+38 (067) 574-9-574
Без вихідних з 8:00 до 20:00
(044) 574-9-574; (067) 574-9-574
ЗАПИСАТИСЯ
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in posts
Search in pages
actions
price
services
doctors

 

Системи дентальної імплантації Straumann виготовляються в Швейцарії.
Вони відносяться до кращих дентальних  імплантів в світі: кожен п’ятий встановлений імплант – це імпланти Straumann .
У нашій клініці ми встановлюємо дві останні серії систем – це імпланти Roxolid і SLActive. Такі конструкції відрізняються особливою наноструктурною поверхнею і їх процес приживлення в два рази швидший, ніж  аналогічних імплантів  в сегменті.

7 переваг імплантів Straumann

 1. У 98,2 % випадків імпланти відмінно слугують навіть через 10 років після встановлення.
 2. Приживаються в 2 рази швидше, ніж аналогічні конструкції ( за 3-4 тижні).
 3. Пацієнти втрачають мінімальний об’єм кісткової тканини навіть через 10 років ( 0,5-1 мм.)
 4. За рахунок посиленої регенерації кістки конструкції приживаються навіть у пацієнтів, яким за медичними показаннями імплантація була неприпустима.
 5. Встановлюються пацієнтам, які проходили променеву терапію. За останніми показниками системи демонструють 100% приживлення.
 6. Встановлюються пацієнтам, що страждають на цукровий діабет. У таких пацієнтів також 100% показники приживлення, через 24 місяці після проведення імплантації.
 7. Straumann імпланти підходять для встановлення людям похилого віку.

Імпланти Straumann Roxolid

Імпланти Straumann, фото

Серія Roxolid – імпланти універсального призначення. Такі імпланти мають невеликий діаметр і зменшену довжину в порівнянні з іншими системами виробника, а також виконані з особливого матеріалу – Roxolid. Такі Straumann імпланти складаються зі сплаву титану і цирконію (85% і 15% відповідно). Поверхня таких систем має SLActive-покриття. Ціна таких конструкцій трохи вище, ніж у південнокорейського виробника, але успішна статистика говорить сама за себе.
Для приживлення таких систем необхідно  менше часу за рахунок  малоінвазивної установки конструкції. Замість 10-12 тижнів імплант приживається за 3-4 тижні. За рахунок цього і реабілітація після імплантації проходить швидше.
Найважливіша перевага систем Roxolid від Straumann – це довічна гарантія від виробника. У разі перелому конструкції, швейцарський виробник компенсує аналогічний імплантат або абатмент.

Імпланти Straumann SLActive

Це нове покоління дентальних імплантів від Straumann, як і системи Roxolid. Вони тільки набирають популярність в Україні. Імпланти SLActive мають титанову конструкцію з інноваційної шорсткою поверхнею. Шорсткості імпланта виконані на нанорівні. Завдяки цьому площа контакту імпланта і кісткової тканини дуже велика. Вона в півтора рази більше, ніж у аналогічних конструкцій оброблених шляхом механічної дії.
Додатково до цього поверхня імпланта добре зростається з кісткою на рівні білкових структур і кісткова тканина в місці імплантації швидко регенерується. Це означає, що скорочується не тільки термін приживлення і реабілітації, а й сама фіксація імпланта більш надійна. Імпланти  Straumann  рекомендовано встановлювати не тільки пацієнтам середнього та зрілого віку, але також пацієнтам похилого віку. Також імпланти демонструють високу ступінь приживлення у пацієнтів, які палять.

Установка імплантів Straumann в клініці на Позняках

Записуйтеся в нашу клініку на встановлення надійних швейцарських імплантів Straumann. Незважаючи на більш високу вартість  в порівнянні з південнокорейськими системами, ці імпланти заслужено вважаються одними з кращих.

Хірурги-імплантологи нашої клініки:

Імпланти Straumann

 1. Проведуть огляд вашої ротової порожнини.
 2.  Розкажуть про способи відновлення зубів, які підходять вам. Це може бути одиночне протезування, мостовидне протезування на імплантатах або знімне протезування на імплантатах.
 3. Виходячи з рекомендацій і ваших побажань, лікарі складуть детальний план лікування. У випадку з імплантацією важливо, щоб ваша ротова порожнина була абсолютно здоровою. Якщо у вас є карієс або захворювання ясен, то лікар рекомендуватиме  їх вилікувати і тільки після цього встановлювати імпланти.
 4. Після приживлення імпланту Straumann,   через 3-4 тижні встановлять цирконієвий абатмент і безметалеву коронку.
Чекаємо Вас в нашій клініці за попереднім записом в будь який день тижня. 
Лікарі
Хижняк
В’ячеслав Іванович
Головний лікар. Хірург-імплантолог. Хірург.
Спеціалізація: Хірургічна стоматологія. Лікар першої категорії.
Стаж роботи за фахом: від 17 років
ЗАПИСАТИСЯ
Стаж роботи
за фахом:
від 17 років
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ. НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Зателефонуйте нам:

Залишити заявку
передзвонимо за 5 секунд:

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.