+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

 

консультація стоматолога

Консультація стоматолога – початковий і дуже важливий етап проведення будь-яких процедур та будь-якого лікування. Професійна консультація запорука успішного проходження шляху. У Клініці Доброго Стоматолога у Києві первинна консультація відбувається з метою встановлення наявних захворювань ротової порожнини, призначення необхідних додаткових методів діагностики, визначення об’єму роботи та складання плану лікування.

Первинна консультація стоматолога проводиться як спеціалістом терапевтичного профілю, так і більш вузькими лікарями (ортопедом, хірургом, ортодонтом і т.д), залежно від запиту пацієнта.

Коли необхідна консультація стоматолога?

Варто записатись на консультацію до стоматолога коли:

 • Виникає біль у зубах.

 • Ви відчуваєте дискомфорт при вживанні їжі, неприємні відчуття на холодне/гаряче.

 • Помітили кровоточивість ясен.

 • Був втрачений чи пошкоджений зуб.

 • Не задовольняє зовнішній вигляд зубів, колір, форма.

 • Порушення прикусу, нерівності зубного ряду.

Важливо! Відвідування стоматолога повинно відбуватись 1 раз на 6 місяців, для профілактики захворювань, виявлення проблем на ранніх стадіях та їх ефективного лікування.

У Клініці Доброго Стоматолога турбуються про ваші зуби!

Що входить у консультацію стоматолога

Дуже важливе спілкування з пацієнтом, виявлення його скарг, причин дискомфорту, чи побажань. З цього і починається будь яка консультація стоматолога.

консультація стоматолога ціна

Лікар-стоматолог візуально оглядає ротову порожнину для:

 • Оцінки стану зубів, ясен, емалі.

 • Оцінка ротової порожнини перед встановленням імплантів, вінірів.

 • Встановлення плану підготовки до протезування, лікування, хірургічних втручань.

 • Огляд та оцінка якості проведення попереднього лікування.

 • Виявлення стоматологічних проблем, які потребують негайної терапії.

 • Призначення необхідних додаткових методів обстеження.

Дуже важливо вчасно звернутися до стоматолога при виникненні будь-яких проблем чи дискомфорту. Також, якщо у вас виникло бажання провести будь-яку стоматологічну процедуру, на консультації наш стоматолог надасть усю необхідну інформацію, розкаже про особливості, ціни у Києві та доцільність проведення у вашому випадку. Усе дуже індивідуально, не гугліть, приходьте на консультацію і отримуйте перевірену вичерпну інформацію!

Переваги Клініки Доброго Стоматолога у Києві

 • Консультація лікаря-стоматолога у Клініці Доброго Стоматолога на Позняках максимально ефективний перший крок для здоров’я та краси вашої посмішки.

 • Наші лікарі досвідчені фахівці, які проводять діагностику станів, які потребують стоматологічної корекції. Жодна патологія не залишається непоміченою. Якщо потрібно, лікар складає план додаткового обстеження. Усе можна робити у стінах нашої Клініки, в нас найсучасніше обладнання та найкращі спеціалісти. Лікар встановлює точний діагноз і можемо переходити до лікування.

 • Стоматолог призначить найбільш доцільне лікування для вас. Індивідуальній підхід до передбачає хороший результат терапії. План лікування, послідовність, кількість візитів та ціни ви також дізнаєтесь на консультації стоматолога у Києві у нашій Клініці.

 • Ми надаємо весь спектр стоматологічних послуг.

 • Хочете вдатися до естетичної стоматології? Ми розповімо вам про усі деталі та проконсультуємо про методи, які підійдуть саме вам.

 • Цікавить імплантація, виправлення прикусу чи відбілювання? Записуйтесь на консультацію, ми маємо відповідь на всі запитання!

консультація стоматолога київ

Як записатись на консультацію

 • Вікно «Записатися» на нашому сайті. З вами зв’яжуться протягом кілька хвилин.

 • Телефонуйте! (044) 344-15-73 (067) 563-95-46

 • Пишіть нам у наших соцмережах, ми з радістю проконсультуємо та запишемо на прийом у зручний для вас час!

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві

Клініка Доброго Стоматолога у Києві – клініка з досвідом, найсучаснішим обладнанням та індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Ми турбуємось про здоров’я посмішок наших відвідувачів. Наш сервіс на найвищому рівні, в нашій Клініці комфортно усім, персонал клініки відповідальний та професійний.

Ми надаємо лише якісні послуги, не призначаємо зайвого та гарантуємо чудовий результат!© Автор статті: Тищенко Олександр Сергійович

Лікарі
Ігнатьєва Валерія Андріївна
Ігнатьєва
Валерія Андріївна
Стоматолог-терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 2 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 2 років
Тищенко Олександр Сергійович
Тищенко
Олександр Сергійович
Терапевт. Гигиенист.
Спеціалізація: Терапевтическая стоматология.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Кавчак Марина Степанівна
Кавчак
Марина Степанівна
Терапевт. Гігієніст.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 6 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 6 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.