+38 (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 08:00 до 20:00
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога (067) 574-9-574
Безкоштовна телефонна консультація
(044) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors
Консультація 550 грн
Брекет-система керамічна, 1 щелепа (GAC Densply Ovation, CША) від 30000 грн
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

 

Керамічні брекети в Києві: особливості, плюси, різновиди

керамічні брекети ціна

Не кожен може похизуватися ідеальною від природи посмішкою, але, на щастя, сьогодні існує безліч методик для виправлення дефектів зубів. Одна із найпопулярніших — вирівнювання зубів брекетами. Серед брекет-систем виділяються керамічні, які виготовляються із оксиду алюмінію і мають багато переваг. Керамічні брекети відрізняються високою естетичністю та ефективністю.. Ціна керамічних брекетів вища, ніж металевих, проте їх популярність з кожним роком зростає.

Переваги керамічних брекетів

Керамічна брекет система відноситься до естетичних ортодонтичних конструкцій. Подібні апарати з’явилися близько 20 років назад, і за цей час пережили масу удосконалень. Сьогодні саме керамічним системам віддають перевагу більшість пацієнтів, оскільки вони естетично виглядають та комфортні при носінні. Найголовніше, що вони практично непомітні для стороннього погляду, оскільки лікар має можливість підібрати матеріал того ж відтінку що і емаль.

Завдяки напівпрозорій структурі керамічних брекетів, замочки набувають ефекту хамелеона, візуально зливаючись с зубами. Ортодонтичні дуги зазвичай виготовляються в білому кольорі, мають тефлонові покриття та прозорі лігатури. За рахунок цього естетичність конструкції ще більше підвищується.

Отже, переваги керамічних брекетів:

 • Привабливий зовнішній вигляд на зубах.
 • Ідентичний колір керамічних брекетів кольору емалі пацієнта, можливість підібрати відтінок.
 • Гіпоалергенний матеріал.
 • Ефективність лікування не менша ніж металевими брекетами.
 • Безболісність.
 • Швидка адаптація до конструкцій.

Керамічні брекети у Києві: ціна якості

Ціна керамічних брекетів достатньо висока, тому багатьох пацієнтів цікавить їх якість. Адже в порівнянні з металевими конструкціями вони не наскільки міцні. Дійсно, матеріал крихкий і при навантаженні кераміка може псуватися, а це ускладнює процес лікування. Наприклад, інколи відклеюються замки, деформуються дуги і т.п.

Варто зазначити, що якщо обережно носити керамічну брекет-систему і дотримуватися правил догляду за ними, виконувати рекомендації спеціаліста, то проблеми трапляються вкрай рідко.

Частіше всього при використанні брекетів спостерігається така проблема, як відклеювання замків. Варто відмітити, що це не залежить від матеріалу виготовлення і може виникнути при носінні будь-яких конструкцій, навіть металевих. Причинами відклеювання є неякісне проклеювання (непрофесійне відношення лікаря) або надмірне навантаження (пацієнт не ретельно доглядає за системою, вживає тверді продукти).

Таким чином, низька міцність керамічних брекетів в порівнянні з металевими – спірне. Якщо ви готові доглядати за конструкцією дотримуючись рекомендацій лікаря – вам підійде такий різновид брекет-системи.

Протипоказання до встановлення керамічних брекетів

Протипоказання до керамічних брекетів у Києві загалом неспецифічні, вони стосуються і інших видів брекет-систем.

До них належать:
 • Карієс, інші запальні захворювання зубів та ясен.
 • Зниження міцності емалі, тріщини, дефекти на ній.
 • Пародонтоз.

Перед встановленням ортодонтичних конструкцій лікар обов’язково проводить санацію ротової порожнини, проліковує всі проблемні ділянки і лише тоді, починає виправлення прикусу тим чи іншим методом. Керамічні брекети встановлюються лише на здорові зуби, тому потрібна якісна та професійна діагностика у стоматологічній клініці у Києві.

Керамічні брекети: основні різновиди

Керамічні брекети в Києві поділяються на два основних типи:

 • лігатурні;
 • безлігатурні.

Перший варіант вважається класичним в ортодонтії. Частіше всього складні випадки можна виправити тільки застосувавши подібні конструкції. Такі вироби фіксуються до дуги з застосуванням еластичних кілець або стоматологічної проволоки. Це ефективне та надійне рішення за доступною ціною. Більшість спеціалістів в нашій країні володіють методом встановлення саме лігатурних систем.

