+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Наддесневой скейлинг зубов

Гігієна порожнини рота забезпечує здоров’я та добре самопочуття, тому нас з дитинства вчать чистити зуби вранці та ввечері. Окрім домашнього догляду, необхідно відвідувати стоматолога мінімум двічі на рік.

Професійне чищення зубів у стоматолога допоможе впоратися із завданням, непосильним звичайній зубній щітці:

  • Зняття нальоту та каменів з зубів.
  • Усунення бактеріальних відкладень й токсинів.
  • Шліфування та полірування поверхні зубів.
  • Видалення залишків їжі з міжзубних проміжків.

ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ

Надясневий скейлінг зубів (англ. Scaling – «зняття накипу») в стоматології застосовується при відсутності підясневих твердих відкладень. Даний вид скейлінгу рекомендований у випадках, коли зубний камінь утворюється на коронковій частині зубів.

Дана послуга полягає у видаленні з коронкової частини зубів твердих та м’яких відкладень. Потім, за допомогою піскоструминного апарату Air Flow, зубну поверхню остаточно очищають, доводячи її до бездоганної гладкості. Це запобігає утворенню нової плівки. На завершення проводять полірування особливими фторвмісними пастами, що створюють додатковий захист та надають зубам блискучого вигляду.

Дана процедура проводиться за допомогою медичного (ручного) способу або ультразвукового (апаратного скейлеру).

Ми вважаємо, що найсильніший та найтриваліший ефект дає їх комбінація. Однак слід пам’ятати, що для застосування апаратного скейлеру існують деякі протипоказання. Тому в Клініці Доброго Стоматолога фахівці спершу проведуть необхідне всебічне обстеження, після чого складуть оптимальний план лікування.

Професійне чищення зубів у стоматолога – це і гігієнічна необхідність, і засіб профілактики захворювань ясен та порожнини рота в цілому.

Скейлінг зубів дає відмінні результати на ранній стадії захворювання ясен – гінгівіті. Він є ефективним і як інструмент попередження/лікування пародонтиту, який розвивається тривалий час. Може виникнути потреба у допомозі хірурга.

КОЛИ НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО КЛІНІКИ?

проходите периодическую профессиональную чистку зубов

Професійне чищення зубів та профілактичний огляд необхідно проводити кожні пів року.

Проте є люди, які звертаються до лікаря лише при гострій потребі. Такий підхід до власного здоров’я є неправильним, оскільки ознаки захворювань порожнини рота можуть деякий час бути відсутніми або слабовираженими. Тому при появі неприємного запаху у роті, набряку та кровоточивості ясен, їх почервоніння та відчуття сверблячки або печіння навколозубних тканин необхідно негайно записатися на прийом до стоматолога.

Фахівці Клініки Доброго Стоматолога виявлять захворювання на початковій стадії, запобігаючи його розвитку та переростання до складної форми за допомогою швидкої та безболісної процедури надясневого скейлінгу зубів.

Не відкладайте профілактичний огляд на інший час, проходьте періодичну професійну чистку зубів, а проблеми порожнини рота НЕ застануть вас зненацька.

 

Лікарі
Жарова
Лариса Миколаївна
Терапевт. Гігієніст. Пародонтолог.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.