+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
консультація ортодонту київ

Консультація ортодонта в Києві

Про гарну посмішку мріє кожна людина у сучасному світі. Вона придає впевненості в собі, сприяє збільшення особистих досягнень, підвищує рівень щастя.

Ортодонтія – важливий напрямок у стоматології, лікар-ортодонт працює над виправленням аномального прикусу та створенням рівного зубного ряду. Спеціаліст даного напрямку проводить якісну консультацію, визначає чи потрібна пацієнту певна корекція, призначає додаткові методи обстеження та складає план лікування.

Ортодонтичне лікування часто досить тривале, тому стоматолог-ортодонт має бути хорошим супутником у цьому шляху. Він не лише надасть кваліфіковану допомогу, але й підтримає та підбадьорить. Пацієнт буде впевненим собі, у своєму лікарі та у результаті!

Коли необхідна консультація ортодонта?

Консультація ортодонта у Києві призначається коли:
  • Неправильний прикус (дистальний, відкритий, перехресний, мезіальний, глибокий прикуси).
  • Тісне розташування зубів, коли зуби «находять» один на одного.
  • Порушення розташування зубів, нерівний зубний ряд.
  • Великі проміжки між зубами.

При будь-якій підозрі на дефекти прикусу чи порушення розташування зубів необхідно записатись до ортодонта на консультацію, аби він професійно оглянув та діагностував проблему. Незначна візуальна деформація може значно вплинути на здоров’я ваших зубів.

Що входить в консультацію в ортодонта у Клініці Доброго Стоматолога

консультація ортодонту ціна

На консультації ортодонта у Києві лікар спочатку вислухає усі скарги та проведе огляд ротової порожнини. Для діагностики аномалій зубощелепного апарату необхідні додаткові методи досліджень. Ортодонт направить пацієнта на знімки (рентгенологічні чи КТ) для кращої візуалізації. У Клініці Доброго Стоматолога ми гарантуємо що порушення будуть встановлені вже на першому прийомі, адже чим раніше почати ортодонтичне лікування, тим кращим та ефективнішим воно буде. Тому стоматологи радять виправляти порушення прикусу вже у ранньому дитячому віці.

Лікар-ортодонт на консультації розповість про можливі методи корекції Вашої проблеми, про усі їх особливості, терміни та ціни на ортодонтичне лікування у Києві.

План лікування складається індивідуально для кожного пацієнта, це залежить від особливостей клінічної картини, віку пацієнта, його особистих побажань.

Пам’ятайте, лікування в ортодонтії тривале, проте воно ефективне. Наберіться терпіння і вже за деякий час ви будете тішити світ своєю природою здоровою і красивою посмішкою!

Переваги Клініки Доброго Стоматолога

Клініка Доброго Стоматолога у Києві гарантує результат. Наші ортодонти слідують сучасним світовим технологіям і методам, які у практиці показують найкращі результати.

Завдяки злагодженій команді шлях до бездоганних зубів комфортний та швидкий. Правильна діагностика та індивідуальне лікування забезпечують ефективність терапії. Ми доведемо, що ідеальні рівні зуби і правильний прикус – це можливо!

До того ж ціни на послуги ортодонта у нас Вас приємно здивують.

Як записатись на консультацію до ортодонта

    • Телефонуйте на наші номери, наші адміністратори нададуть детальнішу інформацію та запишуть Вас на консультацію у зручний для Вас час:
(044) 344-15-73 (067) 563-95-46
  • На нашому сайті скористайтеся кнопкою зворотнього зв’язку. Ми вам зателефонуємо за декілька хвилин.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві?

Клініка Доброго Стоматолога – сучасна стоматологічна клініка на Позняках, головними перевагами якої є досвідчені професійні лікарі та новітнє обладнання.

Ми проводимо якісні процедури і дбаємо про наших пацієнтів. Наші ортодонти як колекціонери бездоганних посмішок, які вони подарували нашим пацієнтам.

Не зволікайте та записуйтесь на консультацію до ортодонта у Києві!

 

Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.