+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
Консультація 200 грн
Первинна ендодонтія під мікроскопом від 3000 грн
Вторинна ендодонтія під мікроскопом від 4500 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Лікування каналів зубів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом – передова технологія у сучасній стоматології, вже є невід’ємною частиною якісної надточної роботи лікаря. Ротова порожнина досить складна, наші зуби мають повно важкодоступних ділянок для стоматолога, є місця де майже неможливо не те що проникнути інструментом, але й якісно оглянути. Для вирішення цих питань прийшла мікроскопічна стоматологія у Києві.

Клініка Доброго Стоматолога працює з сучасним мікроскопом. Використання мікроскопа в ході діагностики і лікування дає можливість зберегти і вилікувати найскладніші зуби, уникнути найменших помилок. Так як неправильне лікування каналу загрожує видаленням зуба в майбутньому.

Клініка Доброго Стоматолога – одна з перших стоматологій, яка вступила в епоху надточного лікування під мікроскопом.

Наші фахівці працюють з мікроскопом, який ефективно поєднує оптичні властивості, збільшуючи зображення до 25 разів, відмінне ксенонове освітлення, хорошу ергономіку.

Мікроскоп дозволяє лікарю побачити найдрібніші деталі, виконати роботу з ювелірною точністю, «розв’язує» руки лікарю там, де здавалося б, неможливо працювати. Перед початком лікування в обов’язковому порядку проводиться обстеження, складається план подальшої діагностики та лікування.

Коли застосовується лікування каналів зуба під мікроскопом в Києві?

 • При первинному лікуванні каналів, за допомогою мікроскопа лікарю простіше виявити канали зуба і їх відгалуження, а також повністю витягти інфіковану пульпу.
 • При тривимірній обтурації каналів зуба.
 • Повторному ендодонтичному лікуванні, використання мікроскопа дозволяє ретельно витягнути залишки пломбувального матеріалу і інфікованих тканин.
 • При виявленні мікротріщин в зубах, що не побачити неозброєним оком.
 • Діагностиці прихованого карієсу, карієсу на дуже ранніх стадіях.
 • Мікрохірургічних операціях.
 • Для точного препарування і оцінки якості крайового прилягання ортопедичних конструкцій і реставрацій.
 • Коли виникають неприємні випадки і в каналах зуба можуть бути залишені раніше там інструменти. При видаленні уламків раніше зламаних інструментів – без мікроскопа виявити і витягти їх просто неможливо.

Обладнання у Клініці Доброго Стоматолога на Позняках

Завдяки використанню в нашій клініці операційного мікроскопа SmartOptic, який дає 25-ти кратне збільшення, прекрасний огляд і яскраву освітленість робочої області, прогноз сприятливого первинного ендодонтичного лікування досягає 99%, а повторного – 95%.

Основні відмінності у ході процедури лікування зубів під мікроскопом у Києві

Для пацієнта майже немає ніякої різниці між звичайним лікуванням у стоматолога та з використанням мікроскопа. Оптичний прилад встановлений над пацієнтом, лікар працює інструментами безпосередньо у ротовій порожнині, але дивиться в окуляр мікроскопа. На відчуття пацієнта це ніяк не впливає, а лікарю значно покращує візуалізацію і, відповідно, точність роботи.

Переваги лікування каналів під мікроскопом у Києві:

Лікування каналів зубів під мікроскопом
 • Ширина зубокорневого каналу становить про 0,5 до 1 міліметра. Мікроскоп дозволяє зробити максимальне збільшення в такому вузькому просторі.
 • Лікар бачить уражені тканини в найдрібніших деталях і має можливість видалити їх все, не покладаючись на механічні рухи (як без мікроскопа).
 • Здорові тканини зуба максимально зберігаються.
 • Можливість проведення мікрохірургічних операцій по збереженню зубів, пластичної естетичної мікрохірургії ясна.
 • Лікар може побачити фрагменти залишених інструментів, які могли зламатися при попередньому лікуванні каналів без використання мікроскопа.
 • Лікар може ретельно контролювати щільність заповнення каналу пломбувальних матеріалів, уникаючи пустот.
 • Виявлення захворювання на самих ранніх етапах. Карієс можливо діагностувати на етапі ледь помітної плями, які легко лікувати.
 • Мікроінвазивний, оскільки якісний візуальний контроль дозволяє точно визначити, які тканини зуба підлягають видаленню, а які можна зберегти.

