+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 260 грн
Вінір керамичний АКЦІЯ від 8270 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
композитні вініри

Художня реставрація в стоматології – це метод часткового або повного відновлення зуба з використанням фотополімерних матеріалів. Реставрація дозволяє відновити коронку зруйнованого зуба, виправити його форму або усунути інші дефекти на його поверхні, а також поліпшити колір і форму зубів. Композитні вініри у Києві – досить розповсюджена процедура завдяки зручності проведення процедури, швидкості та ефективному вирішенні проблем та дефектів зубного ряду. Ціна композитних вінірів доступна у Клініці Доброго Стоматолога на Позняках.

У Клініці Доброго Стоматолога в Києві ми виконуємо художню реставрацію зубів, а також встановлюємо красиві композитні вініри на зуби, етапи моделювання яких практично ідентичні художньої реставрації.

Композитні вініри, або ще їх називають компоніри – прямі вініри, які виготовляються стоматологом відразу у ротовій порожнині пацієнта. Компоніри не є вінірами в класичному розумінні цього слова, так як вони не виготовляються в зуботехнічній лабораторії, а моделюються з фотополімерного матеріалу (матеріал, з якого виготовляють також пломби) стоматологом одразу на пацієнтові.

По суті, лікар-стоматолог «зліплює» зуб прямо у роті пацієнта, а коли кінцева форма створена, він засвідчує спеціальною поляризаційною лампою і матеріал затвердіває. Тоді стоматолог полірує зуб до необхідних розмірів, форми та кольору і вуаля – відреставрований ідеальний зуб готовий.

Переваги композитних вінірів в Києві:

 • Не вимагає обточування власних зубів. Проводиться професійне очищення, але природний зуб залишається неушкодженим. Фотополімерний матеріал накладають на мінімально підготовану емаль зуба для кращого скріплення.
 • Швидкість встановлення. Не потрібно чекати виготовлення вінірів декілька тижнів та не потрібно часто ходити до стоматолога. Компоніри можуть встановити за 1-2 візити, залежно від кількості зубів, які потрібно реставрувати.
 • Ціна. Найприємніше, що ціна композитних вінірів у Києві значно нижча ніж наприклад керамічних вінірів. Ціна компонірів доступна для кожного, проте у метода є свої нюанси, про які варто знати!

До недоліків методу можна віднести те, що:

 • строк служби матеріалу менший ніж у непрямих вінірів
 • за ними потрібен ретельний догляд
 • компоніри піддаються впливу навколишнього середовища та матеріал менш міцний ніж у інших видів
Детальніше про це нижче.

Показання до художньої реставрації зубів композитними вінірами

Художня реставрація зубів, як і установка композитних вінірів, дозволяє вирішити безліч естетичних і фізіологічних порушень структури зубів. Ціна процедури буде залежати від характеру дефекту і обсягів роботи стоматолога. Про особливості проведення реставрації, а також про її вартості вам зможе розповісти стоматолог нашої Клініки безпосередньо на консультації, коли огляне вашу ротову порожнину та оцінить обсяг необхідної реставрації за допомогою композиту.

Основна відмінність між художньою реставрацією і компонірами у тому, що художня реставрація – загальний термін, який використовує різні методи, в тому числі включає в себе відновлення зуба за допомогою композитного матеріалу.

Реставрація зубів дозволяє:

 • Виправити диастему – щілина між передніми зубами, а також усунути широкі проміжки між зубами (треми).
 • Змінити довжину зуба. Іноді пацієнти приходять на реставрацію з бажанням подовжити форму зубів. Їх не влаштовують укорочені зуби від природи або довжина окремих зубів, які з часом стерлися через постійне жування на одну сторону або на один зуб.
 • Виправити кривизну або відколи на окремих зубах, які часто виникають в результаті травмування.
 • Замінити старі пломби і поліпшити естетику окремих зубів або всього зубного ряду.
 • Змінити форму, змінити колір, якщо потьмянів колір здорових або депульпованих зубів.
 • Відкоригувати форму, колір, розмір зубів у всьому зубному ряду або по лінії усмішки.

