+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 10:00 до 17:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 200 грн
Керамичні брекети (лігатурні) 22300 грн
Керамичні брекети (самолігуючи) 29000 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Керамічні брекети в Києві: особливості, плюси, різновиди

керамічні брекети ціна

Не кожен може похизуватися ідеальною від природи посмішкою, але, на щастя, сьогодні існує безліч методик для виправлення дефектів зубів. Одна із найпопулярніших — вирівнювання зубів брекетами. Серед брекет-систем виділяються керамічні, які виготовляються із оксиду алюмінію і мають багато переваг. Керамічні брекети відрізняються високою естетичністю та ефективністю.. Ціна керамічних брекетів вища, ніж металевих, проте їх популярність з кожним роком зростає.

Переваги керамічних брекетів

Керамічна брекет система відноситься до естетичних ортодонтичних конструкцій. Подібні апарати з’явилися близько 20 років назад, і за цей час пережили масу удосконалень. Сьогодні саме керамічним системам віддають перевагу більшість пацієнтів, оскільки вони естетично виглядають та комфортні при носінні. Найголовніше, що вони практично непомітні для стороннього погляду, оскільки лікар має можливість підібрати матеріал того ж відтінку що і емаль.

Завдяки напівпрозорій структурі керамічних брекетів, замочки набувають ефекту хамелеона, візуально зливаючись с зубами. Ортодонтичні дуги зазвичай виготовляються в білому кольорі, мають тефлонові покриття та прозорі лігатури. За рахунок цього естетичність конструкції ще більше підвищується.

Отже, переваги керамічних брекетів:

 • Привабливий зовнішній вигляд на зубах.

 • Ідентичний колір керамічних брекетів кольору емалі пацієнта, можливість підібрати відтінок.

 • Гіпоалергенний матеріал.

 • Ефективність лікування не менша ніж металевими брекетами.

 • Безболісність.

 • Швидка адаптація до конструкцій.

Керамічні брекети у Києві: ціна якості

Ціна керамічних брекетів достатньо висока, тому багатьох пацієнтів цікавить їх якість. Адже в порівнянні з металевими конструкціями вони не наскільки міцні. Дійсно, матеріал крихкий і при навантаженні кераміка може псуватися, а це ускладнює процес лікування. Наприклад, інколи відклеюються замки, деформуються дуги і т.п.

Варто зазначити, що якщо обережно носити керамічну брекет-систему і дотримуватися правил догляду за ними, виконувати рекомендації спеціаліста, то проблеми трапляються вкрай рідко.

Частіше всього при використанні брекетів спостерігається така проблема, як відклеювання замків. Варто відмітити, що це не залежить від матеріалу виготовлення і може виникнути при носінні будь-яких конструкцій, навіть металевих. Причинами відклеювання є неякісне проклеювання (непрофесійне відношення лікаря) або надмірне навантаження (пацієнт не ретельно доглядає за системою, вживає тверді продукти).

Таким чином, низька міцність керамічних брекетів в порівнянні з металевими – спірне. Якщо ви готові доглядати за конструкцією дотримуючись рекомендацій лікаря – вам підійде такий різновид брекет-системи.

Протипоказання до встановлення керамічних брекетів

Протипоказання до керамічних брекетів у Києві загалом неспецифічні, вони стосуються і інших видів брекет-систем.

До них належать:

 • Карієс, інші запальні захворювання зубів та ясен.

 • Зниження міцності емалі, тріщини, дефекти на ній.

 • Пародонтоз.

Перед встановленням ортодонтичних конструкцій лікар обов’язково проводить санацію ротової порожнини, проліковує всі проблемні ділянки і лише тоді, починає виправлення прикусу тим чи іншим методом. Керамічні брекети встановлюються лише на здорові зуби, тому потрібна якісна та професійна діагностика у стоматологічній клініці у Києві.

Керамічні брекети: основні різновиди

Керамічні брекети в Києві поділяються на два основних типи:

 • лігатурні;

 • безлігатурні.

Перший варіант вважається класичним в ортодонтії. Частіше всього складні випадки можна виправити тільки застосувавши подібні конструкції. Такі вироби фіксуються до дуги з застосуванням еластичних кілець або стоматологічної проволоки. Це ефективне та надійне рішення за доступною ціною. Більшість спеціалістів в нашій країні володіють методом встановлення саме лігатурних систем.

Безлігатурні вироби (їх також називають самолігуючими) прийшли до нас із Америки. Це найбільш нові та сучасні конструкції, які мають безліч переваг. Подібні моделі дають можливість рідше відвідувати лікаря-ортодонта та спрощують догляд за ротовою порожниною. Оскільки вироби оснащуються легкими фіксаторами, можна швидко поміняти дугу, а це зменшує час відвідування у лікаря.