Безлігатурні вироби (їх також називають самолігуючими) прийшли до нас із Америки. Це найбільш нові та сучасні конструкції, які мають безліч переваг. Подібні моделі дають можливість рідше відвідувати лікаря-ортодонта та спрощують догляд за ротовою порожниною. Оскільки вироби оснащуються легкими фіксаторами, можна швидко поміняти дугу, а це зменшує час відвідування у лікаря.

Етапи установки керамічних брекетів

Сьогодні установка керамічних брекетів не забирає багато часу. Для цього достатньо декілька відвідувань до стоматолога-ортодонта. До речі, ця процедура повністю безболісна. На першому візиті до лікаря вас оглянуть, проконсультують, порадять той чи інший тип брекет-системи. Деяким пацієнтам можна встановлювати тільки лігатурні системи, оскільки в тяжких випадках приховані системи не завжди можуть впоратись та допомогти.

В деяких випадках необхідно підготувати ротову порожнину до процедури встановлення брекет-системи. Адже коли вашим зубам необхідно лікувати карієс або запалення ясен – встановлювати ортодонтичні конструкції не можна. Це не тільки не принесе результату, але може погіршити ситуацію. Спочатку потрібно підлікувати зуби, після чого лікар складе подальший план лікування і скаже вам вартість керамічних брекетів у вашому конкретному випадку.

Перед тим як встановити брекет-систему, спеціаліст робить панорамний знімок та рентген. Саме на основі інтерпретації цих знімків планується лікування. Також лікар знімає відбитки зубів, щоб конструкція підходила під індивідуальні особливості вашого зубного ряду і прикусу. При наступному візиті лікар вже безпосередньо встановлює брекет-систему.

Встановлення керамічних брекетів в Києві

Керамічні брекети кріпляться до кожного зубу по одному, з застосуванням спеціального клею. Потім всі брекети з’єднуються за допомогою дуги. Встановлення ортодонтичної системи — кропітка робота, яка потребує охайності та відповідальності. Як правило процес займає приблизно дві години. Після цього щомісячно вам необхідно буде відвідувати лікаря ортодонта, щоб він регулював дугу, аби вона зберігала помірний тиск на зуби для виправлення прикусу. Ваші зуби будуть поступово рухатися у правильному напрямку, поки не стануть у ту позицію, яку вимагає правильний фізіологічний прикус.

У випадку, коли у Вас відклеюється або ламається брекет, вам необхідно також звернутися до спеціаліста. Він швидко виправить ситуацію. Варто відмітити, що перший тиждень після встановлення конструкції пацієнт може відчувати дискомфорт, але це тільки тимчасово. В деяких випадках порушується дикція, є вірогідність по дряпання язика або щоки (особливо,якщо ви використовуєте лінгвальні вироби).

Щоб уникнути таких неприємних ситуацій, можна в перші дні носіння конструкції використовувати спеціальний віск. Він перший час захистить слизову оболонку ротової порожнини від травмування нововстановленими конструкціями.

Термін лікування керамічними брекетами

Термін лікування – відносне питання. Жоден лікар-стоматолог не зможе дати точної відповіді на це запитання пацієнта. Все залежить від клінічної ситуації (наскільки важкий дефект прикусу), віку пацієнта (якщо починати лікування в дитинстві – термін буде менший), вибору конструкції для вирівнювання зубів і її характеристик та, звичайно професійного обслуговування стоматологом та Вашого догляду за зубами у процесі самого лікування.

На консультації стоматолога-ортодонта, ви зможете після огляду та діагностики почути орієнтовний термін. Зазвичай лікування керамічними брекетами триває один-два роки.

В процесі самого лікування, стоматолог буде спостерігати за тим, як ваш організм та ваші зуби реагують на лікування і дасть більш конкретну відповідь про термін носіння керамічних брекетів.

Догляд за керамічними брекетами

керамічна брекет система ціна

Тут обов’язковою є ретельна гігієна порожнини рота та догляд за зубами. У цьому питанню немає компромісів. Якщо для Вас важливий результат і здоров’я Ваших зубів, потрібна профілактика карієсу та запальних процесів, а також травмування зубів та слизової оболонки рота.

Ось декілька правил догляду за зубами:

 1. Ретельно очищайте зуби після кожного прийому їжі. Враховуйте важкодоступні місця, користуйтесь спеціальною щіткою та йоржиком для зубів. Так як конструкції малопомітні, збігаються з кольором зубів, частинки їжі, які залишаються після прийому будь-якої їжі можуть бути дуже помітними. Тож, аби не відчувати дискомфорт, проводьте гігієну після кожного прийому їжі.

 2. Користуйтесь зубною ниткою та іригатором для очищення міжзубних проміжків.
 3. Ополіскувач використовувати після кожного чищення зубів.

Прийом їжі з керамічними брекетами

Є декілька особливостей щодо прийому їжі з керамічними брекетами теж.

