+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors

Металеві брекети — ефективне рішення для випралення прикусу

Не кожна людина може похвастатися  ідеальною посмішкою від природи. Велика кількість людей на планеті страждають від різних зубних дефектів та патологій прикусу. Раніше виправити такі порушення було практично нереально, але на сьогодні – достатньо просто.  Один із самих еффективних засобів для боротьби з вадами посмішки – металева брекет-система. Не дивлячись на те, що сьогодні з’явилось багато інших типів ортодонтичних конструкцій, брекети із металу не втрачають своєї актуальності.

Металеві брекети: особливості конструкції

Металеві брекети від Клініки Доброго Стоматолога
Металеві брекети являють собой ортодонтичні апарати, які складаються із декількох елементів:

 • основа;
 • дуга;
 • додаткові деталі.
Основа закріплюється лікарем на всіх зубах за допомогою спеціального клею. Даний елемент виглядає, як замок, через який проходить паз. В свою чергу в пазу розміщена силова дуга. Основа фіксується з зовнішньої сторони або по внутрішній стороні зубів.
Дуга виготовляється зі спеціального сплаву, який не піддається процесам окислення. Елемент чинить тиск на зуби, тим самим забезпечує виправлення їх положення. Як результат тривалого впливу на зуб, біля нього з’являється простір і він туди переміщується.
Додаткові елементи можуть являти собою лігатури (для традиційних брекет-систем). Вони закріплюються до замочків металевих лігатурних брекетів та фіксують дугу. В самолігуючих моделях лігатури замінюються іншими деталями, наприклад, еластичними кільцами.

Металеві брекети: основні різновиди

Існує декілька видів металевих брекетів, які поділяються за способом фіксації:
 • вестибулярні;
 • лінгвальні.
Перші кріпляться лікарем-ортодонтом по зовнішній стороні зубного ряду, в той час як лінгвальні або невидимі, як ще їх називають – по внутрішній. Перший варіант душе помітний при спілкуванні з іншими людьми, тому багато пацієнтів відмовляються від таких металевих без лігатурних брекетів. Саме тому « невидимим» моделям надають перевагу.
Види металевих брекетів КДС
Металева брекет система лінгвального типу виготовляється індивідуально. Вона практично непомітна при носінні, але передбачає більш тривалий період лікування. При цьому і ціна металевих брекетів, які кріпляться з внутрішньої сторони , вище звичайних. Якщо ви не знаєте, який тип ортодонтичних металевих  конструкцій  вам підходить — проконсультуйтесь зі стоматологом-ортодонтом. Спеціаліст огляне, проведе діагностику та підскаже оптимальну модель, враховуючи особливості вашого прикусу.
Також відрізняють декілька комбінованих видів металевих брекетів. Є моделі, для яких окрім сплавів, використовують кераміку,пластик, штучний сапфір. Сапфіровий варіант мінімально помітний на зубах і виглядає  найбільш естетично, але і ціна таких виробів достатньо висока. Метал для ортодонтичних конструкцій також може бути різний:
 • різноманітні сплави;
 • медична сталь;
 • титан;
 • золото (гіпоалергенний метал, який використовується для пацієнтів з сильно вираженими алергічними реакціями).

Можливості металевої брекет-системи

При невисокій вартості металевих брекетів, цей вид ортодонтичних конструкцій вважається самим ефективним (особливо це стосується вестибулярних апаратів). Саме тому металеві брекети лікарі-ортодонти продовжують призначати пацієнтам, не дивлячись на більш сучасні, непомітні системи. Можливості даного типу брекетів значно перевищують потенціал конструкцій з інших матеріалів.

Що лікують металеві брекети?

 • Вирівнюють скупченість зубів.
 • Виправлення дістопірованого положення зубів-кликів.
 • Усунення проблем з прикусом.
При використанні металевих безлігатурних брекетів є можливість вирівняти скупчення. Зазвичай така проблема виникає з нижніми зубами. В цьому випадку зубам ніби не вистачає місця і вони тісняться в маленькому просторі. Зуби можуть відхилятися в сторону язика або або губ. Скупченість зубів – це найрозповсюдженіша причина, саме через неї люди звертаються до ортодонта з бажанням встановити брекети. Також  металеві конструкції відмінно справляються з дістопірованим положенням зубів-кликів. Дана аномалія зазвичай викликана дефіцитом простору для зубів.
Ортодонтичні металеві апарати чудово лікують різні патології прикусу. Відомо, що при зімкнутих щелепах зуби повинні займати правильне положення. До подібних патологій відносяться порушення так званої середньої лінії, глибокий прикус і т.п. При цьму важливо розуміти, що виправлення прикусу не проходить без усунення дефектів зубів. Металева ортодонтична система одночасно нормалізує форму зубного ряду та виправляє прикус.

Металеві брекети: покращуємо пропорції обличчя та посмішку

Ціна металевих брекетів невисока, при цьому вони здатні боротися з широким спектром ортодонтичних проблем, а також покращувати пропорції обличчя та посмішки. До стоматолога часто звертаються люди, які хочуть не просто вирівняти зуби, а також зробити свою посмішку більш привабливою і пропорції обличчя – гармонійними. Через проблеми з прикусом у пацієнтів часто спостерігаються дефекти обличчя та вади посмішки. Металеві ортодонтичні конструкції допомагають виправити такі проблеми швидше, аніж інші системи.
 Установка металевих брекетів в Києві КДС 
В таких випадках перед тим, як почати лікування безпосередньо брекет-системами, стоматолог вивчає обличчя пацієнта і робить його фото. Одним із критеріїв оцінки пропорцій обличчя є вивчення так званої середньої лінії. При виявленні невідповідності лінії посмішки,  перед ортодонтом виникає завдання нормалізувати даний параметр. Спеціаліст робить це за допомогою металевих брекетів. В результаті, після проведення всіх необхідних процедур, пацієнт зможе насолоджуватися ідеально рівними зубами та красивою посмішкою.
Звертайтесь в Клініку Доброго Стоматолога в Києві, щоб поставити металеву брекет-систему для виправлення прикусу та дефектів зубів. У нас працюють справжні професіонали своєї справи, які впораються з будь-якою складною ситуацією, що стосується ортодонтичних проблем. Наші стоматологи мають великий досвід у виправленні  неправильного прикусу і працюють з різними типами брекет-систем.
Щоб дізнатися, скільки коштують металеві брекети зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті. По телефону вам озвучать приблизну вартість послуги по установці брекетів, а точну ціну зможе визначити лікар-ортодонт після огляду. Оглянувши Вас спеціаліст зможе зрозуміти, яким саме вид ортодонтичних конструкцій підійде безпосередньо для вас.


 

Лікарі
У нашій клініці використовуються одноразові витратні матеріали
Тимошок
Олександра Анатоліївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Якуш Олена Юріївна
Якуш
Олена Юріївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 12 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 12 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.