+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Керамічні коронки

На сьогоднішній день керамічні коронки практично неможливо відрізнити від справжніх зубів. Саме тому для відновлення натуральної білосніжної посмішки ми рекомендуємо суцільнокерамічні конструкції. Нові керамічні зуби ціна яким ваша любов до свого здоров’я та краси!

Переваги керамічної коронки:

 • Зберігає початковий колір протягом всього терміну користування.
 • Виглядає 100% природньо.
 • Більше ніякого карієсу та жовтого нальоту.
 • Міцний матеріал – Вам не потрібно змінювати раціон харчування.
 • Запобігає потемнінню ясен, їх подразненню та запаленню, відсутня алергічна реакція.
 • Термін служби керамічної коронки – більше 15 років.
 • Матеріал дуже легкий і комфортний у використанні, до нього швидко звикаєте.
 • Мінімальне обточування – Ваші рідні зуби залишаються практично недоторканими.

Який вид кераміки використовується в «Клініці Доброго Стоматолога»?

Інноваційні і найбільш якісні протези виготовляються з пресованої кераміки. Керамічні зуби по міцності нічим не поступаються металокераміці, а по легкості і естетичності – навіть перевершують її.

Важливо! При установці керамічних коронок у Києві рідні зуби залишаються практично недоторканими, що дозволяє зберегти зубну тканину і тим самим збільшити термін служби суцільнокерамічної конструкції.

Показання до протезування керамічними коронками в Києві:

 • Руйнування одного або декількох зубів.
 • Наявність видимих дефектів посмішки.
 • Неправильний розмір, форма та/або розташування зуба.
 • Алергія на металоконструкцію.

На які зуби встановлюється кераміка?

Жувальні і зона посмішки. Кераміка показує себе добре в усіх зонах зубного ряду. Матеріал досить міцний та надійний, одночасно з тим і має найвищі естетичні властивості. Кераміка зуба – хороше рішення для кожного.

Керамічні коронки на передні зуби у Києві?

Більшість стоматологів світу віддають перевагу суцільнокерамічним конструкціям на передні зуби. Завдяки широкому спектру відтінків, такі протези максимально ідентичні натуральному кольору зубів (є можливість відтворити ефект голлівудської посмішки).

Безметалева кераміка на жувальні зуби?

Пресована кераміка відрізняється підвищеною міцністю, тому використовується для протезування не тільки передньої, а й жувальної зони. Навіть при відсутності металевого каркасу конструкція зберігає надійність і довговічність.

Обмеження і протипоказання становлення керамічних коронок:

 • Карієс і понівечені пломби.
 • Аномальний прикус.
 • Коротка коронка.
 • Запалення ясен.
 • Крихкі та тоненькі зуби.
 • Вік пацієнта до 16 років.
 • Індивідуальна непереносимість.

Зверніть увагу! Деякі з перерахованих вище проблем є тимчасовими протипоказаннями, які можна вирішити за допомогою попереднього лікування. Обов’язково перед прийняттям рішення про протезування проводиться консультація та діагностика. Наші стоматологи проведуть необхідні процедури, щоб повністю підготувати вас до установки суцільнокерамічних конструкцій.

Етапи керамічного протезування зубів у Києві:

Керамічна коронка, фото
 • Етап №1. Первинна консультація та огляд. Якщо під час першого відвідування лікар виявить проблеми (запалення,карієс та ін.), пацієнт спочатку проходить лікування. Рекомендована послуга (виконується до початку лікування) професійне чищення (зняття зубних відкладень, полірування, відбілювання емалі).

 • Етап №2. Зняття відбитків. Лікар проводить необхідні діагностичні обстеження та знімає відбитки щелеп за допомогою цифрового 3D сканеру. Потім в лабораторії виготовляється індивідуальна гіпсова модель.

 • Етап №3. Виготовлення протезу. Конструкція створюється за допомогою комп’ютерного моделювання та гарячого пресування.

 • Етап №4. Щадне обточування. Спеціаліст прибирає мінімальну кількість зубної тканини, саме тому встановлення керамічної коронки найбільш щадне порівнюючи з використанням інших матеріалів. Видалення нерву у цьому випадку необов’язкове.

 • Етап № 5. Фіксація коронки. Для даної процедури використовується високоміцний адгезивний матеріал. Саме від якості фіксації залежить комфорт пацієнта та довговічність конструкції.

Як перевірити рівень якості послуги встановлення керамічних коронок?

За кольором і формою “нові” зуби мають бути ідентичні натуральним, естетичні властивості у керамічного матеріалу одні з найкращих. Подразнення ясен і алергія на матеріал відсутні.