Лікування без мікроскопа:

 • Лікар не бачить всієї проблеми каналу все, що йому доступно побачити, відбивається в маленькому дзеркалі. Фактично – це «робота наосліп».
 • Якщо в каналі після обробки перед пломбуванням залишилися хоч найменші частинки уражених тканин, після такого лікування для пацієнта можливі найрізноманітніші «сюрпризи». Вторинні запальні процеси можуть призвести до появи кістогранульома, які не завжди піддаються лікуванню.
 • Під час лікування каналів «навпомацки» можливі перфорації каналу і витікання пломбувального матеріалу в кісткову тканину. Зуб в найближчому часі засуджується до видалення.
 • Можуть бути важкопрохідні канали та з безліччю відгалужень. Без мікроскопа часто неможливо побачити додатковий канал, триває запальний процес, що часто в результаті призводить до видалення зуба.
 • Без мікроскопа часто разом з ураженими тканинами лікар прибирає і здорові тканини зуба, тим самим спустошуючи стінки каналів.

Особливу увагу потрібно приділити для переліковування зубів під мікроскопом. Це велика частина наших пацієнтів, які приходять з нещодавно пролікованим зубом, який знов дає про себе знати та приносить неприємні відчуття. Робота без мікроскопа часто може допускати певні похибки, залишати поза увагою дрібні деталі, які потім знову провокують запальні процеси.

Пацієнти звертаються з проблемою і наші стоматологи проводять лікування зубів та каналів під мікроскопом, щоб бездоганно виконати роботу. Мікроскоп дає можливість повноцінної візуалізації, виявлення проблеми та усуненню її. Саме тоді пацієнт може забути про дискомфорт і безкінечні візити до стоматолога.

Лікування каналів зубів під мікроскопом

Процедури, які найбільш часто виконуються:

 • Лікування коренів зубів під мікроскопом.
 • Чистка каналів зуба під мікроскопом.
 • Пломбування та розпломбування каналів під мікроскопом.

Чому варто звертатися саме у Клініку Доброго Стоматолога на Позняках у Києві

Наша Клініка – команда професіоналів, які працюють з найкращим оснащенням. Лікування зубів під мікроскопом у Києві – гарантія якісної бездоганної процедури, ідеально виконаної роботи та чудового результату. Таку роботу не потрібно переробляти, проблема більше не буде турбувати пацієнта, а усі найменші деталі враховані лікарем. Стоматологи у нашій Клініці мають великий досвід роботи і вони за допомогою сучасної оптики можуть діагностувати захворювання чи дефекти на найбільш ранніх термінах, щоб вчасно почати лікування.

Лікування під мікроскопом – це вихід на новий рівень стоматологічної практики.

У Клініці Доброго Стоматолога завжди лояльні ціни та постійні акції. Ціна лікування зубів під мікроскопом вираховується індивідуально на консультативному прийомі після огляду стоматологом вашої ротової порожнини.

Якщо Ви небайдужі до свого здоров’я і хочете не тільки повернути здоров’я зубам, але і зберегти результат надовго, значить, лікування зубів під мікроскопом в Клініці Доброго Стоматолога – це те, що Вам потрібно!

Обирайте професіоналізм та результат виключно у Клініці Доброго Стоматолога!© Автор статті: ПОСТІЛ Артур Олегович

Лікарі
ПОСТІЛ Артур Олегович
ПОСТІЛ
Артур Олегович
Головний лікар в клініці на
Соломії Крушельницької, 7. Терапевт. Ендодонт.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 6 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 6 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.