Етапи установки керамічних брекетів

Сьогодні установка керамічних брекетів не забирає багато часу. Для цього достатньо декілька відвідувань до стоматолога-ортодонта. До речі, ця процедура повністю безболісна. На першому візиті до лікаря вас оглянуть, проконсультують, порадять той чи інший тип брекет-системи. Деяким пацієнтам можна встановлювати тільки лігатурні системи, оскільки в тяжких випадках приховані системи не завжди можуть впоратись та допомогти.

В деяких випадках необхідно підготувати ротову порожнину до процедури встановлення брекет-системи. Адже коли вашим зубам необхідно лікувати карієс або запалення ясен – встановлювати ортодонтичні конструкції не можна. Це не тільки не принесе результату, але може погіршити ситуацію. Спочатку потрібно підлікувати зуби, після чого лікар складе подальший план лікування і скаже вам вартість керамічних брекетів у вашому конкретному випадку.

Перед тим як встановити брекет-систему, спеціаліст робить панорамний знімок та рентген. Саме на основі інтерпретації цих знімків планується лікування. Також лікар знімає відбитки зубів, щоб конструкція підходила під індивідуальні особливості вашого зубного ряду і прикусу. При наступному візиті лікар вже безпосередньо встановлює брекет-систему.

Встановлення керамічних брекетів в Києві

Керамічні брекети кріпляться до кожного зубу по одному, з застосуванням спеціального клею. Потім всі брекети з’єднуються за допомогою дуги. Встановлення ортодонтичної системи — кропітка робота, яка потребує охайності та відповідальності. Як правило процес займає приблизно дві години. Після цього щомісячно вам необхідно буде відвідувати лікаря ортодонта, щоб він регулював дугу, аби вона зберігала помірний тиск на зуби для виправлення прикусу. Ваші зуби будуть поступово рухатися у правильному напрямку, поки не стануть у ту позицію, яку вимагає правильний фізіологічний прикус.

У випадку, коли у Вас відклеюється або ламається брекет, вам необхідно також звернутися до спеціаліста. Він швидко виправить ситуацію. Варто відмітити, що перший тиждень після встановлення конструкції пацієнт може відчувати дискомфорт, але це тільки тимчасово. В деяких випадках порушується дикція, є вірогідність по дряпання язика або щоки (особливо,якщо ви використовуєте лінгвальні вироби).

Щоб уникнути таких неприємних ситуацій, можна в перші дні носіння конструкції використовувати спеціальний віск. Він перший час захистить слизову оболонку ротової порожнини від травмування нововстановленими конструкціями.

Термін лікування керамічними брекетами

Термін лікування – відносне питання. Жоден лікар-стоматолог не зможе дати точної відповіді на це запитання пацієнта. Все залежить від клінічної ситуації (наскільки важкий дефект прикусу), віку пацієнта (якщо починати лікування в дитинстві – термін буде менший), вибору конструкції для вирівнювання зубів і її характеристик та, звичайно професійного обслуговування стоматологом та Вашого догляду за зубами у процесі самого лікування.

На консультації стоматолога-ортодонта, ви зможете після огляду та діагностики почути орієнтовний термін. Зазвичай лікування керамічними брекетами триває один-два роки.

В процесі самого лікування, стоматолог буде спостерігати за тим, як ваш організм та ваші зуби реагують на лікування і дасть більш конкретну відповідь про термін носіння керамічних брекетів.

Догляд за керамічними брекетами

керамічна брекет система ціна

Тут обов’язковою є ретельна гігієна порожнини рота та догляд за зубами. У цьому питанню немає компромісів. Якщо для Вас важливий результат і здоров’я Ваших зубів, потрібна профілактика карієсу та запальних процесів, а також травмування зубів та слизової оболонки рота.

Ось декілька правил догляду за зубами:

 1. Ретельно очищайте зуби після кожного прийому їжі. Враховуйте важкодоступні місця, користуйтесь спеціальною щіткою та йоржиком для зубів. Так як конструкції малопомітні, збігаються з кольором зубів, частинки їжі, які залишаються після прийому будь-якої їжі можуть бути дуже помітними. Тож, аби не відчувати дискомфорт, проводьте гігієну після кожного прийому їжі.

 2. Користуйтесь зубною ниткою та іригатором для очищення міжзубних проміжків.

 3. Ополіскувач використовувати після кожного чищення зубів.

Прийом їжі з керамічними брекетами

Є декілька особливостей щодо прийому їжі з керамічними брекетами теж.

