+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 330 грн
Кісткова аугментація (Відкритий синус-ліфтінг) 35200 грн
Кісткова аугментація (Закритий синус-ліфтінг) 15250 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
нарощування кісткової тканини ціна київ

Кісткова аугментація – це спеціальна процедура в стоматології щодо нарощування кісткової тканини перед імплантацією. «Кісткова пластика» – назва, яка теж використовується для даної маніпуляції.

Імплантація зуба – це важливий крок для пацієнта. Хоч на сьогодні є безліч методів та видів, а сфера імплантації зубів розвивається стрімко як ніколи – люди часто відкладають відновлення своєї посмішки «до кращих часів», дехто все ж думає що це забирає багато часу та коштів, а можливо, бояться отримати поразку. Імплантація дає нам можливість вирішити проблему відсутності зуба довговічно, якісно та надійно. Але! Ми пам’ятаємо що всі люди різні та кожен з нас має свої особливості. Через ряд причин (хронічне запалення, травматизація, пародонтит, тривала відсутність зуба тощо) власної кістки може бути недостатньо для надійної фіксації імпланта, тому аугментація у Києві запроваджена як ефективний підготовчий етап.

Ціна нарощування кісткової тканини у Києві – це ціна, яку пацієнт платить за надійність імплантації незважаючи на індивідуальні недоліки, і не тільки! Розповімо детальніше.

Коли використовується кісткова пластика

Для чого встановлювати імплант ненадійно? Куди встановити конструкцію, якщо власної кістки недостатньо? Чому деякі стоматологи відмовляють в імплантації та пропонують інші методи відновлення зуба?

Кісткова пластика якраз і показана для того, аби імплантація була успішною, тоді, коли, здавалося б, вона неможлива.

Імплант – це ніби дерево, якій для росту повинен надійний грунт.

Для того, аби все пройшло успішно, конструкція прижилася та була надійно закріплена, пацієнт повинен мати обсяг кісткової тканини навколо майбутнього імпланта не менше ніж 1 мм.

Тобто, нарощування кісткової тканини у Києві показана тим пацієнтам стоматолога, у кого з тих чи інших причин кістка щелепи стоншена.

Які стоматологічні проблеми можливо вирішити за допомогою кісткової аугментації

Кісткова аугментація вважається процедурою відновлення об’єму щелепної тканини перед імплантацією зубів.

Атрофія (стоншення) кістки може виникати через ряд причин:

нарощування кісткової тканини вартість
 1. Травматизація (невдале видалення зуба, значні стоматологічні маніпуляції, ДТП, побутові травми, нещасні випадки тощо).
 2. Пародонтит, пародонтоз.
 3. Несвоєчасне лікування запальних захворювань зубів.
 4. Вроджені вади розвитку щелепно-лицевого скелету.
 5. Оперативні втручання на кістковій тканині.
 6. Аутоімунні захворювання та хвороби обміну речовин.
 7. Тривала відсутність зубів.

Нарощування кісткової тканини у Києві – ціна надійної імплантації і здоров’я Ваших зубів!

Коротко про процедуру кісткової аугментації

Основний принцип роботи у Клініці Доброго Стоматолога – це індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Є різні методи нарощування тканини, серед яких є спрямована кісткова регенерація. В основі його лежить стимуляція природного росту клітин кісткової тканини, заповнення лунки остеопластичним синтетичним матеріалом та покриття спеціальною мембраною, які попереджають розростанню м’якої сполучної тканини, а стимулює ріст саме твердої кісткової.

Ще один розповсюджений метод кісткової аугментації – розщеплення альвеолярного відростка. Це хірургічне втручання, під час якого відросток розширюється за рахунок розрізу і вставки титанового штифта, остеопластичного матеріалу або трансплантату. Після чого дефект покривається мембраною та накладаються шви.

Також виконуються так звані аутогенні трансплантації, тобто пересаджуються власні тканини пацієнта.

Вибір техніки кісткової аугментації обирається індивідуально для кожного стоматологом, який буде проводити аугментацію, після відповідної діагностики.

Пластика кісткової тканини може виконуватись за допомогою як біологічних матеріалів, так і синтетичних. Процедура буває вертикальна та горизонтальна. Основна відмінність у напрямку нарощування кістки у висоту або у ширину, відповідно.

Показання до кісткової аугментації

Багато розмов про нарощування кісткової тканини перед імплантацією, проте кісткова пластика у Києві проводиться і в ряді інших випадків – відновлення здоров’я щелеп чи усунення косметичних дефектів.

