+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Якщо треба відновити тільки частково зруйнований зуб, лікарі Клініки Доброго Стоматолога рекомендують вибирати мікропротез. Мікропротезування ― найбільш щадящий і малоінвазивний спосіб повернути красиву посмішку сьогодні. Він дає можливість відреставрувати зуби, максимально зберігши здорові тканини: немає необхідності в обточуванні і депульпації сусідніх зубів. Метод дозволяє повністю усунути косметичний дефект і зберегти нормальну мовну та жувальну функцію. А різницю між справжніми зубами і встановленими мікропротезами здатний помітити лише фахівець.

Показання для мікропротезування зубів

Якщо ви хочете отримати максимально природну посмішку, не треба видаляти частково зруйнований зуб і встановлювати замість нього ортопедичну конструкцію. В цьому випадку лікар нашої клініки порадить вам мікропротезування. Процедура може бути призначена, коли усунути дефект за допомогою звичайної пломби вже немає можливості. Наприклад, при сильному поширенні карієсу або в результаті травми.

Мікропротезування зубів, фотоОсновні показання:

 • глибокий карієс
 • сколы, щербинки
 • міжзубні щілини
 • ерозія тканин
 • стирання зубів
 • непривабливий колір емалі

Переваги мікропротезу

Методика дозволяє отримати ідеальну посмішку за декілька відвідувань клініки

 • Щадящий спосіб ― процедура не потребує залучання живих зубів розташованих поряд (наприклад, для обточки). Виключення― встановлення вінірів (обточка мінімальна)
 • Ідеально точно виготовлений мікропротез ― 100% подібність до натуральних зубів по формі і кольору. Можливість створювати “голівудську посмішку”
 • Міцність і довговічність― термін використання складає 3-10 років в залежності від типу вкладки. Вкладки і накладки більш довговічні ніж фотопломби
 • Рівномірний розподіл жувального навантаження
 • При необхідності― швидка заміна зношених чи пошкоджених конструкцій
 • Простий догляд― практично такий же, як і до встановлення мікропротезу

Види мікропротезування в стоматології

Мікропротезування в КиєвіУ нашій клініці виконується установка вкладок, накладок, вінірів, штифтів, а також здійснюється адгезивне мікропротезування.

Вкладка

Показана при значному руйнуванні коронкової частини різця (наприклад, при глибокому каріозному ураженні), коли корінь ще живий, але використати пломбу неможливо. Виготовляється в лабораторії з кераміки, яка за своїми властивостями максимально близька до натуральних тканин. Різні керамічні склади дають можливість підібрати вкладку точно в колір емалі. Завдяки тому, що мікропротез максимально прилягає, попадання під нього залишків їжі виключено.

Накладка

Показана при стиранні коронкової частини зуба, сколах. Дає можливість відновити і запобігти подальшому руйнуванню зуба, усунути косметичні дефекти.

Вініри

Вініри ― це щонайтонші пластинки, що фіксуються на фронтальній поверхні передніх зубів. Показані при сколах, стираємості і зміні кольору емалі (пломби, що потемніли, плями), а також при легких формах викривлення зубів, широкої міжзубної щілини. З їх допомогою можна досягти ідеальної посмішки.

Штіфти

Показані за наявності здорового зубного кореня. Для встановлення штифта в порожнині кореня робиться поглиблення. Корончата частина виготовляється по відбитку і повністю імітує форму і колір натурального зуба.

Адгезивне мікропротезування

Якщо усі вищезгадані способи застосовуються при частковому руйнуванні зуба, то ця методика ― при його відсутності (максимум 2 зубні одиниці, що поруч стоять). Обточувати сусідні різці не треба: мікропротези мають спеціальні виступи в місці контактної поверхні. Методика дозволяє повністю усунути естетичні дефекти щадящим способом, але такий варіант найчастіше застосовується як тимчасовий в процедурі протезування.

Мікропротезування: ціна

Залежно від вибраного виду мікропротезування зубів, ціна відрізнятиметься. Вартість також залежить від ступеня ураження робочої області, якості матеріалів і кваліфікації лікаря.

Термін використання мікропротезів

Середній період експлуатації для вкладки ― 10-12 років, вінірів ― 20 років. Терміни є орієнтовними і можуть скорочуватися або збільшуватися залежно від якості щоденного догляду і індивідуальних особливостей пацієнта.

Етапи мікропротезування

Мікропротезування в стоматології

 1. Консультація и огляд
 2. Усунення карієсу і старих пломб
 3. Зняття відбитків
 4. Виготовлення тимчасових конструкцій
 5. Виготовлення і встановлення постійних протезів

Щоб скористатися послугою мікропротезування в Києві, необхідно записатися на первинний візит до стоматолога. Після огляду і ознайомлення з вашими побажаннями він зможе запропонувати найбільш оптимальний метод і зорієнтувати за вартістю послуги.

Чому кияни обирають Клініку Доброго Стоматолога на Позняках

Коли зуб зруйнований лише частково, кваліфікований лікар ніколи не порадить пацієнтові видалити його. Навпаки, він зробить все, щоб зберегти здорові тканини. Ми завжди дотримуємося цього правила у своїй стоматології. Мікропротезування виконується висококласними фахівцями з ювелірною точністю. Тому ви можете стати володарем голлівудської посмішки вже після декількох візитів до нас. 5 причин обрати нашу клініку :

 1. Лікарі з 10-літнім досвідом
 2. Висока якість роботи
 3. Висококласний сервіс
 4. Сучасні методи лікування
 5. Прозоре ціноутворення

Записуйтеся на первинний огляд і консультацію прямо зараз. Чекаємо вас в нашій клініці на Позняках!

 

Лікарі
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.