+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 10:00 до 17:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Лінгвальні брекети в Києві – непомітне лікування неправильного прикусу

Лінгвальні брекети дають можливість пацієнту виправити дефекти зубів практично непомітно. Навколишні люди навряд чи помічатимуть такі ортодонтичні конструкції, оскільки вони фіксуються з внутрішньої сторони зубного ряду. Оскільки естетичний аспект — перше, що зупиняє більшість відвідувачів стоматологічних клінік, поставити собі брекети, лінгвальні моделі сьогодні набирають популярності. Адже через металеву дугу на зубах багато хто відчуває психологічний дискомфорт, а дітей часто дражнять однолітки. Лінгвальні брекет-системи приховані від чужих поглядів, що усуває подібні проблеми і дискомфорт.

Лінгвальні брекети: переваги та недоліки

Внутрішні брекети мають масу беззаперечних плюсів, серед них:
 • Пацієнт відчуває психологічний КОМФОРТ у процесі лікування, оскільки ортодонтичні конструкції є непомітними для його співрозмовників, друзів, колег, родичів.
 • Позитивні зміни можна побачити вже через кілька місяців, оскільки лінгвальні моделі не перекривають пацієнтові огляд – можна самому подивитися, як зуби змінюють положення.
 • Лінгвальні системи стають ідеальним рішенням для людей, які ведуть публічний спосіб життя, яким потрібно виступати перед аудиторією тощо.
 • Подібні ортодонтичні конструкції мають високу ефективність.
лінгвальні брекети ціна При цьому такі вироби мають низку мінусів, почати можна з ціни на лінгвальні брекети у Києві. Також недоліком можна вважати те, що складно знайти хорошого спеціаліста, тому що не кожен ортодонт має досвід роботи з лінгвальними конструкціями. Даний вид брекетів відносно нещодавно з’явились в Україні, вони вимагають спеціальних навиків та особливої професійності. Варто зазначити, що після встановлення таких брекетів період адаптації пацієнта становить близько двох-трьох тижнів. Це триваліше, ніж з традиційними брекет-системами. Протягом цього часу спостерігаються проблеми з жуванням, дикцією, може травмуватися слизова оболонка. Звернувшись у Клініку Доброго Стоматолога, ви потрапите у надійні руки. Наші фахівці мають достатньо досвіду в установці лінгвальних систем та проведуть лікування на найвищому рівні. Щоб записатися на прийом, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, і ми самі вам передзвонимо.

Показання до встановлення лінгвальних брекетів

Рішення про встановлення будь-якої брекет-системи приймається індивідуально для кожного пацієнта, це важливо для ефективності терапії та, звичайно, психологічного та фізичного комфорту пацієнта. Особливі показання до встановлення лінгвальних брекетів:
 • Порушення розташування одиночних зубів.
 • Для корекції глибокого прикусу.
 • Для медійних людей та тих кому важливо естетична складова вирівнювання зубів.
 • Рекомендовано для пацієнтів з тонкою емаллю, якім протипоказані інші види брекетів через створення можливих дефектів з зовнішньої сторони зуба.

Підготовка до встановлення лінгвальних брекетів у Києві

Першим етапом будь-якого лікування відбувається консультація лікаря-стоматолога. У випадку з лінгвальними брекетами, лікар-ортодонт вирішує наступний шлях пацієнта. Перш за все, необхідно провести санацію ротової порожнини, тобто пролікувати всі захворювання зубів та ясен. Ортодонт направляє пацієнта до суміжних спеціалістів, відбувається лікування карієсу, пародонтиту, гінгівіту, пульпіту і т.д, встановлення пломб, усунення будь-яких запальних процесів у ротовій порожнині. Здоров’я власних зубів – запорука успіху лікування прикусу лінгвальними брекетами. Обов’язково проводиться професійне очищення зубів в кріслі стоматолога та фторування, за потребою. Такі кроки є необхідними тому, що ортодонтичне лікування зазвичай тривале і зуби повинні бути здорові, аби досягти такої мети, яка була поставлена перед початком терапії.

Як відбувається встановлення лінгвальних брекетів

внутрішні брекети Київ Перед встановленням лінгвальної брекет-системи лікар-ортодонт виконує діагностику, після чого здійснюється 3D-моделювання майбутніх брекетів. Потім у лабораторії виготовляється ортодонтична конструкція, при цьому враховуються всі анатомічні особливості ротової порожнини конкретного пацієнта. Як правило, виробництво лінгвальної системи займає 1-1,5 місяці. Після виготовлення апарату фахівець безпосередньо встановлює брекети. Для цього виконуються такі кроки:
 • Полірування емалі та її відновлення за допомогою спеціальної речовини.
 • Кріплення спеціальних накладок на внутрішній стороні зубного ряду, які з’єднані один з одним.
 • Фіксація брекетів (мініатюрних замочків) на накладки із застосуванням спеціального клею.
 • Фіксація ортодонтичної дуги (вона простягається в брекети, з’єднуючи їх усі).
 • Закріплення дуги із застосуванням еластичних елементів (лігатур або кліпс).
Іноді лікар-ортодонт мінятиме дуги на жорсткіші, щоб підвищувати тиск на зуби для виправлення дефектів. Термін носіння невидимих ​​брекетів становитиме близько 2 років. При цьому назвати точний період лікування неможливо, оскільки терміни можуть змінюватись в залежності від того, наскільки викривлені зуби та порушений прикус у конкретного пацієнта. Також мають значення індивідуальні особливості організму людини.

