+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
панорамный снимок зубов
Ортопантомограмма або панорамний знімок зубів – це різновид рентгенологічного дослідження. На відміну від звичайного рентген-знімка, на панорамному знімку відображаються не два-три зуба, а вся ротова порожнина (і не тільки). Панорамний знімок може призначатися в процесі стоматологічного, пародонтологічного, ортодонтичного, ортопедичного та хірургічного лікування для діагностики перед лікуванням і для оцінки якості проведених маніпуляцій після лікування.
У Клініці Доброго Стоматолога на Позняках також можна зробити панорамний знімок зубів в Києві. Телефонуйте нам або заповнюйте форму на сайті і приходьте на процедуру! Це займає, як правило, 10-15 хвилин, включаючи роздруківку знімка.
Перевага панорамного знімка – широке охоплення лицьових зон. На знімку видно не тільки зуби, але і інші зони лиця. За рахунок цього профільний лікар має більш повне уявлення про стан ротової порожнини та щелепно-лицевої ділянки пацієнта.

На ортопантомограммі видно:

 • вилична кістка, гайморові пазухи, носова перегородка, піднебінна область;
 • альвеолярні відростки і зуби верхньої і нижньої щелепи;
 • нижня щелепа;
 • скронево-нижньощелепний суглоб.

Панорамний знімок щелепи і зубів: показання

Як вже говорилося раніше, панорамний знімок призначається в процесі лікування. Його можуть призначати, як стоматологи, так і інші лікарі, яким потрібні відомості про щелепно-лицевої ділянки пацієнта.

У стоматології панорамний знімок призначається, якщо пацієнту показані наступні види лікування

панорамный снимок зубов цена
 • Імплантація зубів.Така первинна діагностика, як ОП (ортопантомограмма), дозволить стоматологу-хірургу скласти подальший план імплантації і виключити або включити необхідність в кістковій пластиці перед установкою імпланта. Щоб розглянути особливості структури кісткової тканини в місці відсутнього зуба лікар призначає ортопантомограмму. За допомогою знімка лікар візуально визначає ширину і висоту щелеп, відстань від кісткової тканини, до гайморової пазухи, а також відстань від кісткової тканини нижньої щелепи до нерва.
 • Протезування зубів. Перед установкою будь-яких протезів, починаючи від одиночної коронки на зуб до знімної конструкції, також може призначатися знімок зубів панорамний. З його допомогою лікар може переконатися в здоров’ї зубів, структурі їх кореневої області, а також виявити порушення або патології в тканинах ротової порожнини, які необхідно усунути перед протезуванням.
 • Вирівнювання зубів і виправлення прикусу. Стоматологи-ортодонти також рекомендують робити панорамний знімок зубів при складанні плану ортодонтичного лікування. Причому знімки можуть призначатися, як дорослим, так і дітям.
 • Видалення зубів. Як правило, при складному видаленні зубів знімок дозволяє лікареві оцінити структуру кореневої частини жувальних зубів і зубів мудрості.
 • Лікування тканин пародонта. При лікуванні захворювань пародонту, тканин, які утримують зуб, знімок призначають, щоб оцінити місця і обсяг зруйнованих тканин.
 • Лікування запальних процесів в тканинах. Кісти, гранульоми, одонтоми, склероз – патологічні процеси, які виникають в тканинах ротової порожнини. Вони невидимі при візуальному огляді. Ортопантомограмма дозволяє визначити наявність і розташування утворень.
Вам призначили зробити панорамний знімок зубів? Приходьте на процедуру в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. У нашій стоматології є сучасний ортопантомограф, всього за пару хвилин ми зробимо вам знімок і роздрукуємо його. У вартість панорамного знімка зубів закладена друк одного примірника, але якщо вам потрібно кілька копій, ми з радістю зробимо їх для вас. Ціна процедури вказана на сторінці «Ціни». Також вартість ОП ви можете дізнатися у нашого менеджера під час запису на прийом. Для запису телефонуйте за номером: (044) 574-9-574.

Панорамний знімок щелепи і зубів в Києві

У Клініці Доброго Стоматолога панорамний знімок зубів виконується просто і оперативно. Підготовка до ортопантомографії не потрібна, правда, на час процедури важливо зняти з голови металеві предмети, наприклад, сережки з вух, носа, губ, язика.

Як відбувається процедура:

 • панорамный рентген зубовВи приходите в клініку, і разом з лікарем проходите в кабінет з ортопантомографом.
 • Лікар допомагає вам правильно стати до апарата під час процедури.
 • Потім лікар робить знімок. Процес займає лічені секунди.
 • Після цього ви можете проходити в приймальню кімнату. Як тільки знімок друкується у форматі А5, вам його віддадуть. Як правило, друк займає кілька хвилин.
Вам потрібно зробити панорамний знімок зубів в Києві? У нашій стоматології ми робимо ортопантомограмму дорослим і дітям в будь-який день тижня з 8:00 ранку до 20:00 вечора. Записуйтеся і приїжджайте в зручний час на ортопантомограмму. Вартість процедури вказана на сторінці «Ціни» в розділі «Комп’ютерна томографія і рентген-діагностика». Готуватися до процедури не потрібно. Вибирайте зручний час, телефонуйте нам або записуйтеся на сайті, і приїжджайте. Процедура займає до 10-15 хвилин.

 

Ціни
Рентген-знімок діагностичний 100
Панорамний знімок (ОПТГ) 200
КТ сегменту 350
КТ 1 щелепи 400
КТ верхньої та нижньої щелеп 600
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.