+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 09:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 230 грн
Вінір керамичний під ключ АКЦІЯ від 9240 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
композитні вініри

Художня реставрація в стоматології – це метод часткового або повного відновлення зуба з використанням фотополімерних матеріалів. Реставрація дозволяє відновити коронку зруйнованого зуба, виправити його форму або усунути інші дефекти на його поверхні, а також поліпшити колір і форму зубів. Композитні вініри у Києві – досить розповсюджена процедура завдяки зручності проведення процедури, швидкості та ефективному вирішенні проблем та дефектів зубного ряду. Ціна композитних вінірів доступна у Клініці Доброго Стоматолога на Позняках.

У Клініці Доброго Стоматолога в Києві ми виконуємо художню реставрацію зубів, а також встановлюємо красиві композитні вініри на зуби, етапи моделювання яких практично ідентичні художньої реставрації.

Композитні вініри, або ще їх називають компоніри – прямі вініри, які виготовляються стоматологом відразу у ротовій порожнині пацієнта. Компоніри не є вінірами в класичному розумінні цього слова, так як вони не виготовляються в зуботехнічній лабораторії, а моделюються з фотополімерного матеріалу (матеріал, з якого виготовляють також пломби) стоматологом одразу на пацієнтові.

По суті, лікар-стоматолог «зліплює» зуб прямо у роті пацієнта, а коли кінцева форма створена, він засвідчує спеціальною поляризаційною лампою і матеріал затвердіває. Тоді стоматолог полірує зуб до необхідних розмірів, форми та кольору і вуаля – відреставрований ідеальний зуб готовий.

Переваги композитних вінірів в Києві:

 • Не вимагає обточування власних зубів. Проводиться професійне очищення, але природний зуб залишається неушкодженим. Фотополімерний матеріал накладають на мінімально підготовану емаль зуба для кращого скріплення.

 • Швидкість встановлення. Не потрібно чекати виготовлення вінірів декілька тижнів та не потрібно часто ходити до стоматолога. Компоніри можуть встановити за 1-2 візити, залежно від кількості зубів, які потрібно реставрувати.

 • Ціна. Найприємніше, що ціна композитних вінірів у Києві значно нижча ніж наприклад керамічних вінірів. Ціна компонірів доступна для кожного, проте у метода є свої нюанси, про які варто знати!

До недоліків методу можна віднести те, що:

 • строк служби матеріалу менший ніж у непрямих вінірів

 • за ними потрібен ретельний догляд

 • компоніри піддаються впливу навколишнього середовища та матеріал менш міцний ніж у інших видів

Детальніше про це нижче.

Показання до художньої реставрації зубів композитними вінірами

Художня реставрація зубів, як і установка композитних вінірів, дозволяє вирішити безліч естетичних і фізіологічних порушень структури зубів. Ціна процедури буде залежати від характеру дефекту і обсягів роботи стоматолога. Про особливості проведення реставрації, а також про її вартості вам зможе розповісти стоматолог нашої Клініки безпосередньо на консультації, коли огляне вашу ротову порожнину та оцінить обсяг необхідної реставрації за допомогою композиту.

Основна відмінність між художньою реставрацією і компонірами у тому, що художня реставрація – загальний термін, який використовує різні методи, в тому числі включає в себе відновлення зуба за допомогою композитного матеріалу.

Реставрація зубів дозволяє:

 • Виправити диастему – щілина між передніми зубами, а також усунути широкі проміжки між зубами (треми).

 • Змінити довжину зуба. Іноді пацієнти приходять на реставрацію з бажанням подовжити форму зубів. Їх не влаштовують укорочені зуби від природи або довжина окремих зубів, які з часом стерлися через постійне жування на одну сторону або на один зуб.

 • Виправити кривизну або відколи на окремих зубах, які часто виникають в результаті травмування.

 • Замінити старі пломби і поліпшити естетику окремих зубів або всього зубного ряду.

 • Змінити форму, змінити колір, якщо потьмянів колір здорових або депульпованих зубів.

 • Відкоригувати форму, колір, розмір зубів у всьому зубному ряду або по лінії усмішки.

