+38 (067) 574-9-574
Стоматологічна клініка в Києві на Позняках - Клініка доброго стоматолога Без вихідних з 8:00 до 20:00
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
actions
price
services
doctors

Керамічні брекети: особливості, плюси, різновиди

Не кожен може позаздрити ідеальною від природи  посмішкою, і, на щастя, сьогодні існує безліч методик для виправлення дефектів зубів. Одна із самих популярних — вирівнювання зубів брекетами. Серед брекет-систем виділяються керамічні, які виготовляються із оксиду алюмінію і мають багато переваг. Керамічні брекети відрізняються високою естетичністю та ефективністю. Саме тому їхня популярність з кожним роком зростає.
Керамічні брекети Клініка Доброго Стоматолога

Переваги керамічних брекетів

Керамічна брекет система відноситься до естетичних ортодонтичних конструкці. Подібні апарати з’явилися близько 20 років назад, і за цей час пережили масу удосконалень. Сьогодні саме керамічним системам віддають перевагу більшість пацієнтів, оскільки вони естетично виглядають та комфортні при носінні. Саме головне, що вони практично непомітні для стороннього погляду, оскільки лікар підбирає матеріал того відтінку що і емаль.
Завдяки напівпрозорій структурі керамічних брекетів, замочки набувають ефекту хамелеона, візуально зливаючись с зубами. Ортодонтичні дуги зазвичай виготовляються в білому кольорі, мають тефлонові покриття та прозорі лігатури. За рахунок цього естетичність конструкції ще більше підвищується.

Керамічні брекети: питання якості

Ціна керамічних брекетів достатньо висока, тому багатьох пацієнтів цікавить їх якість. Адже в порівнянні з металевими конструкціями вони не наскільки міцні.  Дійсно матеріал крихкий і при навантаженні кераміка може псуватися, а це ускладнює процес лікування. Наприклад, інколи відклеюються замки, деформуються дуги і т.п. Варто зазначити, що якщо обережно носити керамічну брекет-систему і дотримуватися правил догляду за ними,виконувати рекомендації спеціаліста,то проблеми трапляються дуже рідко.
Частіше всього при використанні брекетів спостерігається така проблема, як відклеювання замків. Варто відмітити, що це не залежить від матеріалу виготовлення і може виникнути при носінні будь-яких конструкцій, навіть металевих. Причинами відклеювання є неякісне проклеювання ( непрофесійне відношення лікаря) або надмірне навантаження (пацієнт не ретельно доглядає за системою).
Таким чином, низька міцність керамічних брекетів в порівнянні з металевими – спірне. Якщо ви готові доглядати за конструкцією дотримуючись рекомендацій лікаря – вам підійде такий різновид брекет-системи.
Види керамічних брекетів Клініка Доброго Стоматолога

Керамічні брекети: основні різновиди

Керамічні брекети в Києві поділяються на два основних типи:
  • лігатурні;
  • безлігатурні.
Перший варіант вважається класичним в ортодонтії. Частіше всього складні випадки можна виправити тільки застосувавши подібні конструкції. Такі вироби фіксуються до дуги з застосуванням еластичних кілець або стоматологічної проволоки. Це ефективне та надійне рішення за доступною ціною. Більшість спеціалістів в нашій країні володіють методом встановлення саме лігатурних систем.
Безлігатурні вироби ( їх також називають самолігуючими) прийшли до нас із Америки. Подібні моделі дають можливість рідше відвідувати лікаря-ортодонта та спрощують догляд за ротовою порожниною. Оскільки вироби оснащуються легкими фіксаторами, можна швидко поміняти дугу,а це зменшує час відвідування у лікаря.

Етапи установки керамічних брекетів

Сьогодні установка керамічних брекетів не забирає багато часу. Для цього достатньо декілька  відвідувань до  стоматолога-ортодонта. До речі ця процедура повністю безболісна. На першому візиті до лікаря вас оглянуть, проконсультують, порадять той чи інший тип брекет-системи. Деяким пацієнтам можна встановлювати тільки лігатурні системи, оскільки в тяжких випадках приховані системи не завжди допомагають.
Установка керамічних брекетів в Києві - КДС
В деяких випадках необхідно підготовить ротову порожнину  до процедури встановлення брекет-системи. Адже коли вашим зубам необхідно лікувати карієс або запалення ясен – встановлювати ортодонтичні конструкції не можна. Це не тільки не принесе результату, але може погіршити ситуацію. Спочатку потрібно підлікувати зуби, після чого лікар складе подальший план лікування і скаже вам вартість керамічних брекетів у вашому конкретному випадку.
Перед тим як встановити брекет-систему, спеціаліст робить панорамний знімок та рентген. Саме на основі інтерпретації цих знімків планується лікування. Також лікар знімає відбитки зубів, щоб конструкція підходила під індивідуальні особливості вашого зубного ряду  і прикус. При наступному візиті лікар вже безпосередньо встановлює брекет-систему.
Керамічні брекети кріпляться до кожного зубу по одному, з застосуванням спеціального клею. Потім всі брекети з’єднуються за допомогою дуги. Встановлення ортодонтичної системи — кропітка робота, яка потребує охайності та відповідальності. Як правило процес займає приблизно дві години. Після цього щомісячно вам необхідно буде відвідувати лікаря ортодонта, щоб він регулував дугу,зберігаючи тиск на зуби для виправлення прикусу.
У випадку, коли у Вас відклеюється або ламається брекет, вам необхідно також звернутися до спеціаліста. Він швидко виправить ситуацію. Варто відмітити, що перший тиждень після встановлення конструкції пацієнт може відчувати дискомфорт, але це тільки тимчасово. В деяких випадках порушується дикція, є вірогідність по дряпання язика або щоки ( особливо,якщо ви використовуєте лінгвальні вироби). Щоб уникнути таких неприємних ситуацій, можна в перші дні носіння конструкції використовувати спеціальний воск. Він перший час захистить слизову від травмування.
Бажаєте поставити собі керамічну брекет систему та зробити свою посмішку ідеальною? улыбку идеальной? Ласкаво просимо в Клініку Доброго Стоматолога! В нашій стоматологічній клініці ви можете встановити якісні брекети за прийнятною вартістю, скориставшись послугами професіональних лікарів-ортодонтів. Щоб дізнатися вартість послуг, зателефонуйте нам або залиште вашу заявку на сайті. Наші спеціалісти зв’яжуться з вами як найшвидше та проконсультують по питаннях які вас цікавлять.

 

Лікарі
У нашій клініці використовуються одноразові витратні матеріали
Тимошок
Олександра Анатоліївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 5 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 5 років
Якуш Олена Юріївна
Якуш
Олена Юріївна
Ортодонт. Член асоціації ортодонтів України.
Спеціалізація: Ортодонтична стоматологія.
Стаж роботи за фахом: від 12 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 12 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.