+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 09:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 230 грн
Лікуваня брекет системою від 15590 грн
Апарат Haas Marco-Rosa 11550 грн
Ретенційна капа 2310 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зубні пластини в Києві — просте рішення для вирівнювання зубів

пластинка на зуби ціна

Зубні пластини залишаються популярним рішенням для усунення дефектів зубів, незважаючи на винахід і появу більш нових і сучасних апаратів. Це пояснюється простотою в застосуванні і невисокою ціною пластинок на зуби.

На жаль, неправильний прикус – проблема багатьох дітей і дорослих. А наслідки ігнорування цієї проблеми не надто приємні – крім естетичного аспекту, існують ризики розвитку захворювань травної системи, стирання зубів, запальних захворювань ясен. Плюс до всього, неправильне розташування зубів часто призводить до дефектів вимови, асиметрії обличчя, проблем з вживанням їжі тощо.

Оскільки на брекети погоджуються далеко не всі пацієнти, ортодонти пропонують деяким з них виправлення прикусу пластинами, ціна пластин на зуби істотно нижче (звичайно, якщо їх проблеми з прикусом це дозволяють). Найчастіше даний метод застосовується для лікування дітей, але дорослим теж його можуть рекомендувати в ряді випадків.

Що представляє собою пластинка на зуби

Ортодонтична пластинка для зубів виготовляється з високоякісного пластику і фіксується до зубів за допомогою металевих гачків. Усередині пристрою є механізм із спеціальним ключиком, що забезпечує його регулювання. Це дозволяє створювати помірний тиск на зуби і процес є поступовим.

Виготовлення ортодонтичної зубної пластинки в Києві виконується за індивідуальними відбитками, які попередньо робить лікар.

Переваги пластинок на зуби

Із переваг зубних пластин можна виділити наступне:

 • невисока ціна пластини для зубів, в порівнянні з іншими ортодонтичними конструкціями (наприклад брекетами чи елайнерами);

 • можливість зняти пластину, коли пацієнту це необхідно (але, як правило, ортодонти рекомендують знімати пластини тільки перед вживанням їжі та чищенням зубів).

Зубні пластини: чи можна використовувати дорослим?

Багатьох відвідувачів стоматологічних клінік цікавить, чи можна використовувати ортодонтичну пластинку на зуби для дорослих. У більшості випадків, після того, як щелепа вже сформована, виправити порушення прикусу реально тільки шляхом установки брекет-систем.

Але все ж є випадки коли спостерігаються несуттєві проблеми, і тоді ортодонт може призначити дорослому пацієнту носити пластину. Вартість пластинки на зуби для дорослих зазвичай трохи вище, ніж для дітей.

Ортодонтичні пластинки: показання до застосування

Пластина для виправлення прикусу зазвичай рекомендується при наступних ортодонтичних проблемах:

 • неправильне положення зубів-різців;

 • завужена або, навпаки, занадто широка щелепа;

 • наявність щілини між зубами.

Пластини для вирівнювання зубів за ціною більш привабливі, ніж брекет-системи, але при складних патологіях прикусу вони малоефективні. Наприклад, при так званому відкритому прикусі або при скупченості зубів дане пристосування навряд чи допоможе.

У той же час ортодонти в деяких випадках призначають пластини дорослим в якості апарату для виправлення прикусу на початковому етапі. Після їх носіння можуть призначити встановлення брекетів або інші процедури. Для досягнення бажаного ефекту необхідно носити пластинку мінімум по 22 години на добу.

Протипоказання для встановлення пластинки на зуби

Пластинки не встановлюються пацієнтам без порушення прикусу, а також при наявності захворювань зубів та ясен.

Перед встановленням будь-яких ортодонтичних конструкцій проводиться санація ротової порожнини. Дуже важливо, аби зуби були здорові перед початком шляху вирівнювання прикусу, адже від цього великою мірою залежить результат. Пацієнт відвідує стоматолога, аби усунути карієс, парадонтит, гінгівіт, пульпіт тощо.

Якщо наш пацієнт – це дитина, стоматолог разом з батьками буде приймати рішення про доцільність носіння пластинок, залежно від віку та характеру дитини. Справа в тому, що діти не мають високого рівня відповідальності, тому вони можуть навчитися самостійно знімати пластинку. Вона може пошкодитись, поламатись чи взагалі загубитись.

Зубні пластини: основні різновиди та вартість

ортодонтичні пластинки

Ціна пластинки на зуби в Україні та в Києві може відрізнятися, в залежності від типу пластини. Виділяють 2 основні різновиди даних ортодонтичних конструкцій:

 • знімні;

 • постійні, або незнімні.

Знімні моделі, як правило, стоматологи рекомендують при наявності легких дефектів. Пацієнт може вільно знімати пластинку для догляду за зубами чи прийому їжі. Такі пластини можна знімати і ставити назад самостійно, без відвідування лікаря.

Особливості знімних пластинок на зуби:

 • Для того, аби був помітний результат, а лікування було ефективним, пластинку потрібно носити не менше ніж 22 години на добу. Часто пацієнти нехтують цим правилом, забувають одягати пластинку, знімають її на ніч

 • Коли зуби візуально вирівнялись – це не кінець лікування. Ортодонтичне лікування таке тривале, через те, що зубам потрібен час для того, щоб зафіксуватись у коректному положенні. Пацієнти часто передчасно знімають пластинку, так як думають що мети досягнуто, а насправді зуби можуть зміститись назад.

