+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

Кісткова аугментація – спеціальна процедура в стоматології щодо нарощування кісткової тканини перед імплантацією. Через ряд причин (хронічне запалення, травматизація, парадонтит, відсутність зуба тощо) власної кістки може бути недостатньо для надійної фіксації імпланта, тому аугментація є надзвичайно важливим його етапом.

Пластика кісткової тканини може виконуватись за допомогою як біологічних матеріалів, так і синтетичних. Процедура буває вертикальна та горизонтальна. Основна відмінність у напрямку нарощування кістки у висоту або у ширину, відповідно.

Є різні методи нарощування тканини, серед яких є спрямована кісткова регенерація. В основі його лежить стимуляція природнього росту клітин кісткової тканини, заповнення лунки остеопластичним синтетичним матеріалом та покриття спеціальною мембраною, які попереджають розростанню м’якої сполучної тканини, а стимулює ріст твердої кісткової.

Ще один розповсюджений метод кісткової аугментації – розщеплення альвеолярного відростка, під час якої даний відросток розширюється за рахунок розрізу і вставки титанового штифта, остеопластичного матеріалу або трансплантату. Після чого дефект покривається мембраною та накладаються шви.
Також виконуються так звані аутогенні трансплантації, тобто пересаджуються власні тканини пацієнта.
Вибір техніки кісткової аугментації обирається індивідуально для кожного стоматологом, який буде проводити аугментацію, після відповідної діагностики.

 

Ціни
Консультація250 грн
Установка імпланта ShtraumanАКЦІЯ від 11999 грн
Установка імпланта Osstemвід 8000 грн
Установка імпланта SLвід 8000 грн
Установка імпланта Neobiotech SLAАКЦІЯ від 5600 грн
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.