+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 260 грн
Вкладка з КХС 2360 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

культова вкладка ціна

Культьова вкладка: види, показання для встановлення, вартість

Кожен професійний стоматолог прагне зберегти природні зуби пацієнта. Саме тому, якщо він бачить, що хоча б частинку зуба реально врятувати – він це обов’язково зробить. Принаймні, так роблять у Клініці Доброго Стоматолога. Для відновлення функціональності і природної форми зуба за умов його сильного руйнування(наприклад, якщо залишився лише корінь) часто використовується встановлення зубної вкладки з подальшою фіксацією коронки.

Зубні культові вкладки в стоматології фіксуються в каналах природних коренів, що дає можливість створити базу для встановлення зубної коронки, яка буде імітувати живий природній зуб. Ви можете звернутися в Клініку Доброго Стоматолога для протезування культової вкладки в зуб під коронку по ціні, яка повністю відповідає якості наших послуг.

Основні показання для використання культьової вкладки

Лікарі-стоматологи радять протезування зубів, використовуючи культьові вкладки в наступних випадках:

  • Повне руйнування природного зуба (але при умові збереженого здорового кореня).

  • Глибоке пломбування та потреба створити опору для фіксації зубного мосту.

  • Відсутня можливість відновити коронки, використовуючи пломбувальні матеріали.

Якщо Ви виявили хоча б одне з наведених показань для встановлення зубних вкладок – зверніться у Клініку Доброго Стоматолога. Наші спеціалісти проконсультують Вас по всіх питаннях, щодо переваг використання культової вкладки на зуб.

Культьові вкладки: матеріали виготовлення

Існують різні види вкладок за типами матеріалу із якого вони виготовляються. Вартість культової вкладки в зуб у Києві часто залежить саме від матеріалу, оскільки у кожного з них різні властивості. Найбільш розповсюджені варіанти:

  • Керамічні;

  • Металеві;

  • Композитні.

Цільнокерамічні вироби виготовляють з пресованої кераміки, а також з діоксиду цирконію. В першому випадку вкладки будуть дуже привабливі з естетичної точки зору – вони ідентичні фарфоровим. В свою чергу, культьові вкладки із діоксиду цирконію відрізняються підвищеною міцністю. Саме тому ціна на культьову вкладку із діоксиду цирконію вища за металокерамічну.

культова вкладка вартість

Процес виробництва керамічного виробу абсолютно автоматизований, за рахунок цього повністю відсутня можливість появи вторинного карієсу.

Ціна на металеву вкладку в зуб залежить від типу використаного металу, оскільки вона може бути виготовлена як зі сплаву кобальт-хром , так і з благородного металу (срібло, золото). Дані конструкції міцні, але виглядають менш естетично, тому їх рекомендують встановлювати на жувальних зубах, де важлива міцність, а не привабливий зовнішній вигляд. Золоті вкладки є гіпоалергенними і прослужать довгий час, а срібно-паладієві вироби ставлять при глибокій руйнації зуба, оскільки вони володіють високими антимікробними властивостями.

Композитні моделі використовують рідко, оскільки вони практично не відрізняються від звичайних пломб по якості. Недоліками є те, що вони не дуже міцними і легко піддаються впливу чинників зовнішнього середовища (легко зафарбовуються їжею, напоями, втрачають свій естетичний вигляд).

Що стосується металокераміки,то багато хто вважає,що це не найбільш надійний варіант. Такі вкладки через деякий час випадають, але у них є значна перевага – невисока ціна.

Як зрозуміло, матеріал культьових вкладок різний та ідеально підібрати його зможе Ваш лікар-стоматолог на консультації. Ми будемо раді Вам у цьому допомогти! Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта та рекомендуємо матеріал, залежно від клінічної ситуації, побажань та ціни культьових вкладок у Києві, на яку розраховує пацієнт.

Різновиди культьових вкладок у Києві

Є два основних види зубних вкладок, ціна на які варіюється:

  • Монолітні;

  • Розбірні.

До першої категорії відносяться вироби з литою конструкцією, які виготовляють під тиском та під впливом високих температур. Така керамічна культьова вкладка включає в себе основний елемент, який власне відновлює зуб, а також штифт, який фіксує її в каналах зуба.

Розбірні конструкції виготовляють для пацієнтів, у яких корінь зруйнованого зуба має 3-4 канали. Інколи такі конструкції виготовляють знімними, оскільки вони не можуть легко потрапити в кореневі канали. Розбірні вкладки практично не відрізняються від монолітних зовнішньо, але такий варіант ідеально підійде по формі до конкретного зуба. Ціна на культову вкладку зуба такого типу вища, аніж на монолітну, оскільки видалити її практично неможливо. Тому на даний вид стоматологічних конструкцій зазвичай дається довічна гарантія.

Установка культьової вкладки на зуб

Послідовність процедури встановлення культьової вкладки на зуб:

  1. Перед тим як встановити зубні вкладки під коронку, необхідно якісно почистити та запломбувати кореневі канали.

  2. Потім канал розпломбують на половину глибини кореня, щоб отримати жолобок для фіксації вкладки.

  3. Після того в індивідуальному порядку знімається силіконовий відбиток зі щелеп, потім в лабораторії виготовляється спеціалізована конструкція протезу.

  4. На той час, поки виготовляють вкладку та коронку, на зуб ставлять тимчасову вкладку. Це дозволяє пацієнту звикнути до нового відчуття, а також запобігає надмірному наростанню десни.

  5. Готову вкладку фіксують за допомогою спеціального цементу, створюючи єдине ціле з коренем природного зуба.

Вартість культьових зубних вкладок у Києві

культова вкладка Київ

Завжди пацієнтів цікавить скільки коштує культова вкладка на зуб, щоб орієнтуватися яку вартість потрібно заплатити за повний процес протезування. Ця сума в першу чергу залежить від матеріалу. Як ми вже наголошували, ціна на керамічну вкладку з діоксиду цирконію найвища, проте має найбільше переваг серед інших. А от металеві вироби із кобальт-хрому та металокераміка обійдуться набагато дешевше.

Щоб дізнатися точну ціну культьової вкладки для Вас – запишіться на консультацію до стоматолога у Клініку Доброго Стоматолога, лікар з радістю підбере правильний матеріал саме для Вас і розрахує ціну.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога для встановлення культьової вкладки у Києві?

Клініка Доброго Стоматолога має ряд безперечних переваг серед інших стоматологічних клінік:

  1. Повага до пацієнта.

  2. Професійні лікарі. Досвід та фаховість – наша гордість.

  3. Найкращі матеріали. Ми використовуємо перевірені фірми-виробники і лише якісні інструменти.

  4. Комп’ютеризований процес.

  5. Стерильність та безпека.

  6. Приємні ціни.

  7. Зручне розташування.

Телефонуйте в Клініку Доброго Стоматолога, щоб з’ясувати деталі постановки культових вкладок та записатися на консультацію. Зробіть перший крок назустріч красивій посмішці!

 



© Автор статті: Денисов Дмитро Анатолійович

Лікарі
Денисов Дмитро Анатолійович
Денисов
Дмитро Анатолійович
Стоматолог-ортопед
Спеціалізація: Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 3 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 3 років
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.