+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 500 грн
Лікуваня брекет системою від 14500 грн
Апарат Haas Marco-Rosa 11550 грн
Ретенційна капа 2500 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зубні пластини в Києві — просте рішення для вирівнювання зубів

пластинка на зуби ціна

Зубні пластини залишаються популярним рішенням для усунення дефектів зубів, незважаючи на винахід і появу більш нових і сучасних апаратів. Це пояснюється простотою в застосуванні і невисокою ціною пластинок на зуби.

На жаль, неправильний прикус – проблема багатьох дітей і дорослих. А наслідки ігнорування цієї проблеми не надто приємні – крім естетичного аспекту, існують ризики розвитку захворювань травної системи, стирання зубів, запальних захворювань ясен. Плюс до всього, неправильне розташування зубів часто призводить до дефектів вимови, асиметрії обличчя, проблем з вживанням їжі тощо.

Оскільки на брекети погоджуються далеко не всі пацієнти, ортодонти пропонують деяким з них виправлення прикусу пластинами, ціна пластин на зуби істотно нижче (звичайно, якщо їх проблеми з прикусом це дозволяють). Найчастіше даний метод застосовується для лікування дітей, але дорослим теж його можуть рекомендувати в ряді випадків.

Що представляє собою пластинка на зуби

Ортодонтична пластинка для зубів виготовляється з високоякісного пластику і фіксується до зубів за допомогою металевих гачків. Усередині пристрою є механізм із спеціальним ключиком, що забезпечує його регулювання. Це дозволяє створювати помірний тиск на зуби і процес є поступовим.

Виготовлення ортодонтичної зубної пластинки в Києві виконується за індивідуальними відбитками, які попередньо робить лікар.

Переваги пластинок на зуби

Із переваг зубних пластин можна виділити наступне:
 • невисока ціна пластини для зубів, в порівнянні з іншими ортодонтичними конструкціями (наприклад брекетами чи елайнерами);
 • можливість зняти пластину, коли пацієнту це необхідно (але, як правило, ортодонти рекомендують знімати пластини тільки перед вживанням їжі та чищенням зубів).

Зубні пластини: чи можна використовувати дорослим?

Багатьох відвідувачів стоматологічних клінік цікавить, чи можна використовувати ортодонтичну пластинку на зуби для дорослих. У більшості випадків, після того, як щелепа вже сформована, виправити порушення прикусу реально тільки шляхом установки брекет-систем.

Але все ж є випадки коли спостерігаються несуттєві проблеми, і тоді ортодонт може призначити дорослому пацієнту носити пластину. Вартість пластинки на зуби для дорослих зазвичай трохи вище, ніж для дітей.

Ортодонтичні пластинки: показання до застосування

Пластина для виправлення прикусу зазвичай рекомендується при наступних ортодонтичних проблемах:

 • неправильне положення зубів-різців;
 • завужена або, навпаки, занадто широка щелепа;
 • наявність щілини між зубами.

Пластини для вирівнювання зубів за ціною більш привабливі, ніж брекет-системи, але при складних патологіях прикусу вони малоефективні. Наприклад, при так званому відкритому прикусі або при скупченості зубів дане пристосування навряд чи допоможе.

У той же час ортодонти в деяких випадках призначають пластини дорослим в якості апарату для виправлення прикусу на початковому етапі. Після їх носіння можуть призначити встановлення брекетів або інші процедури. Для досягнення бажаного ефекту необхідно носити пластинку мінімум по 22 години на добу.

Протипоказання для встановлення пластинки на зуби

Пластинки не встановлюються пацієнтам без порушення прикусу, а також при наявності захворювань зубів та ясен.

Перед встановленням будь-яких ортодонтичних конструкцій проводиться санація ротової порожнини. Дуже важливо, аби зуби були здорові перед початком шляху вирівнювання прикусу, адже від цього великою мірою залежить результат. Пацієнт відвідує стоматолога, аби усунути карієс, парадонтит, гінгівіт, пульпіт тощо.

Якщо наш пацієнт – це дитина, стоматолог разом з батьками буде приймати рішення про доцільність носіння пластинок, залежно від віку та характеру дитини. Справа в тому, що діти не мають високого рівня відповідальності, тому вони можуть навчитися самостійно знімати пластинку. Вона може пошкодитись, поламатись чи взагалі загубитись.

