+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Коронка керамічна АКЦІЯ від 7630 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

керамічні зуби ціна

На сьогоднішній день керамічні коронки практично неможливо відрізнити від справжніх зубів. Саме тому для відновлення натуральної білосніжної посмішки ми рекомендуємо суцільнокерамічні конструкції. Нові керамічні зуби ціна яким ваша любов до свого здоров’я та краси!

Переваги керамічної коронки:

 • Зберігає початковий колір протягом всього терміну користування.
 • Виглядає 100% природньо.
 • Більше ніякого карієсу та жовтого нальоту.
 • Міцний матеріал – Вам не потрібно змінювати раціон харчування.
 • Запобігає потемнінню ясен, їх подразненню та запаленню, відсутня алергічна реакція.
 • Термін служби керамічної коронки – більше 15 років.
 • Матеріал дуже легкий і комфортний у використанні, до нього швидко звикаєте.
 • Мінімальне обточування – Ваші рідні зуби залишаються практично недоторканими.

Який вид кераміки використовується в «Клініці Доброго Стоматолога»?

Інноваційні і найбільш якісні протези виготовляються з пресованої кераміки. Керамічні зуби по міцності нічим не поступаються металокераміці, а по легкості і естетичності – навіть перевершують її.

Важливо! При установці керамічних коронок у Києві рідні зуби залишаються практично недоторканими, що дозволяє зберегти зубну тканину і тим самим збільшити термін служби суцільнокерамічної конструкції.

Показання до протезування керамічними коронками в Києві:

 • Руйнування одного або декількох зубів.
 • Наявність видимих дефектів посмішки.
 • Неправильний розмір, форма та/або розташування зуба.
 • Алергія на металоконструкцію.

На які зуби встановлюється кераміка?

Жувальні і зона посмішки. Кераміка показує себе добре в усіх зонах зубного ряду. Матеріал досить міцний та надійний, одночасно з тим і має найвищі естетичні властивості. Кераміка зуба – хороше рішення для кожного.

Керамічні коронки на передні зуби у Києві?

Більшість стоматологів світу віддають перевагу суцільнокерамічним конструкціям на передні зуби. Завдяки широкому спектру відтінків, такі протези максимально ідентичні натуральному кольору зубів (є можливість відтворити ефект голлівудської посмішки).

Безметалева кераміка на жувальні зуби?

Пресована кераміка відрізняється підвищеною міцністю, тому використовується для протезування не тільки передньої, а й жувальної зони. Навіть при відсутності металевого каркасу конструкція зберігає надійність і довговічність.

Обмеження і протипоказання становлення керамічних коронок:

 • Карієс і понівечені пломби.
 • Аномальний прикус.
 • Коротка коронка.
 • Запалення ясен.
 • Крихкі та тоненькі зуби.
 • Вік пацієнта до 16 років.
 • Індивідуальна непереносимість.

Зверніть увагу! Деякі з перерахованих вище проблем є тимчасовими протипоказаннями, які можна вирішити за допомогою попереднього лікування. Обов’язково перед прийняттям рішення про протезування проводиться консультація та діагностика. Наші стоматологи проведуть необхідні процедури, щоб повністю підготувати вас до установки суцільнокерамічних конструкцій.

Етапи керамічного протезування зубів у Києві:

керамічна коронка ціна
 • Етап №1. Первинна консультація та огляд. Якщо під час першого відвідування лікар виявить проблеми (запалення,карієс та ін.), пацієнт спочатку проходить лікування. Рекомендована послуга (виконується до початку лікування) професійне чищення (зняття зубних відкладень, полірування, відбілювання емалі).

 • Етап №2. Зняття відбитків. Лікар проводить необхідні діагностичні обстеження та знімає відбитки щелеп за допомогою цифрового 3D сканеру. Потім в лабораторії виготовляється індивідуальна гіпсова модель.

 • Етап №3. Виготовлення протезу. Конструкція створюється за допомогою комп’ютерного моделювання та гарячого пресування.

 • Етап №4. Щадне обточування. Спеціаліст прибирає мінімальну кількість зубної тканини, саме тому встановлення керамічної коронки найбільш щадне порівнюючи з використанням інших матеріалів. Видалення нерву у цьому випадку необов’язкове.

 • Етап № 5. Фіксація коронки. Для даної процедури використовується високоміцний адгезивний матеріал. Саме від якості фіксації залежить комфорт пацієнта та довговічність конструкції.

Як перевірити рівень якості послуги встановлення керамічних коронок?

За кольором і формою “нові” зуби мають бути ідентичні натуральним, естетичні властивості у керамічного матеріалу одні з найкращих. Подразнення ясен і алергія на матеріал відсутні.