Якщо ви хочете виправити форму, колір або інші дефекти одного, декількох зубів і навіть цілого зубного ряду, приходьте на художню реставрацію у Клініку Доброго Стоматолога, де вам зроблять усе за вашим бажанням.

Наші професійні стоматологи допоможуть перетворити вашу посмішку за допомогою художньої реставрації або композитних вінірів. Записуйтеся на прийом і наш лікар проконсультує вас і розповість про особливості реставраційних робіт.

Обираючи метод реставрації зубів композитним вінірам віддають найчастіше перевагу при невеликих об’ємах роботи, наприклад коли потрібно скоригувати проміжок між зубами, приховати дефект на одному зубі тощо. При більших дефектах, більшій кількості зубів радять використовувати керамічні вініри, так як вони більш стійкі до різних впливів та мають довший термін експлуатації. Композит підлягає регулярній заміні.

композитні вініри ціна

Протипоказання до встановлення композитних вінірів

Компоніри протипоказані при:
 • Значних дефектах емалі.
 • Значних пошкодженнях зуба.
 • Повній відсутності зуба.
 • Бруксизмі – подмірному неконтрольованому стисненню зубів під час сну.
 • Неправильному прикусі.
 • Алергічній реакції на композитний матеріал.

При таких станах, наші лікарі-стоматологи запропонують інший метод лікування, який підійде саме вам і дасть бажаний результат. Лікар-стоматолог не встановить вініри на каріозні зуби, у ротову порожнину де є будь-які запальні захворювання. Власні зуби повинні бути здоровими, це буде давати можливість ефективно провести процедуру і продовжити строк служби компонірів. Першим і найважливішим етапом буде лікування каріесу, пульпітів, видалення зубних каменів тощо.

Якісна підготовка власного зуба як каркаса для компонірів – підґрунтя для якісної процедури.

Етапи установки композитних вінірів у Клініці Доброго Стоматолога

У нашій стоматології реставрація зубів виконується з використанням фотополімерних композитних матеріалів, які виробляються в США, Японії, Німеччини.

Поетапно реставрація зуба і установка композитних вінірів відбувається так:

 • Лікар виконує професійну чистку зубів пацієнту.
 • Підбір кольору реставраційного матеріалу разом з пацієнтом.
 • Знеболює зуби, які будуть реставруватися.
 • Знімає пломби, а також препарує причинні зуби.
 • Використовуючи коффердам (захисну латексну накладку), стоматолог закриває ротову порожнину, залишає відкритими лише зуби які реставруються.
 • Потім лікар виконує протравлення емалі та дентину.
 • Після цього він наносить адгезивну систему, яка з’єднує фотополімерний реставраційний матеріал і поверхню зуба.
 • Далі лікар пошарово моделює форму зуба за допомогою фотополімерних композитних матеріалів. Щоб поставити композитні вініри, лікар робить більш тонку технічну роботу в порівнянні з художньою реставрацією. Хоча і остання виконується точно, технічно і акуратно, якщо порівнювати з установкою пломб.
 • Останній крок – полірування відновленого зуба.

Процедура встановлення не приносить дискомфорту пацієнту і не потребує додаткової анестезії, все безпечно для організму та не приносить болю.

Щоб зберегти красу і природний блиск відреставрованих зубів також рекомендуємо приходити через півроку після процедури на огляд до лікаря. Стоматолог огляне ротову порожнину, а також повторно відполірує відновлену область.

