+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

лікування зубів під наркозом

У Клініці Доброго Стоматолога складне лікування зубів проводиться під «загальним» наркозом – в умовах медикаментозного сну. Ми застосовуємо препарати з високим профілем безпеки, під час лікування використовуються найсучасніші системи моніторингу стану організму пацієнта.

При лікуванні уві сні пацієнт не відчуває болю, не бачить і не відчуває маніпуляцій лікаря.

! ВАЖЛИВО: лікування під наркозом здійснюється тільки за чіткими показаннями. На консультації з лікарем-стоматологом визначається доцільність лікування під загальною анестезією.

Коли показано лікування зубів під наркозом?

Лікування зубів під наркозом може бути рекомендовано лікарем:

 • при дуже великому обсязі терапії, при комплексному лікуванні – за участю відразу всіх необхідних фахівців (починаючи з терапевта, закінчуючи хірургом-імплантологом);
 • нездоланний блювотний рефлекс;
 • неможливість досягнення повного знеболювального ефекту при застосуванні місцевої анестезії;
 • наявність у пацієнта неврологічних захворювань;
 • при складному хірургічному втручанні;
 • при лікуванні пацієнтів з деякими поєднаними патологіями;
 • при стоматофобія (непереборному страху стоматологів) та панічних атаках;
 • при непереносимості пацієнтом місцевих анестетиків, що застосовуються в стоматології для знеболювання.

Лікування в наркозі – можливість вирішити максимум стоматологічних проблем за один візит. Безумовно, у цього методу лікування є і протипоказання. Кожен конкретний випадок обговорюється з лікуючим лікарем і з анестезіологом.

У чому плюси лікування під наркозом в Клініці Доброго Стоматолога?

 • ми застосовуємо тільки передові та безпечні препарати для наркозу – вони пройшли обов’язкову сертифікацію;
 • використовуючи загальний наркоз, фахівці нашої клініки можуть імплантувати, вилікувати або видалити відразу кілька зубів. Це дозволяє серйозно скоротити час лікування;
 • на наркозі завжди працює бригада анестезіологів – лікар і його асистент. Лікар-анестезіолог повністю контролює стан організму пацієнта на протязі всього лікування за допомогою передової системи моніторингу.

Як готуватися до лікування в наркозі?

Перед лікуванням під «загальним» наркозом пацієнт отримає інструкції з підготовки: здача необхідних аналізів, обстеження, консультація терапевта та лікаря-анестезіолога.

За шість годин до призначеного сеансу строго заборонено приймати їжу і за дві години – пити. Настійно рекомендується утриматися від алкоголю та куріння за кілька діб до проведення процедури.

Як довго триває наркоз?

Залежно від обсягу та складності лікування, наркоз може тривати від 0,5 до декількох годин. Пацієнт прокидається через кілька хвилин після закінчення всіх маніпуляцій.

Як правило, через тридцять-сорок хвилин пацієнт вже може відправитися додому самостійно.

Лікування із застосуванням будь-якого виду анестезії в Клініці Доброго Стоматолога проводиться з дотриманням міжнародних стандартів безпеки, і з використанням найсучасніших методів знеболення з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта. Всі передопераційні обстеження можна пройти в Клініці Доброго Доктора.

Не потрібно боятися відвідувати стоматолога, лікування зубів без болю і страху абсолютно реально з Клінікою Доброго Стоматолога на Позняках!

 

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.