+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
Незнімні протези ― відмінний спосіб створити омріяну голлівудську усмішку. Такі протези можна використовувати за наявності глибокого карієсу або відсутності кількох зубів. На відміну від знімних, незнімні зубні протези не можна зняти самостійно, а тільки за допомогою лікаря. Існує кілька варіантів на вибір: від вінірів та коронок до незнімних протезів на імплантатах.

Незнімні протези лікарі рекомендують за наявності:

Незнімні зубні протези

 • руйнування одного або кількох зубів;
 • дефектів передніх зубів;
 • порушення жувальної функції;
 • зміни прикусу;
 • дискомфортних хворобливих відчуттів.
Зубні протези незнімного типу виконують три функції: реставраційна (відновлення або корекція зовнішнього вигляду), ортопедична (заповнення відсутніхі зубів), терапевтична (стоматологічне лікування).

4 переваги незнімного протезування зубів

 1. Відновлення і збереження гарної посмішки протягом тривалого періоду. Лікарі клініки відновлюють зубний ряд і повертають привабливу усмішку.
 2. Натуральний зовнішній вигляд. Завдяки сучасним технологіям і матеріалам наші стоматологи створюють штучні зуби, які за зовнішнім виглядом наближені до натуральних.
 3. Високий рівень комфорту в повсякденному житті. Пацієнти швидко адаптуються і відзначають максимальну зручність при щоденній експлуатації.
 4. Надійність і довговічність. Конструкції надійно фіксуються, не зміщуються і не випадають під час розмови або прийому їжі, а також витримують жувальне навантаження.

Які існують види незнімних зубних протезів?

Протези в нашій клініці підбираються індивідуально в залежності від особливостей і переваг пацієнта, а також від складності клінічного випадку:
 • Вкладка (анатомічна). Альтернатива пломбам, якщо зуб зруйнований частково. Це мікропротез, який повністю заповнює порожнину зуба. Виготовляється вкладка в кілька етапів: лікар знімає відбиток пошкодженого зуба, потім розробляє індивідуальну комп'ютерну модель, за якою і створює мікропротез. На наступному прийомі фахівець приміряє і коригує вкладку. Завдяки індивідуальному виготовленню гарантується ідеальне прилягання вкладки і правильний прикус.
 • Незнімне протезування зубів

 • Культьова вкладка. На відміну від звичайної вкладки, використовується при сильному руйнуванні зуба (навіть якщо від зуба залишився тільки корінь). Зовні нагадує куксу, на яку потім кріпиться коронка. Конструкція культьової вкладки суцільнолита або збірна і фіксується за допомогою штифтів.
 • Коронка. Спеціальна стоматологічна конструкція, яка ніби надягається на зуб зверху. Встановлюється в разі, якщо зуб зруйнований більше, ніж наполовину. Спочатку зуб обточують, а потім надягають коронку. Якщо руйнування дуже сильне або залишилася лише коренева частина, спочатку встановлюється вкладка.
 • Вініри. Тонкі керамічні пластини, які кріпляться на передню поверхню зубів в зоні усмішки. Допомагають домогтися бажаної форми, розташування і кольору зубів. Дають чудовий естетичний результат при мінімальному стоматологічному втручанні.
 • Незнімні мостоподібні протези. Ортопедична конструкція з кількох штучних зубів, з'єднаних в один ряд. Кріпиться на коронки здорових сусідніх зубів або на імпланти. Рекомендується при втраті відразу кількох зубів.
 • Незнімне протезування на імплантатах. Найбільш сучасний і ефективний метод відновлення зубного ряду. Імплантат представляє собою штифт, який вкручується в зубну кістку, після чого на нього кріпиться мостовидний протез. Повністю відновлюється жувальна функція, повертається естетичність зовнішнього вигляду, забезпечується максимальний комфорт в носінні.

З яких матеріалів виготовляють незнімні протези?

Конструкції встановлюються на тривалий період, тому їх виготовляють з надійних і безпечних матеріалів:
 • Кераміка ― найбільш естетичний матеріал, який зовні максимально нагадує природну емаль і вирізняється великим терміном служби ― близько 10 років.
 • Металокераміка ― міцний і одночасно естетичний матеріал. Поєднує в собі переваги кераміки і металу.
 • Метал ― довговічний (служить від 20 років), але найменш естетичний матеріал. Може використовуватися для протезування в жувальної області.
 • Діоксид цирконію ― надійний, легкий і привабливий матеріал, що імітує природну усмішку.
Цікавтеся  у фахівців нашої клініки, які матеріали для протезування вони можуть порекомендувати в вашому випадку. Лікар підбере конструкцію в залежності від стану ротової порожнини, ваших побажань і фінансових можливостей. 

Вам поставили протез. Що далі?

Незнімні протези на імплантатах

Ви більше не відчуваєте дискомфорту при спілкуванні або під час прийому їжі. Однак із вживанням твердих продуктів доведеться почекати ― лікар клініки розповість докладніше про дієту в перші кілька тижнів. Також не рекомендується вживати дуже гарячі або холодні страви, оскільки це може привести до пошкодження конструкції.
 
Ротову порожнину з незнімними протезами слід очищати двічі на день за допомогою м'якої щітки або щітки середньої жорсткості. Після прийому їжі необхідно полоскати рот, використовувати зубну нитку або іригатор.
Щопівроку потрібно приходити до стоматолога на контрольний огляд і професійну чистку зубів.

Незнімне протезування в Клініці Доброго Стоматолога на Позняках

Приходьте в Клініку Доброго Стоматолога на професійну консультацію і огляд. Лікар підбере для вас найефективніший спосіб протезування та зорієнтує по вартості лікування. Ціна на протезування  залежить від кількох факторів, найголовніший з яких ― вид протеза.
Лікар обов’язково складе покроковий план лікування, а після завершення лікування надасть рекомендації по догляду за ротовою порожниною.

Чому десятки пацієнтів вибирають Клініку Доброго Стоматолога

 1. Індивідуальний підхід. Для нас кожний пацієнт ― особливий. І лікування підбирається індивідуально. Лікар аналізує кожен клінічний випадок і розробляє оптимальний план лікування.
 2. Професійна команда стоматологів. Використовуємо високоякісні матеріали і перевірені сучасні способи лікування, адже в незнімному протезуванні не можна припускатися помилок. Всі фахівці нашої команди мають великий досвід роботи і регулярно підвищують кваліфікацію.
 3. Високий рівень обслуговування. Для нас важливо, щоб ви відчували себе максимально комфортно в нашій клініці.
Запишіться на консультацію в Клініку Доброго Стоматолога, і наші лікарі встановлять вам надійні незнімні зубні протези, враховуючи вашу клінічну ситуацію.
Чекаємо вас в нашій стоматології на Позняках!

 

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Лікарі