+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
ультраниры

Щоб лікування дитячих зубчиків було безболісним і не залишало після себе неприємних спогадів, стоматологи Клініки Доброго Стоматолога використовують наркоз. У народі так і кажуть, лікування зубів під час сну. Чому так? Так як препарати, які використовуються для такого лікування – це не є традиційний наркоз, який використовується, наприклад у загальній хірургії.

Ці медикаменти з групи гіпнотиків, вони є найбільш безпечними. Вони змушують пацієнта заснути, проте не виключають свідомість повністю, дихання не зупиняється, серцево-судинна діяльність теж. Такі препарати обирали для лікування маленьких діток, враховували те, що вони більш вразливі до впливу медикаментів. Їх можна застосовувати навіть для пацієнтів з епілепсією, захворюваннями печінки, пороком серця, ДЦП, а також для тих, хто схильний до алергічних реакцій. Лікування зубів у сні дітям у Києві – дуже популярна і дедалі більш затребувана.

Такий наркоз особливо ефективний при лікуванні діток. Дитину можна «розбудити» в будь-який момент, припинивши введення препарату та збільшивши подачу кисню. Дозування та введення легко керується анестезіологом. Нерідко, ми у Клініці Доброго Стоматолога використовуємо такий наркоз для проведення маніпуляцій у дітей молодшого віку і школярів, їм складно витримати тривале лікування або видалення зуба, не лише фізично, але і психологічно.

Кожна матуся може бути впевнена, що здоров’я малюка не постраждає: препарати, що використовуються для медикаментозного сну швидко повністю виводяться з організму, не викликають звикання і не накопичуються. Медикаментозний сон перевірений багаторічним досвідом лікарів у Клініці Доброго Стоматолога у Києві, пройшов міжнародну медичну сертифікацію, відповідає високим стандартам якості та ефективності.

Коли необхідне лікування зубів під наркозом:

 • Пацієнту менше трьох років – в малому віці дитина практично не може сидіти нерухомо тривалий час.
 • Необхідність проведення тривалих процедур або ж виконання маніпуляцій, які вимагають особливої точності.
 • Панічний страх, який не вдається зняти навіть в процесі психологічної адаптації.
 • Деякі особливості розвитку, внаслідок яких можливість контакту з дитиною є обмеженою або неможливою.
 • Неможливість застосування місцевих анестезуючих препаратів через алергічну реакцію на них.

Про стоматологічний наркоз в Клініці Доброго Стоматолога:

 • Висока ефективність. Під час лікування зубів, дитина у прямому сенсі засинає, психологічно їй легше витримати довгі процедури. Малюк не боїться голосних звуків обладнання, лікарів, вони не бачать медичні інструменти та не відчувають болю. Практично немає відмінностей у ефективності стоматологічного та «традиційного» наркозу.
 • Повна керованість. Препарат вводиться – пацієнт засинає у кріслі. У разі чого, у будь-який момент його легко розбудити. Збільшують потік кисню, припиняють введення гіпнотиків. Пацієнт майже одразу прокидається, а через 15 хвилин повністю відновлюються всі рефлекси, когнітивна діяльність.
 • Безпека використання. Як і під час усі медичних маніпуляціях, використання наркозу завжди несе певний ризик. Проте, лікарі у Клініці Доброго Стоматолога гарантують максимально точний розрахунок дозування індивідуально для кожного, що забезпечує повну безпеку для організму. Фахівці у більшості країн світу рекомендують дітям до 6 років проводити лікування зубів виключно під стоматологічним наркозом – так дитина зазнає менше стресу, а процедура для неї ефективна а безпечна.
 • Питання чи безпечний медикаментозний сон для дітей найбільше цікавить батьків. Будьте впевнені, що здоров`я пацієнтів на першому місці у лікарів Клініки Доброго Стоматолога у Києві.

  Седація, яка використовується у дитячій стоматології у сні у Києві не є наркозом у класичному розумінні. Препарати, які застосовують для медикаментозного сну пригнічують свідомість маленьких пацієнтів, при цьому дихання у нього самостійне, присутня чутливість на сильні подразники, є можливість у будь-який момент вивести дитину з стану сну.

  Коли потрібно використовувати лікування у медикаментозному сні?

  ультраниры

  Ми рекомендуємо батькам розглянути можливість лікування зубів у сні дітям у Києві, адже малюки не завжди розуміють мету і необхідність лікування. Деякі з них непосидючі і не виносять монотонності. Діти шкільного віку набагато легше сприймають стоматологічні процедури. Але, якщо дитина сильно налякана або дуже активна, їй буде дуже важко спокійно посидіти в стоматологічному кріслі, при лікуванні зубів.

  Утримувати дитину силою під час лікування зубів теж не можна – це може налякати і ще більше травмувати психологічно. У таких випадках ми рекомендуємо лікувати зуби під наркозом дитині. Усе пройде без стресу для дитини, а лікар зможе легко і швидко виконати свою роботу.

  Наведемо для прикладу декілька найбільш розповсюджених міфів, які заважають батькам наважитись на процедуру лікування зубів дітям під медикаментозним сном та спробуємо спростувати їх.