 1. Не вживати тверді продукти: цілі овочі, фрукти, горіхи, м’ясо. Варто розрізати їжу на дрібніші шматочки, аби не пошкодити керамічну брекет-систему.

 2. Уникати перепадів температур. Після дуже гарячої їжі не вживати холодні напої, і навпаки. Все має бути помірної температури. Недотримання цього правила може спровокувати відклеювання брекетів від зубної емалі, тоді потрібна буде термінова допомога ортодонта.

 3. Так як керамічні брекети світлі, вони можуть легко забарвлюватись від кольорових продуктів: харчових барвників, кави, чорного чаю, червоного вина, сигарет. Тому взагалі варто відмовитись від їх споживання на період лікування.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для встановлення керамічних брекетів?

Ми використовуємо лише якісні преміальні матеріали та надаємо професійні послуги. Наші лікарі-ортодонти досвідчені, вони індивідуально підберуть лікування та Ваш шлях до бездоганної посмішки буде легким та комфортним. Результат перевершить усі Ваші очікування!

Бажаєте поставити собі керамічну брекет систему та зробити свою посмішку ідеальною? Ласкаво просимо в Клініку Доброго Стоматолога! В нашій стоматологічній клініці ви можете встановити якісні брекети за прийнятною вартістю, скориставшись послугами професіональних лікарів-ортодонтів. Щоб дізнатися вартість послуг, зателефонуйте нам або залиште вашу заявку на сайті. Наші спеціалісти зв’яжуться з вами як найшвидше та проконсультують по питаннях які вас цікавлять.© Автор статті: Тимошок Олександра Анатоліївна

