+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
Консультація ортодонта

Консультація ортодонта в Києві

Про гарну посмішку мріє кожна людина у сучасному світі. Вона придає впевненості в собі, сприяє збільшення особистих досягнень, підвищує рівень щастя.

Ортодонтія – важливий напрямок у стоматології, лікар-ортодонт працює над виправленням аномального прикусу та створенням рівного зубного ряду. Спеціаліст даного напрямку проводить якісну консультацію, визначає чи потрібна пацієнту певна корекція, призначає додаткові методи обстеження та складає план лікування.

Ортодонтичне лікування часто досить тривале, тому стоматолог-ортодонт має бути хорошим супутником у цьому шляху. Він не лише надасть кваліфіковану допомогу, але й підтримає та підбадьорить. Пацієнт буде впевненим собі, у своєму лікарі та у результаті!

Коли необхідна консультація ортодонта?

Консультація ортодонта у Києві призначається коли:
 • Неправильний прикус (дистальний, відкритий, перехресний, мезіальний, глибокий прикуси).

 • Тісне розташування зубів, коли зуби «находять» один на одного.

 • Порушення розташування зубів, нерівний зубний ряд.

 • Великі проміжки між зубами.

При будь-якій підозрі на дефекти прикусу чи порушення розташування зубів необхідно записатись до ортодонта на консультацію, аби він професійно оглянув та діагностував проблему. Незначна візуальна деформація може значно вплинути на здоров’я ваших зубів.

Що входить в консультацію в ортодонта у Клініці Доброго Стоматолога

Консультація ортодонта

На консультації ортодонта у Києві лікар спочатку вислухає усі скарги та проведе огляд ротової порожнини. Для діагностики аномалій зубощелепного апарату необхідні додаткові методи досліджень. Ортодонт направить пацієнта на знімки (рентгенологічні чи КТ) для кращої візуалізації. У Клініці Доброго Стоматолога ми гарантуємо що порушення будуть встановлені вже на першому прийомі, адже чим раніше почати ортодонтичне лікування, тим кращим та ефективнішим воно буде. Тому стоматологи радять виправляти порушення прикусу вже у ранньому дитячому віці.

Лікар-ортодонт на консультації розповість про можливі методи корекції Вашої проблеми, про усі їх особливості, терміни та ціни на ортодонтичне лікування у Києві.

План лікування складається індивідуально для кожного пацієнта, це залежить від особливостей клінічної картини, віку пацієнта, його особистих побажань.

Пам’ятайте, лікування в ортодонтії тривале, проте воно ефективне. Наберіться терпіння і вже за деякий час ви будете тішити світ своєю природою здоровою і красивою посмішкою!

Переваги Клініки Доброго Стоматолога

Клініка Доброго Стоматолога у Києві гарантує результат. Наші ортодонти слідують сучасним світовим технологіям і методам, які у практиці показують найкращі результати.

Завдяки злагодженій команді шлях до бездоганних зубів комфортний та швидкий. Правильна діагностика та індивідуальне лікування забезпечують ефективність терапії. Ми доведемо, що ідеальні рівні зуби і правильний прикус – це можливо!

До того ж ціни на послуги ортодонта у нас Вас приємно здивують.

Як записатись на консультацію до ортодонта

 • Телефонуйте на наші номери, наші адміністратори нададуть детальнішу інформацію та запишуть Вас на консультацію у зручний для Вас час:

 • (044) 344-15-73

  (067) 563-95-46

 • На нашому сайті скористайтеся кнопкою зворотнього зв’язку. Ми вам зателефонуємо за декілька хвилин.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві?

Клініка Доброго Стоматолога – сучасна стоматологічна клініка на Позняках, головними перевагами якої є досвідчені професійні лікарі та новітнє обладнання.

Ми проводимо якісні процедури і дбаємо про наших пацієнтів. Наші ортодонти як колекціонери бездоганних посмішок, які вони подарували нашим пацієнтам.

Не зволікайте та записуйтесь на консультацію до ортодонта у Києві!

 © Автор статті: Якуш Олена Юріївна

Лікарі
У нашій клініці використовуються одноразові витратні матеріали
Тимошок
Олександра Анатоліївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Якуш Олена Юріївна
Якуш
Олена Юріївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 12 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 12 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.