  МІФ 1: Введення дитину у медикаментозний сон – це шкідливо.

  ПРАВДА: Лікування зубів у сні дітям безпечний метод, який не чинить негативного впливу на здоров’я та розвиток діток різного віку, не викликає звикання та не погіршує самопочуття. Усі сучасні препарати які використовують для лікування зубів під наркозом дітям офіційно сертифіковані в Україні.

  МІФ 2: Наркоз залишається в організмі і дитина буде довго від нього «відходити».

  ПРАВДА: Препарати які застосовуються для лікування зубів у сні дітям у Києві легко контрольовані, швидко виводяться з організму. Усі рефлекси повноцінно відновлюються через 15-30 хв після процедури, дитина активна, здорова та щаслива повертається до звичного життя.

  І навпаки, дитина після лікування без наркозу буде довго «відходити» від відвідування стоматолога, неприємні відчуття під час процедур можуть спровокувати страх лікарів та медичних маніпуляцій.

  МІФ 3: Препарати для медикаментозного сну викликають звикання.

  ПРАВДА: Ні, сучасні препарати не викликають звикання. До того ж, лікування зубів дітей під наркозом відбувається за лише одне-два відвідування. Лікарі-стоматологи раціонально використовують час та лікують декілька проблемних зубів за прийом. Гіпнотики вводяться виключно згідно дозування, яке розраховано індивідуально.

  Лікування під стоматологічним наркозом в Клініці Доброго Стоматолога

  лікування у ві сні

  Наші фахівці впевнені в безпеці використання стоматологічного наркозу для лікування маленьких пацієнтів. Препарати, що застосовуються для занурення в медичний сон, відповідають міжнародним стандартам якості і безпеки.

  Клініка Доброго Стоматолога пройшла ряд випробувань і отримала державні дозвільні документи для здійснення такої діяльності, маємо кабінети спеціально обладнані для лікування під стоматологічним наркозом. За станом пацієнта під час лікування спостерігає анестезіолог за допомогою спеціального обладнання.

  Як проходить лікування дітей під наркозом в Клініці Доброго Стоматолога?

  Багато батьків побоюються застосування наркозу у дітей і відкладають лікування, тим самим посилюючи ситуацію. Ми відповідально підходимо до питання безпеки дитини і перед початком лікування зубів під наркозом обов’язково рекомендуємо провести обстеження дитини. Обов’язковими є консультація педіатра та лікаря-анестезіолога, ЕКГ і аналізи крові. Отримавши результати обстеження дитини, педіатр видає висновок про можливість лікування або видалення зубів під наркозом. Якщо ж виявлені протипоказання (гострі запальні захворювання, алергічні реакції і т.п.), то до питання лікування у стоматолога слід повернутися після проведення терапії.

  Якщо всі показники в нормі ми приступаємо до лікування уві сні. Доза препарату розраховується таким чином, щоб маленький пацієнт спав весь час, поки стоматолог проводить необхідні лікувальні маніпуляції. За ходом процедури і станом дитини постійно стежить лікар анестезіолог-реаніматолог і медсестра-анестезист, спеціальна апаратура фіксує життєво-важливі показники: артеріальний тиск, частота серцевих скорочень, частота дихання, насичення крові киснем і т.д.

  Важливо! Анестезіолог відстежує стан дитини протягом усього лікування, і при необхідності вносить корективи.

  Як підготувати малюка до лікування зубів уві сні?

  Підготовка безпосередньо до процедури лікування зубів дитини у медикаментозному сні мінімальна: необхідно не годувати дитину 6 годин до наркозом, і не поїти 4 години. Ну і звичайно, батькам не варто нервувати і панікувати – дитина це добре відчуває, і переймає страх і тривогу.

  Наскільки безпечно лікування уві сні?

  Безумовно, питання про безпеку процедури турбує батьків насамперед. З повною упевненістю можна сказати, що дана процедура безпечна і дозволена навіть немовлятам. Весь процес контролюється високоточною апаратурою і командою кваліфікованих фахівців, які контролюють показники організму і регулюють глибину наркозу. Все це гарантує комфортне, безболісне і швидке лікування зубів у дитини.

  Ціна лікування зубів у сні дітям у Києві є досить високою, але це обґрунтовано залученням більшої кількості персоналу (стоматолог, анестезіолог, медичні сестри), якісними препаратами для седації та лікування та, звичайно ж, ефективністю процедури.

  Пам’ятайте! Регулярне відвідування кваліфікованого стоматолога і своєчасне лікування зубів – запорука здорової посмішки Вашої дитини в майбутньому.

   

  Лікарі
  Тарасова Дар'я Олександрівна
  Тарасова
  Дар’я Олександрівна
  Терапевт. Гігієніст. Дитячий прийом.
  Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
  Стаж роботи за фахом: від 5 років
  ЗАПИСАТИСЯ
  Стаж роботи
  за фахом:
  від 5 років
  ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

  Зателефонуйте нам:

  Залишити заявку
  передзвонимо за 5 секунд:

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.