Лікарі
У нашій клініці використовуються одноразові витратні матеріали
Тимошок
Олександра Анатоліївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Відео відгуки
Відповідь: Стоматологи рекомендують робити професійне чищення зубів 1 раз на 4-6 місяців. Але ці поради не для всіх. Частота відвідування залежить від багатьох факторів, таких як: шкідливі звички, мінеральний склад слини, а також носіння ортодонтичних апаратів (брекет-система, пластини, елайнери).
Відповідь: Найоптимальнішим періодом для лікування зубів при вагітності є другий триместр, а саме з 13-го по 26-й тиждень. Для огляду до стоматолога можна приходити будь-який період вагітності.
Відповідь: Зуб після видалення нерва змінює колір лише у тому випадку, якщо проведено не якісне лікування кореневих каналів. Різні матеріали дають різні відтінки. Зараз використовуються в стоматології такі пломбувальні матеріали, які не дають зміни кольору у твердих тканинах зуба, але якщо є такі зміни, завжди можна їх виправити за допомогою керамічних конструкцій. Більш детально Ви можете отримати професійну консультацію наших фахівців.
Відповідь: Існує багато причин, через які може бути чутливість зубів: - підвищене стирання зубів; - при ясеневих дефекти, так звані клиноподібні дефекти; - ерозія емалі; - Підвищена кислотність. Щоб дізнатися причину, записуйтесь до нас на консультацію.
Відповідь: Якщо зуби мудрості, так звані вісімки, прорізалися рівно і стоять у зубному ряду, не мають каріозних поразок, їх видаляти не обов'язково. Не забуваємо про те, що зуби мудрості та їхнє розташування – це індивідуальна особливість кожної людини. У когось вони можуть бути не прорізані, а у когось може не бути навіть їхніх зачатків. Повну діагностику проводить лікар-стоматолог, а також за допомогою рентген-діагностики, бажано КТ. Якщо Вас турбують зуби мудрості, а також є дискомфорт поруч із ними, потрібно звернутися до лікаря-стоматолога.
Відповідь: Після планування постановки вінірів, пацієнт приходить на обробку зубів безпосередньо під постійну конструкцію. Обробка зуба може тривати від 2-х до 6 годин залежно від того, скільки зубів задіється в протезування. Після цього знімаються відбитки (у нашій клініці можна цю процедуру зробити інтраоральним 3D сканером CEREC Omnicam, який сканує тканини зуба в будь-якій зручній для Вас позі, дає точне тривимірне зображення, дозволяє візуалізувати важкодоступні місця, аналізувати форму, відтінок кожного зуба) і ставляться на якийсь час виготовлення постійної конструкції – тимчасову. Через 2 тижні вініри приміряють, дивляться колір та посадку, якщо Вас все влаштовує з естетичної точки зору, а нас з лабораторної, то фіксуємо вініри на постійний цемент. Для більш детальної інформації приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Коронки на зуби одягають у випадках, коли в зубі видаляють нерв, тоді він стає крихким і для того, щоб у майбутньому зуб не розколовся, одягають коронки. Коронки ставлять ще в тих випадках, коли в зубі було встановлено кілька пломб протягом багатьох років. Встановивши нову пломбу, Ви піддаєте зуб до розколу, оскільки своїх стінок залишається недостатньо, у таких випадках краще поставити коронку, для того, щоб зробити максимально функціональне розвантаження зубів і не втратити цей зуб надалі.
Відповідь: Коли Ви помітили при щоденному чищенні зубів кровоточивість ясен, обов'язково це має Вас насторожити. Вам потрібно звернутись до стоматолога. Причиною кровоточивості ясен можуть бути місцеві чинники, і загальне захворювання організму. Для більш чіткої та детальної діагностики приходьте на консультацію у Клініку Доброго Стоматолога.
Відповідь: Для цього необхідно підібрати правильні засоби гігієни. Одним із таких засобів є електрична щітка, яку рекомендується використовувати у щоденній гігієні. Без шкоди для емалі та ясен можна освітлити зуби за допомогою професійної гігієни. При цьому тон Ваших зубів висвітлиться на 0,5 тони, зніметься весь наліт і пігментація.
Відповідь: Зуби є дзеркалом стану нашого організму, тому ведіть здоровий спосіб життя, підбирайте правильні засоби гігієни, щодня чистіть зуби щонайменше 2 рази на день і приходьте на огляди в Клініку Доброго Стоматолога що півроку.
Відповідь: Причин у цьому випадку може бути декілька: захворювання тканин пародонту або захворювання самого зуба, тобто поява запальних процесів, що вийшли за межі зуба. Потрібно прийти до стоматолога на консультацію, лікар зробить рентген знімок, огляне ясна, огляне тверді тканини зуба і відповідно після цього лікар поставить правильній діагноз. За більш детальною інформацією звертайтеся до Клініки Доброго Стоматолога.
Насправді, якщо ви помітили нерівне розташування одного чи декількох зубів, маєте постійну звичку дихати ротом, маєте негармонійний профіль, асиметричне обличчя або проблеми з вимовою. Вам неможливо провести імплантацію чи протезування – це вже привід звернутися до ортодонта і розпочати лікування (це може бути як в п’ять років так і в п’ятдесят).
Найефективніший період – це період піку росту дитини (~ 8-15 років).
Це залежить від багатьох факторів: від тяжкості патології, віку, від виду апаратури, що використовується, бажання і співпраці пацієнта…, але в середньому 1,5-2 роки. У дітей в період молочного, змінного прикусу лікування триватиме до прорізування всіх постійних зубів (декілька років).
Все залежить від того, коли з'явилася проблема. 3 2,5 - 3 років можна знайти контакт з дитиною і полікувати в свідомості, якщо проблеми виникають в більш молодшому віці, тоді є всі показання для лікування в медикаметозному сні.
Головне правило - не обманювати! Не кажіть, що нічого не будуть робити, що просто подивляться, але й не лякайте словами "укол", "вирвати". Краще розкажіть, що лікар подивиться, що треба зробити і сам все поясне. А ми з свого боку знайдемо підхід, в залежності від настрою дитини.
Обов'язково, бо діти зазвичай не вичищають якісно весь наліт, а він провокує утворення карієсу.
Звичайно потрібно! Строк служби деяких тимчасових зубів до 12-13 років, бездіяльність може спровокувати проблеми з постійними зубами!
Тимчасовий зуб - маленька копія постійного, в жувальні групі тимчасових зубів буває 3 корені і 3, а в деяких навіть 4 канала.
Якщо зуб у дитини дуже зруйнований, то навіть фотополімерна пломба не буде триматися дуже довго, щоб зберегти та зміцнити зуб, тому наші фахівці рядять в таких випадках ставити коронки на зубчики.
Гарантія один рік, обов’язково рекомендуємо пацієнту приходити на полірування реставрацій кожні 6 міс.
Ні, вони дуже абразивні і шкодять емалі. Можна 1-2 рази на тиждень.
Потрібна консультація спеціаліста , якщо тріщина велика , ми не рекомендуємо робити професійне відбілювання зубів.
Це питання вирішує лікар. Якщо видалення відбулося без значної травматизації, а також при відсутності запалення, то не має потреби в призначенні антибіотика пацієнту.
Так, це значно мінімізує ускладнення та прискорить процес заживлення.
Причин може бути декілька : стирання зубної емалі ( внаслідок використання абразивних паст і жорстких щіток), ерозія емалі, опущення рівня ясен.
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.