У Клініці Доброго Стоматолога завжди проводять якісні процедури, професійна робота лікарів-стоматологів залишає задоволеним кожного пацієнта, ціна керамічних коронок повністю виправдана завдяки усім перевагам безпосередньо матеріалу та ідеальному встановленню у Клініці.

Який термін служби керамічної коронки?

Середній термін служби керамічного протезу близько 10 років. На довговічність впливає вибір фіксатора за допомогою якого кріпиться безметалева конструкція та дбайливість щоденного догляду.

Догляд за керамічними конструкціями

Основна порада по догляду за зубами – повноцінне щоденне очищення, пастою та щіткою мінімум двічі на день, користуйтесь зубною ниткою чи іригатором та ополіскувачем. Варто відмовитись від дуже твердої їжі, щоб запобігти механічним пошкодженням.

Матеріал не втрачає колір протягом усього терміну використання, тому обмежень по вживанню «кольорової» їжі немає. Після встановлення керамічних коронок практично ніяк не змінюється життя, воно повноцінне і щасливе, з новою красивою посмішкою!

Як бути, коли скололась керамічна коронка?

Кераміка витримує щоденне жувальне навантаження. Але, не дивлячись на високу міцність матеріалу, існує ймовірність утворення незначних пошкоджень, наприклад, сколів.

Найбільш розповсюджені причини пошкоджень керамічних коронок:

 • травма, як наслідок удару чи падіння;
 • підвищений натискання при жуванні;
 • неправильний прикус;
 • стоматологічні послуги і матеріали низької якості.

Зверніть увагу! Керамічну конструкцію з незначними дефектами легко відреставрувати, необхідно відразу звертатись до лікарів у Клініку Доброго Стоматолога, де Вам з радістю допоможуть.

Керамічні коронки

Реставрація керамічної коронки

Як виконується вказана процедура?

В порожнині рота за допомогою композиту моделюється потрібна форма. Після повного застигання суцільнокерамічна конструкція шліфується (вирівнюються всі нерівності) та полірується.

Переваги реставрації:

  • Ціна. Керамічні зуби ціна у Києві досить висока, а вартість ремонту на 70% нижча, ніж повна заміна протезу. Матеріал відноситься до преміальних, тому вартість керамічних коронок відповідна.

  • Час. Тривалість процедури (реставрація 1 одиниці) — близько 1 години.

Зверніть увагу! Відреставрований зуб, пошкоджений внаслідок травми або жування твердої їжі, після ремонту прослужить довгі роки і не потребуватиме проведення додаткових процедур.

Якщо ж конструкція пошкодилась через проблеми з прикусом, її термін скорочується в декілька раз. Саме тому ми рекомендуємо спочатку виправити прикус і вже потім займатися протезуванням (дивіться розділ обмеження і протипоказання). Лікарі-стоматологи у Клініці Доброго Стоматолога у Києві діагностують усі особливості вашої ротової порожнини і призначать ефективну корекцію.

Повна заміна керамічної коронки

Протез виймається з порожнини рота і процес протезування повторюється від етапу №3 «Виготовлення протезу» до етапу №5 «Фіксація протезу».

7 причин поставити коронки у Клініці Доброго Стоматолога в Києві:

 1. Первинна консультація з оглядом.
 2. Висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи.
 3. Декілька рішень проблеми, згідно Вашого бюджету.
 4. Лікуванні в комфортних умовах з використанням новітньої апаратури.
 5. Висока точність діагностики.
 6. Вартість керамічної коронки без прихованих платежів.
 7. Гарантія на безметалеву конструкцію та послуги.

Скільки коштує керамічна коронка у Києві?

Пам’ятайте, що при виборі керамічних коронок ціна складається із декількох складових: попереднього лікування (за необхідності), необхідної діагностики, якісної анестезії, зняття гіпсових відбитків та вартості керамічної конструкції.

В Україні кераміка зуба ціна встановлена відповідно до показників описаних вище. Матеріал володіє багатьма перевагами, підходить майже усім, міцний та довговічний, тому і ціна кераміки висока. Але ця ціна якісної послуги, ціна красивої посмішки та ціна повноцінного функціонального зубного ряду.

Тисніть “Записатися на прийом”, щоб отримати безкоштовну професійну консультацію.

 

Лікарі
Волочай Юрій Олександрович
Волочай
Юрій Олександрович
Ортопед. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Ортопедична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 9 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 9 років
Ціни
Консультація 200 грн
Вінір керамічний АКЦІЯ 7999 грн під ключ
Коронка керамічна АКЦІЯ 6000 грн
Коронка цирконієва АКЦІЯ від 5500 грн
Коронка металлокерамічна АКЦІЯ 3900 грн
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.