+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Лечение десен

Як і зубний карієс, захворювання ясен зустрічається досить часто. Їх основна причина – бактеріальний наліт, який виникає через недостатність ретельної гігієни ротової порожнини. Запальні процеси в області ясен можуть призвести не тільки до її кровоточивості і неприємного запаху з рота, але і до безповоротних наслідків – втрати зубів.

У Клініці Доброго Стоматолога ми виконуємо комплексне лікування ясен в Києві, а також після пародонтологічне лікування зубів.

Основні симптоми захворювань ясен

У більшості випадків пацієнти звертаються до стоматолога зі скаргами на захворювання ясен з яскраво-вираженими ознаками хвороби.

Якщо ви помітили у себе такі симптоми, вам не обійтися без допомоги професійного стоматолога:

 • почервоніння ясен;
 • больові відчуття в області ясен (біль, свербіж);
 • неприємний запах з рота;
 • виділення гною з ясен;
 • рухливість зубів;
 • випадання зубів.

Крім поганої гігієни ротової порожнини до хвороб ясен можуть привести і інші причини. Запальні процеси в ясневій області виникають при хронічних захворюваннях органів дихання, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, а також при цукровому діабеті, імунних захворюваннях, хворобах крові. Також від хвороб ясен часто страждають курці.

При будь-яких вищезазначених симптомах і скаргах записуйтеся на консультацію до професійного стоматолога. Лікар ретельно обстежить вашу ротову порожнину, виявить причину порушень і призначить лікування, а також повідомить попередню вартість лікування ясен.

Для запису на прийом в Клініку Доброго Стоматолога телефонуйте за номером: (044) 574-9-574. Ми працюємо без вихідних і з радістю приймемо вас у зручний час.

Захворювання ясен і їх лікування в Клініці Доброго Стоматолога

А тепер розповімо про найпоширеніші хвороби ясен і способи лікування ясен в нашій стоматології.

Лікування гінгівіту

Гінгівіт — запальне захворювання ясен. У пацієнтів з гінгівітом спостерігається почервоніння, набряклість, біль і кровоточивість ясен. Основна причина гінгівіту – це мікробний наліт. Іноді до такої хвороби можуть привести: нестача вітаміну С, порушення гормонального фону, алергічні реакції, ослаблення імунітету. Якщо хворобу не лікувати, то вона перетікає в більш серйозне захворювання – пародонтит.

Як лікують гінгівіт:

 • Для лікування гінгівіту в легкій формі стоматолог проводить професійну чистку зубів, а також призначає пацієнтові полоскання антисептичними засобами.
 • Лікування гінгівіту у важкій формі включає вищезгадані процедури, а також вектор-терапію.
 • Також комплексне лікування ясен у стоматолога включає усунення першопричин. Наприклад, неправильна форма зубних пломб, карієс, зруйновані зуби сприяють створенню сприятливого для бактерій середовища. В такому випадку стоматолог може коригувати форму пломб, лікувати карієс і видаляти зуби, що не піддаються лікуванню.

Якщо ви помітили у себе симптоми гінгівіту, не займайтеся самолікуванням. Приходьте на огляд до професійного стоматолога, він складе план лікування і надасть кваліфіковану стоматологічну допомогу – допоможе не тільки зняти симптоми, але і усунути першопричину захворювання. Ціна на лікування ясен буде залежати від форми тяжкості хвороби і необхідних методик лікування.

Лікування пародонтиту

Пародонтит — деструктивне захворювання ясен. При пародонтиті не тільки запалюється ясна, але і руйнуються м’які тканини, які утримують зуб. Для пародонтиту в залежності від тяжкості захворювання характерні такі симптоми:

  Основная причина болезней десен - несоблюдение гигиены ротовой полости.
 • зубний біль;
 • реакція зубів на холодне і гаряче;
 • кровоточивість ясен;
 • неприємний запах з рота;
 • гнійні виділення з ясен;
 • набряклість та свербіж в яснах;
 • рухливість зубів, а іноді і випадання зубів.

При спостереженні подібних симптомів рекомендуємо негайно звернутися до стоматолога, адже захворювання тканин пародонту може привести до необоротних наслідків.

Лікування ясен в Клініці Доброго Стоматолога відбувається в кілька етапів

Так як пародонтит серйозне деструктивне захворювання, його лікування включає три ключові етапи: точна діагностика, лікування ротової порожнини, після пародонтологічне лікування.

Етап 1. Діагностика пародонтиту

Обстеження – важливий етап в лікуванні захворювання тканин пародонту. На цьому етапі стоматолога важливо визначити ступінь тяжкості хвороби, щоб поставити діагноз і скласти оптимальний план лікування.

Для цього лікар проводить візуальний огляд ротової порожнини, а також в залежності від індивідуальних показань пацієнта, виконує прицільні рентгенологічні знімки проблемних зубів, робить ортопантомограмму, комп’ютерну томографію щелеп і призначає комп’ютерну діагностику Florida Probe для вимірювання глибини утворення пародонтальних кишень.

Етап 2. Лікування ротової порожнини

Після того, як поставлений діагноз, лікар складає індивідуальний план лікування і приступає безпосередньо до лікування, яке може включати:

ЛЕЧЕНИЕ ДЕСЕН В КЛИНИКЕ ДОБРОГО СТОМАТОЛОГА
 • професійну гігієну порожнини рота;
 • ручної скейлинг;
 • хірургічне пародонтологічне лікування;
 • медикаментозне лікування;
 • усунення травматичної оклюзії;
 • шинування зубів для запобігання їх рухливості.

На цьому лікування може бути завершено або продовжено в залежності від ступеня тяжкості захворювання. Попередні етапи і вартість лікування ясен в залежності від показань лікуючий лікар повідомляє при складанні плану лікування.

Етап 3. Після пародонтологічне лікування

Пародонтит на важких стадіях вимагає не тільки лікування, але і усунення його наслідків. Як правило, це допомога профільних стоматологів.

Залежно від показань після пародонтологічних маніпуляцій пацієнтам може призначатися лікування у:

 • стоматолога-хірурга. Він видаляє коріння зруйнованих зубів, а також встановлює зубні імплантати.
 • стоматолога-терапевта. Він лікує карієс, пломбує канали та реставрує зуби.
 • стоматолога-ортодонта, який призначає і контролює вирівнювання зубів брекет-системою.
 • стоматолога-ортопеда. Лікар встановлює коронки або знімні / незнімні зубні протези.

Приходьте на профілактичні огляди і лікування ясен в нашу стоматологію. Рекомендуємо відвідувати стоматолога кожні 6 місяців і наші лікарі допоможуть вам попередити захворювання ясен, а також розкажуть правила домашньої гігієни ротової порожнини, які допоможуть зберегти здоров’я ротової порожнини. Чекаємо вас на консультацію-огляд за попереднім записом.

Ми працюємо без вихідних!

 

Лікарі
Жарова Лариса Миколаївна
Жарова
Лариса Миколаївна
Терапевт. Гігієніст. Пародонтолог.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Ціни
Консультація 200 грн
Відкритий кюретаж від 1800 грн
Вектор-терапія АКЦІЯ 975 грн за 1 щелепу
Обстеження тканин пародонта комп'ютерною системою Florida Probe АКЦІЯ 385 грн
Ручний скейлинг від 2310 грн
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.