+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
Комп’ютерна томографія в стоматології або дентальна КТ – неінвазивне дослідження ротової порожнини. В результаті такого дослідження пацієнт отримує тривимірне зображення щелепи і зубів на цифровому носії. Процедуру призначають, як правило, перед стоматологічним лікуванням для оцінки стану зубів і кісткової тканини щелепи. КТ зуба дозволяє оцінити здоров’я зубів і щелепної області у всіх площинах, на відміну від двомірного рентгенівського знімка.

КТ знімок зубів: переваги методики

кт зубовВ основі комп’ютерної томографії лежить принцип рентгенівського знімка, при цьому рівень опромінення томографа на 70% нижче, ніж звичайного рентгена (хоча сучасне рентгенографірування також безпечне для організму людини). У процесі дослідження виконується безліч таких знімків в розрізі. На їх основі формується тривимірна модель досліджуваної області.
Завдяки цьому лікар отримує повну картину структури зубів і щелепної кістки. Це підвищує якість стоматологічної діагностики, постановки діагнозу і дозволяє скласти план лікування, виходячи з більш точних початкових даних. Ціна КТ щелепи трохи вище, ніж вартість двовимірного рентген-знімка.
Дентальна комп’ютерна томографія щелепи і зубів дозволяє діагностувати:
 • становище і здоров’я непрорізавшихся зубів;
 • наявність і структуру новоутворень в ротовій порожнині;
 • структуру і положення зубних коренів;
 • висоту щелепної кісткової тканини;
 • характер пошкодження щелепної кістки;
 • наявність запальних утворень, які через розташування не можна виявити на рентгені.

В яких випадках призначають КТ знімок зубів і щелепи

 • Томографія зубів призначається для діагностики структури кісткової тканини при протезуванні та імплантації зубів.
 • кт снимок зубовПроцедуру рекомендують пацієнтам при виправленні прикусу. КТ дозволяє визначити особливості росту зубів і їх зачатків, а також кореневої частини постійних зубів. Наприклад, лікар призначає КТ для визначення положення непрорізавшихся зубів мудрості або зачатків постійних зубів.
 • Знімок зуба можуть рекомендувати пацієнтам із захворюваннями ясен. Тривимірне зображення щелепи дозволяє визначити рівень і особливості структури кісткової тканини пацієнта.
 • Томографія зуба буде також корисна при лікуванні зубних каналів.
 • КТ також призначають при наявності новоутворень в ротовій порожнині.
 • Дослідження також проводять при травмах зубів і щелепи.
У Клініці Доброго Стоматолога на Позняках також можна зробити КТ зубів в Києві. Якщо ваш лікуючий лікар рекомендував вам КТ знімок зубів, приходьте в нашу стоматологію. Ми з радістю проведемо обстеження (це займає лічені хвилини) і по його завершенню надамо томограму записану на диск.
Спеціального направлення на процедуру не потрібно. Записуйтеся в зручний для вас час і приходьте. Ціна КТ в Києві залежить від обсягу досліджуваної області (одна / дві щелепи). Вартість процедури вказана на сторінці «Ціни». Також ціну комп’ютерної томографії щелепи можна дізнатися у нашого менеджера за номером: +38 067-574-9-574.

Протипоказання до процедури

Комп’ютерна томографія зубів і щелепи – безпечна і безболісна процедура, однак вона має ряд протипоказань.

КТ протипоказана:
 • дітям до 5 років;
 • вагітним жінкам;
 • жінкам, які годують груддю;
 • людям з важкими психічними захворюваннями.

Комп’ютерна томографія зубів в Києві: підготовка і етапи процедури

компьютерная томография челюсти Відразу відзначимо, що особлива підготовка для процедури не потрібна. Правда, перед обстеженням вам необхідно буде зняти сережки або будь-які інші металеві предмети і прикраси з голови.
Після цього лікар відведе вас до томографа, фіксує вашу голову в правильному положенні щодо апарату і виконає сканування. Процес сканування займає лічені секунди. По завершенню сканування ви можете проходити в приймальню кімнату. Через кілька хвилин після цього результат дослідження записується на диск. Як тільки запис буде готовий, як правило, це 5-10 хвилин, ви отримуєте диск з записом. Після цього тривимірну модель щелепи можна подивитися на комп’ютері.
Вам потрібно зробити КТ зубів? Її можна зробити в нашій стоматології. Записуйтеся на процедуру в Клініку Доброго Стоматолога на Позняках. У нас можна зробити комплексну томографію ротової порожнини або зональний тривимірний знімок верхньої або нижньої щелепи. Наші стоматології працюють в будні і на вихідних – записуйтеся в зручний час і приходьте на комп’ютерну томографію зуба. Готуватися до процедури не потрібно. Детально про вартість КТ зубів ви можете дізнатися у нашого менеджера або на сторінці «Ціни» в розділі «Комп’ютерна томографія і рентген-діагностика». Чекаємо вас за попереднім записом!

 

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.