+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
Люмініри

«Голлівудська посмішка» – поняття, яке ніби далеке і недосяжне для звичайної людини, таке, яке потребує значних зусиль, але наші стоматологи скажуть лише одне слово – люмініри. Цей метод набуває популярності в Україні і стає дуже затребуваною процедурою серед наших пацієнтів.

Ціна люмінірів у Києві поки що залишається досить високою, але завдяки преміальним матеріалам та беззаперечним перевагам, цей метод відновлення краси посмішки є передовим.

Люмініри – тонкі накладки, які встановлюються на передню поверхню зуба, використовуються для вирішення естетичних проблем. Вони є аналогами вінірів, але мають ряд суттєвих відмінностей, які можна назвати і їхніми перевагами:

 • Матеріал виготовлення
 • У люменірів дуже тонка пластинка(до 0,6 мм), вініри ж можуть бути і до 2.5 мм
 • Термін служби
 • Люмінір не потребує обточування зубів
 • Люмініри дають можливість зняти їх з часом, при тому власні зуби залишаються без змін
 • Ціна люмінірів дещо вища ніж звичайних керамічних вінірів

Люмініри – прорив у сучасній естетичній стоматології. Для пацієнта це ідеальний спосіб отримати посмішку, про яку могли тільки мріяти, зберегти свої зусилля та дорогоцінний час.

Чому встановлюють люмініри в Києві?

Відповідь на це питання досить проста: для створення посмішки мрії.

Наші зуби псуються протягом життя, а на створення привабливого естетичного вигляду йде дуже багато зусиль, фінансових витрат та морального виснаження.

Стани, при яких встановлюються люмініри:

 • Потемніння зубної емалі, плями на зубах, міжзубних проміжках
 • Тріщини та мікротріщини зуба
 • Нерівності зубного ряду
 • Діастеми, треми
 • Дефекти краю зуба
 • Зміна форми зуба
установка вінірів

Кожен з цих станів має свої способи корекції, які не завжди ефективні і не гарантують ідеальний результат, але, як правило, вимагають довготривалого лікування. Наприклад, при зміні кольору – пацієнт вдається до відбілювання зубів різними методами. І, на жаль, найчастіше це не приносить бажаного результату. Багато способів негативно впливають на стан зубної емалі і не завжди подарують потрібний відтінок посмішки.

Кожен з цих станів має свої способи корекції, які не завжди ефективні і не гарантують ідеальний результат, але, як правило, вимагають довготривалого лікування. Наприклад, при зміні кольору – пацієнт вдається до відбілювання зубів різними методами. І, на жаль, найчастіше це не приносить бажаного результату. Багато способів негативно впливають на стан зубної емалі і не завжди подарують потрібний відтінок посмішки.

Або при нерівності зубного ряду пацієнту призначають встановлення брекет-системи, яка дасть результат тільки через 1-2 роки, а іноді і довше.

При цьому встановлення люмінірів в Україні – той спосіб, який змінить кардинально вашу зовнішність тут і зараз, а результат не потрібно чекати, його можна побачити одразу у кріслі стоматолога. Відображення в дзеркалі дуже вас задовольнить! Точну ціну люмінірів у Києві ви можете дізнатись під час консультації стоматолога. Він огляне Вас, встановить усі недоліки та запропонує усі можливі варіанти їх корекції, проінформує про особливості та обов’язково назве ціни кожного з них. Далі вибір за Вами! А, в свою чергу, ми гарантуємо якісні послуги!

Кому не можна встановлювати люмініри на зуби?

Насправді специфічних протипоказань немає, люмініри абсолютно безпечні для всіх, матеріал їх виготовлення гіпоалергенний. Але стандартно, перед такими маніпуляціями відбувається лікування запальних захворювань зубної тканини, ясен, слизової оболонки ротової порожнини, каріозних ушкоджень та інших стоматологічних захворювань. До того ж, якщо наявні великі дефекти зубів, або колір надто яскраво виражений, люмініри можуть «не впоратись», тоді стоматолог буде рекомендувати інші методи вирішення проблем.