Установка лінгвальних брекетів у Києві: протипоказання

У стоматологічних клініках Києва лінгвальні системи застосовують досить часто. У ряді випадків саме такий тип ортодонтичної конструкції є оптимальним для виправлення дефектів зубів. Наприклад, якщо у людини глибокий прикус, вони підійдуть найкраще, оскільки працюють більш ефективно, порівняно з вестибулярними. Але в Україні є деякі обмеження для встановлення цього типу брекет-системи. Не варто вибирати їх у таких випадках:
 • пародонтит та гінгівіт;
 • низько розташована коронка;
 • порушення скронево-щелепного суглоба;
 • наявність алергії на матеріали;
 • бруксизм;
 • надмірна скупченість зубів;
 • надто вузька щелепа;
 • ранній вік (менше 11 років).
 • крихкість зубів (наприклад під час вагітності).

Вплив лінгвальних брекетів на дикцію

Багато пацієнтів, які хочуть поставити собі внутрішні брекети, цікавляться питанням впливу таких конструкцій на дикцію. У процесі адаптації порушення дикції цілком імовірно, особливо часто це спостерігається, коли людина вимовляє шиплячі звуки. Це вважається абсолютно нормальним явищем для даного типу брекет-систем, так як вона займає певну площу у ротовій порожнині, м’язи та язик мають цього місця для звичних рухів. Адаптація відбувається вже через 2-4 тижні, організм пристосовується до нових обставин. Після цього пацієнт може знову вести той спосіб життя, якого він звик.

Вартість лінгвальної брекет системи

невидимі брекети ціна Ціна на лінгвальні брекети в Україні досить висока, адже більшість таких конструкцій виготовляють ексклюзивно відповідно до індивідуальних особливостей зубів пацієнта. Також на ціну впливає матеріал, із якого виробляють систему. Найдешевші — металеві брекети, а сапфірові та кераміка коштують дорожче. Крім вартості самої ортодонтичної конструкції, лікування передбачає також оплату діагностики, попереднього лікування зубів та ясен (при необхідності), встановлення системи, періодичну корекцію та вилучення брекетів наприкінці лікування.

Догляд за лінгвальними брекетами

Доглядати за невидимими брекетами потрібно ретельно, при чому вважається, що для них потрібний складніший догляд, ніж для вестибулярних. Це пов’язано з тим, що людина не бачить на прихованих конструкціях наліт, їжу, що застрягла, тощо. При цьому почистити зуби важче, оскільки важко дістати до зубів з заднього боку. Тому важливо виконувати всі необхідні гігієнічні процедури із застосуванням спеціальних засобів. Скористайтеся кількома корисними порадами щодо догляду за порожниною рота при використанні лінгвальних брекетів:
 • ретельно чистіть зуби з усіх боків щоразу після того, як поїли;
 • при чищенні зубів робіть щіткою кругові, а також рухи, що «вимітають»;
 • обережно чистіть зуби, не робіть різких рухів, інакше замочки можуть відклеїтись;
 • використовуйте не тільки стандартну щітку, але й монопучкову – вона дозволить ретельно очищати зуби біля ясен, важкодоступні місця та площу біля брекетів;
 • щоразу після їди користуйтесь спеціальним ополіскувачем або просто ополощіть рот водою.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для встановлення лінгвальних брекетів?

Обмежена кількість стоматологічних клінік у Києві володіють знаннями коректного і ефективного встановлення лінгвальних брекетів. Дуже важливо обрати професіоналів, аби результат Вас задовольнив, а ціна лінгвальних брекетів у Києві була виправдана і ви скористались усіма їх перевагами повноцінно. Ортодонти Клініки Доброго Стоматолога мають значний досвід у виправленні прикусу лінгвальними системами, а також сотні задоволених пацієнтів з бездоганними посмішками, завдяки професійній роботі лікарів. Хочете виправити вади посмішки, але не бажаєте, щоб оточуючі бачили у вас брекети? Встановіть лінгвальну брекет-систему, яку не помітять оточуючі! Звертайтеся в Клініку Доброго Стоматолога і ми надамо вам якісний сервіс.

 

Лікарі
У нашій клініці використовуються одноразові витратні матеріали
Тимошок
Олександра Анатоліївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами "укол", "вирвати". Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.