+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 550 грн
Лікування брекет системою від 18000 грн
Ретенційна капа 2750 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Металеві брекети — ефективне рішення для виправлення прикусу

металеві брекети ціна

Не кожна людина може похизуватися ідеальною посмішкою від природи. Багато хто страждає від різних зубних дефектів та патологій прикусу. Раніше, виправити такі порушення було практично нереально, але сьогодні – достатньо просто. Один із найбільш ефективних засобів для боротьби з вадами посмішки – встановлення брекет-системи. Вони є різних видів і виготовлені з різного матеріалу, тому кожна людина може обрати собі цей метод таким, який їй буде найбільш підходити.

Не дивлячись на те, що сьогодні з’явилось багато інших типів ортодонтичних конструкцій (знімних, незнімних), брекети не втрачають своєї актуальності.

Найбільш часто пацієнти обирають саме металеві брекети, ціна на них одна з найнижчих, а за ефективністю нічим не поступаються іншим, значно дорожчим варіантам.

Переваги та недоліки лікування металевими брекетами

  1. Ефективне виправлення прикусу. Вони можуть впоратися навіть з найбільш складними випадками. Це найбільш надійний спосіб.

  2. Хороша ціна на металеві брекети у Києві. Це найбільш бюджетний варіант брекет-системи.

  3. Надійний та міцний матеріал. Металеві брекети значно рідше пошкоджуються, ламаються, вони здатні витримувати значні навантаження.

  4. Стиль. Металеві брекети зараз часто сприймають як аксесуар. Резинки, які фіксують брекети і дугу, є різного кольору, тому їх можна підбирати під настій чи під стиль одягу.

  5. Простота у догляді. Металеві брекети не забарвлюються харчовими фарбниками, вони не потребують особливої дієти чи складного догляду.

Звичайно, поруч з багатьма “плюсами” встановлення металевих брекетів у Києві, існують ще і “мінуси”, які потрібно враховувати:

  1. Металеві брекети “кидаються в очі”, вони досить помітні і через це можуть приносити психологічний дискомфорт пацієнту.

  2. Лікування брекетами з металу зазвичай тривале, в середньому 1.5-2 роки, а у складних випадках і довше.

  3. Металеві брекети можуть травмувати слизову оболонку рота при необережному поводженні.

  4. Дискомфорт у перші дні встановлення та у час зміни дуги. На зуби робиться певний тиск, щоб рухати їй у правильне положення, тому перший час вони болять.

Коли Ви вирішуєте чи потрібно Вам встановити металеві брекети у Києві, чи, можливо, обрати інший метод лікування, наша основна порада: прийдіть на консультацію до хорошого ортодонта, лише спеціаліст зможе допомогти прийняти правильне рішення.

Протипоказання для встановлення металевої брекет-системи

Перед встановленням металевої брекет системи, стоматолог обов’язково переконається чи немає у Вас жодного протипоказання:

  • Алергія на метал.

  • Запальні захворювання зубів.

  • Відсутність декількох зубів.

  • Деякі важкі порушення прикусу, при якій встановлення брекет-системи є неможливим, або не буде мати ефекту.

  • Гострі запальні захворювання у ротовій порожнині.

Особливості конструкції залізних брекетів

Металеві брекети представляють собою ортодонтичні апарати, які складаються із декількох елементів:

  • Основа;

  • Дуга;

  • Додаткові деталі.

Ціна встановлення металевих брекетів є доступною. Основа закріплюється лікарем на всіх зубах (на кожному зубі окремо) за допомогою спеціального стоматологічного клею. Даний елемент виглядає, як замок, через який проходить паз. В свою чергу, в пазу розміщена силова дуга. Основа фіксується з зовнішньої сторони або внутрішньої сторонах зубів.

Дуга виготовляється зі спеціального сплаву, який не піддається процесам окиснення у ротовій порожнині. Елемент чинить помірний тиск на зуби, тим самим забезпечує виправлення їх положення. Як результат тривалого впливу на зуб, біля нього з’являється простір і він туди переміщується.

Додаткові елементи можуть являти собою лігатури (для традиційних брекет-систем). Вони закріплюються до замочків металевих лігатурних брекетів та фіксують дугу. В самолігуючих моделях лігатури замінюються іншими деталями, наприклад, еластичними кільцями.

