+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

«Голлівудська посмішка» – поняття, яке ніби далеке і недосяжне для звичайної людини, таке, яке потребує значних зусиль, але наші стоматологи скажуть лише одне слово – люмініри.

Люмініри – тонкі накладки, які встановлюються на передню поверхню зуба, використовуються для вирішення естетичних проблем. Вони є аналогами вінірів, але мають ряд суттєвих відмінностей, які можна назвати і їхніми перевагами:

 • Матеріал виготовлення.
 • У люмінірів дуже тонка пластинка(до 0,6 мм), вініри ж можуть бути і до 2.5 мм.
 • Термін служби.
 • Люмінір не потребує обточування зубів.
 • Люмініри дають можливість зняти їх з часом, при тому власні зуби залишаться без змін.
 • Ціна люмінірів дещо вища ніж звичайних керамічних вінірів.

 

Люмініри – прорив у сучасній естетичній стоматології. Для пацієнта це ідеальний спосіб отримати посмішку, про яку могли тільки мріяти, зберегти свої зусилля та дорогоцінний час.

Чому встановлюють люмініри?

Відповідь на це питання досить проста: для створення посмішки мрії.

Наші зуби псуються протягом життя, а на створення привабливого естетичного вигляду іде дуже багато зусиль, фінансових витрат та морального виснаження.

Стани, при яких встановлюються люмініри:

 • Потемніння зубної емалі, плями на зубах,
 • Міжзубних проміжках.
 • Тріщини та мікротріщини зуба.
 • Нерівності зубного ряду.
 • Діастеми, треми.
 • Дефекти краю зуба.
 • Зміна форми зуба.

 

Кожен з цих станів має свої способи корекції, які не завжди ефективні і не гарантують ідеальний результат, але, як правило, вимагають довготривалого лікування.

Наприклад, при зміні кольору – пацієнт вдається до відбілювання зубів різними методами. І, на жаль, найчастіше це не приносить бажаного результату. Багато способів негативно впливають на стан зубної емалі і не завжди подарують потрібний відтінок посмішки.

Або при нерівності зубного ряду пацієнту призначають встановлення брекет-системи, яка дасть результат тільки через 1-2 роки, а іноді і довше.

 

При цьому встановлення люмінірів в Україні – той спосіб, який змінить кардинально вашу зовнішність тут і зараз, а результат не потрібно чекати, його можна побачити одразу у кріслі стоматолога. Відображення в дзеркалі дуже вас задовольнить!

Кому не можна встановлювати люмініри?

Насправді специфічних протипоказань немає, люмініри абсолютно безпечні для всіх, матеріал їх виготовлення гіпоалергенний.  Але стандартно, перед такими маніпуляціями відбувається лікування запальних захворювань зубної тканини, ясен, слизової оболонки ротової порожнини, каріозних пошкоджень та інших стоматологічних захворювань.

До того ж, якщо наявні великі дефекти зубів, або колір надто яскраво виражений, люмініри можуть «не впоратись», тоді стоматолог буде рекомендувати інші методи вирішення проблем.

Переваги методу

 1. Матеріал. Виготовлення люмінірів – особлива запатентована в США техніка, тому всі матеріали преміальні, лише декілька лабораторій Сполучених Штатів мають право виготовляти ці вініри.
 2. Швидкіть. Відвідувати стоматолога вам потрібно буде лише двічі-тричі.
 3. Розміри люмініра. Товщина пластинки люмініра – до 0,6 мм, що дає зубам максимально природного вигляду.
 4. Безболісність. На всіх етапах процедури встановлення люмінірів пацієнт не відчуває дискомфорту та не потребує жодних методів знеболення.
 5. Стійкість матеріалу. З часом люмінір не темніє під впливом їжі, напоїв чи інших факторів, не деформується та не потребує особливого догляду.
 6. Вплив на власні зуби. Це найбільший «плюс» даного методу. Для встановлення люмініру не потрібна особлива підготовка у вигляді обточування власних зубів. Стоматолог лише шліфує зуби пацієнта для кращої фіксації конструкції. Тобто, коли через декілька років ви захочете зняти даний вінір, ваші зуби залишаться такими, як і були раніше.
 7. Захист. Люмінір захищає власні зуби від негативного впливу навколишнього середовища (напої, їжа, шкідливі звички, механічні фактори).
 8. Термін служби. Завдяки професійному встановленню, правильному догляду та дотриманню всіх рекомендацій, люмініри можуть прослужити близько 20 років.

Недоліки люмінірів

Варто згадати і про мінуси.

 • Відносно висока вартість люмінірів. Ціна люмінірів в Україні висока через обмежене їх виготовлення в США та преміальні матеріали.
 • Знижена індивідуальність – всі люмініри виготовляються за стандартними технологіями, а в Україні лише можуть коригуватись стоматологами.
 • Люмініри не встановлюють на зуби з захворюваннями.
 • Великі дефекти зуба не «перекриваються».

Етапи проведення процедури

Стандартно, вся процедура починається з консультації стоматолога. На ній лікар оцінить стан ротової порожнини, зубів, діагностує усі недоліки та направить на їх корекцію. При цьому поспілкується, запропонує методи установки та  пояснить усі нюанси.

Якщо є протипоказання, пацієнт переходить до етапу їх лікування. Це звичайно, можна зробити у Клініці Доброго Стоматолога швидко і надійно.

Після усунення усіх проблем, лікар зробить зліпки щелепи, по яким будуть виготовлятись майбутні люмініри.

Лікар з радістю покаже вашу майбутню посмішку за допомогою комп’ютерного моделювання щелепи. Ви побачите себе вже з люмінірами, оціните майбутній результат та скоригуєте те, що вам не сподобається.

Люмініри будуть виготовлятись деякий час у спеціальній лабораторії.

На наступному прийомі стоматолога, вже готові пластинки приміряються та безпосередньо відбувається встановлення люмініра на фронтальну частину зуба за допомогою спеціального стоматологічного цементу.

Після даного етапу процедура вважається повністю завершеною. У вас нова бездоганна посмішка, впевненість у собі та повноцінне щасливе життя.

 Строк служби залежить від правильного догляду, про який варто згадати та від правильності встановлення. Вони можуть служити і до 20 років.

Гігієна ротової порожнини повинна бути ретельною. Як і свої власні зуби, необхідно чистити мінімум двічі на день, зранку та ввечері.

Також варто користуватись зубною ниткою, ретельно очищувати важкодоступні місця та міжзубні проміжки, щоб попередити утворення карієсу на них.

З люмінірами краще уникати розкушування дуже твердих предметів, не займатись екстремальними видами спорту, щоб попередити травмування.

Звичайно ж, не забувайте про профілактичні огляди у стоматолога раз на 6 місяців.

Як можна помітити, спеціалізованого догляду за люмінірами немає, це лише рутинні поради для кожного по догляду за порожниною рота.

Чому варто обрати клініку Доброго Стоматолога?

Те, наскільки ви будете задоволені результатом та термін служби вінірів прямопропорційно залежить від професійного їх встановлення. Дуже важливо врахувати всі особливості, правильно підготувати зубну тканину, використати потрібний метод і виконати роботу ідеально.

Завдяки широкому спектру послуг у Клініці Доброго Стоматолога Вам запропонують вирішення будь-яких стоматологічних проблем, а багаторічному досвіду і практиці наші лікарі зможуть подарувати посмішку вашої мрії.

Клініка Доброго Стоматолога використовує індивідуальний підхід до кожного, тому і весь процес приносить лише задоволення, як лікарю, так і пацієнту!

 

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.