+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 10:00 до 17:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
лікування зубів уві сні дітям київ

Щоб лікування дитячих зубчиків було безболісним і не залишало після себе неприємних спогадів, стоматологи Клініки Доброго Стоматолога використовують наркоз. У народі так і кажуть, лікування зубів під час сну. Чому так? Так як препарати, які використовуються для такого лікування – це не є традиційний наркоз, який використовується, наприклад у загальній хірургії.

Ці медикаменти з групи гіпнотиків, вони є найбільш безпечними. Вони змушують пацієнта заснути, проте не виключають свідомість повністю, дихання не зупиняється, серцево-судинна діяльність теж. Такі препарати обирали для лікування маленьких діток, враховували те, що вони більш вразливі до впливу медикаментів. Їх можна застосовувати навіть для пацієнтів з епілепсією, захворюваннями печінки, пороком серця, ДЦП, а також для тих, хто схильний до алергічних реакцій. Лікування зубів у сні дітям у Києві – дуже популярна і дедалі більш затребувана.

Такий наркоз особливо ефективний при лікуванні діток. Дитину можна «розбудити» в будь-який момент, припинивши введення препарату та збільшивши подачу кисню. Дозування та введення легко керується анестезіологом. Нерідко, ми у Клініці Доброго Стоматолога використовуємо такий наркоз для проведення маніпуляцій у дітей молодшого віку і школярів, їм складно витримати тривале лікування або видалення зуба, не лише фізично, але і психологічно.

Кожна матуся може бути впевнена, що здоров’я малюка не постраждає: препарати, що використовуються для медикаментозного сну швидко повністю виводяться з організму, не викликають звикання і не накопичуються. Медикаментозний сон перевірений багаторічним досвідом лікарів у Клініці Доброго Стоматолога у Києві, пройшов міжнародну медичну сертифікацію, відповідає високим стандартам якості та ефективності.

Коли необхідне лікування зубів під наркозом:

  • Пацієнту менше трьох років – в малому віці дитина практично не може сидіти нерухомо тривалий час.
  • Необхідність проведення тривалих процедур або ж виконання маніпуляцій, які вимагають особливої точності.
  • Панічний страх, який не вдається зняти навіть в процесі психологічної адаптації.
  • Деякі особливості розвитку, внаслідок яких можливість контакту з дитиною є обмеженою або неможливою.
  • Неможливість застосування місцевих анестезуючих препаратів через алергічну реакцію на них.

Про стоматологічний наркоз в Клініці Доброго Стоматолога:

  • Висока ефективність. Під час лікування зубів, дитина у прямому сенсі засинає, психологічно їй легше витримати довгі процедури. Малюк не боїться голосних звуків обладнання, лікарів, вони не бачать медичні інструменти та не відчувають болю. Практично немає відмінностей у ефективності стоматологічного та «традиційного» наркозу.
  • Повна керованість. Препарат вводиться – пацієнт засинає у кріслі. У разі чого, у будь-який момент його легко розбудити. Збільшують потік кисню, припиняють введення гіпнотиків. Пацієнт майже одразу прокидається, а через 15 хвилин повністю відновлюються всі рефлекси, когнітивна діяльність.
  • Безпека використання. Як і під час усі медичних маніпуляціях, використання наркозу завжди несе певний ризик. Проте, лікарі у Клініці Доброго Стоматолога гарантують максимально точний розрахунок дозування індивідуально для кожного, що забезпечує повну безпеку для організму. Фахівці у більшості країн світу рекомендують дітям до 6 років проводити лікування зубів виключно під стоматологічним наркозом – так дитина зазнає менше стресу, а процедура для неї ефективна а безпечна.

Питання чи безпечний медикаментозний сон для дітей найбільше цікавить батьків. Будьте впевнені, що здоров`я пацієнтів на першому місці у лікарів Клініки Доброго Стоматолога у Києві.

Седація, яка використовується у дитячій стоматології у сні у Києві не є наркозом у класичному розумінні. Препарати, які застосовують для медикаментозного сну пригнічують свідомість маленьких пацієнтів, при цьому дихання у нього самостійне, присутня чутливість на сильні подразники, є можливість у будь-який момент вивести дитину з стану сну.

Коли потрібно використовувати лікування у медикаментозному сні?

лікування зубів під наркозом дітям київ

Ми рекомендуємо батькам розглянути можливість лікування зубів у сні дітям у Києві, адже малюки не завжди розуміють мету і необхідність лікування. Деякі з них непосидючі і не виносять монотонності. Діти шкільного віку набагато легше сприймають стоматологічні процедури. Але, якщо дитина сильно налякана або дуже активна, їй буде дуже важко спокійно посидіти в стоматологічному кріслі, при лікуванні зубів.

Утримувати дитину силою під час лікування зубів теж не можна – це може налякати і ще більше травмувати психологічно. У таких випадках ми рекомендуємо лікувати зуби під наркозом дитині. Усе пройде без стресу для дитини, а лікар зможе легко і швидко виконати свою роботу.