Нарощування кісткової тканини показано при:

нарощування кісткової тканини зубів ціна
 1. Недостатньому розміру кісткової тканини, який потрібен для імплантації.
 2. Травмах щелепно-лицевого скелету з метою реконструкції.
 3. Важких формах періодонтиту.
 4. Після об’ємних оперативних втручань.

Лише кваліфікована допомога і виключно досвідчені хірурги можуть вирішити проблему за допомогою кісткової пластики. Дана хірургічна маніпуляція вимагає значних професійних навиків, але зможе гарантувати Вам надійний результат.

Протипоказання до кісткової аугментації

Кісткова аугментація – складна хірургічна маніпуляція, яка незважаючи на безліч переваг і показань, має і обмеження.

Протипоказаннями до проведення кісткової пластики є:

 1. Гострі стоматологічні патології (запальні, деструктивні процеси).
 2. Остеопороз кісток щелепи.
 3. Соматичні хронічні захворювання у стані загострення.
 4. Онкологічні захворювання.
 5. Гострі інфекційні хвороби.

Переваги кісткової аугментації

Після проведення кісткової аугментації у Києві ви можете бути впевнені у надійності фіксації конструкції імпланту. Від того, наскільки добре буде встановлений імплант, та який у нього буде «фундамент» – залежить якість його приживлення, а отже і успіх усієї процедури імплантації.

Клініка Доброго Стоматолога дає гарантію на кожен етап своєї роботи і Ви можете бути впевнені, ми зробимо усе можливе для того, щоб від нас Ви вийшли щасливі від своєї нової посмішки.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для проведення кісткової аугментації?

Клініка Доброго Стоматолога вже не один рік виконує нарощування кісткової тканини у Києві своїм пацієнтам. А Ви вже добре знаєте, що наші Люди – це наша мотивація, гордість і душа.

Ми використовуємо найбільш нові та ефективні технології, ми поважаємо час та заощаджуємо гроші наших пацієнтів. Ціна кісткової пластики у нас доступна і приємна.

Нарощування кісткової тканини зубів – це надзвичайно важливий етап підготовки до імплантації і не тільки. Наші лікарі-стоматологи працюють виключно в інтересах пацієнта, для чого здоров’я та краси!

 © Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Аугментація зубів — це процедура нарощування кісткової тканини у щелепах пацієнта. Перед імплантацією обов`язково потрібно якісно підготувати «грунт» на якому надійно буде встановлений штифт. Якщо з якихось причин кістка стоншена, її недостатньо, то імплантату просто не буде на чому триматися. Він повинен закріпитися і прижитися, щоб повноцінно виконувати свої функції.
Вартість нарощування кісткової тканини може варіюватись залежно від обраної техніки процедури. Наразі аугментація кістково-пластичним матеріалом коштує від 7 850 грн.
Ключову роль тут грає який тип аугментації використовується та який об'єм кістки задіяний. Процедури можуть проводитися у кілька етапів, з перервою на приживлення та загоєння (іноді на це потрібно по кілька місяців). Етапи нарощування кісткової тканини у Києві можуть тривати в середньому від 1 до 3 годин, ціна на кожен етап може бути більшою чи меншою, залежно від об'єму роботи..
Техніка нарощування кісткової тканини у Києві обирається індивідуально під кожного пацієнта. Основний принцип — стимулювати ріст клітин кістки, які як цеглинки будуть будувати її. У цьому допомагають спеціальні природні чи синтетичні остеопластичні матеріали, або вдаються до хірургічних методів, як наприклад, пересадка шматочка власної кістки пацієнта в щелепу.
Якщо власної кістки пацієнта мало для встановлення імпланту, то він просто не буде фіксуватися. Це як посадити дерево в маленький горщик — легкий вітерець і воно впаде. Заплановано, що майбутній зуб не буде нічим відрізнятися від природного, тому імпланти мають витримувати механічне навантаження. Кісткова пластика в Києві дозволяє зробити імплантацію надійною та довговічною.
Потрібно уникати значних фізичних вправ, не перевантажувати кістку (не вживати тверді продукти, жувальну гумку тощо), відмовитися від шкідливих звичок, не збільшувати ризик інфікувати рану (не тягнути до рота брудні руки чи предмети), приймати всі призначені препарати. Імплантація зубів з нарощуванням кісткової тканини буде успішна лише у тому випадку, коли Ви будете дотримуватися усіх порад стоматолога.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.