У Клініці Доброго Стоматолога завжди проводять якісні процедури, професійна робота лікарів-стоматологів залишає задоволеним кожного пацієнта, ціна керамічних коронок повністю виправдана завдяки усім перевагам безпосередньо матеріалу та ідеальному встановленню у Клініці.

Який термін служби керамічної коронки?

Середній термін служби керамічного протезу близько 10 років. На довговічність впливає вибір фіксатора за допомогою якого кріпиться безметалева конструкція та дбайливість щоденного догляду.

Догляд за керамічними конструкціями

Основна порада по догляду за зубами – повноцінне щоденне очищення, пастою та щіткою мінімум двічі на день, користуйтесь зубною ниткою чи іригатором та ополіскувачем. Варто відмовитись від дуже твердої їжі, щоб запобігти механічним пошкодженням.

Матеріал не втрачає колір протягом усього терміну використання, тому обмежень по вживанню «кольорової» їжі немає. Після встановлення керамічних коронок практично ніяк не змінюється життя, воно повноцінне і щасливе, з новою красивою посмішкою!

Як бути, коли скололась керамічна коронка?

Кераміка витримує щоденне жувальне навантаження. Але, не дивлячись на високу міцність матеріалу, існує ймовірність утворення незначних пошкоджень, наприклад, сколів.

Найбільш розповсюджені причини пошкоджень керамічних коронок:

 • травма, як наслідок удару чи падіння;
 • підвищений натискання при жуванні;
 • неправильний прикус;
 • стоматологічні послуги і матеріали низької якості.

Зверніть увагу! Керамічну конструкцію з незначними дефектами легко відреставрувати, необхідно відразу звертатись до лікарів у Клініку Доброго Стоматолога, де Вам з радістю допоможуть.

цільнокерамічні коронки ціна

Реставрація керамічної коронки

Як виконується вказана процедура?

В порожнині рота за допомогою композиту моделюється потрібна форма. Після повного застигання суцільнокерамічна конструкція шліфується (вирівнюються всі нерівності) та полірується.

Переваги реставрації:

  • Ціна. Керамічні зуби ціна у Києві досить висока, а вартість ремонту на 70% нижча, ніж повна заміна протезу. Матеріал відноситься до преміальних, тому вартість керамічних коронок відповідна.

  • Час. Тривалість процедури (реставрація 1 одиниці) — близько 1 години.

Зверніть увагу! Відреставрований зуб, пошкоджений внаслідок травми або жування твердої їжі, після ремонту прослужить довгі роки і не потребуватиме проведення додаткових процедур.

Якщо ж конструкція пошкодилась через проблеми з прикусом, її термін скорочується в декілька раз. Саме тому ми рекомендуємо спочатку виправити прикус і вже потім займатися протезуванням (дивіться розділ обмеження і протипоказання). Лікарі-стоматологи у Клініці Доброго Стоматолога у Києві діагностують усі особливості вашої ротової порожнини і призначать ефективну корекцію.

Повна заміна керамічної коронки

Протез виймається з порожнини рота і процес протезування повторюється від етапу №3 «Виготовлення протезу» до етапу №5 «Фіксація протезу».

7 причин поставити коронки у Клініці Доброго Стоматолога в Києві:

 1. Первинна консультація з оглядом.
 2. Висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи.
 3. Декілька рішень проблеми, згідно Вашого бюджету.
 4. Лікуванні в комфортних умовах з використанням новітньої апаратури.
 5. Висока точність діагностики.
 6. Вартість керамічної коронки без прихованих платежів.
 7. Гарантія на безметалеву конструкцію та послуги.

Скільки коштує керамічна коронка у Києві?

Пам’ятайте, що при виборі керамічних коронок ціна складається із декількох складових: попереднього лікування (за необхідності), необхідної діагностики, якісної анестезії, зняття гіпсових відбитків та вартості керамічної конструкції.

В Україні кераміка зуба ціна встановлена відповідно до показників описаних вище. Матеріал володіє багатьма перевагами, підходить майже усім, міцний та довговічний, тому і ціна кераміки висока. Але ця ціна якісної послуги, ціна красивої посмішки та ціна повноцінного функціонального зубного ряду.

Тисніть “Записатися на прийом”, щоб отримати безкоштовну професійну консультацію.© Автор статті: Денисов Дмитро Анатолійович

Лікарі
Денисов Дмитро Анатолійович
Денисов
Дмитро Анатолійович
Стоматолог-ортопед
Спеціалізація: Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 3 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 3 років
Безносюк Костянтин Миколайович
Безносюк
Костянтин Миколайович
Терапевт. Гігієніст. Ортопед.
Спеціалізація: Терапевтична стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами укол, вирвати. Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.