+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Рентген-знімок діагностичний 130 грн
Панорамний знімок (ОПТГ) 260 грн
КТ сегменту 460 грн
КТ 1 щелепи 510 грн
КТ верхньої та нижньої щелеп 770 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
кт зубів київ Комп’ютерна томографія в стоматології або дентальна КТ – неінвазивне дослідження ротової порожнини. В результаті такого дослідження пацієнт отримує тривимірне зображення щелепи і зубів на цифровому носії.  Процедуру призначають, як правило, перед стоматологічним лікуванням для оцінки стану зубів і кісткової тканини щелепи. КТ зуба дозволяє оцінити здоров’я зубів і щелепної області у всіх площинах, на відміну від двомірного рентгенівського знімка.

КТ знімок зубів: переваги методики

В основі комп’ютерної томографії лежить принцип рентгенівського знімка, при цьому, рівень опромінення томографа на 70% нижче, ніж звичайного рентгена (хоча сучасне рентгенографування також досить безпечне для організму людини). У процесі дослідження виконується безліч таких знімків в розрізі. На їх основі формується тривимірна модель досліджуваної області. Завдяки цьому лікар отримує повну картину структури зубів і щелепної кістки. Це підвищує якість стоматологічної діагностики, постановки діагнозу і дозволяє скласти план лікування, виходячи з більш точних початкових даних. Ціна КТ щелепи трохи вище, ніж вартість двовимірного рентген-знімка. Дентальна комп’ютерна томографія щелепи і зубів дозволяє діагностувати
 • Становище і здоров’я ще не прорізаних зубів.
 • Наявність і структуру новоутворень в ротовій порожнині.
 • Структуру і положення зубних коренів.
 • Висоту щелепної кісткової тканини.
 • Характер пошкодження щелепної кістки.
 • Наявність запальних утворень, які через розташування не можна виявити на рентгені.

Принцип роботи полягає в тому, що промені проходять через тканини організму і враховуючи що м’язи, кістки, шкіра і т.д. поглинають різну кількість рентгенівського випромінювання візуалізуються з різною інтенсивністю. На КТ кістки виглядають найбільш чітко і це дозволяє лікарю зробити висновки щодо стану і наявності патологій.

В яких випадках призначають КТ знімок зубів і щелепи

Спектр призначень комп’ютерної томографії досить широкий, адже саме вона дозволяє лікарю володіти повною картиною і призначати доцільне лікування, а не працювати “всліпу”.

 • Томографія зубів призначається для діагностики структури кісткової тканини при протезуванні та імплантації зубів.
 • Процедуру рекомендують пацієнтам при виправленні прикусу. КТ дозволяє визначити особливості росту зубів і їх зачатків, а також кореневої частини постійних зубів. Наприклад, лікар призначає КТ для визначення положення не прорізаних зубів мудрості або зачатків постійних зубів.
 • Знімок зуба можуть рекомендувати пацієнтам із захворюваннями ясен. Тривимірне зображення щелепи дозволяє визначити рівень і особливості структури кісткової тканини пацієнта.
 • Томографія зуба буде також корисна при лікуванні зубних каналів.
 • КТ також призначають при наявності новоутворень в ротовій порожнині.
 • Дослідження також проводять при травмах зубів і щелепи.

Якщо Ви проходите лікування у Клініці Доброго Стоматолога, КТ робити у нас ще зручніше. Ви не витрачаєте час та кошти, весь спектр послуг надаємо у стінах Клініки. Ви витратите декілька хвилин на знімок у іншому кабінеті і повернетесь до свого стоматолога, не потрібно нічого чекати, результати КТ відразу буде мати лікар у комп’ютерній системі.

3D знімок зубів чи рентген – що краще?

кт щелепи київ

КТ має безліч переваг над рентгенівським дослідженням.

 • По-перше, комп’ютерна томографія це тривимірне (ніби об’ємне зображення), яке можна подивитись під різними кутами, а рентгенівський знімок плоский, він ніби малюнок на папері. КТ дає нам набагато більший обсяг інформації про стан кісток, зубів, ясен.
 • По-друге, це безпечність. КТ дослідження дає набагато меншу дозу опромінення для пацієнта ніж рентгенівське. Це більш безпечно як для пацієнта, так і для медперсоналу.
 • По-третє, при створенні рентгенівського знімку можуть бути артефакти – штучні похибки, які були допущені в процесі дослідження. Вони псують якісь зображення і, як наслідок, деякі патології можуть бути непоміченими. При КТ дослідженні таке малоймовірно.

Безперечно, ціна КТ у Києві сьогодні вища, ніж традиційної рентгенодіагностики, але заощаджувати на своєму здоров’ї не можна, важливо правильно діагностувати патологію, щоб призначити лише ефективне лікування.

Комп’ютерна томографія зубів у Києві: підготовка і етапи процедури

Одразу відзначимо, що особлива підготовка для процедури не потрібна. Правда, перед обстеженням Вам необхідно буде зняти сережки або будь-які інші металеві предмети і прикраси з голови. Вони можуть проявитися на знімку і будуть заважати коректному зображенні внутрішніх структур. Після цього лікар відведе Вас до томографа, фіксує Вашу голову в правильному положенні щодо апарату і виконає сканування. Процес сканування займає лічені секунди. По завершенню сканування Ви можете проходити в приймальню кімнату. Через кілька хвилин після цього результат дослідження записується на диск. Як тільки запис буде готовий, як правило, це 5-10 хвилин, Ви отримуєте диск з записом. Після цього тривимірну модель щелепи можна подивитися на комп’ютері.