Зубні пластини: основні різновиди та вартість

ортодонтичні пластинки

Ціна пластинки на зуби в Україні та в Києві може відрізнятися, в залежності від типу пластини. Виділяють 2 основні різновиди даних ортодонтичних конструкцій:

 • знімні;
 • постійні, або незнімні.

Знімні моделі, як правило, стоматологи рекомендують при наявності легких дефектів. Пацієнт може вільно знімати пластинку для догляду за зубами чи прийому їжі. Такі пластини можна знімати і ставити назад самостійно, без відвідування лікаря.

Особливості знімних пластинок на зуби:

 • Для того, аби був помітний результат, а лікування було ефективним, пластинку потрібно носити не менше ніж 22 години на добу. Часто пацієнти нехтують цим правилом, забувають одягати пластинку, знімають її на ніч
 • Коли зуби візуально вирівнялись – це не кінець лікування. Ортодонтичне лікування таке тривале, через те, що зубам потрібен час для того, щоб зафіксуватись у коректному положенні. Пацієнти часто передчасно знімають пластинку, так як думають що мети досягнуто, а насправді зуби можуть зміститись назад.
 • Пластинка схильна до поломок. Через неправильну експлуатацію, часте знімання та одягання, некоректне зберігання пластинка може пошкодитись і її доведеться змінювати.

Що стосується постійних пластин, то їх фіксує і регулює тільки ортодонт. Вони призначаються для вирішення більш серйозних порушень. У деяких випадках апарати можуть мати додаткові гвинти або пружинки, які забезпечують необхідний для лікування прикусу вплив на зуби.

Пластинки на зуби: вплив на вимову

Пацієнти, які наважилися на вирівнювання зубів, цікавляться не тільки тим, скільки коштує пластина на зуби, але і тим, як користування нею вплине на дикцію. Це була дуже часта проблема у дітей та дорослих, проте сучасні пластинки на зуби мають таку конструкцію, щоб мінімально заважати людині у повсякденному житті

На початковому етапі лікування найчастіше виникає певне перекручення звуків, які вимовляються, але воно не дуже помітне. При носінні подібних пластин мовний апарат пацієнта досить швидко “звикає” до нових умов, язик, м’язи адаптуються і дикція відновлюється.

Зубні пластини: вплив на емаль

Сучасні ортодонтичні конструкції зроблені таким чином, щоб бути максимально ефективними і безпечними для власних зубів. Пластинки не вплинуть на стан емалі, якщо вони виготовлені з якісної медичної пластмаси та металу. Навпаки, в цьому переваги пластин перед брекетами – вони не кріпляться до емалі, тим самим не псують її.

Дуже рідко пацієнти відчувають алергію при контакті слизової з металом, проте таке можливо. В такому випадку призначаються пластини з металевими елементами з гіпоалергенних сплавів.

Встановлення зубних пластин в Києві

пластина для вирівнювання зубів ціна

Лікування дефектів зубів – річ індивідуальна, тому пластинки в сучасних клініках виготовляють ексклюзивно для кожного пацієнта, з урахуванням особливостей його ротової порожнини. Перед виготовленням пластини для вирівнювання прикусу потрібно пройти наступні етапи:

 • рентгенограма (при необхідності);
 • зняття відбитку щелепи пацієнта;
 • виготовлення гіпсового макету пластини;
 • виготовлення самої пластини на базі макету.

Пластина виготовляється у вигляді точної копії ясен та піднебіння пацієнта, а силова дуга фіксується так, щоб чинити тиск, що необхідний для виправлення дефектів зубів.

Догляд за ортодонтичною пластинкою

Якщо ви користуєтеся знімними пластинами, доглядати за ними легко. Досить кожного разу після їжі мити їх під теплою проточною водою і 2 рази в день чистити, використовуючи звичайну щітку і зубну пасту. Не забувайте про міжзубні проміжки, користуйтесь іригатором чи зубною ниткою. Важливо щоб не залишались ніде частинки їжі, яку можуть спровокувати розвиток карієсу та руйнування зубів.

Двічі на день очищайте пластинку також пастою і щіткою з обох сторін. Зберігати зубні пластини потрібно в спеціальному сухому контейнері.

При використанні незнімної конструкції, вам доведеться якомога ретельніше чистити зуби, бажано після кожного прийому їжі.

