+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

 

лікування кісти зуба

Кіста зуба – патологія, яка потребує обов’язкового лікування. Це осередок запалення, обмежений щільними стінками. Кіста зуба може бути досить небезпечною і тому не варто зволікати з записом до стоматолога.

У Клініці Доброго Стоматолога Вам нададуть кваліфіковану допомогу і проведуть лікування кісти зуба (будь-якого розташування і розміру) якісно та за приємною ціною. А зараз розповімо детальніше що ж це таке.

Причини виникнення кісти зуба

Основна причина виникнення кісти зуба у пацієнтів – це інфекція. Патологічний збудник проникає в тіло людини і наш організм з ним бореться. Утворення кісти – це теж захисна реакція нашої імунної системи – навколо збудника утворюється капсула і це не дає патологічному процесу розповсюджуватися далі. Так, це захист, але тільки тимчасово, якщо вчасно не лікувати і не усунути кісту, вона може спричиняти проблеми.

Причини виникнення кісти:
 • Захворювання ЛОР-органів (вуха, горла, носа).
 • Не вилікуваний карієс.
 • Будь-які запальні захворювання ротової порожнини (пульпіт, періодонтит тощо).

Симптоми кісти у ротовій порожнині

Кіста – це ніби кулька з певним вмістом. Всередині кісти зуба міститься гній, бактерії, зруйновані клітини, рідина. Ці складові поступово збільшуються і, як результат, збільшується і сама кіста.

На початкових етапах розвитку, коли кіста ще маленька, все відбувається безсимптомно і людина може взагалі не здогадуватися про наявність у себе кісти в ротовій порожнині і її важко діагностувати.

Вже пізніше, виникають симптоми, які можуть включати:

 • Зубний біль, дискомфорт, біль у яснах.
 • Підвищення температури тіла.
 • Набряк тканин.
 • Почервоніння ясен.
 • Збільшення лімфатичних вузлів.
 • Головний біль.
 • Загальна слабкість, зниження працездатності.

Насправді, симптоми неспецифічні і не одразу можна запідозрити саме кісту, але додаткове обстеження дозволяє точно і без сумнівів встановити діагноз. У Клініці Доброго Стоматолога це швидко, якісно та зручно.

Якщо вас турбує зубний біль або дискомфорт при жуванні або накушуванні, не покладайтеся на дію знеболюючих і тимчасовість дискомфорту. Можливо за цими симптомами криється більш серйозне порушення, як кіста зуба. Приходьте на консультацію в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках і наша команда професійних лікарів-стоматологів проведе лікування кісти зуба і поверне здоров’я вашим зубам.

Діагностика кіст зубів

Діагностувати кісту зуба допомагають інструментальні методи: рентгенографія і комп’ютерна томографія щелеп. Води дозволяють встановити наявність кісти, її розмір, розташування, положення.

У Клініці Доброго Стоматолога ефективно і швидко можуть діагностувати кісту зуба за допомогою сучасних технологій. Вам не потрібно витрачати час, обстежуватись, чекати на результати. Ми використовуємо портативний стоматологічний пристрій — радіовізіограф DX 3000 Dexcowin, Вам не потрібно буде навіть вставати з крісла. Все швидко, якісно та безпечно. А переходити до лікування кісти зуба можна буде якомога швидше.

Так як кіста зуба може протікати безсимптомно, часто буває, що її знаходять випадково під час досліджень з приводу інших захворювань, або планових оглядів.

Лікування кісти зуба

лікування кісти зуба Київ

Єдиний правильний спосіб лікування кісти зуба – це операція по її видаленню. Залежно від розташування новоутворення кіста може лікуватися терапевтично і хірургічно. Детальніше про ці види лікування кіст у Києві.

 1. Терапевтичний – спосіб, який можливий на ранніх етапах розвитку кіст зуба. В чому його суть?

  Стоматолог утворює доступ до кореневого каналу і кісти, вміст кісти видаляється і на її місце закладаються лікувальні речовини. Вони допомагають усунути запалення, мають антисептичну дію і пришвидшують загоєння. Після чого канал пломбується і пацієнт періодично спостерігається у стоматолога (щоб переконатися що не виникло ускладнень і кіста більше не росте). Ціну в Києві на таку процедуру ви можете попередньо дізнатися у нашого менеджера по телефону.

 2. Хірургічний – висічення кісти разом зі стінками з ротової порожнини. Є різні методи, які підбираються з огляду на розташування, будову, розмір кісти. Про це детальніше в розділі «Видалення кісти зуба». Сучасна стоматологічна практика намагається будь-якою ціною зберегти зуб, але в деяких випадках разом з кістою видалення проблемного зуба неминуче, наприклад, як у випадку з кістою зубів мудрості.

Найкраще звичайно починати лікування кісти зуба у Києві якомога раніше, тоді ціна на це лікування буде більш низька, кращі результати і значно менший об’єм втручань. Тому радимо регулярно проходити планові візити до стоматолога, за найперших симптомів звертатися до лікаря і ніколи не заощаджувати на своєму здоров’ї! Пам’ятайте, без лікування кісти зуба, вона нікуди не зникне сама по собі!

