • застуда або інфекційне захворювання
 • карієс або захворювання ясен

В такому випадку пластика вуздечки язика можлива тільки після усунення вищезазначених протипоказань. Вартість процедури в Києві ви можете дізнатися у нашого менеджера, зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті.

Як відбувається пластика вуздечки язика?

Як вже зазначалося раніше, суть методики пластики вуздечки язика полягає в тому, що стоматолог робить невеликий надріз на вуздечки. Це фактично «подовжує» перетинку, яка з’єднує язик і нижнє піднебіння. При цьому язик стає більш рухливим. Пацієнт може його сильніше підняти і більш об’ємною частиною язика доторкнутися до верхнього піднебіння, коли рот відкритий.

З точки зору дій стоматолога-хірурга, пластика виконується наступним чином:

 1. Стоматолог наносить антисептик та вводить пацієнту місцеву анестезію під язик.
 2. Після цього лікар обережно робить невеликий надріз вуздечки .
 3. Накладає шви.

Всього маніпуляція триває до 10 хвилин. Реабілітація після хірургічного лікування займе декілька днів, протягом яких важливо дотримуватися запропонованих лікарем постпроцедурних рекомендацій.

Реабілітація після процедури

Реабілітаційний період займає, як правило, 2-3 дні. Після його закінчення ви зможете повернутися до звичного способу життя – вживати будь-яку їжу, розмовляти, вводити фізичні навантаження і займатися справами.

Цей ряд рекомендацій після пластики вуздечки язика допоможе скоротити період реабілітації, а також сприятиме тому, щоб загоєння слизової оболонки ротової порожнини пройшло швидко і без ускладнень. Дотримуйтеся їх – це невелика ціна за швидке відновлення.

 1. пластика вуздечки язика київВикористовуйте антисептичний засіб в перші дні після процедури. Важливо застосовувати виключно той препарат, який вам призначив стоматолог.
 2. Якщо після дії анестетика вас або вашого малюка турбує біль в ротовій порожнині, рекомендується приймати знеболюючі засоби, запропоновані лікарем.
 3. У день маніпуляції (до і після) відмініть фізичні навантаження. Відкладіть свій похід у фітнес-клуб на інший день, а якщо ваша дитина ходить на спортивний гурток, – скасуйте його заняття.
 4. Відмовтеся від газованих напоїв та газованої води в перші 2-3 дні після процедури, так як насичена вуглекислим газом вода подразнює слизову.
 5. Дотримуйтеся деякої дієти в дні реабілітації: відмовтеся від гарячого, їжте м’яку охолоджену їжу. Слідкуйте, щоб при жуванні їжа мінімально потрапляла в післяопераційну область.
 6. З метою профілактики приймайте антигістамінні засоби, які виписав стоматолог. Вони допоможуть запобігти появі набряку або алергічної реакції.
 7. Виконуйте міогімнастику язика вже на наступний день після процедури.

Приходьте на пластику вуздечки язика в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. Наші хірурги стоматологи виконають процедуру оперативно і безболісно, ​​як дітям, так дорослим. Чекаємо вас в клініці за попереднім записом.
Ми працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00.

 

Лікарі
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Жарова
Лариса Миколаївна
Терапевт. Гігієніст. Пародонтолог.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.