Переваги методу встановлення люмінірів

 1. Матеріал.Виготовлення люмінірів – особлива запатентована в США техніка, тому всі матеріали преміальні, лише декілька лабораторій Сполучених Штатів мають право виготовляти ці вініри.
 2. Швидкість.Відвідувати стоматолога вам потрібно буде лише двічі-тричі.
 3. Розміри вініра.Товщина пластинки люмініра – до 0,6 мм, що дає зубам максимально природного вигляду.
 4. Безболісність. На всіх етапах процедури встановлення люмінірів пацієнт не відчуває дискомфорту та не потребує жодних методів знеболення.
 5. Стійкість матеріалу. З часом люмінір не темніє під впливом їжі, напоїв чи інших факторів, не деформується та не потребує особливого догляду.
 6. Вплив на власні зуби. Це найбільший «плюс» даного методу. Для встановлення люмініру не потрібна особлива підготовка у вигляді обточування власних зубів. Стоматолог лише шліфує ваші зуби пацієнта для кращої фіксації конструкції. Тобто, коли через декілька років ви хочете зняти даний вінір, ваші зуби залишаються такими, як і були раніше.
 7. Захист. Люмiнір захищає власні зуби від негативного впливу навколишнього середовища (напої, їжа, шкідливі звички, механічні фактори).
 8. Термін служби. Завдяки професійному встановленню, правильному догляду та дотриманню всіх рекомендацій, люмініри можуть прослужити близько 20 років.

Недоліки люмінірів

Варто згадати і про мінуси.
 1. Відносно висока вартість люмінірів. Ціна люмінірів в Україні висока через обмежене їх виготовлення в США та преміальні матеріали.
 2. Знижена індивідуальність – всі люмініри виготовляються за стандартними технологіями, а в Україні лише можуть коригуватись стоматологами.
 3. Люмініри не встановлюють на зуби з захворюваннями.
 4. Великі дефекти зуба не «перекриваються».

Техніка встановлення люмінірів у Клініці Доброго Стоматолога у Києві

Люмініри

Стандартно, вся процедура починається з консультації стоматолога. На ній лікар оцінить стан ротової порожнини, зубів, діагностує усі недоліки та направить на їх корекцію. При цьому поспілкується, запропонує методи установки та пояснить усі нюанси.

Якщо є протипоказання, пацієнт переходить до етапу їх лікування. Це звичайно, можна зробити у Клініці Доброго Стоматолога швидко і надійно. Після усунення усіх проблем, лікар робить зліпки щелепи, по яким будуть виготовлятись майбутні люмініри.

Лікар з радістю покаже вашу майбутню посмішку за допомогою комп’ютерного моделювання щелепи. Ви побачите себе вже з люмінірами, оцінити майбутній результат та скоригувати те, що вам не подобається.

Люмініри будуть виготовлятись деякий час у спеціальній лабораторії. На наступному прийомі стоматолога, вже готові пластинки приміряються та безпосередньо відбувається встановлення люмініра на фронтальну частину зуба за допомогою спеціального стоматологічного цементу.

Після даного етапу процедура вважається повністю завершеною. У вас нова бездоганна посмішка, впевненість у собі та повноцінне щасливе життя.

Строк служби люмінірів

Термін користування люмінірами залежить від правильного догляду, про який варто згадати та від правильності встановлення. Наша Клініка гарантує бездоганну якість роботи своїх стоматологів, ми професіонали своєї справи.

Вони можуть служити і до 20 років.

Гігієна ротової порожнини після встановлення люмінірів у Києві

УДогляд за ротовою порожниною повинен бути ретельним. Як і свої власні зуби, необхідно чистити мінімум двічі на день, зранку та ввечері. Також варто користуватись зубною ниткою, ретельно очищати важкодоступні місця та міжзубні проміжки, щоб попередити утворення карієсу на них.

З люмінірами краще уникати розкушування дуже твердих предметів, не займатись екстремальними видами спорту, щоб попередити травмування.

Звичайно ж, не забувайте про профілактичні огляди у стоматолога раз на 6 місяців.

Як можна помітити, спеціалізованого догляду за люмінірами немає, це лише рутинні поради для кожного по догляду за порожниною рота. Він не займає багато часу та ресурсів, проте дозволяє значно продовжити строк служби люмінірів і закріпити прекрасний результат надовго. Тому радимо вам дотримуватись рекомендацій стоматолога і ви будете насолоджуватись своєю посмішкою без будь-яких недоліків!

Чому варто обрати Клініку Доброго Стоматолога у Києві?

Те, наскільки ви будете задоволені результатом та термін служби люмінірів прямо пропорційно залежить від професійного їх встановлення. Дуже важливо врахувати всі особливості, правильно підготувати зубну тканину, використати потрібний метод і виконати роботу ідеально.

Завдяки широкому спектру послуг у Клініці Доброго Стоматолога на Позняках Вам запропонують вирішення будь-яких стоматологічних проблем, а багаторічний досвід і практика наші лікарі зможуть подарувати лише якісну роботу та посмішку вашої мрії.

Клініка Доброго Стоматолога використовує індивідуальний підхід до кожного тому і весь процес приносить лише задоволення, як лікарю, так і пацієнту!

 

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.