+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 500 грн
Лікування брекет системою від 14500 грн
Апарат Haas Marco-Rosa 11550 грн
Ретенційна капа 2500 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Металеві брекети — ефективне рішення для виправлення прикусу

металеві брекети ціна

Не кожна людина може похизуватися ідеальною посмішкою від природи. Велика кількість людей на планеті страждають від різних зубних дефектів та патологій прикусу. Раніше, виправити такі порушення було практично нереально, але на сьогодні – достатньо просто. Один із найбільш ефективних засобів для боротьби з вадами посмішки – встановлення брекет-системи. Вони є різних видів і виготовлені з різного матеріалу, тому кожна людина може обрати собі цей метод таким, який їй буде найбільш підходити.

Не дивлячись на те, що сьогодні з’явилось багато інших типів ортодонтичних конструкцій (знімних, незнімних), брекети не втрачають своєї актуальності.

Найбільш часто пацієнти обирають металеві брекети, ціна на них одна з найнижчих, а за ефективністю нічим не поступаються іншим, значно дорожчим варіантам.

Металеві брекети: особливості конструкції

Металеві брекети являють собой ортодонтичні апарати, які складаються із декількох елементів:

 • Основа;

 • Дуга;

 • Додаткові деталі.

Основа закріплюється лікарем на всіх зубах (на кожному зубі окремо) за допомогою спеціального стоматологічного клею. Даний елемент виглядає, як замок, через який проходить паз. В свою чергу, в пазу розміщена силова дуга. Основа фіксується з зовнішньої сторони або внутрішньої сторонах зубів.

Дуга виготовляється зі спеціального сплаву, який не піддається процесам окиснення у ротовій порожнині. Елемент чинить помірний тиск на зуби, тим самим забезпечує виправлення їх положення. Як результат тривалого впливу на зуб, біля нього з’являється простір і він туди переміщується.

Додаткові елементи можуть являти собою лігатури (для традиційних брекет-систем). Вони закріплюються до замочків металевих лігатурних брекетів та фіксують дугу. В самолігуючих моделях лігатури замінюються іншими деталями, наприклад, еластичними кільцями.

Металеві брекети: основні різновиди

Існує декілька видів металевих брекетів, які поділяються за способом фіксації:

 • Вестибулярні;

 • Лінгвальні.

Перші кріпляться лікарем-ортодонтом по зовнішній стороні зубного ряду, в той час як лінгвальні або невидимі, як ще їх називають – по внутрішній.

Перший варіант дуже помітний при спілкуванні з іншими людьми, тому багато пацієнтів відмовляються від таких металевих безлігатурних брекетів. Саме тому «невидимим» моделям надають перевагу. Хоча вони мають свої недоліки і особливості догляду.

металеві брекети Київ

Металева брекет-система лінгвального типу виготовляється індивідуально. Вона практично непомітна при носінні, але передбачає більш тривалий період лікування. При цьому і ціна металевих брекетів, які кріпляться з внутрішньої сторони , вище звичайних.

Якщо ви не знаєте, який тип ортодонтичних металевих конструкцій вам підходить — проконсультуйтесь зі стоматологом-ортодонтом. Спеціаліст огляне, проведе діагностику та підкаже оптимальну модель, враховуючи особливості вашого прикусу. У Клініці Доброго стоматолога працюють професіонали, у яких переваги для пацієнта – найголовніше. Ми ніколи не радимо найдорожчий варіант брекетів, ми спираємося на те, чого бажає пацієнт. Ціна металевих брекетів різна, тому і кожен може вибрати ідеальний варіант для себе на будь-який гаманець.

Також відрізняють декілька комбінованих видів металевих брекетів. Є моделі, для яких окрім сплавів, використовують кераміку, пластик, штучний сапфір. Сапфіровий варіант мінімально помітний на зубах і виглядає найбільш естетично, але і ціна таких виробів достатньо висока. Метал для ортодонтичних конструкцій також може бути різний:

 • Різноманітні сплави;

 • Медична сталь;

 • Титан;

 • Золото (гіпоалергенний метал, який використовується для пацієнтів з сильно вираженими алергічними реакціями).

Можливості металевої брекет-системи

При невисокій вартості металевих брекетів, цей вид ортодонтичних конструкцій вважається найбільшефективним (особливо це стосується вестибулярних апаратів). Саме тому, металеві брекети лікарі-ортодонти продовжують призначати пацієнтам, не дивлячись на більш сучасні та менш помітні системи. Можливості даного типу брекетів значно перевищують потенціал конструкцій з інших матеріалів.

Що лікують металеві брекети?

 • Вирівнюють скупченість зубів.

 • Виправляють дистоповане положення зубів-ікол.

 • Усувають проблеми з прикусом.

При використанні металевих безлігатурних брекетів є можливість вирівняти скупчення. Зазвичай така проблема виникає з нижніми зубами. В цьому випадку зубам ніби не вистачає місця і вони тісняться в маленькому просторі. Зуби можуть відхилятися в сторону язика або або губ.