Наші відділення для КТ зубів на Позняках у Києві

Вам потрібно зробити КТ зубів? Його можна зробити у Клініці Доброго Стоматолога на Позняках. У нас можна зробити комплексну томографію ротової порожнини або зональний тривимірний знімок верхньої або нижньої щелепи, що вам потрібно. Записуйтеся на процедуру у зручному для Вас форматі. Можете залишити заявку на сайті або зателефонувати самостійно. Наші стоматології працюють в будні і на вихідних – записуйтеся в будь-який час і приходьте на комп’ютерну томографію зуба за адресами наших клінік на Лівому березі Києва:
 • м. Київ, вул. Здолбунівська 9Б (метро Позняки)
 • м. Київ, вул. Соломії Крушельницької, 7 (метро Позняки, метро Харківська)
кт зубів ціна

Переваги КТ зубів в Клініці Доброго Стоматолога

У Клініці Доброго Стоматолога на Позняках можна зробити КТ зубів в Києві. Якщо ваш лікуючий лікар рекомендував вам КТ знімок зубів, приходьте до нас. Ми з радістю проведемо обстеження (це займає лічені хвилини) комфортно і по його завершенню надамо томограму записану на диск. В стінах нашої Клініки можна отримати весь спектр стоматологічних послуг, від діагностики, до складних маніпуляцій. Спеціального направлення на КТ не потрібно. Ціна даної діагностичної процедури в Києві залежить від обсягу досліджуваної області (одна/дві щелепи). Вартість процедури вказана на сторінці Ціни в розділі «Діагностика». Ми цінуємо час пацієнта, в нас немає затримок, все чітко по запису.  Ми цінуємо кошти пацієнта, тому ціни у нас приємні. Також ціну комп’ютерної томографії щелепи можна дізнатися у нашого менеджера за номерами, вказаними на сайті. Ми цінуємо комфорт пацієнта, тому даруємо його Вам на кожному візиті. Чекаємо на Вас у стінах Клініки Доброго Стоматолога на Позняках!

 

Комп’ютерна томографія – це різновид рентгенівського дослідження, який пошарово сканує частини тіла пацієнта, комп’ютерна програма обробляє знімки і формує об’ємне тривимірне зображення. Таке дослідження в сучасній стоматології найбільш часто використовується, бо воно дуже добре візуалізує кістки та зубні тканини.
Саме сканування триває кілька секунд. Залежно від апарату пацієнт може стояти чи сидіти. Лікар зафіксує Вашу голову в коректному положенні і попросить не рухатися, поки він зробить сканування. За декілька хвилин Вам віддадуть знімок на цифровому носії, який зручно можна переглянути на комп’ютері.
Для всіх видів променевих досліджень вираховується допустима доза, яку може отримати пацієнт – це 1 мікрозіверт на рік. КТ дає мінімальне навантаження, тому воно не має чітких обмежень за кількістю. Кожен апарат дає різне опромінення, тому бажано сумувати ці показники за рік і не виходити за рекомендовані рамки. Проте, як би там не було, призначення КТ завжди має бути обґрунтованим і «просто так» його не роблять.
Комп’ютерна томографія зубів дає стоматологу можливість візуалізувати та діагностувати різні патології, травми, вивихи, тріщини, побачити особливості коренів зуба, зубних каналів, виявити новоутворення у ротовій порожнині. Також КТ проводиться як частина якісної підготовки до хірургічних втручань, ортодонтичного лікування, протезування, тощо.
Комп’ютерна томографія – це сучасний, комп’ютеризований метод дослідження. Панорамний знімок зубів – це звичайне рентгенівське сканування. КТ, так як це тривимірне зображення, дозволяє побачити скановану ділянку під різними кутами, тому дає більші діагностичні можливості, «пропустити» якусь патологію майже неможливо. КТ має дуже маленьке променеве навантаження, в порівнянні з рентгеном, тому безпечне як для пацієнта, так і для персоналу.
Вартість усіх послуг, Ви можете дізнатися на нашому сайті у розділі Ціни, або телефонуйте за нашими номерами, ми залюбки проконсультуємо щодо кошторису. Ціна КТ у Клініці Доброго Стоматолога у Києві залежить від об’єму дослідження: КТ сегменту коштує 410 грн, знімок однієї щелепи – 460 грн, КТ обох щелеп – 700 гривень.
Комп’ютерну томографію щелеп у Києві можна зробити у Клініці Доброго Стоматолога на Позняках. Це швидко, зручно та недорого. Ми працюємо без перерв та вихідних. Вам не потрібне направлення, не доведеться стояти в черзі, довго чекати чи готуватися до нього. Неважливо, чи Ви лікуєте зуби у нашій Клініці, чи в іншій, ми будемо чекати Вас на КТ у нас на Позняках.
Мінімально проводиться комп’ютерна томографія одного сегмента щелепи, це знімок ділянки зубів, який дозволяє оцінити стан і діагностувати патологію кісткової тканини верхньої чи нижньої щелепи зліва або справа. КТ сегмента захоплює до 4-х зубів. Таке дослідження дозволяє ще більше зменшити променеве навантаження.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.