 • Пластинка схильна до поломок. Через неправильну експлуатацію, часте знімання та одягання, некоректне зберігання пластинка може пошкодитись і її доведеться змінювати.

Що стосується постійних пластин, то їх фіксує і регулює тільки ортодонт. Вони призначаються для вирішення більш серйозних порушень. У деяких випадках апарати можуть мати додаткові гвинти або пружинки, які забезпечують необхідний для лікування прикусу вплив на зуби.

Пластинки на зуби: вплив на вимову

Пацієнти, які наважилися на вирівнювання зубів, цікавляться не тільки тим, скільки коштує пластина на зуби, але і тим, як користування нею вплине на дикцію. Це була дуже часта проблема у дітей та дорослих, проте сучасні пластинки на зуби мають таку конструкцію, щоб мінімально заважати людині у повсякденному житті

На початковому етапі лікування найчастіше виникає певне перекручення звуків, які вимовляються, але воно не дуже помітне. При носінні подібних пластин мовний апарат пацієнта досить швидко “звикає” до нових умов, язик, м’язи адаптуються і дикція відновлюється.

Зубні пластини: вплив на емаль

Сучасні ортодонтичні конструкції зроблені таким чином, щоб бути максимально ефективними і безпечними для власних зубів. Пластинки не вплинуть на стан емалі, якщо вони виготовлені з якісної медичної пластмаси та металу. Навпаки, в цьому переваги пластин перед брекетами – вони не кріпляться до емалі, тим самим не псують її.

Дуже рідко пацієнти відчувають алергію при контакті слизової з металом, проте таке можливо. В такому випадку призначаються пластини з металевими елементами з гіпоалергенних сплавів.

Встановлення зубних пластин в Києві

пластина для вирівнювання зубів ціна

Лікування дефектів зубів – річ індивідуальна, тому пластинки в сучасних клініках виготовляють ексклюзивно для кожного пацієнта, з урахуванням особливостей його ротової порожнини. Перед виготовленням пластини для вирівнювання прикусу потрібно пройти наступні етапи:

 • рентгенограма (при необхідності);

 • зняття відбитку щелепи пацієнта;

 • виготовлення гіпсового макету пластини;

 • виготовлення самої пластини на базі макету.

Пластина виготовляється у вигляді точної копії ясен та піднебіння пацієнта, а силова дуга фіксується так, щоб чинити тиск, що необхідний для виправлення дефектів зубів.

Догляд за ортодонтичною пластинкою

Якщо ви користуєтеся знімними пластинами, доглядати за ними легко. Досить кожного разу після їжі мити їх під теплою проточною водою і 2 рази в день чистити, використовуючи звичайну щітку і зубну пасту. Не забувайте про міжзубні проміжки, користуйтесь іригатором чи зубною ниткою. Важливо щоб не залишались ніде частинки їжі, яку можуть спровокувати розвиток карієсу та руйнування зубів.

Двічі на день очищайте пластинку також пастою і щіткою з обох сторін. Зберігати зубні пластини потрібно в спеціальному сухому контейнері.

При використанні незнімної конструкції, вам доведеться якомога ретельніше чистити зуби, бажано після кожного прийому їжі.

Скільки триває лікування зубними пластинами

Для виправлення прикусу з застосуванням пластинки потрібно відвідувати стоматолога-ортодонта приблизно один раз на місяць. Спеціаліст під час ваших візитів буде спостерігати за ефективністю лікування і коригувати його при необхідності. Якщо встановлені пластинки потребують регулювання, лікар буде виконувати ці дії при кожному відвідуванні. Як правило, в Україні лікування прикусу з застосуванням подібних пристроїв триває кілька років.

Усі індивідуальні особливості вашого лікування може повідомити стоматолог-ортодонт на консультації. Він бере до уваги вашу клінічну ситуацію, конструкцію пластинки, вік, інші деталі. Точний строк лікування ви дізнаєтесь безпосередньо у кріслі стоматолога.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для встановлення пластинок на зуби

Клініка Доброго Стоматолога у Києві має зручне розташування на Позняках. Ми будемо раді бачити Вас та Ваших дітей у наших стінах, якщо ви захочете раз і назавжди вирішити проблему порушеного прикусу! Не зволікайте з лікуванням, звертайтеся в Клініку Доброго Стоматолога, щоб виправити дефекти зубів якнайшвидше. Чим довше ви відкладаєте – тим сильніше погіршується ситуація, і тим складніше буде усунути проблеми з прикусом. У запущених випадках виправити прикус можна тільки з використанням брекет-систем, а їх вартість набагато вища, ніж ортодонтичних пластинок. Набагато краще пройти лікування пластинами якнайшвидше, щоб позбутися від проблеми назавжди і значно заощадити гроші.

Щоб дізнатися, скільки коштує поставити пластинку на зуби в вашому конкретному випадку, запишіться на прийом до стоматолога-ортодонта в Клініці Доброго Стоматолога. Для цього зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, і ми максимально швидко зв’яжемося з вами.

У нашій клініці працюють тільки професіонали своєї справи, які призначать вам відповідне лікування і допоможуть виправити будь-які дефекти зубів.

 

Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.