+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 260 грн
Супровід анестезіолога (лікування уві сні) від 1980 грн (від 30 хв)
Лікування карієсу молочних зубів від 810 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

лікування зубів уві сні

Щоб лікування зубів у дорослих та дітей було безболісним і не залишало після себе неприємних спогадів, стоматологи Клініки Доброго Стоматолога використовують медикаментозний сон.

Препарати, які використовуються, з групи гіпнотиків, вони є найбільш безпечними. Вони змушують пацієнта заснути, проте не виключають свідомість повністю, дихання не зупиняється, серцево-судинна діяльність теж. Їх обирали для лікування маленьких діток, враховували те, що вони більш вразливі до впливу медикаментів. Їх можна застосовувати для пацієнтів важкими станами (вроджені вади розвитку серця, захворювання головного мозку, епілепсія, психічні розлади, хвороби печінки). Лікування зубів у сні у Києві – дуже популярна і дедалі більш затребувана.

Медикаментозний сон перевірений багаторічним досвідом лікарів у Клініці Доброго Стоматолога у Києві, пройшов міжнародну медичну сертифікацію, відповідає високим стандартам якості та ефективності.

Коли необхідне лікування зубів у сні:

 • Маленькі пацієнти. Діти особливо до 3-х років особливо непосидючі і не розуміють що з ними роблять. Виконувати будь-яке лікування практично неможливо.

 • Тривалі процедури для дорослих та дітей.

 • Лікування, що потребує точності роботи стоматолога.

 • Страх перед стоматологічним лікуванням у дорослих та дітей.

 • Індивідуальні особливості розвитку людини.

 • Алергія на місцеву анестезію.

Про медикаментозний сон в Клініці Доброго Стоматолога

Наведемо кілька переваг лікування зубів уві сні, щоб у Вас не залишалося сумнівів у його виборі:

 • Ефективне лікування зубів без психологічного дискомфорту пацієнта.

 • Повний контроль над станом пацієнта. В будь-який момент пацієнта можна «розбудити».

 • Безпека для здоров’я пацієнтів. Лікарі у Клініці Доброго Стоматолога гарантують максимально точний розрахунок дозування індивідуально для кожного, що забезпечує повну безпеку для організму.

Коли варто використовувати лікування у медикаментозному сні?

лікування зубів уві сні дітям київ

Медикаментозний сон у стоматології – це просто знахідка. Той, хто скористався цією послугою одного разу розуміє що таке лікувати зуби з задоволенням, комфортом та без жодного натяку на страх та біль. Коли варто обирати таке лікування зубів?

Дітям

Батьки турбуються за здоров’я своїх дітей, але лікування зубів не повинно бути ціною сильного психологічного стресу, фобій та негативних емоцій. Дітки активні, непосидючі і не завжди розуміють для чого їх привели і для чого їм лікування. Для них це більше схоже на тортури, тому розгляньте можливість лікування своїх малюків уві сні.

Важливо не утримувати дитину силою, якщо не виходить домовитися, це може ще більше її травмувати. Обирайте медикаментозний сон, щоб забезпечити комфортне та якісне лікування. Це ще й чудова можливість пролікувати усі проблемні зуби за один раз!

Дорослим

Дорослі більш спокійні і можуть витримувати стоматологічні процедури, але стоматологічний сон – це про комфорт пацієнта. Якщо ви хвилюєтеся, відчуваєте страх, Вам важко всидіти на місці довгий час, складно переносите уколи чи больові відчуття – замисліться на рахунок лікування зубів уві сні – це ціна вашого фізичного та психологічного комфорту.

Як проходить лікування у сні в Клініці Доброго Стоматолога?

Лікування зубів у медикаментозному сні – процедура, яка користується великим попитом серед всіх вікових категорій. Підготовка не займає багато зусиль, все відбувається швидко, а процес повністю безпечний.

Лікування зубів уві сні дітям

Ми відповідально підходимо до питання безпеки дитини і перед початком лікування зубів під медикаментозним сном обов’язково рекомендуємо провести обстеження дитини. Обов’язковими є консультація педіатра та лікаря-анестезіолога, ЕКГ і аналізи крові. Отримавши результати обстеження дитини, педіатр видає висновок про можливість лікування або видалення зубів уві сні. Якщо ж виявлені протипоказання (гострі запальні захворювання, алергічні реакції і т.п.), то до питання лікування у стоматолога слід повернутися після проведення відповідної терапії.

Якщо всі показники в нормі ми приступаємо до лікування уві сні. Доза препарату розраховується таким чином, щоб маленький пацієнт спав весь час, поки стоматолог проводить необхідні лікувальні маніпуляції.

Лікування зубів уві сні у дорослих

Лікування зубів уві сні дорослих ніяк не відрізняється від такого у дітей. Самій процедурі передує обстеження організму і консультація терапевта. Для кожного анестезіолог розраховує індивідуально дозу препарату, тому будьте впевнені, що все пройде комфортно і без ускладнень.

