+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Щоб лікування дитячих зубчиків було безболісним і не залишало після себе неприємних спогадів, стоматологи Клініки Доброго Стоматолога нерідко вдаються до використання наркозу. Цей метод так і називається – «лікувальний засіб під час сну». Дія препаратів трохи відрізняється від традиційного медичного наркозу, оскільки вони відносяться до групи гіпнотиків. Ці речовини вважаються найбезпечнішими серед тих, які коли-небудь застосовувалися для занурення пацієнта в медичний сон. Такі препарати повністю виводяться з організму, не викликають звикання і не накопичуються. Їх можна застосовувати навіть для пацієнтів з епілепсією, захворюваннями печінки, пороком серця, ДЦП, а також для алергіків.

Такий наркоз особливо ефективний при лікуванні маленьких пацієнтів. Речовини, з яких він складається, легко керовані, і дитину можна розбудити в будь-який момент. Дуже часто фахівці нашої клініки використовують такий наркоз для проведення маніпуляцій у маленьких дітей і молодших школярів, адже їм складно витримати тривале лікування або видалення зуба.

Кожна матуся можете бути впевнене, що здоров’я малюка не постраждає: наркоз, який застосовують наші лікарі в Клініки Доброго Стоматолога повністю безпечний, відповідає високим стандартам сучасної медицини.

Коли необхідне лікування зубів під наркозом

  • Пацієнту менше трьох років – в малому віці дитина практично не може сидіти нерухомо тривалий час.
  • Необхідність проведення тривалих процедур або ж виконання маніпуляцій, які вимагають точності.
  • Панічний страх, який не вдається зняти навіть в процесі психологічної адаптації.
  • Деякі особливості розвитку, внаслідок яких можливість контакту з дитиною є обмеженою або неможливою.
  • Неможливість застосування місцевих анестезуючих препаратів через алергічну реакцію на них.

Про стоматологічний наркоз в Клініці Доброго Стоматолога

  • Висока ефективність. Стоматологічний наркоз за своїми властивостями практично не відрізняється від традиційного. Під час проведення стоматологічних маніпуляцій маленькі пацієнти не відчувають болю, їх не лякає страхітливий звук бормашини і медичні інструменти, а після операції в пам’яті не залишається негативних спогадів.
  • Повна керованість. Через деякий час після введення препарату пацієнт м’яко засинає. Його легко розбудити, збільшивши надходження кисню в організм, і вже через 15 хвилин рефлекси нормалізуються, через деякий час пацієнт може йти додому.
  • Безпека використання. Звичайно, використання наркозу завжди несе певний ризик, але, завдяки правильно розрахованому дозуванню застосування таких препаратів повністю безпечно навіть для організму малюка. У деяких країнах, наприклад, в США, дітей молодше 7 років прийнято лікувати тільки під наркозом.

Коли потрібно використовувати наркоз?

Ми рекомендуємо батькам розглянути можливість лікування зубів у дітей під наркозом, адже малюки не завжди розуміють мету і необхідність лікування. Деякі з них непосидючі і не виносять монотонності. Діти шкільного віку набагато легше сприймають стоматологічні процедури. Але, якщо дитина сильно налякана або дуже активна, їй буде дуже важко спокійно посидіти в стоматологічному кріслі, при лікуванні зубів. Утримувати дитини силою під час лікування зубів теж не можна – це може налякати і ще більше травмувати психологічно. У таких випадках ми рекомендуємо використовувати наркоз. Лікування пройде без стресу для дитини, а лікар зможе легко і швидко виконати свою роботу.

Лікування під стоматологічним наркозом в клініці доброго стоматолога

Наші фахівці впевнені в безпеці використання стоматологічного наркозу для лікування маленьких пацієнтів. Препарати, що застосовуються для занурення в медичний сон, відповідають міжнародним стандартам якості і безпеки.

Клініка Доброго Стоматолога  пройшла ряд випробувань і отримала державні дозвільні документи для здійснення такої діяльності, маємо кабінети спеціально обладнані для лікування під стоматологічним наркозом. За станом пацієнта під час лікування спостерігає анестезіолог за допомогою спеціального обладнання.

Як проходить лікування в Клініці Доброго Стоматолога?

Багато батьків побоюються застосування наркозу у дітей і відкладають лікування, тим самим посилюючи ситуацію. Ми відповідально підходимо до питання безпеки дитини і перед початком лікування зубів під наркозом обов’язково рекомендуємо провести обстеження дитини. Обов’язковими є консультація педіатра та лікаря-анестезіолога, ЕКГ і аналізи крові. Отримавши результати обстеження дитини, педіатр видає висновок про можливість лікування або видалення зубів під наркозом. Якщо ж виявлені протипоказання (гострі запальні захворювання, алергічні реакції і т.п.), то до питання лікування у стоматолога слід повернутися після проведення терапії.

Якщо всі показники в нормі ми приступаємо до лікування уві сні. Доза препарату розраховується таким чином, щоб маленький пацієнт спав весь час, поки стоматолог проводить необхідні лікувальні маніпуляції. За ходом процедури і станом дитини постійно стежить лікар анестезіолог-реаніматолог і медсестра-анестезист, спеціальна апаратура фіксує життєво-важливі показники: артеріальний тиск, частота дихання, насичення крові киснем і т.д.

Важливо! Анестезіолог відстежує стан дитини протягом усього лікування, і при необхідності вносить корективи.

Як підготувати малюка до лікування зубів уві сні?

Підготовка безпосередньо до процедури мінімальна: необхідно не годувати дитини 6 годин до наркозом, і не поїти 4 години. Ну і звичайно, батькам не варто нервувати і панікувати – дитина це добре відчуває, і переймає страх і тривогу.

Наскільки безпечно лікування уві сні?

Безумовно, питання про безпеку процедури турбує батьків насамперед. З повною упевненістю можна сказати, що дана процедура безпечна і дозволена навіть немовлятам. Весь процес контролюється високоточною апаратурою і командою кваліфікованих фахівців, які контролюють показники організму і регулюють глибину наркозу. Все це гарантує комфортне, безболісне і швидке лікування зубів у дитини.

Пам’ятайте! регулярне відвідування кваліфікованого стоматолога і своєчасне лікування зубів – запорука здорової посмішки Вашої дитини в майбутньому.

 

 

Лікарі
Тарасова
Дар’я Олександрівна
Терапевт. Гігієніст. Дитячий прийом.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.