+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 330 грн
Кісткова аугментація (Відкритий синус-ліфтінг) 35200 грн
Кісткова аугментація (Закритий синус-ліфтінг) 15250 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
нарощування кісткової тканини ціна київ

Кісткова аугментація – це спеціальна процедура в стоматології щодо нарощування кісткової тканини перед імплантацією. «Кісткова пластика» – назва, яка теж використовується для даної маніпуляції.

Імплантація зуба – це важливий крок для пацієнта. Хоч на сьогодні є безліч методів та видів, а сфера імплантації зубів розвивається стрімко як ніколи – люди часто відкладають відновлення своєї посмішки «до кращих часів», дехто все ж думає що це забирає багато часу та коштів, а можливо, бояться отримати поразку. Імплантація дає нам можливість вирішити проблему відсутності зуба довговічно, якісно та надійно. Але! Ми пам’ятаємо що всі люди різні та кожен з нас має свої особливості. Через ряд причин (хронічне запалення, травматизація, пародонтит, тривала відсутність зуба тощо) власної кістки може бути недостатньо для надійної фіксації імпланта, тому аугментація у Києві запроваджена як ефективний підготовчий етап.

Ціна нарощування кісткової тканини у Києві – це ціна, яку пацієнт платить за надійність імплантації незважаючи на індивідуальні недоліки, і не тільки! Розповімо детальніше.

Коли використовується кісткова пластика

Для чого встановлювати імплант ненадійно? Куди встановити конструкцію, якщо власної кістки недостатньо? Чому деякі стоматологи відмовляють в імплантації та пропонують інші методи відновлення зуба?

Кісткова пластика якраз і показана для того, аби імплантація була успішною, тоді, коли, здавалося б, вона неможлива.

Імплант – це ніби дерево, якій для росту повинен надійний грунт.

Для того, аби все пройшло успішно, конструкція прижилася та була надійно закріплена, пацієнт повинен мати обсяг кісткової тканини навколо майбутнього імпланта не менше ніж 1 мм.

Тобто, нарощування кісткової тканини у Києві показана тим пацієнтам стоматолога, у кого з тих чи інших причин кістка щелепи стоншена.

Які стоматологічні проблеми можливо вирішити за допомогою кісткової аугментації

Кісткова аугментація вважається процедурою відновлення об’єму щелепної тканини перед імплантацією зубів.

Атрофія (стоншення) кістки може виникати через ряд причин:

нарощування кісткової тканини вартість
 1. Травматизація (невдале видалення зуба, значні стоматологічні маніпуляції, ДТП, побутові травми, нещасні випадки тощо).

 2. Пародонтит, пародонтоз.

 3. Несвоєчасне лікування запальних захворювань зубів.

 4. Вроджені вади розвитку щелепно-лицевого скелету.

 5. Оперативні втручання на кістковій тканині.

 6. Аутоімунні захворювання та хвороби обміну речовин.

 7. Тривала відсутність зубів.

Нарощування кісткової тканини у Києві – ціна надійної імплантації і здоров’я Ваших зубів!

Коротко про процедуру кісткової аугментації

Основний принцип роботи у Клініці Доброго Стоматолога – це індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Є різні методи нарощування тканини, серед яких є спрямована кісткова регенерація. В основі його лежить стимуляція природного росту клітин кісткової тканини, заповнення лунки остеопластичним синтетичним матеріалом та покриття спеціальною мембраною, які попереджають розростанню м’якої сполучної тканини, а стимулює ріст саме твердої кісткової.

Ще один розповсюджений метод кісткової аугментації – розщеплення альвеолярного відростка. Це хірургічне втручання, під час якого відросток розширюється за рахунок розрізу і вставки титанового штифта, остеопластичного матеріалу або трансплантату. Після чого дефект покривається мембраною та накладаються шви.

Також виконуються так звані аутогенні трансплантації, тобто пересаджуються власні тканини пацієнта.

Вибір техніки кісткової аугментації обирається індивідуально для кожного стоматологом, який буде проводити аугментацію, після відповідної діагностики.

Пластика кісткової тканини може виконуватись за допомогою як біологічних матеріалів, так і синтетичних. Процедура буває вертикальна та горизонтальна. Основна відмінність у напрямку нарощування кістки у висоту або у ширину, відповідно.

Показання до кісткової аугментації

Багато розмов про нарощування кісткової тканини перед імплантацією, проте кісткова пластика у Києві проводиться і в ряді інших випадків – відновлення здоров’я щелеп чи усунення косметичних дефектів.

Нарощування кісткової тканини показано при:

нарощування кісткової тканини зубів ціна
 1. Недостатньому розміру кісткової тканини, який потрібен для імплантації.

 2. Травмах щелепно-лицевого скелету з метою реконструкції.

 3. Важких формах періодонтиту.

 4. Після об’ємних оперативних втручань.

Лише кваліфікована допомога і виключно досвідчені хірурги можуть вирішити проблему за допомогою кісткової пластики. Дана хірургічна маніпуляція вимагає значних професійних навиків, але зможе гарантувати Вам надійний результат.

Протипоказання до кісткової аугментації

Кісткова аугментація – складна хірургічна маніпуляція, яка незважаючи на безліч переваг і показань, має і обмеження.

Протипоказаннями до проведення кісткової пластики є:

 1. Гострі стоматологічні патології (запальні, деструктивні процеси).

 2. Остеопороз кісток щелепи.

 3. Соматичні хронічні захворювання у стані загострення.

 4. Онкологічні захворювання.

 5. Гострі інфекційні хвороби.

Переваги кісткової аугментації

Після проведення кісткової аугментації у Києві ви можете бути впевнені у надійності фіксації конструкції імпланту. Від того, наскільки добре буде встановлений імплант, та який у нього буде «фундамент» – залежить якість його приживлення, а отже і успіх усієї процедури імплантації.

Клініка Доброго Стоматолога дає гарантію на кожен етап своєї роботи і Ви можете бути впевнені, ми зробимо усе можливе для того, щоб від нас Ви вийшли щасливі від своєї нової посмішки.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для проведення кісткової аугментації?

Клініка Доброго Стоматолога вже не один рік виконує нарощування кісткової тканини у Києві своїм пацієнтам. А Ви вже добре знаєте, що наші Люди – це наша мотивація, гордість і душа.

Ми використовуємо найбільш нові та ефективні технології, ми поважаємо час та заощаджуємо гроші наших пацієнтів. Ціна кісткової пластики у нас доступна і приємна.

Нарощування кісткової тканини зубів – це надзвичайно важливий етап підготовки до імплантації і не тільки. Наші лікарі-стоматологи працюють виключно в інтересах пацієнта, для чого здоров’я та краси!

 © Автор статті: Хижняк В’ячеслав Іванович

Лікарі
Хижняк В'ячеслав Іванович
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.