Якщо ви хочете виправити форму, колір або інші дефекти одного, декількох зубів і навіть цілого зубного ряду, приходьте на художню реставрацію у Клініку Доброго Стоматолога, де вам зроблять усе за вашим бажанням.

Наші професійні стоматологи допоможуть перетворити вашу посмішку за допомогою художньої реставрації або композитних вінірів. Записуйтеся на прийом і наш лікар проконсультує вас і розповість про особливості реставраційних робіт.

Обираючи метод реставрації зубів композитним вінірам віддають найчастіше перевагу при невеликих об’ємах роботи, наприклад коли потрібно скоригувати проміжок між зубами, приховати дефект на одному зубі тощо. При більших дефектах, більшій кількості зубів радять використовувати керамічні вініри, так як вони більш стійкі до різних впливів та мають довший термін експлуатації. Композит підлягає регулярній заміні.

композитні вініри ціна

Протипоказання до встановлення композитних вінірів

Компоніри протипоказані при:

 • Значних дефектах емалі.

 • Значних пошкодженнях зуба.

 • Повній відсутності зуба.

 • Бруксизмі – подмірному неконтрольованому стисненню зубів під час сну.

 • Неправильному прикусі.

 • Алергічній реакції на композитний матеріал.

При таких станах, наші лікарі-стоматологи запропонують інший метод лікування, який підійде саме вам і дасть бажаний результат. Лікар-стоматолог не встановить вініри на каріозні зуби, у ротову порожнину де є будь-які запальні захворювання. Власні зуби повинні бути здоровими, це буде давати можливість ефективно провести процедуру і продовжити строк служби компонірів. Першим і найважливішим етапом буде лікування каріесу, пульпітів, видалення зубних каменів тощо.

Якісна підготовка власного зуба як каркаса для компонірів – підґрунтя для якісної процедури.

Етапи установки композитних вінірів у Клініці Доброго Стоматолога

У нашій стоматології реставрація зубів виконується з використанням фотополімерних композитних матеріалів, які виробляються в США, Японії, Німеччини.

Поетапно реставрація зуба і установка композитних вінірів відбувається так:

 • Лікар виконує професійну чистку зубів пацієнту.

 • Підбір кольору реставраційного матеріалу разом з пацієнтом.

 • Знеболює зуби, які будуть реставруватися.

 • Знімає пломби, а також препарує причинні зуби.

 • Використовуючи коффердам (захисну латексну накладку), стоматолог закриває ротову порожнину, залишає відкритими лише зуби які реставруються.

 • Потім лікар виконує протравлення емалі та дентину.

 • Після цього він наносить адгезивну систему, яка з’єднує фотополімерний реставраційний матеріал і поверхню зуба.

 • Далі лікар пошарово моделює форму зуба за допомогою фотополімерних композитних матеріалів. Щоб поставити композитні вініри, лікар робить більш тонку технічну роботу в порівнянні з художньою реставрацією. Хоча і остання виконується точно, технічно і акуратно, якщо порівнювати з установкою пломб.

 • Останній крок – полірування відновленого зуба.

Процедура встановлення не приносить дискомфорту пацієнту і не потребує додаткової анестезії, все безпечно для організму та не приносить болю.

Щоб зберегти красу і природний блиск відреставрованих зубів також рекомендуємо приходити через півроку після процедури на огляд до лікаря. Стоматолог огляне ротову порожнину, а також повторно відполірує відновлену область.

Недоліки компонірів:

 1. Матеріал відносно не довговічний. Строк служби від 3 до 5 років при правильному догляді. Для порівняння, керамічні вініри функціонують від 10 до 20 років, а при правильному догляді і десятки років.

 2. Необхідно проводити корекцію 1-2 рази на рік. Композитні вініри схильні до сколів та утворення мікротріщин, деформацій, тому потрібно частіше відвідувати стоматолога, для вчасної корекції форми, кольору, поверхні.

 3. Схильні до впливу навколишнього середовища. Композитні вініри утворені з фотополімерного матеріалу, який хоч і якісний, але здатний забарвлюватись з часом. Харчові фарбники, газовані напої, кава, чай, алкоголь чи шкідливі звички (куріння) – усе це змінює колір вашого реставрованого зуба.

