+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.

Металокерамічні коронки: ціна, особливості, переваги

Металокерамічні коронкиДля реставрації пошкоджених зубів використовуються зубні коронки, які покривають всю видиму частину зуба. Для виготовлення коронок використовують різні матеріали, в тому числі і сплави металів, кераміку, пластмасу, композити та їх комбінації. Широкого розповсюдження отримали металокерамічні коронки, за допомогою яких можна відновити і передні зуби, і моляри (корінні, жувальні зуби).

Якщо через карієс або після травми ваші зуби втратили зовнішній вигляд, не розчаровуйтесь: досвідчені спеціалісти Клініки Доброго Стоматолога зможуть повернути вам красиву посмішку. Запишітьсь на прийом, щоб отримати безкоштовну консультацію та встановити металокерамічні коронки.

Виготовлення металокерамічних коронок в Клініці Доброго Стоматолога

Вже з назви цього виду протезу легко здогадатися, що її виготовляють з двох основних компонентів – металу (основа ортодонтичної конструкції) та кераміки (зовнішня частина). Металева основа (каркас) відливається з відбитку зубів, вона повинна повністю повторювати форму зуба, на який вона буде встановлюватися. Готовий суцільнолитий каркас коронки спочатку міряють на гіпсовій моделі, потім – безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта. Після цього проводиться заключна процедура – нанесення керамічного покриття, що виконує естетичну роль: коронка набуває естетичний колір і склоподібну фактуру рідних зубів.

Індивідуальні металокерамічні протези виготовляють в зуботехнічній лабораторії протягом 10-14 днів. До встановлення постійної коронки пацієнту рекомендовано носити тимчасові аналоги з пластмаси.

Вибираємо коронки на зуби: які переваги металокераміки?

Серед переваг металокерамічних протезів важливо відмітити міцність, довговічність, безпечність. Важлива перевага — демократична вартість коронки з металокераміки: їх відносять до бюджетного варіанту. металокерамічні протези

  • Міцність та довговічність. Завдяки металевій основі коронки затні витримувати значне жувальне навантаження. Сучасні металокерамічні протези можуть прослужити 10 років і більше. Термін експлуатації залежить від якості самої конструкції і роботи майстра та від догляду ротової порожнини.
  • Безпечність. В Клініці Доброго Стоматолога використовують тільки сертифіковані матеріали — ми дбаємо, щоб металокерамічні вироби були повністю безпечні для Вас. Проте якщо є індивідуальна непереносимість тих чи інших матеріалів (наприклад, нікелевих сплавів) інколи може проявлятися алергічна реакція.
  • Естетичність. Пацієнти нашої клініки замовляють металокерамічні коронки на передні зуби — наші стоматологи виконують роботу дуже професійно, тому складно відрізнити коронки від рідних зубів. При цьому вам не потрібно відмовлятися від кави та інших подібних продуктів – керамічне покриття протезу зберігає початковий колір протягом всього терміну користування.

В яких випадках можливе встановлення металокерамічної коронки?

Рішення про встановлення протезу лікар приймає разом з пацієнтом. При цьому враховується стан зуба (зубів) і ротової порожнини вцілому, а також індивідуальні особливості пацієнта. Важливо переконатися , що в людини відсутня алергія. Після узгодження питань необхідності та можливості встановлення коронки підбирають матеріал для каркасу і колір керамічного покриття за шкалою Віта.

Показання для використання протезу:

  • відсутність одного чи декількох зубів. В таких випадках може використовуватися одиночна металокерамічна коронка або мостовидна конструкція на 2-5 протезах;
  • зуби значно пошкоджені або зруйновані, тому нема можливості провести повноцінне класичне пломбування або не влаштовує зовнішній вигляд зуба;
  • емаль сильно стирається;
  • є стоматологічні та ортодонтичні дефекти: значні пошкодження і тріщини, неправильне положення зубів, клиноподібні ураження зубів та інші.

Особливості встановлення коронки

Перед протезуванням необхідно підготувати зуб. Лікар огляне ротову порожнину і при необхідності проведе лікування ( в багатьох випадках потрібне видалення нерва та пломбування каналів). Після цього зуб/зуби обточують на товщину коронки. Встановлення готової конструкції на один зуб в Клініці Доброго Стоматолога проходить 15–30 хвилин. Фіксація коронки забезпечується за допомогою цементного розчину або гвинтового кріплення.

Які є мінуси або протипоказання у металокераміки?

  • Установка металокерамічної коронки В деяких випадках пацієнти після встановлення ортодонтичних конструкцій скаржаться на металевий присмак, набряк ясен або печіння в ротовій порожнині. Це може бути наслідком неправильного встановлення або ознакою алергічної реакції. Спеціалісти нашої клініки мають відмінну підготовку та багаторічний досвід роботи з металокерамічними коронками, тому за всю нашу практику таких випадків у нас не було. При підвищенній чутливості на окремі компоненти спеціаліст може запропонувати в якості основи для каркасу гіпоалергенні дорогоцінні метали, наприклад, цирконій, золото чи платину. Звичайно, вартість золотої коронки буде вища, але її ціна виправдана високим рівнем безпеки та довготривалим сроком служби – 15 років і більше.
  • Один із мінусів протезу із металокераміки — необхідність значного обточування зуба. Товщина виробу (метал+облицювання) складає в середньому 1,4 -1,7 мм.
  • Є обмеження, при яких встановлення металокерамічних конструкцій не рекомендуєть. Окрім алергії на метали, до протипоказань відносяться тяжкі випадки пародонтозу,бруксизм, підвищена рухливість зубів та деякі аномалії прикусу.

Скільки коштує коронка із металокераміки і який термін її виготовлення?

Кінцева сума затрат на встановлення коронки залежить від стану в якому знаходиться пошкоджений зуб (чи є необхідність його лікування), а також від матеріалу майбутньої коронки.

Часто пацієнти звертаються до стоматолога, коли вже відбувається значна руйнація зуба і є необхідність не тільки пломбування, а і встановлення вкладки. Це значно збільшує кінцеву вартість роботи. В свою чергу, ціна металокерамічної коронки коливається в досить широкому діапазоні.
 В Клініці Доброго Стоматолога встановлюють коронки будь-яких видів, включаючи прості металокерамічні, цирконієві, керамічні та із дорогоцінних металів.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Лікарі
Волочай
Юрій Олександрович
Лікар стоматолог
Спеціалізація: Загальна
Стаж роботи за фахом: від 8 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 8 років
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар
Спеціалізація: Хірург-имплантолог, ортопедична стоматологія. 1-я категорія
Стаж роботи за фахом: від 10 років
Детальніше
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років