 1. Не вживати тверді продукти: цілі овочі, фрукти, горіхи, м’ясо. Варто розрізати їжу на дрібніші шматочки, аби не пошкодити керамічну брекет-систему.
 2. Уникати перепадів температур. Після дуже гарячої їжі не вживати холодні напої, і навпаки. Все має бути помірної температури. Недотримання цього правила може спровокувати відклеювання брекетів від зубної емалі, тоді потрібна буде термінова допомога ортодонта.
 3. Так як керамічні брекети світлі, вони можуть легко забарвлюватись від кольорових продуктів: харчових барвників, кави, чорного чаю, червоного вина, сигарет. Тому взагалі варто відмовитись від їх споживання на період лікування.

Чому пацієнти обирають Клініку Доброго Стоматолога у Києві для встановлення керамічних брекетів?

Ми використовуємо лише якісні преміальні матеріали та надаємо професійні послуги. Наші лікарі-ортодонти досвідчені, вони індивідуально підберуть лікування та Ваш шлях до бездоганної посмішки буде легким та комфортним. Результат перевершить усі Ваші очікування!

Бажаєте поставити собі керамічну брекет систему та зробити свою посмішку ідеальною? Ласкаво просимо в Клініку Доброго Стоматолога! В нашій стоматологічній клініці ви можете встановити якісні брекети за прийнятною вартістю, скориставшись послугами професіональних лікарів-ортодонтів. Щоб дізнатися вартість послуг, зателефонуйте нам або залиште вашу заявку на сайті. Наші спеціалісти зв’яжуться з вами як найшвидше та проконсультують по питаннях які вас цікавлять.

Лікарі
Федоненко Марина Олегівна
Федоненко
Марина Олегівна
Ортодонт-гнатолог
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія. Лікар першої категорії. Опініон лідер. Лектор і тренер італійської фірми Sia Orthodontics Manufacturer
Стаж роботи за фахом: від 10 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 10 років
Відео відгуки
Сьогодні багато пацієнтів обирають саме брекети з кераміки, за їх привабливий вигляд на зубах. Вони виготовляються з оксиду алюмінію, мають напівпрозору структуру. Сьогодні є можливість підібрати кожному пацієнту відтінок, який буде ідентичним з його кольором зубної емалі. Так, керамічні брекети практично непомітні для стороннього ока і Ви не будете відчувати дискомфорту.[:
Сучасні брекет-системи дуже ефективні і повністю вирішують проблеми неправильного прикусу. І керамічні брекети, і металеві мають свої переваги та недоліки. Насамперед брекети з кераміки – більш естетичний варіант, вони мають привабливий вигляд на зубах і непомітні для інших, чого не можна сказати про металеві – їх добре видно на зубах. Якщо говорити про ціну – керамічні брекети на порядок дорожчі.
Ми використовуємо лише високоякісні матеріали перевірених виробників. Ціна керамічної брекет-системи досить висока, але повірте, вони того варті. Вартість конструкцій на одну щелепу американського виробника у нашій Клініці стартує від 25 755 грн. Можна обрати лігатурний чи безлігатурний варіант, це також впливає на формування ціни.
Брекет-система кріпиться окремо до кожного зуба на спеціальний стоматологічний клей і з’єднується металевою дугою. Поставити керамічні брекети займає від півтори до двох годин. Стоматолог-ортодонт має бути уважним і якісно виконувати роботу, щоб зафіксувати конструкцію надійно і не зіпсувати естетичний зовнішній вигляд, який важливий для тих, хто обирає керамічні брекети.
Термін ортодонтичного лікування завжди тривалий, але все ж для кожного пацієнта він різний. Враховуючи багаторічний досвід, наші стоматологи зможуть зробити попередній висновок залежно від Вашого віку, клінічної ситуації, обраного методу. Більш точно можна сказати безпосередньо протягом лікування, коли буде видно, як швидко зуби рухаються у потрібному напрямку. Брекети з кераміки в середньому носять 1.5-2 роки.
На перший погляд може здатися, що керамічні і сапфірові брекети нічим не відрізняються, але це не так. Так, і ті, і ті брекети майже непомітні на зубах, мають привабливий вигляд. Керамічні брекети більш податливі впливу їжі, напоїв, шкідливих звичок – вони можуть незначно забарвлюватися, але ці брекети матові, їх підбирають під колір емалі, щоб зробити так, що вони будуть непомітні. Сапфірові ж відіграють роль прикраси на зубах, вони виблискують на сонці, більш стійкі до зафарбовування. Ціна керамічних брекетів нижча, ніж сапфірових.
Рекомендовані статті
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.