Установка металевих брекетів, ціна дуже приємна у Києві в Клініці Доброго Стоматолога.

Основні різновиди металевих брекет-систем

Існує декілька видів металевих брекетів, які поділяються за способом фіксації:

  • Вестибулярні;

  • Лінгвальні.

Перші кріпляться лікарем-ортодонтом по зовнішній стороні зубного ряду, в той час як лінгвальні або невидимі, як ще їх називають – по внутрішній.

Якщо ви не знаєте, який тип ортодонтичних металевих конструкцій вам підходить — проконсультуйтесь зі стоматологом-ортодонтом. Спеціаліст огляне, проведе діагностику та підкаже оптимальну модель, враховуючи особливості вашого прикусу. У Клініці Доброго стоматолога працюють професіонали, у яких переваги для пацієнта – найголовніше. Ми ніколи не радимо найдорожчий варіант брекетів, ми спираємося на те, чого бажає сам пацієнт. Ціна металевих брекетів різна, тому і кожен може вибрати ідеальний варіант для себе на будь-який гаманець.

Також відрізняють декілька комбінованих видів металевих брекетів. Є моделі, для яких крім сплавів, використовують кераміку, пластик, штучний сапфір. Метал для ортодонтичних конструкцій також може бути різний:

  • Різноманітні сплави;

  • Медична сталь;

  • Титан;

  • Золото (гіпоалергенний метал, який використовується для пацієнтів з сильно вираженими алергічними реакціями).

Можливості металевої брекет-системи

При невисокій вартості металевих брекетів, цей вид ортодонтичних конструкцій вважається найбільш ефективним (особливо це стосується вестибулярних апаратів). Саме тому, металеві брекети лікарі-ортодонти продовжують призначати пацієнтам, не дивлячись на більш сучасні та менш помітні системи. Можливості даного типу брекетів значно перевищують потенціал конструкцій з інших матеріалів.

Металеві брекети: покращуємо пропорції обличчя та посмішку

Ціна металевих брекетів невисока, при цьому вони здатні боротися з широким спектром ортодонтичних проблем, а також покращувати пропорції обличчя та посмішки. До стоматолога часто звертаються люди, які хочуть не просто вирівняти зуби, а також зробити свою посмішку більш привабливою, а пропорції обличчя – гармонійними. Через проблеми з прикусом у пацієнтів часто спостерігаються дефекти обличчя та вади посмішки.

В таких випадках, перед тим, як почати лікування безпосередньо брекет-системами, стоматолог вивчає обличчя пацієнта і робить його фото. Одним із критеріїв оцінки пропорцій обличчя є вивчення так званої середньої лінії. При виявленні невідповідності лінії посмішки, перед ортодонтом виникає завдання нормалізувати даний параметр. Спеціаліст робить це за допомогою металевих брекетів. В результаті, після проведення всіх необхідних процедур, пацієнт зможе насолоджуватися пропорційним обличчям, ідеально рівними зубами та красивою посмішкою.

Підготовка до встановлення металевих брекетів

металеві брекети

Підготовка до встановлення будь-яких ортодонтичних конструкцій повинна бути ретельною. Це один з найважливіших етапів, від якого залежить якість лікування надалі.

Стоматолог під час первинного прийому і діагностики виявить усі стани, які вимагають корекції і запропонує їх вирішити перед встановленням конструкції.

Етапи встановлення

Підготовка порожнини рота

При наявності будь-яких відносних протипоказань до встановлення брекетів, їх потрібно усунути, а захворювання у ротовій порожнині – вилікувати, щоб результат виправлення прикусу був чудовим, а ціна за металеві брекети не була заплачена дарма.

Встановлення брекет-системи

Ортодонт ретельно готує поверхню зубів, протравлює її спеціальними розчинами. Після цього наносить стоматологічний клей і фіксує конструкції до кожного зуба окремо. Далі всі брекети з’єднуються з металевою дугою.

Лікар обов’язково навчить Вас доглядати за конструкцією і за ротовою порожниною у цілому, розповість усі особливості та проблеми, з якими Ви можете зіткнутися.