За ходом процедури і станом пацієнта постійно стежить лікар анестезіолог-реаніматолог і медсестра-анестезист, спеціальна апаратура фіксує життєво-важливі показники: артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень, частоту дихання, насичення крові киснем і т.д.

Підготовка до лікування зубів уві сні

лікування зубів у сні дітям

За день до проведення лікування зубів уві сні з Вами зв’язується анестезіолог та консультує за графіком прийому їжі та води перед маніпуляцією. Так Ви нічого не забудете і зможете якісно підготуватися самі чи підготувати свою дитину.

Не варто нервувати і панікувати, приходьте до стоматолога з гарним настроєм! Ви точно будете задоволені результатом.

Наскільки безпечно лікування уві сні для дорослих та дітей?

Безумовно, питання про безпеку процедури турбує кожного. З повною упевненістю можна сказати, що дана процедура безпечна і дозволена і дорослим і дітям, навіть немовлятам. Весь процес контролюється високоточною апаратурою і командою кваліфікованих фахівців.

Клініка Доброго Стоматолога пройшла всі необхідні випробування і має усі нормативні сертифікати для проведення медикаментозного сну. Ми маємо відповідне обладнання та виконуємо усі державні вимоги щодо обладнання приміщень.

Ціна лікування зубів у сні дітям та дорослим у Києві є досить високою, але це обґрунтовано залученням більшої кількості персоналу якісними препаратами для медикаментозного сну, лікування та, звичайно ж, ефективністю процедури.

Пам’ятайте! Регулярне відвідування кваліфікованого стоматолога і своєчасне лікування зубів – запорука здорової посмішки у майбутньому.

Лікарі
Тищенко Наталія Сергіївна
Тищенко
Наталія Сергіївна
Дитячий лікар-стоматолог
Спеціалізація: Дитяча стоматологія. Член асоціації стоматологів України. Спеціаліст мікроскопної мікрохірургії зубів у дітей .
Стаж роботи за фахом: від 10 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років
У нашій Клініці у Києві лікування зубів під наркозом дітям відбувається за допомогою седації – введення в стан поверхневого сну. Лікар анестезіолог, розмовляючи з дитиною, вводить внутрішньовенно препарат Пропофол – засіб для анестезії з настанням ефекту протягом 30 секунд. Таким чином маленький пацієнт не відчуває болю та страху, дає якісно полікувати свої зубки.
Аплікаційна анестезія: на поверхню десни наноситься знеболюючий гель, дія якого розповсюджується тільки на слизову оболонку. Інфільтраційна анестезія: вводиться голкою в проекції хворого зуба. Провідникова анестезія: вводиться при необхідності знеболити декілька зубів одночасно, оскільки діє на весь нерв. Комп'ютерна анестезія: місцеве знеболення за допомогою прибору, який нагадує кулькову ручку і керується даний процес за допомогою комп'ютера. Так звана анестезія одного зуба. Седація: внутрішньовенне введення препарату Пропофол для лікування в стані поверхневого сну. Дитяча стоматологія з наркозом у Києві використовує саме цей вид.
Як і в будь-якій процедурі, лікування зубів під наркозом дитині має свої протипоказання. Воно не проводиться при важких станах дитини, загостреннях хронічних патологій, нирковій та печінковій недостатності, гострих інфекційних захворюваннях, органічних хворобах центральної нервової системи. Перед лікуванням діток, лікар обов’язково проконсультує, огляне пацієнта та встановить усі протипоказання та загрози.
Ціни на лікування зубів під наркозом дітям різні і залежать від об’єму та складності лікування, тривалості процедури. Лікування зубів уві сні обов’язково проходить у супроводі професійного анестезіолога, це коштує від 1980 грн за 30 хвилин. Робота дитячого стоматолога оплачується окремо залежно від того, що саме було виконано (лікування карієсу чи пломбування каналів, наприклад).
Молочні зуби також потребують лікування, це дуже важливо у попередженні складних проблем ротової порожнини у майбутньому. Якщо дитина неспокійна, чи у неї присутній страх лікарів, вона надто маленька, або ж планується великий об’єм втручань, тоді краще звернутися до дитячої стоматології з наркозом у Києві – тоді Ви будете впевнені, що все пройде безпечно, якісно і безболісно для Вашої дитини.
Лікування зубів дітей в медикаментозному сні комфортне для усіх, тому що маленькі пацієнти зазвичай легко та швидко виходять з наркозу. Лікар у будь-який час може розбудити дитину. Препарат виходить у незміненій формі протягом 10-15 хвилин після процедури. Деякий час після лікування дитина може бути сонлива чи відчувати деяку втомленість, але це цілком нормально. Просто сплануйте свій день враховуючи це.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.