+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Лікування зубів під седацією Седація – це занурення пацієнта в розслаблений стан за допомогою вдихання азото-кисневої суміші. Відбувається це таким чином: в ході медичної процедури пацієнт вдихає заспокійливий газ, який подається через спеціальну маску. Головна особливість такої процедури полягає в тому, що, вдихаючи суміш закису азоту з киснем, дитина занурюється в розслаблений стан, при цьому залишаючись у свідомості. СЕДАЦІЯ ЗАКИСОМ АЗОТУ: ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ
  • Найбільш дієвий метод усунення знервованого стану і страху.
  • Не має протипоказань для дорослих пацієнтів.
  • Процедура ефективна при лікуванні дітей.
  • Перед застосуванням немає необхідності здавати проби на можливість алергії.
  • Забезпечує більш ефективне і швидке лікування, скорочуючи кількість відвідувань лікаря.
  • Досить швидко виводиться з організму.
  • Забезпечує можливість спілкування з пацієнтом, він залишається в свідомості і може реагувати на прохання лікаря.
!Відмінність седації від наркозу Лікування зубів із застосуванням седації і під наркозом – принципово різні методи. Під час седації пацієнт знаходиться в повній свідомості, може спокійно спілкуватися з лікарем, зберігаються ковтальні рефлекси, не порушується ритм дихання. Тоді як наркоз повністю відключає свідомість, дитина занурюється в сон і не в змозі якимось чином реагувати на зовнішній вплив. !Анестезія та знеболюючі препарати Седація не є заміною анестезії. Паралельно з нею використовуються традиційні види знеболювання – локальна анестезія. Багатьох батьків турбує реакція дитини на знеболюючий укол. Седація в дитячій стоматології проводиться перед здійсненням будь-якого втручання. До того ж сам закис азоту впливає як легке знеболювальне, а досвідчений дитячий стоматолог, при допомозі нехитрих прийомів зробить укол зовсім непомітно для дитини. Більше того, за маскою, через яку дитина буде вдихати суміш газів, він навіть не помітить в руках у лікаря маленького уколу. СЕДАЦІЯ: БЕЗПЕКА ЗАСТОСУВАННЯ Дана методика не має протипоказань для дітей. Суміш газів є однією з найбільш ефективних і безпечних для здоров’я серед існуючих в медицині на сьогоднішній день. Вона не викликає звикання, не має надто сильного впливу на організм, вона досить проста в застосуванні і швидко виводиться з організму. Під впливом суміші дитина залишається в свідомості, при цьому зберігаються всі рефлекси, рівномірне дихання, адекватна реакція на події. СЕДАЦИЯ: ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ ДЛЯ ДЕТЕЙ
  • Затрудненное дыхание через нос.
  • Наличие острых или хронических заболеваний на стадии обострения.
  • Слишком юный возраст, когда ребенок не может пойти на диалог, понять что от него хотят и выполнить предложенные ему действия.
Если ребенок слишком мал, и ни при каких обстоятельствах не желает сотрудничать с врачом, причиной этому может быть предыдущий негативный опыт, в таком случае глубокая седация может стать альтернативным вариантом, она заключается в погружении пациента в бессознательное состояние. ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ПІД СЕДАЦІЄЮ: ІНСТРУКЦІЯ ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ
  • Готуючись до візиту до стоматолога необхідно не перевантажувати шлунок важкою їжею, досить злегка перекусити. У зворотному випадку є ймовірність, що під час процедури закрутиться голова і виникне відчуття нудоти і тяжкості у шлунку.
  • Не рекомендується вживати будь-які медичні препарати в день здійснення процедури.
  • Суміш кисню та азоту – це найбільш ефективний і безпечний метод, який дозволяє заспокоїти дитину, а лікарю швидко провести всі необхідні маніпуляції. Серед його основних властивостей слід виділити те, що він не зв’язується з білками і вже через 2-3 хвилини виводиться з організму. Як тільки маска буде знята, вплив газу відразу припиниться.
Коли рекомендовано застосовувати седацію Досить складно проводити дитяче лікування зубів. Седація допоможе зробити цей процес менш лякаючим для дитини. Особливо рекомендовано проводити седацію під час першого відвідування стоматолога, для того щоб уникнути негативного досвіду і створити для дитини позитивний образ лікаря. Адже навколо і так достатньо дратівливих чинників для малюка, таких як нові запахи, інструменти, сторонні люди. Все це і так лякає дитину, якщо до цього додати больові відчуття, то при згадці про стоматолога наступного разу не уникнути сліз і істерик. Також седація рекомендується при тривалому лікуванні більше 40 – 50 хвилин. Для дитини складно висидіти стільки часу на одному місці, тому розслаблення і заспокійлива дія благотворно вплине як на його стан, так і на процес лікування взагалі.

 

Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.