Відновлювальний період

Після того, як період лікування пройшов, конструкцію видалено з зубів, ще не кінець. Період відновлення дуже важливий. Зуби більше ніщо не тримає і щоб вони лишились у такому ж положенні потрібні особливі конструкції, які можуть бути знімними (пластинки чи капи на ніч) або незнімними (ретейнери, які фіксуються “ззаду” зубів).

Можливі ускладнення після встановлення металевої брекет-системи

Після встановлення металевої брекет системи Ви можете відчувати наступне:

  • Біль у зубах перші декілька днів.

  • Порушення дикції.

  • Дискомфорт при прийомі їжі.

  • Травми слизової оболонки рота (щоки, язик).

Це нормальні явища, так як зуби переміщуються у незвичне для них положення. Симптоми зникають за кілька днів і Ви будете почувати себе комфортно.

Якщо Вас турбує сильний зубний біль, який не проходить більше тижня, кровоточивість, рухливість зубів, чи інші незвичні симптоми, обов’язково зверніться до лікаря.

Особливості догляду за залізними брекетами

Не переймайтеся, сучасні брекет-системи не потребують складного догляду, їх експлуатація буде достатньо комфортною для Вас.

  1. Потрібно ретельно чистити зуби, використовувати зубну нитку чи спеціальний йоржик, ополіскувати порожнину рота.

  2. Після кожного прийому їжі бажано прополоскати рот, щоб залишки їжі не лишалися на конструкції.

  3. Також, варто уникати перепадів температур, щоб не порушити стійкість стоматологічного цементу, на який фіксовані металічні брекети.

  4. Не їсти надто тверді продукти, жувальну гумку, щоб не пошкодити брекет-систему.

  5. Проходьте професійну чистку зубів у стоматолога один раз на 6 місяців.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для встановлення металевих брекетів?

Звертайтесь в Клініку Доброго Стоматолога в Києві, щоб поставити металеву брекет-систему для виправлення прикусу та дефектів зубів. У нас працюють справжні професіонали своєї справи, які впораються з будь-якою складною ситуацією, що стосується ортодонтичних проблем. Наші стоматологи мають великий досвід у виправленні неправильного прикусу і працюють з різними типами брекет-систем.

Щоб дізнатися, скільки коштують металеві брекети зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. По телефону вам озвучать приблизну вартість послуги з приводу встановлення брекетів, а точну ціну зможе визначити лікар-ортодонт після огляду та консультації. Оглянувши Вас, спеціаліст зможе зрозуміти, яким саме вид ортодонтичних конструкцій підійде безпосередньо для Вас і ми з радістю пройдемо цей шлях разом з Вами!



© Автор статті: Федоненко Марина Олегівна

Лікарі
Федоненко Марина Олегівна
Федоненко
Марина Олегівна
Ортодонт-гнатолог
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія. Лікар першої категорії. Опініон лідер. Лектор і тренер італійської фірми Sia Orthodontics Manufacturer
Стаж роботи за фахом: від 10 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років
Металеві брекети — це конструкції, які допомагають скоригувати неправильний прикус та розташування зубів. Ці апарати вирівняють зубний ряд, поставлять на місце “криві” зуби та подарують красиву усмішку мрії.
Будь-яке ортодонтичне лікування потребує часу. Залежно від Вашого віку, характеру порушень, різновиду обраної системи, металеві брекети, в середньому, потрібно носити від 1 року до 2-х. Іноді на виправлення прикусу потрібно значно більше часу.
Прогноз може зробити лікар-ортодонт на консультації, спираючись на вихідний стан зубів, характер порушеного прикусу, вік пацієнта, тощо. На тривалість лікування впливає багато чинників, це обов'язково враховується перед встановленням брекетів
Виправлення прикусу металевими брекетами дуже впливає на корекцію симетрії лиця. Зазвичай це призводить до збільшення глибини обличчя, підвищення кута нахилу шиї та збільшення відстані між верхніми та нижніми зубами. Всі риси стають пропорційними, зовнішність більш гармонійною.
Носіння металевих брекетів може супроводжуватися певним психологічним та фізичним дискомфортом. Деякі пацієнти соромляться таких помітних конструкцій на зубах. Також, брекети потребують догляду, перший час приносять больові відчуття і труднощі з прийомом їжі.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.