+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 260 грн
Нейлонові протези 11440 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

нейлонові зубні протези ціна

Посмішка прикрашає людину, тому красиві зуби відіграють важливу роль у формуванні зовнішнього вигляду. На щастя, сьогодні існують сучасні способи протезування, які дозволяють відновлювати як естетичний вигляд, так і функціональність зубів. Але не завжди можливе незнімне протезування, в силу різних причин. В таких випадках допоможе нейлоновий протез зубів — спеціальна знімна конструкція. Її можна, по необхідності, знімати самостійно, не звертаючись за допомогою до фахівців. Такий вид протезування достатньо популярний.

Матеріал, із якого виготовляють гнучкі протези — дентальний нейлон, який має рожевий відтінок. Для фіксації та збереження естетичності нейлонових протезів в клініках Києва використовують так звані кламери, які кріпляться до нижніх зубів в області ясен. Нейлонові протези відносяться до категорії м’яких зубних протезів. Вони мають основу із пластику, яка з’єднує всі частини – власне штучні зуби та кріплення, що забезпечують фіксацію протезу. В деяких випадках конструкція фіксується за допомогою мікрозамочків, також можливий варіант кріплення на уже вживлені імпланти.

Переваги нейлонових протезів

Якщо порівнювати сучасний нейлоновий протез з більш старішим традиційним акриловим протезом, то він, звичайно, має ряд безсумнівних переваг. Серед них:

 • Нейлонові протези дуже тонкі та зручні, вони анатомічно лягають у ротовій порожнині.
 • Гнучка нейлонова основа запобігає деформації та пошкодженню протезу, тому вони рідше потребують ремонту.
 • Нейлонові протези не потребують додаткових механізмів фіксації, тому у роті пацієнта нічого зайвого – жодного дискомфорту!
 • Естетичний зовнішній вигляд.
 • Чудова біосумісність та гіпоалергенність.
 • Простота у домашньому догляді.

Все частіше сьогодні пацієнти обирають якість та комфорт. Хоча ціна нейлонових зубних протезів вища, аніж традиційних акрилових ми радимо зважити всі плюси та мінуси та обирати якість та свій комфорт!

Нейлонові протези: показання до встановлення

Нейлонові зубні протези встановлюються за наявності певних показань. Серед них:

 • Відсутність одного або декількох зубів.
 • Лікування бруксизму (неконтрольований скрегіт зубами).
 • Захворювання нижньощелепних суглобів.
 • Пародонтоз (початкові стадії).
 • Наявність захворювань, які є протипоказаннями до препарування (гострі серцево-судинні захворювання, епілепсія).
 • Рання втрата молочних зубів.
 • Підвищена можливість травм (наприклад у спортсменів).
 • Наявність алергії у пацієнтів (в такому випадку неможливо встановити альтернативні конструкції, а нейлон є гіпоалергенним матеріалом).

Якщо у Вас є одне з таких показань, то проходьте в нашу Клініку Доброго Стоматолога, і ми допоможемо вам знову мати гарну посмішку. У нас можна встановити нейлонові знімні зубні протези за ціною, яка повністю відповідає якості даної послуги.

Протипоказання для встановлення нейлонових протезів

нейлонові протези Київ

Еластичні зубні нейлонові протези не рекомендується ставити в наступних випадках:

 • Сильне руйнування та зміщення зубів (спостерігається при пародонтозі).
 • Підвищена рухливість зубів.
 • Зубна коронка, на яку встановлюється протез, має недостатню висоту.
 • Запалення ясен.

В будь-якому випадку не варто самостійно визначати тип протезування. Зателефонуйте до нас в Клініку Доброго Стоматолога — ми розкажемо Вам про актуальну ціну на нейлонові протези та запишемо на консультацію до наших спеціалістів. Висококваліфіковані стоматологи зможуть правильно визначити який вид протезування вам ідеально підходить.

Особливості встановлення нейлонових протезів

Нейлонові зубні протези виготовляються та встановлюються спеціалістами індивідуально для кожного пацієнта. Пацієнту необхідно підібрати оптимальне положення конструкції, щоб не викликати дискомфортні відчуття. Важливою перевагою цього типу протезування є можливість встановлення даних конструкцій людям з захворюванням та підвищеною чутливістю ясен (тільки на початкових стадіях).