Скільки триває лікування зубними пластинами

Для виправлення прикусу з застосуванням пластинки потрібно відвідувати стоматолога-ортодонта приблизно один раз на місяць. Спеціаліст під час ваших візитів буде спостерігати за ефективністю лікування і коригувати його при необхідності. Якщо встановлені пластинки потребують регулювання, лікар буде виконувати ці дії при кожному відвідуванні. Як правило, в Україні лікування прикусу з застосуванням подібних пристроїв триває кілька років.

Усі індивідуальні особливості вашого лікування може повідомити стоматолог-ортодонт на консультації. Він бере до уваги вашу клінічну ситуацію, конструкцію пластинки, вік, інші деталі. Точний строк лікування ви дізнаєтесь безпосередньо у кріслі стоматолога.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для встановлення пластинок на зуби

Клініка Доброго Стоматолога у Києві має зручне розташування на Позняках. Ми будемо раді бачити Вас та Ваших дітей у наших стінах, якщо ви захочете раз і назавжди вирішити проблему порушеного прикусу! Не зволікайте з лікуванням, звертайтеся в Клініку Доброго Стоматолога, щоб виправити дефекти зубів якнайшвидше. Чим довше ви відкладаєте – тим сильніше погіршується ситуація, і тим складніше буде усунути проблеми з прикусом. У запущених випадках виправити прикус можна тільки з використанням брекет-систем, а їх вартість набагато вища, ніж ортодонтичних пластинок. Набагато краще пройти лікування пластинами якнайшвидше, щоб позбутися від проблеми назавжди і значно заощадити гроші.

Щоб дізнатися, скільки коштує поставити пластинку на зуби в вашому конкретному випадку, запишіться на прийом до стоматолога-ортодонта в Клініці Доброго Стоматолога. Для цього зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, і ми максимально швидко зв’яжемося з вами.

У нашій клініці працюють тільки професіонали своєї справи, які призначать вам відповідне лікування і допоможуть виправити будь-які дефекти зубів.

 

Лікарі
Федоненко Марина Олегівна
Федоненко
Марина Олегівна
Ортодонт-гнатолог
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія. Лікар першої категорії. Опініон лідер. Лектор і тренер італійської фірми Sia Orthodontics Manufacturer
Стаж роботи за фахом: від 10 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років
Ціна пластинки для зубів в Україні залежить головним чином від типу обраної конструкції. Лікар на прийомі огляне ротову порожнину, встановить усі можливості для виправлення та підбере план лікування для Вас. Тому варто проконсультуватися з лікарем, щоб дізнатися точну вартість пластинок, які будуть підходити Вам чи Вашій дитині. Важливо виправлення прикусу було ефективним, а гроші були витрачені не дарма.
У Клініці Доброго Стоматолога установка пластини на зуби – це доступно та комфортно. Ми ефективно вирівнюємо прикус нашим пацієнтам будь-якого віку. Наша клініка знаходиться у Києві на Позняках, ми працюємо без вихідних, тому Ви можете записатися у будь-який зручний для Вас час.
Ортодонтичне лікування зазвичай тривале. Скільки носити пластини на зубах у Києві – питання індивідуальне і залежить від багатьох чинників. В середньому, вирівнювання прикусу пластинками займає кілька років. Точніше зможе сказати Ваш лікар в процесі лікування.
Пластинки – це спеціальна конструкція для зубів, призначена для вирішення проблем з прикусом. Вона має пластикову основу, до якої закріплені металеві дуги і спеціальний гачок, яким можна регулювати положення, тим самим поступово направляти зуби у правильне положення. Цей метод давно існує в стоматології і досі користується популярністю, ціна пластинки для зубів дуже доступна сьогодні.
Вік і клінічна ситуація дуже впливає на вибір конструкцій для виправлення положення зубів. Зубні пластинки у Києві частіше встановлюють дітям, але в деяких випадках можуть підійти і дорослому пацієнту. Для цього варто консультуватися з лікарем, лише він допоможе обрати ефективний та доступний метод виправлення прикусу для Вас чи Вашої дитини.
Коли вибір стоїть між брекетами та пластинкою варто враховувати багато “за” та “проти”. Саме консультація лікаря-ортодонта допоможе Вам підібрати ефективний метод відповідно до віку, способу життя, потреб, фінансових можливостей та особливостей прикусу. Ортодонтична пластинка дитяча однозначно це більш дешевий метод, але має ряд недоліків, порівняно з брекетами. Дорослим пластинки встановлюються рідше.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.