Наведемо для прикладу декілька найбільш розповсюджених міфів, які заважають батькам наважитись на процедуру лікування зубів дітям під медикаментозним сном та спробуємо спростувати їх.

МІФ 1: Введення дитину у медикаментозний сон – це шкідливо.

ПРАВДА: Лікування зубів у сні дітям безпечний метод, який не чинить негативного впливу на здоров’я та розвиток діток різного віку, не викликає звикання та не погіршує самопочуття. Усі сучасні препарати які використовують для лікування зубів під наркозом дітям офіційно сертифіковані в Україні.

МІФ 2: Наркоз залишається в організмі і дитина буде довго від нього «відходити».

ПРАВДА: Препарати які застосовуються для лікування зубів у сні дітям у Києві легко контрольовані, швидко виводяться з організму. Усі рефлекси повноцінно відновлюються через 15-30 хв після процедури, дитина активна, здорова та щаслива повертається до звичного життя.

І навпаки, дитина після лікування без наркозу буде довго «відходити» від відвідування стоматолога, неприємні відчуття під час процедур можуть спровокувати страх лікарів та медичних маніпуляцій.

МІФ 3: Препарати для медикаментозного сну викликають звикання.

ПРАВДА: Ні, сучасні препарати не викликають звикання. До того ж, лікування зубів дітей під наркозом відбувається за лише одне-два відвідування. Лікарі-стоматологи раціонально використовують час та лікують декілька проблемних зубів за прийом. Гіпнотики вводяться виключно згідно дозування, яке розраховано індивідуально.

Лікування під стоматологічним наркозом в Клініці Доброго Стоматолога

лікування зубів у ві сні дітям ціна

Наші фахівці впевнені в безпеці використання стоматологічного наркозу для лікування маленьких пацієнтів. Препарати, що застосовуються для занурення в медичний сон, відповідають міжнародним стандартам якості і безпеки.

Клініка Доброго Стоматолога пройшла ряд випробувань і отримала державні дозвільні документи для здійснення такої діяльності, маємо кабінети спеціально обладнані для лікування під стоматологічним наркозом. За станом пацієнта під час лікування спостерігає анестезіолог за допомогою спеціального обладнання.

Як проходить лікування дітей під наркозом в Клініці Доброго Стоматолога?

Багато батьків побоюються застосування наркозу у дітей і відкладають лікування, тим самим посилюючи ситуацію. Ми відповідально підходимо до питання безпеки дитини і перед початком лікування зубів під наркозом обов’язково рекомендуємо провести обстеження дитини. Обов’язковими є консультація педіатра та лікаря-анестезіолога, ЕКГ і аналізи крові. Отримавши результати обстеження дитини, педіатр видає висновок про можливість лікування або видалення зубів під наркозом. Якщо ж виявлені протипоказання (гострі запальні захворювання, алергічні реакції і т.п.), то до питання лікування у стоматолога слід повернутися після проведення терапії.

Якщо всі показники в нормі ми приступаємо до лікування уві сні. Доза препарату розраховується таким чином, щоб маленький пацієнт спав весь час, поки стоматолог проводить необхідні лікувальні маніпуляції. За ходом процедури і станом дитини постійно стежить лікар анестезіолог-реаніматолог і медсестра-анестезист, спеціальна апаратура фіксує життєво-важливі показники: артеріальний тиск, частота серцевих скорочень, частота дихання, насичення крові киснем і т.д.

Важливо! Анестезіолог відстежує стан дитини протягом усього лікування, і при необхідності вносить корективи.

Як підготувати малюка до лікування зубів уві сні?

Підготовка безпосередньо до процедури лікування зубів дитини у медикаментозному сні мінімальна: необхідно не годувати дитину 6 годин до наркозом, і не поїти 4 години. Ну і звичайно, батькам не варто нервувати і панікувати – дитина це добре відчуває, і переймає страх і тривогу.

Наскільки безпечно лікування уві сні?

Безумовно, питання про безпеку процедури турбує батьків насамперед. З повною упевненістю можна сказати, що дана процедура безпечна і дозволена навіть немовлятам. Весь процес контролюється високоточною апаратурою і командою кваліфікованих фахівців, які контролюють показники організму і регулюють глибину наркозу. Все це гарантує комфортне, безболісне і швидке лікування зубів у дитини.

Ціна лікування зубів у сні дітям у Києві є досить високою, але це обґрунтовано залученням більшої кількості персоналу (стоматолог, анестезіолог, медичні сестри), якісними препаратами для седації та лікування та, звичайно ж, ефективністю процедури.

Пам’ятайте! Регулярне відвідування кваліфікованого стоматолога і своєчасне лікування зубів – запорука здорової посмішки Вашої дитини в майбутньому.

 

Лікарі
Тарасова Дар'я Олександрівна
Тарасова
Дар’я Олександрівна
Терапевт. Гігієніст. Дитячий прийом.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами "укол", "вирвати". Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.