+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.

Як нерухомо зафіксувати мостоподібний або або бюгельний протез, щоб він легко одягався та знімався? Встановити телескопічні коронки на імпланти. Вони дозволять носити протез цілодобово та швидко знімати його при необхідності- наприклад, для гігієнічного чищення.

Показання для встановлення телескопічних коронок з опорою на імплантах

Телескопічні коронки, фотоТака система фіксації рекомендується при протезуванні знімними конструкціями ( зокрема бюгельними та мостоподібними) в наступних випадках:

 • за відсутності 1-2 зубів,
 • наявність поодиноких зубів,
 • невисокій коронковій частині зуба,
 • неправильній формі зубів,
 • розхитаних зубах, яким загрожує випадання.

Переваги протезу на телескопічних коронках

Дослідження показують, що при наявності рухливих зубів коронки телескопічного типу – сследования показывают, что при наличии подвижных зубов коронки телескопического типа ― найкраща система в порівнянні з іншими видами фіксації протезу.

Із всіх переваг телескопічних конструкцій необхідно виділити наступні:

 1. Рівномірний розподіл жувального навантаження
 2. Мінімальний вплив на опорні зуби
 3. Не спотворюють прикус та дикцію
 4. Фіксація як на живі зуби, так і на імпланти
 5. Можливість комбінації з плунжерами и фрикційними штифтами
 6. Міцне кріплення протезу з опорними зубами
 7. Легкий щоденний догляд (протез просто знімається та чиститься)
 8. Термін служби якісно встновленої системи ― до 10 років
 9. Можливість змінити без зміни внутрішніх коронок

Конструкція також дає можливість відмовитися від бюгельної дуги, її розміщують в протезі, що дозволяє перенести навантаження на середину альвеолярного гребеню.

Що необхідно знати, перш ніж замовити встановлення телескопічних коронок

Протез на телескопічних кріпленнях потребує більше місця, ніж при використанні традиційних фіксаторів. Також через 3-4 роки необхідно повторно звернутися до стоматолога на планову корекцію ситеми.

Як вигляд має телескопічна коронка зуба на імплантах

Установка телескопічних коронокКонструкція складається з двох частин: внутрішньої – металевого ковпачка який фіксується на опорному зубі чи імпланті, та зовнішньої – яка одягається на верх першої частини по принципу телескопу, звідки і походить назва системи. Така фіксація вважається найбільш ефективною та надійною.Зовнішня частина нагадує натуральний зуб і з’єднується зі знімним протезом.

Матеріали виготовлення

На сьогоднішній день для виготовлення даної конструкції використовують кобальт, паладій, золото, а також бюджетні сплави. Наприклад, цирконій з золотим напиленням. Як правило, для обох частин використовується однаковий матеріал. Він не виділяє токсичних речовин, не окислюється і є гіпоалергенним.

Циліндричні чи конусні ― що обрати?

В стоматологічній клініці встановлюють телескопічні коронки двох видів:

 • Циліндричні. Конструкція з паралельними стінками нагадує мініатюрний поршень.Використовується рідко, по причині відсутності сили щеплення і складності технічного виготовлення. Рекомендовано тільки при інтактному пародонтиті.
 • Конусні. Встановлюються при всіх видах протезування. Вирізняються високою зношуваністю, добре фіксуються без перекосу та заклинювання.

Термін служби

Період експлуатації складає близько 10 років. Але, як зазначалось раніше, система потребує своєчасної корекції (через кожні 3-4 роки) для підтримання сили щеплення.

Етапи виготовлення і установки

Створення і установка протезу на телескопічній системі включає в себе:

 1. Санація ротової порожнини та видалення зубів, які не підлягають відновленню
 2. Обробка опорних зубів, на які будуть встановлюватися коронки: депульпірування, обточування ( їм надають конусну або циліндричну форму)
 3. Зняття відбитків з щелепи для передаі в зуботехнічну лабораторію
 4. Створення моделі щелепи на основі якої буде виготовлений протез
 5. Примірка моделі, узгодження з пацієнтом положення, форми і кольору зубів
 6. Виготовлення фінального протезу з використанням високоякісних материалів та обладнання
 7. Примірка готового протезу та зняття відбитку для створення верхніх телескопічних коронок
 8. Фіксація верхніх та внутрішніх елементів конструкції за допомогою стоматологічного цементу. Контроль положення знімного протезу.

Телескопічні коронки: ціна і термін виготовлення

Виготовлення і встановлення зубного протезу на телескопічних коронках ― складна і трудомістка процедура, яка потребує точності виконання і декількох етапів перевірки. Саме тому термін виготовлення такої конструкції більш тривалий , а ніж інші види систем. Відповідно і візитів у клініку потрібно більше.

Вартість залежить від вибраного матеріалу, а також ставите ви первинні чи повторні коронки. Перші коштуватимуть дорожче.

5 причин вибрати Клініку Доброго Стоматолога на Позняках

Протез на телескопічних коронкахЗвертаючись до нас, ви отримуєте високий сервіс обслуговування та індивідуальний підхід вирішення вашої проблеми.

 1. Безкоштовна первинна консультація лікаря. Ви зможете поставити будь які питання, а спеціаліст допоможе вам розібратися в ситуації і запропонує найкращі варіанти рішення.
 2. Висока точність діагностики, виготовлення та встановлення стоматологічної конструкції. Досвідчені професіонали застосовують в своїй практиці перевірені та новітні методики протезування.
 3. Лікування в комфортних умовах. Персонал клініки робить все, щоб пацієнти почували себе на прийомі якомога комфортніше. Це виконується завдяки індивідуальному підходу та високоякісному сервісу.
 4. Гарантія на виконані роботи. На конструкцію, виготовлену і встановленому в нашій клініці розповсюджується гарантія 1 рік. В цей період ви можете звернутися до нас для виправлення дефектів або заміни системи.
 5. Телескопічні коронки без прихованих платежів. Ціноутворення в Клініці Доброго Стоматолога повністю прозоре. Попередньо ознайомитися з вартістю послуг можна на сайті. Ви сплачуєте тільки за проведені процедури.

У нас ви отримуєте лікування, яке враховує ваші індивідуальні особливості, потреби та побажання. Телефонуйте та записуйтесь на безкоштовну консультацію та первинний огляд за телефоном або через сайт.
Завжди раді бачити вас в Клініці доброго Стоматолога на Позняках!

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Лікарі
Волочай
Юрій Олександрович
Лікар стоматолог
Спеціалізація: Загальна
Стаж роботи за фахом: від 8 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 8 років
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар
Спеціалізація: Хірург-имплантолог, ортопедична стоматологія. 1-я категорія
Стаж роботи за фахом: від 10 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років