+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Посмішка прикрашає людину, тому красиві зуби відіграють важливу роль у формуванні зовнішнього вигляду. На щастя сьогодні існують сучасні способи протезування, які дозволяють відновлювати як естетичний вигляд, так і функціональність зубів. Але не завжди можливе незнімне протезування, в силу різних причин. В таких випадках допоможе нейлоновий протез зубів — спеціальна знімна конструкція. Її можна, по необхідності, знімати самостійно, не звертаючись за допомогою до фахівців. Такий вид протезування достатньо популярний. Матеріал, із якого виготовляють гнучкі протези — дентальний нейлон, який має рожевий відтінок. Для фіксації та збереження естетичності нейлонових протезів в клініках Києва використовують так звані кламери,які кріпляться до нижніх зубів в області ясен. Нейлонові протези відносяться до категорії м’яких зубних протезів. Вони мають основу із пластику, яка з’єднує всі частини – власне штучні зуби та кріплення, що забезпечують фіксацію протезу. В деяких випадках конструкція фіксується за допомогою мікрозамочків, також можливий варіант кріплення на уже вживлені імпланти.

Нейлонові протези: показання до встановлення

Нейлонові зубні протези встановлюються за наявності певних показань. Серед них: Нейлоновий протез, фото 
 • Відсутність одного або декількох зубів.
 • Лікування бруксизму (неконтрольований скрегіт зубами).
 • Захворювання нижньощелепних суглобів.
 • Пародонтоз (початкові стадії).
 • Наявність захворювань, які є протипоказаннями до препаруванню ( гострі серцево-судинні захворювання, епілепсія.)
 • Рання втрата молочних зубів.
 • Підвищена можливість травм (наприклад у спортсменів).
 • Наявність алергії у пацієнтів ( в такому випадку неможливо встановити альтернативні конструкції, а нейлон є гіпоалергенним матеріалом).
Якщо у Вас є одне з таких показань, то проходьте в нашу Клініку Доброго Стоматолога, і ми допоможемо вам знову мати гарну посмішку. У нас можна встановити нейлонові знімні зубні протези за ціною, яка повністю відповідає якості даної послуги.

Протипоказання для встановлення нейлонових протезів

Еластичні зубні нейлонові протези не рекомендується ставити в наступних випадках:
 • Сильне руйнування та зміщення зубів ( спостерігається при пародонтозі).
 • Підвищена рухливість зубів.
 • Зубна коронка, на яку встановлюється протез, має недостатню висоту.
 • Запалення ясен.
В будь-якому випадку не варто самостійно визначати тип протезування. Зателефонуйте до нас в Клініку Доброго Стоматолога — ми розкажемо вам про актуальну ціну на нейлонові протези та запишемо на консультацію до наших спеціалістів. Висококваліфіковані стоматологи зможуть правильно визначити який вид протезування вам ідеально підходить.

Особливості встановлення нейлонових протезів

Нейлонові зубні протези встановлюються спеціалістами індивідуально для кожного пацієнта. Пацієнту необхідно підібрати оптимальне положення конструкції, щоб не викликати дискомфортні відчуття. Важливою перевагою цього типу протезування є можливість встановлення даних конструкцій людям з захворюванням та підвищеною чутливістю ясен (тільки на початкових стадіях). Встановлення нейлонових конструкцій передбачає необхідність в майбутньому одягати та знімати їх без допомоги спеціаліста. Тому стоматологи попередньо проводять огляд, який дозволяє зрозуміти індивідуальні особливості будови щелепи пацієнта. Протез повинен ідеально підходити для людини.

Різновиди знімних нейлонових протезів

Знімні протези із нейлону можуть бути трьох видів:
 • одиничні;
 • часткові;
 • повні.
Перший тип підійде для пацієнтів, яким потрібно замінити один або декілька зубів, розміщених в різних ділянках ротової порожнини. Часткові конструкції підходять для заміни декількох відсутніх зубів, які розміщені поряд. І останній тип — повні м’які зубні протези, розраховані на всю щелепу, для встановлення функціональності та естетичної привабливості всіх зубів.

Як доглядати за нейлоновими протезами

Ціни на нейлонові зубні протези в Києві достатньо високі, тому кожен пацієнт хоче, щоб вони слугували якомога довше. За умови правильного догляду за нейлоновими протезами вони можуть прослужити до 5 років. Є ряд рекомендацій по догляду за такими протезами:
 • Промивайте протези після кожного вживання їжі під проточною водою.
 • Кожен тиждень чистіть протез, використовуючи спеціальний розчин.
 • Слідкуйте, щоб конструкція не падала. Хоча такий протез виготовляється на нейлоновій основі, але в ньому є штучні зуби, які не дуже міцні. Тому при падінні вони можуть суттєво пошкодитись.
 • Спеціальний засіб для чищення не дозволяє повністю видалити наліт, який накопичився за певний проміжок часу. Один раз в з місяці потрібно звертатися в стоматологічну клініку на професійну чистку.
 • Не дивлячись на те, що нейлонові протези більш стійкі до харчових барвникі, не варто пити каву та чай, а також споживати гарячу їжу з підвищеним рівнем кислотності. Це може погано вплинути на стан гнучкого протезу і стати причиною неприємного запаху.
Знімати такі протези під час сну нема необхідності і це є ще однією перевагою.

Вартість нейлонових протезів в Києві

Клініка Доброго Стоматолога має новітнє обладнання. Наші спеціалісти застосовують прогресивні технології і вирішать будь яку стоматологічну проблему в найкоротші терміни. Для клієнтів у нас індивідуальний підхід, гарантія безпеки та приємне співвідношення ціни та якості. Щоб дізнатися вартість нейлонових протезів можна перейти в розділ “Ціни”, де надано повний прайс на всі послуги нашої клініки. Якщо у вас виникли питання, звертайтеся за телефонами вказаними на цьому сайті.

 

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.