Скупченість зубів – це найрозповсюдженіша причина, саме через неї люди звертаються до ортодонта з бажанням встановити брекети. Також, металеві конструкції відмінно справляються з дистопованим положенням зубів-ікол. Дана аномалія зазвичай викликана дефіцитом простору для зубів.

Ортодонтичні металеві апарати чудово лікують різні патології прикусу. Відомо, що при зімкнутих щелепах зуби повинні займати правильне положення. До подібних патологій відносяться порушення так званої середньої лінії, глибокий прикус і т.п. При цьому важливо розуміти, що виправлення прикусу не проходить без усунення дефектів зубів. Металева ортодонтична система одночасно нормалізує форму зубного ряду та виправляє прикус.

Металеві брекети: покращуємо пропорції обличчя та посмішку

Ціна металевих брекетів невисока, при цьому вони здатні боротися з широким спектром ортодонтичних проблем, а також покращувати пропорції обличчя та посмішки. До стоматолога часто звертаються люди, які хочуть не просто вирівняти зуби, а також зробити свою посмішку більш привабливою, а пропорції обличчя – гармонійними. Через проблеми з прикусом у пацієнтів часто спостерігаються дефекти обличчя та вади посмішки. Металеві ортодонтичні конструкції допомагають виправити такі проблеми швидше, аніж інші системи.

В таких випадках, перед тим, як почати лікування безпосередньо брекет-системами, стоматолог вивчає обличчя пацієнта і робить його фото. Одним із критеріїв оцінки пропорцій обличчя є вивчення так званої середньої лінії. При виявленні невідповідності лінії посмішки, перед ортодонтом виникає завдання нормалізувати даний параметр. Спеціаліст робить це за допомогою металевих брекетів. В результаті, після проведення всіх необхідних процедур, пацієнт зможе насолоджуватися пропорційним обличчям, ідеально рівними зубами та красивою посмішкою.

Підготовка до встановлення металевих брекетів

Підготовка до встановлення будь-яких ортодонтичних конструкцій повинна бути ретельною.

При наявності будь-яких відносних протипоказань до встановлення брекетів, їх потрібно усунути, а захворювання у ротовій порожнині – вилікувати, щоб результат виправлення прикусу був чудовим, а ціна за металеві брекети не була заплачена дарма.

Стоматолог під час первинного прийому і діагностики виявить усі стани, які вимагають корекції і запропонує їх вирішити.

Скільки триває лікування металевими брекетами?

металеві брекети

Будь-яке ортодонтичне лікування тривале. Пацієнтові і лікарям потрібно набратися терпіння, для того, аби кожен етап виконати бездоганно. Термін лікування металічними брекетами може бути різним і він залежить від клінічної ситуації (тип деформації прикусу, ступінь складності, причини, тощо), віку пацієнта, виду металевих брекетів. Також, дуже важливим чинником є дотримання рекомендацій стоматолога стосовно гігієни та догляду за ротовою порожниною з встановленими металевими брекетами. Якщо ці правила не дотримуються, пацієнт неуважно та безвідповідально ставиться до свого здоров’я та краси – тоді є ризик збільшення очікуваного терміну лікування.

Зазвичай, пацієнти носять металічні брекети від одного до декількох років.

Прийом їжі з металевими брекетами

У перші дні, пацієнти відчувають дискомфорт, чи навіть біль при прийомі їжі. Кожному потрібен деякий час, щоб адаптуватися. Це займає зазвичай від 1 до 3 днів.

Як і при встановленні будь-якого іншого виду брекетів, з металевими брекетами забороняється їсти:

 • Горішки, насіння.

 • Чіпси, сухарі.

 • Яблука, груші, будь які інші тверді овочі та фрукти (вони повинні бути в раціоні, просто краще їх подрібнювати).

 • Волокнисте м’ясо.

 • Желейки, мармелад.

Також варто уникати перепадів температур, щоб не порушити стійкість стоматологічного цементу, на який фіксовані металічні брекети.

До переваг даної моделі брекетів є те, що на них рідше впливають фарбники. Металеві брекети не фарбуються кавою, чаєм чи червоним вином (як наприклад керамічні, чи сапфірові), але зловживати цими продуктами не варто.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для встановлення металевих брекетів?

Звертайтесь в Клініку Доброго Стоматолога в Києві, щоб поставити металеву брекет-систему для виправлення прикусу та дефектів зубів. У нас працюють справжні професіонали своєї справи, які впораються з будь-якою складною ситуацією, що стосується ортодонтичних проблем. Наші стоматологи мають великий досвід у виправленні неправильного прикусу і працюють з різними типами брекет-систем.

Щоб дізнатися, скільки коштують металеві брекети зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. По телефону вам озвучать приблизну вартість послуги з приводу встановлення брекетів, а точну ціну зможе визначити лікар-ортодонт після огляду та консультації. Оглянувши Вас, спеціаліст зможе зрозуміти, яким саме вид ортодонтичних конструкцій підійде безпосередньо для Вас.

Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.