Встановлення нейлонових конструкцій передбачає необхідність в майбутньому одягати та знімати їх без допомоги спеціаліста, тому стоматологи попередньо проводять огляд, який дозволяє зрозуміти індивідуальні особливості будови щелепи пацієнта. Протез повинен ідеально підходити для людини, аби можна було повноцінно насолодитися усіма перевагами нейлонових протезів і повернути собі красиву посмішку. Знімаються відбитки щелеп і конструкції виготовляються у зуботехнічній лабораторії за індивідуальними параметрами. За цей час, виготовляються попередні моделі і пацієнт повинен прийти на примірку (одну або декілька), аби погодити відтінок, розташування, посадку.

Кінцевий нейлоновий зубний протез повинен ідеально прилягати до ясен, бути комфортним та естетичним.

Різновиди знімних нейлонових протезів

Знімні протези із нейлону можуть бути трьох видів:

 1. Одиничні;
 2. Часткові;
 3. Повні.

Перший тип підійде для пацієнтів, яким потрібно замінити один або декілька зубів, розміщених в різних ділянках ротової порожнини.

Часткові конструкції підходять для заміни декількох відсутніх зубів, які розміщені поряд.

І останній тип — повні м’які зубні протези, розраховані на всю щелепу, для відновлення втраченої функціональності та естетичної привабливості всіх зубів.

Як доглядати за нейлоновими протезами

Ціни на нейлонові зубні протези в Києві достатньо високі, тому кожен пацієнт хоче, щоб вони слугували якомога довше. За умови правильного догляду за нейлоновими протезами вони можуть прослужити до 5 років.

Є ряд рекомендацій по догляду за такими протезами:

 • Промивайте протези після кожного вживання їжі під проточною водою.
 • Кожен тиждень чистіть протез, використовуючи спеціальний розчин.
 • Слідкуйте, щоб конструкція не падала. Хоча такий протез виготовляється на нейлоновій основі, але в ньому є штучні зуби, які не дуже міцні. Тому при падінні вони можуть суттєво пошкодитись.
 • Спеціальний засіб для чищення не дозволяє повністю видалити наліт, який накопичився за певний проміжок часу. Один раз в 3 місяці потрібно звертатися в стоматологічну клініку на професійну чистку.
 • Не дивлячись на те, що нейлонові протези більш стійкі до харчових барвників, не варто пити багато кави та чаю, а також споживати гарячу їжу з підвищеним рівнем кислотності. Це може погано вплинути на стан гнучкого протезу і стати причиною неприємного запаху з ротової порожнини.

Знімати такі протези під час сну немає необхідності і це є ще однією перевагою. З цими протезами пацієнт не відчуває дискомфорту і невпевненості.

Вартість нейлонових протезів в Києві

Клініка Доброго Стоматолога має новітнє обладнання. Наші спеціалісти застосовують прогресивні технології і вирішать будь-яку стоматологічну проблему в найкоротші терміни. Для клієнтів у нас індивідуальний підхід, гарантія безпеки та приємне співвідношення ціни та якості. Щоб дізнатися вартість нейлонових протезів можна перейти в розділ “Ціни”, де надано повний прайс на всі послуги нашої клініки. Якщо у вас виникли питання, звертайтеся за телефонами вказаними на цьому сайті.

На консультації у лікаря-стоматолога нашої клініки ви отримаєте повну вичерпну інформацію, що стосується Вашого конкретного випадку. Щоб уникнути неправдивих призначень чи непотрібних маніпуляцій – одразу звертайтесь до перевірених спеціалістів.

нейлонові протези ціна

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога для встановлення нейлонових протезів у Києві?

Втрата зубів неприємна річ для кожного. Сучасні стоматологічні технології спрямовані на те, щоб забезпечити кожного пацієнта комфортним видом відновлення втрачених зубів.

Клініка Доброго Стоматолога на Позняках у Києві використовує прогресивні технології і постійно покращує свої знання, вдосконалює методики. Наші лікарі – справжні професіонали, досвід яких показує – для кожного пацієнта можливо підібрати ідеальний метод протезування, щоб він був задоволений.

Нейлонові протези сьогодні – це зручно, сучасно, естетично. Ціна на нейлонові протези у Клініці Доброго Стоматолога досить приємна.

Записуйтесь на консультацію до лікаря-стоматолога, щоб обговорити усі деталі та дізнатися відповіді на всі запитання.

Наші лікарі у Клініці Доброго Стоматолога проведуть якісну підготовку та встановлять нейлонові зубні протези так, щоб ви довго насолоджувалися перевагами своєї красивої посмішки!© Автор статті: Волочай Юрій Олександрович

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.