 4. Вінір з композитного матеріалу виглядає не так природно, як, наприклад, керамічний.

 5. Є ризик розвитку вторинного карієсу.

 6. Менша міцність матеріалу. З часом компонір може надламуватись, кришитись чи втрачати форму. Тому уникають встановлення композитних вінірів на жувальні зуби, так як на них більше механічне навантаження.

При правильному професійному підході лікаря-стоматолога до процедури художньої реставрації зубів, весь результат буде дуже якісний і певних недоліків компонірів можна уникнути. Важливо обрати кваліфікованого стоматолога, який порадить метод реставрації сумісний для вас і виконує свою роботу бездоганно. В іншому випадку, коли матеріал встановлений неправильно – доведеться частіше його коригувати, виправляти, або взагалі замінювати. Обирайте досвідчених стоматологів, тоді усі будуть задоволені результатом довгі роки!

Ціна композитних вінірів у Києві дуже доступна і це відіграє велику роль у виборі цього метода. Весь процес економить час та кошти пацієнта, а ефект від процедури помітний відразу.

Правила догляду за композитними вінірами:

У перші дні після встановлення приймати лише м’яку подрібнену їжу, дотримуватись «білої дієти», тобто не вживати жодних зафарбований пігментами продуктів, не пити кави, чаю, газованих напоїв, червоного вина!

композитні вініри київ

Протягом всього наступного часу експлуатації компонірів:

 1. Користуйтеся м’якою щіткою і ретельно очищуйте наліт і залишки їжі мінімум двічі на день (зранку та ввечері), а по можливості – після кожного прийому їжі.

 2. Користуйтесь іригатором та ополіскувачем.

 3. Уникайте твердої їжі. Відмовитись від твердих горіхів, насіння, кусання цілих овочів чи фруктів, волокнистого м’яса. Краще розріжте їх на дрібніші частинки, тоді ваші зуби не постраждають!

 4. Не піддавати зуби впливу надмірних температур – не вживати дуже гарячі чи холодні напої.

 5. Уникайте дуже кольорових продуктів та напоїв. Наприклад червоне вино, газовані напої, продукти з барвниками, кава, чорний чай.

 6. Підвищена увага при заняттях спортом. Постарайтесь не впливати механічно на зуби, при тренуваннях намагайтесь додатково захистити зуби.

 7. Профілактичне відвідування стоматолога 1 раз на 6 місяців з професійним чищенням зубів.

 8. При наявності дефектів, тріщин, сколів – негайно звертатись до свого стоматолога для корекції. При початкових проявах дефектів легше відреставрувати композитний матеріал, при значних – доведеться його повністю замінювати.

 9. Відмовтесь від куріння – це збереже колір ваших зубів.

Деякі з цих рекомендацій значно обмежують життя пацієнту, тому перед встановленням композитних вінірів важливо ретельно зважити усі «за» та «проти», уважно вивчити усі рекомендації та зробити правильний вибір для вас у бік того чи іншого методу реставрації.

Приходьте на реставрацію зубів і установку композитних вінірів в Києві

У Клініці Доброго Стоматолога всього за 1-2 сеанси наш лікар на Позняках виправить дефекти вашої посмішки і відреставрує кожен проблемний зуб.

Для цього він підбере красивий природний відтінок матеріалу, який не відрізнити від натуральної емалі за кольором і міцністью.

А при вашому бажанні відреставрує кожен зуб, покращуючи його колір і форму за допомогою реставрації або композитних вінірів у Києві.

У Клініці Доброго Стоматолога найкращі матеріали та найбільш комфортні умови. Ми використовуємо комп’ютеризовані методи та гарантуємо вам якісний результат, а ціна композитних вінірів вас однозначно приємно здивує!

Чекаємо вас в будь-який день тижня за попереднім записом. Приходьте на консультацію і наш стоматолог розповість про вартість художньої реставрації зубів у Києві в вашому випадку, а також, якою буде ціна композитних вінірів, виходячи з ваших уподобань і показань.

 © Автор статті: Волочай Юрій Олександрович

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.