Недоліки компонірів:

 1. Матеріал відносно не довговічний. Строк служби від 3 до 5 років при правильному догляді. Для порівняння, керамічні вініри функціонують від 10 до 20 років, а при правильному догляді і десятки років.
 2. Необхідно проводити корекцію 1-2 рази на рік. Композитні вініри схильні до сколів та утворення мікротріщин, деформацій, тому потрібно частіше відвідувати стоматолога, для вчасної корекції форми, кольору, поверхні.
 3. Схильні до впливу навколишнього середовища. Композитні вініри утворені з фотополімерного матеріалу, який хоч і якісний, але здатний забарвлюватись з часом. Харчові фарбники, газовані напої, кава, чай, алкоголь чи шкідливі звички (куріння) – усе це змінює колір вашого реставрованого зуба.
 4. Вінір з композитного матеріалу виглядає не так природно, як, наприклад, керамічний.
 5. Є ризик розвитку вторинного карієсу.
 6. Менша міцність матеріалу. З часом компонір може надламуватись, кришитись чи втрачати форму. Тому уникають встановлення композитних вінірів на жувальні зуби, так як на них більше механічне навантаження.

При правильному професійному підході лікаря-стоматолога до процедури художньої реставрації зубів, весь результат буде дуже якісний і певних недоліків компонірів можна уникнути. Важливо обрати кваліфікованого стоматолога, який порадить метод реставрації сумісний для вас і виконує свою роботу бездоганно. В іншому випадку, коли матеріал встановлений неправильно – доведеться частіше його коригувати, виправляти, або взагалі замінювати. Обирайте досвідчених стоматологів, тоді усі будуть задоволені результатом довгі роки!

Ціна композитних вінірів у Києві дуже доступна і це відіграє велику роль у виборі цього метода. Весь процес економить час та кошти пацієнта, а ефект від процедури помітний відразу.

Правила догляду за композитними вінірами:

У перші дні після встановлення приймати лише м’яку подрібнену їжу, дотримуватись «білої дієти», тобто не вживати жодних зафарбований пігментами продуктів, не пити кави, чаю, газованих напоїв, червоного вина!

композитні вініри київ

Протягом всього наступного часу експлуатації компонірів:

 1. Користуйтеся м’якою щіткою і ретельно очищуйте наліт і залишки їжі мінімум двічі на день (зранку та ввечері), а по можливості – після кожного прийому їжі.
 2. Користуйтесь іригатором та ополіскувачем.
 3. Уникайте твердої їжі. Відмовитись від твердих горіхів, насіння, кусання цілих овочів чи фруктів, волокнистого м’яса. Краще розріжте їх на дрібніші частинки, тоді ваші зуби не постраждають!
 4. Не піддавати зуби впливу надмірних температур – не вживати дуже гарячі чи холодні напої.
 5. Уникайте дуже кольорових продуктів та напоїв. Наприклад червоне вино, газовані напої, продукти з барвниками, кава, чорний чай.
 6. Підвищена увага при заняттях спортом. Постарайтесь не впливати механічно на зуби, при тренуваннях намагайтесь додатково захистити зуби.
 7. Профілактичне відвідування стоматолога 1 раз на 6 місяців з професійним чищенням зубів.
 8. При наявності дефектів, тріщин, сколів – негайно звертатись до свого стоматолога для корекції. При початкових проявах дефектів легше відреставрувати композитний матеріал, при значних – доведеться його повністю замінювати.
 9. Відмовтесь від куріння – це збереже колір ваших зубів.

Деякі з цих рекомендацій значно обмежують життя пацієнту, тому перед встановленням композитних вінірів важливо ретельно зважити усі «за» та «проти», уважно вивчити усі рекомендації та зробити правильний вибір для вас у бік того чи іншого методу реставрації.

Приходьте на реставрацію зубів і установку композитних вінірів в Києві

У Клініці Доброго Стоматолога всього за 1-2 сеанси наш лікар на Позняках виправить дефекти вашої посмішки і відреставрує кожен проблемний зуб.

Для цього він підбере красивий природний відтінок матеріалу, який не відрізнити від натуральної емалі за кольором і міцністью.

А при вашому бажанні відреставрує кожен зуб, покращуючи його колір і форму за допомогою реставрації або композитних вінірів у Києві.

У Клініці Доброго Стоматолога найкращі матеріали та найбільш комфортні умови. Ми використовуємо комп’ютеризовані методи та гарантуємо вам якісний результат, а ціна композитних вінірів вас однозначно приємно здивує!