Кіста на корені зуба

Є різні варіанти, де може розташовуватися кіста зуба, один серед них – кореневі кісти. Вони розташовуються на верхівці кореня, поруч з ним, або між декількома коренями.

Кіста під зубом

Кіста під зубом, або під коронкою найчастіше виникає у певних випадках:

 1. У пацієнта був карієс, він звернувся до стоматолога і його пролікували, проте зробили це неякісно і не досконало, інфекція залишилась і її запломбували.

 2. Ускладнення карієсу.
 3. Неякісне встановлення коронки зуба.

Лікування кісти зуба у Києві ефективне і за приємною ціною у Клініці Доброго Стоматолога. Звертайтесь за консультацією!

Кіста на яснах

Варто розуміти, що кіст ясен не існує. Якщо кіста проявляється на яснах (у вигляді набряку, поколювання тощо), вона може мати інше походження. Це може бути наприклад кіста кореня зуба, кіста зачатка зуба, тощо.

Прийдіть на консультацію до лікаря у Клініку Доброго Стоматолога, наші фахівці Вам детально все пояснять та встановлять коректний діагноз. Це важливо для ефективного лікування кісти зуба у Києві.

Профілактика виникнення кісти

Декілька порад від Клініки Доброго Стоматолога. Менша ймовірність виникнення кісти зуба, якщо Ви:

 • Ретельно доглядаєте за порожниною рота.

 • Регулярно відвідуєте стоматолога (1 раз на 6 місяців).

 • Вчасно і якісно лікуєте всі запальні захворювання порожнини рота (гінгівіт, пародонтит, пульпіт, карієс тощо).

 • Лікуєте гострі та хронічні захворювання ЛОР-органів.

 • Приходите на професійну чистку зубів у Клініці Доброго Стоматолога.

Переваги лікування кісти зуба у Клініці Доброго Стоматолога у Києві

Лікування будь-яких захворювань ротової порожнини у Клініці Доброго Стоматолога на Позняках це вигідно з багатьох причин. Деякі з них:

кіста на зубі лікування
 1. Якісна робота та якісні матеріали.

 2. Доступна ціна.

 3. Досвідчені лікарі-стоматологи.

 4. Сучасні технології.

 5. Індивідуальний підхід.

 6. Стерильність та безпека.

 7. Комфорт пацієнта.

Якщо у Вас діагностували кісту зуба, або Ви запідозрили її наявність, чи маєте будь-які (навіть найменші) симптоми – приходьте на консультацію до стоматолога у Клініку Доброго Стоматолога. Наші досвідчені фахівці обов’язково проведуть якісну і повноцінну діагностику та почнуть лікування кісти зуба якомога швидше. Вчасне лікування – запорука його ефективності, Вашого особистого комфорту та шанс зберегти природній зуб. Наші лікарі обов’язково зроблять усе можливе, аби вилікувати кісту зуба без видалення.

В стінах Клініки Доброго Стоматолога у Києві є все необхідне для проведення якісної діагностики та терапії – ви заощаджуєте свій час, кошти та сили. До того ж, Вас приємно здивує ціна на лікування кісти зуба у Києві у нас.

Не зволікайте і приходьте на консультацію до нашого хірурга-стоматолога! Ми працюємо без вихідних.© Автор статті: Волочай Юрій Олександрович

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
На ранніх стадіях кісти зуба, її можливо лікувати терапевтичним (або консервативним) методом. Без операції, стоматолог лише просвердлює зубний канал, видаляє вміст кісти (гній, змертвілі тканини, мікроорганізми), вводить антисептичні та лікувальні речовини та пломбує канал. Ціна на лікування кісти зуба без операції нижча, проте цей метод не завжди ефективний на пізніх стадіях захворювання.
Лікування кісти зуба має доступну ціну будь-яким способом. Терапевтичний метод лікування кісти зуба має нижчу вартість, аніж хірургічне видалення. Проте, все залежить від розташування кісти, її розмірів, індивідуальних особливостей та клінічної ситуації. Радимо звернутися на консультацію до стоматолога щоб дізнатися точну ціну маніпуляцій, які підійдуть саме для Вас.
Тривалість лікування кісти зуба залежить від обраного методу та кожної конкретної ситуації. Якщо це хірургічне видалення – це може зайняти більше часу на саму операцію та реабілітацію, якщо консервативно – це один візит до стоматолога для лікування і через деякий час ще один – для контролю ускладнень і росту кісти.
Чим довше Ви зволікайте з походом до стоматолога – тим більш плачевні наслідки можуть бути. Цей осередок інфекції може бути досить небезпечним: втрата зуба, руйнування кісткової тканини і як наслідок, перелом кісток верхньої чи нижньої щелепи, розвиток пухлини, абсцес, поширення інфекції по організму і виникнення сепсису (небезпечний стан для життя людини!).
Навіть маленька кіста може суттєво впливати на роботу всього організму. Утворення кісти зуба – це результат роботи імунної системи нашого тіла, таким чином вона захищає нас від розповсюдження інфекції і бореться з нею локально. Але так не може продовжуватися вічно, імунна система виснажується і збудник може поширитися по організму. Виникає підвищення температури, зниження працездатності, слабкість і знижується загальна опірність організму. Лікуйте кісту зуба вчасно у Києві за приємною ціною!
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.