Чекаємо вас в будь-який день тижня за попереднім записом. Приходьте на консультацію і наш стоматолог розповість про вартість художньої реставрації зубів у Києві в вашому випадку, а також, якою буде ціна композитних вінірів, виходячи з ваших уподобань і показань.

 © Автор статті: Денисов Дмитро Анатолійович

Лікарі
Денисов Дмитро Анатолійович
Денисов
Дмитро Анатолійович
Стоматолог-ортопед
Спеціалізація: Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 3 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 3 років
Безносюк Костянтин Миколайович
Безносюк
Костянтин Миколайович
Терапевт. Гігієніст. Ортопед.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Композитні вініри – це вкладки на зуб, які виготовляються не в зуботехнічній лабораторії, а прямо у ротовій порожнині пацієнта. Стоматолог у цьому випадку стає ніби скульптором, який з матеріалу «виліплює» бажану форму зуба. Реставрація композитними вінірами сьогодні має багато переваг, це швидкий і недорогий спосіб відновити цілісність зуба.
Ціна композитних вінірів порівняно невисока. Це і є однією з їх найбільших переваг. Їх вартість значно нижча, аніж, наприклад, керамічних вінірів. Але коли Ви обираєте метод відновлення, ціна це не перше, на що потрібно звертати увагу, враховуйте і інші фактори, такі як термін експлуатації, особливості догляду, харчування, міцність, можливі недоліки і т.д.
Встановлення композитних вінірів, або компонірів, це досить швидкий та комфортний процес. Стоматолог робить професійне чищення зубів, місцеве знеболення, захищає ясна та зуби, які не будуть реставруватися і тоді готує безпосередньо місце роботи. Емаль і дентин спочатку протравлюється і тоді на поверхню зуба наноситься фотополімерний матеріал (композитний). Лікар створює форму зуба, потім засвічує спеціальною лампою і поляризує його. Лишилось тільки відполірувати і новий зуб готовий.
Композитні та керамічні це зовсім різні види вінірів. Композитне відновлення відноситься до прямої технології – вініри створюються прямо у ротовій порожнині пацієнта. Реставрація зубів керамічними вінірами – непрямий метод, тобто ці конструкції виготовляються в зуботехнічній лабораторії за індивідуальними мірками і лише тоді встановлюються пацієнтові.
Композитний матеріал недовговічний, це один з недоліків даного методу реставрації зубів. При умові правильного і повноцінного догляду, композитні вініри можуть експлуатуватися від 3 до 5 років. Якщо порівняти з непрямими вінірами (вони встановлюються на 10-20 років), то це досить короткий термін. Враховуйте це, коли обираєте спосіб відновити зуби.
Для того, щоб композити не змінювали свого вигляду і служили довгий час, за ними потрібен особливий догляд. Гігієна ротової порожнини є дуже важливою складовою. Гарна новина у тому, що ніякого спеціального обладнання не потрібно, зубна паста для композитних вінірів, така ж, як і для звичайних зубів.
Реставрація зуба компоніром це хороше рішення, так як має ряд переваг. Перше це те, що дана технологія не вимагає обточування зубів – власні зуби залишаються практично у тому ж вигляді, що і були до відновлення. Композитні вініри швидко встановлюються, не потрібно чекати виготовлення, нові зуби будуть створені прямо у кріслі стоматолога за один сеанс. І звичайно ж, це ціна, компоніри є бюджетним варіантом відновлення зуба.
Встановлення прямих вінірів це чудовий варіант для тих, хто хоче приховати незначні недоліки зубів – сколи чи тріщини, наприклад. Воно не вимагає обточування власних природних зубів. Тобто теоретично, після того як зняти композитний матеріал – зуби залишаються практично незмінними. Але дефекти зубів, що були перед тим нікуди не дінуться. Відгуки про композитні вініри хороші, вони недорогі та безпечні для власних зубів.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.